نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree44Likes

موضوع: گیاهخواری

نمایش نتایج: از 97 به 104 از 105
صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 31011121314 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    15
    من یه گیاهخوارم اتفاقا تنوع غذایی در گیاهخواری بسیار زیاده هم سریعتر اماده میشه هم سریع هضم میشه و خیلی از مزایای دیگه که از بحث اینجا خارجه دوستان که به دنبال شیر سویا هستن حتما که نباید شیر سویا خورد خیلی از شیرهای گیاهی داخل خونه میشه به راحتی تهیه کرد مثل شیر بادام شیر کنجد شیر ÷سته شیر شاهدانه ...بستنی خوشمزه با میو ها انواع پلو با قارچ یا سویا البته سعی میکنم از سویا کم استفاده کنم انواع خورشتها یا ÷لو ها به صورت گیاهی کتلت های گیاهی بدون تخم مرغ و خیلی غذاهای خوشمزه دیگه
    sita-golam این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    fateme.mazhab1365 آواتار ها
    فاطمه مذهب جعفری
    میزان امتیاز
    110
    پسند شده
    2226
    پسند کرده
    2694
    دخت جنوب جان خوب بیا دستورات غذایی تو بزار تو تاپیک خودشون لطفا. پنیر سویا هم طرز تهیه اش فکر کنم توی کارگاه آشپز سازی باشه
    جهت تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات کامل و جلیل ختم کن.
    الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن و الانس، من الاولین و الآخرین.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    15
    ماش ÷لو با سبزیجات سرخ شده
    ماش را ا÷ز میکنیم بادنجان حلقه حلقه شده را سرخ کرده هویچ اب÷ز حلقه شده را کمی تفت میدهیم ÷یاز داغ درست میکنیم وگوجه حلقه شده روبهش اضافه میکنیم نمک وفلفل زردچوبه ÷ودر لیمو عمانی و÷ودر گل سرخ را اضافه میکنیم زمانی که برنج را ابکش کردیم ته دیگ سیب زمینی لقه شده به عنوان ته دیگ میگذاریم به برنج سفید و لابه لاش سبزیجات سرخ شده و ماش اب÷ز میریزیم و دم میگذاریمنام: IMG_0176.jpg نمایش: 136 اندازه: 104.9 کیلو بایت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.mazhab1365 نمایش پست ها
    دخت جنوب جان خوب بیا دستورات غذایی تو بزار تو تاپیک خودشون لطفا. پنیر سویا هم طرز تهیه اش فکر کنم توی کارگاه آشپز سازی باشه
    چشم کم کم دستورات ر ومیذارم
    sita-golam و fateme.mazhab1365 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    15
    نام: IMG_20160820_183451.jpg نمایش: 133 اندازه: 68.8 کیلو بایتالویه گیاهی
    سیب زمینی ابپز رنده شده، هویچ ابپز نگینی شده، نخود فرنگی ابپز شده، خیارشور نگینی شده یه حبه سیر رنده شده مخلوط شده با سس کنجد یا سس مایونز وگان
    samane0101 و fateme.mazhab1365 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    15
    mahdiye:
    دمی_عدس ،عدس سبز را جداگانه بپزید من عدس سبز ریز همیشه استفاده می کنم حدود یک پیمانه و کنار بذارید در قابلمه یه پیاز بزرگ را با روغن تفت دهید بعد سبزی دم پخت یا سبزی کلم پلو را با پیاز تفتش دهید و پوره سیر و زنجبیل تازه هم اضافه و تفت دهید اگه دوست نداشتید میتونید حذفش کنید ولی معطر میشه و بعد زردچوبه یک ق م پر چون بهاش باید رنگ بدیم به دمی و فلفل و گرد لیمو سیاه یه ق م و نمک و ادویه مخلوط که دلخواه است و با مواد تفت دهید و بعد اب جوش اضافه دو تا و جوش که امد دو پیمانه برنج را اضافه و عدس را و صبر کنید تا ابش بخار بشه و دم کنید .من به این مرحله که رسید آبش بخار بشه داخل یه دیگ دیگه سیب زمینی حلقه شده به عنوان ته دیگ چیدم و برنج رو اضافه و دم گذاشتم
    اگر هیچ سبزی در دسترس نبود از شوید و ترخون خشک استفاده کنید عالی میشه من در کنار سبزی تازه از خشک هم کمی استفاده می کنم با ترشی عالیهنام: IMG_20160820_184409.jpg نمایش: 133 اندازه: 82.9 کیلو بایت
    نام: IMG_20160820_184405.jpg نمایش: 133 اندازه: 100.4 کیلو بایت
    sita-golam و hengamehh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    15
    ☘شیر بادام پرچرب☘
    ☘نیازین:
    بادام ۵۰عددیا ۲۰۰گرم
    آب ۲لیتر
    روغن کنجد یا بادام ۲قاشق غذاخوری
    ☘شیوه تهیه:
    بادام ها را یک شب تا صبح تو آب بخیسونید/آبش رو دور بریزید، پوست بادام ها رو بگیرید، زیرا داشتن پوست شوند نبود یکنواختی شیر می شودوشیر را بدرنگ می کند /بادام ها رو درون مخلوط کن بریزید،ابتدا کمی آب بریزید و با سرعت بالا درهم کنید،این هنگام می تونید با صدای بلند ترانه مورد علاقه تون رو بخونیدصدای شما با صدای مخلوط کن آمیخته میشه خیلی انرژی بخشه✌️ زمانی که خوب مخلوط شد،باقی آب رو بیافزایید و باز هم با سرعت بالا در هم کنید تا شیر صاف و یکدستی به شما بدهد،در پایان برای پرچرب شدن روغن گیاهی رو بیافزایید☺️
    شاد،مهربان باشیداین.رسپی رو از دوست گیاهخوارم کپی کردم
    #رهام_اشکش
    نام: IMG_20160820_193723.jpg نمایش: 132 اندازه: 105.8 کیلو بایتنام: IMG_20160820_193728.jpg نمایش: 130 اندازه: 108.7 کیلو بایتنام: IMG_20160820_193740.jpg نمایش: 132 اندازه: 45.3 کیلو بایت
    نایاب 90 و hengamehh این نوشته را پسندیده.

