نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree86Likes

موضوع: جهانگردی - مالزی

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 155
صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 891011121314 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

Re: جهانگردی - مالزی

سلام به دوستان مالزي رفته.
    بچه ها واسه تور مالزي اين برنامه ها رو به ما دادنو هزينه اش هم گفتن 420 دلارو اونجا ديگه هيچ پول اضافه اي نمي گيرن. هزينه بليط جداست. به نظرتون چنين برنامه اي ارزش داره يا با تورهاي معمولي بريم بهتره؟

روز اول:ورود به مالزی + استقبال در فرودگاه + گشت شهری + کاخ پادشاهی + مسجد نگارا + کارخانه شکلات + میدان استقلال + صرف ناهار در بهترین رستوران ایرانی در کوالالامپور+ ارایه گزارشی از وضعیت دانشگاه های مالزی + استراحت در هتل .

روز دوم : حرکت به سمت پایتخت ستادی مالزی در شهر پوترا جایا + عجایب معماری و پلهای هفتگانه بی نظیر (پل خواجوی اصفهان، پل سیدنی، پل خوشبختی) و بنای کوچک تاج محل و تنها مسجد صورتی دنیا+ مسجد فلزی روی آب ( مسجد سلطان زین العابدین) + اقامه نماز در مسجد پوترا + صرف نهار + بازدید از شهرک هوشمند سایبر جایا + بازدید از یکی از دانشگاه های مالزی و جلسه پرسش و پاسخ.

روز سوم : بازدید از معبد و غار بزرگ هندوها در باتوکیو + استفاده از ارتفاعات گنتینگ هایلند و مجموعه تفریحی و هیجانی گنتینگ با هتلها و شهربازی + صرف نهار + استفاده از تله کابین 16 کیلومتری در قلب جنگل های استوایی + معبد چینی بهشت و جهنم در ارتفاعات زیبای 1800 متری و بازدید از معبد 13 طبقه و بزرگترین مجسمه بودا.

روز چهارم: آزاد

روز پنجم: بازدید از دانشگاه پیام نور مالزی + بازدید از موزه علوم کوالالامپور + صرف نهار + بازدید از برجهای دو قلو + بازدید از آکواریوم بزرگ کوالالامپور

روز ششم: بازدید از بندر و شهر تاریخی ملاکا در 150کیلومتری کوالالامپور + بازدید از موزه های متعدد مردم شناسی تاریخی، پلیس و نیروی دریایی + اقامه نماز در مسجد روی دریا + صرف نهار + بازدید از کشتی تاریخی

روز هفتم: تحویل اتاق ها + حرکت به سمت فرودگاه + پرواز به سمت ایران
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    59
    پسند کرده
    2

ماریا جونم. من پوتراجایا نرفتم .ولی تو خود مالزی چند تا جا هست که تو این تور نیست و با توجه به اینکه نی نی هم دارید ،فکر کنم بهتون خوش بگذره برید .sun way logon .kl bird .zoo negara
    مگر اینکه خودتون از تور جداشیدو برید .
    خداوند بی نهایت است ،
    اما به قدر نیاز تو فرود می آید،
    به قدرآرزوی تو گسترده می شود،
    و به قدر ایمان تو کارگشا است.

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

ممنون عزيزم. اينجا ها رو ميشه تو اونروز آزاد رفت. بيشتر منظورم اينه كه اصلا با اين گروه بريم يا نه؟ با توجه به اينكه 420 دلار هزينه داره اينجاهايي كه مي برن ارزش داره و خوش ميگذره يا نه؟ فقط وقت تلف كردنه. آخه اين يه گروه فرهنگيه و چون ما مي خوايم خانوادگي بريم نمي دونم به درد بقيه هم ميخوره يا نه.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    59
    پسند کرده
    2