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    575
    پسند شده
    36098
    پسند کرده
    54962
    دخت جنوب جان ممنون از پستهات شیر بادام تاپیک جدا داره

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    232
    پسند کرده
    2499
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترانه گلی نمایش پست ها
    دوستان خیلیییییی خوشحالم یه چیزی پیدا کردم محشر!
    جریان از این قراره که یه کانال تو تل گرام دوستم بهم معرفی کرد چند وقت پیش فوق العادس!
    هر روز یه سری عکس از غذاها و صبحونه های رژیمی و خیلی متنوع میذاره که آدم باورش نمیشه بشه غذاهای رژیمیشو اینقدر خوشگل کنه
    برای کسانی که هم که میخوان برنامه غذایی رژیمی هفتگی میده
    من ۲۲ کیلو اضافه وزن داشتم متاسفانه!هیچوقت اراده رژیم گرفتنو نداشتم مدتیه دوباره به فکر افتادم که تا عید اضافه وزنمو کم کنم
    چند هفته اس از برنامه هاش استفاده میکنم و خدا رو شکر هفته ای یه کیلو کاهش وزنو داشتم! خودمم باورم نمیشه!
    مشکل اینکه برای نهار و شامم هم چی درست کنم با برنامه ای که میگیرم حل شده مخصوصا صبحانه برای همسرم!
    فوق العاده عکس غذاهای رژیمی و صبحانه هاش متنوع و جذابه
    ببینین دعام میکنین

این آدرسشه: اونجایی که ستاره گذاشته به انگلیسی بنویسین تل گرام
    https://********.me/joinchat/BgxTSkD5DNqjJ2Bodljzmg
    اسم کانالشم باربی
    regimmm@

سلام عزیزم, من نمیتونم از تلگرام استفاده کنم, راهی هست که ما هم از این برنامه غذایی فیض ببریم ؟
    " فقط دانستن کافی نیست ، باید به کار گرفت ، فقط خو ا ستن کافی نیست ، باید انجام داد .بروس لی ."

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 31011121314 آخرینآخرین