روز سومش ،خوبه . در مورد شهر تاریخی ملاکا هم اطلاعاتی ندارم . برای خرید هم ،برنامه خاصی نداره تو این تور .اگه اشتباه نکنم منظورتون نفری 450 دلار است دیگه ؟ من فکر کنم خودتون برید شاید بهتر باشه ولی بازم خودتون یه تحقیق کنید .
    خداوند بی نهایت است ،
    اما به قدر نیاز تو فرود می آید،
    به قدرآرزوی تو گسترده می شود،
    و به قدر ایمان تو کارگشا است.

maman parsa jon آواتار ها
    شکوفه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    25

ماریای عزیز توصیه اکید میکنم که به هیچ عنوان هیچ یک از تورهای لیدر ها رو قبول نکنید و دلارهای بی زبون رو هدر ندید به دو دلیل اول اینکه اگر خودتون برید یک سوم هزینه رو پرداخت میکنید و دوم همه جاهایی که میبرندتون جالب نیست و پول توجوب ریختنه با کمی سرچ کردن تو اینترنت و داشتن نقشه و تسلط به زبان خودتون بهتر میتونید استفاده کنید . از دوستان مامی سایتی مقیم مالزی هم حتما کمک بگیرید مطمئننا خیلی بیشتر بهتون خوش میگذره
    mehregan1384 این نوشته را پسندیده.
    به جون خودم اگه بخندی تموم دنیا بهت میخنده امتحان کن ضرر نمیکنی

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

سلام دوستان. به نظرتون با اوضاع اسف بار دلار، واسه مالزي دلار ببريم بهتره يا رينگت. چون طبق تجربه چنج رو همينجا داشته باشم بهتره تا كشور مقصد.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

maman parsa jon آواتار ها
    شکوفه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    25

نه ماریا جان فکر کنم اونجا و خرد خرد چنج کنی بیشتر به نفعت باشه بازهم میتونی از بچه های مقیم مالزی بپرسی ببینی اونجا چند به چند میشه و اینجا هم تلفنی از صرافی ها استعلام کنی بعد تصمیم بگیری گلم
    به جون خودم اگه بخندی تموم دنیا بهت میخنده امتحان کن ضرر نمیکنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام عزیزم. از اونجایی که ما مالزی زتدگی میکردیم و چند ماهه برگشتیم ایران خدمتت عرض کنم که اینکه دلار ببری یا رینگت صرفا بستگی داره به موقعی که میخوای بیای و ببینی وضعیت چطوره. ااین سایت رو بهت میدم . برو به این سایت و نرخ ها رو چک کن. ببین به نفعت هست که دلار ببری اونروز یا رینگت.ایرانی هم نیستن. http://www.wawasanmoneychanger.com.my
    خود این صرافی هم تو پاساژ میدولی هست طبقه LG. که همه ایرانیا اونو میشناسن و قیمتهاش نسبت به صرافی های دیگه عالیه و شناخته شده هستش. نمیدونم ملیتشون کجایی هست ولی کارشون درسته.
    در مورد اون دوستی که پرسیدن این برنامه تور خوبه یانه. اینو بگم که قیمتش خوبه. من فقط رفت و برگشتم تنهایی به ایران همین قیمت شد. حالا شما با اقامت تو هتل و گردش معلومه که قیمت خوبیه. فقط چند تا نکته هست . بازدید از دانشگاه پیام نور یا بازدید از یکی از دانشگاه های مالزی و جلسه پرسش و پاسخ یا بازدید از موزه علوم کوالالامپور چه بدرد شما میخوره؟ پس پاساژ گردی و خرید کی هست؟ مگر اینکه خودتون بعضی برنامه های تور رو نادیده بگیرین و برین خرید .
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.سوالی بود در خدمتم
    مراقب حرفهایت ،احساساتت، واکنشهایت باش ، آخر آدمها خوب بلدند یک روزی ، یک جایی ،یک جوری به رخت بکشند تمامت را ..!

صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 891011121314 ... آخرینآخرین