نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree683Likes

موضوع: خرابکاری هایی که تو خونه میکنیم و چاره ی اونها

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 1324
صفحه 1 از 166 123411 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

Lightbulb خرابکاری هایی که تو خونه میکنیم و چاره ی اونها

سلام دوست جونا
    به نظرم بد نیست اگه یه جایی رو داشته باشیم تا درمورد خرابکاری هایی که تو خونه انجام میدیم و میخوایم درستش کنیم باهمدیگه صحبت کنیم.
    ایده ی ایجاد این مبحث از اونجا به سرم زد که خودم اولین خرابکاری رو انجام دادم و نمی دونم چیکارش کنم

بنده چندروز پیش مثلا میخواستم به یه بنده خدایی کمک کنم و ظرفاشو جمع و جور کنم. داشتم قابلمه هاشو میزاشتم توی همدیگه که چشمتون روز بد نبینه... گذاشتن توی همدیگه همان و گیر کردن و درنیومدنشون همان
    ای خدااااا... حالا چیکار کنم؟ هرکاری به ذهنم میرسید انجام دادم. توی قابلمه رویی یخ و آب سرد ریختم و زیری رو توی آب داغ گذاشتم تا بلکه با سرد و گرم شدن و منقبض و منبسط شدن اونها از هم درشون بیارم ولی دریغ از یه تکون کوچیک.
    واقعا نمی دونم چیکارشون کنم. طفلی این بنده خدا این قابلمه های لعابی الیت رو تازه خریده بود و نمی دونم باید چطوری درشون بیارم.
    هم اکنون نیازمند یاری تان هستمممممممممم

اینم عکس شاهکار بنده
    sara6493, nilo0far و ati shams این نوشته را پسندیده.
    تنها تو را مي پرستيم و تنها از تو كمك و ياري مي جوييم...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    155
    پسند کرده
    0

Re: خرابکاری هایی که تو خونه میکنیم و چاره ی اونها

mani جونم ممکنه که روغن مایع رو آروم روی دیواره تابه بریزی که کاملا هم داخل تابه و هم بیرون قابلمه خیس بشه . نمیدونم اما حدس میزنم اون اصطکاکی که بینشون ایجاد شده از بین بره و روی هم لیز بخوره و دربیاد .... این فکریه که به نظر من رسید اگه امتحان کردی خبرشو بدی
    در ضمن اگه یه وقت در نیومد 2 تا قابلمه چرب تو هم گیر کرده داری یادت باشه ، بعد نگی این دختره هم با این پیشنهاداش ولی من که خیلی امیدوارم
    در ضمن فکر کنم بعد از ریختن روغن مایع باید با چرخوندن از هم جداشون کنی نه با کشیدن به طرف بالا .... اما دسته هاشم حواست باشه نشکنی
    sara6493 این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ccc1d9]فرصت ناراحت کردن دیگران در هر روز صدها بار به دست می آید و فرصت خوشحال کردن در هر سال، یک بار
    [/HIGHLIGHT]

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M&M
    مانی جون ظرفو بذار روی حرارت اجاق گاز. شاید بر اثر گرمای مستقیم قابلمه داخلی در بیاد .
    مطمئن نیستم اما خب امتحانشم ضرر نداره ...موفق باشید ( البته نه در خرابکاری !)
    مریم جون صاحبش همون موقع اینکارو کرد. ولی با روی اجاق گذاشتن نتیجه نگرفت :(
    حالا شاید بازم اگه نتیجه نگرفتم دوباره این راهو هم امتحان کنم. مرسی گلم از راهنماییت

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani
    مانی جونی چی شد ، امتحان کردم ... خیلی دوست دارم زود تر به نتیجه برسی ... جواب داد راه من ؟؟؟؟؟
    مامان هومنی کلی خودمو کشتم و روغن ریختم و زود زدم اما انگار نه انگار.
    حتی خواستم با سوزن سرنگ لاش روغنم بریزم ولی همچین بهم چسبیدن که اصلا تکون نخورد. چیکار کنممممممممم؟؟؟؟

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    مانی جون به نظر از کف صابون یا مایع ظرفشویی هم بشه اصطکاکش رو کم کرد
    زهرا جونم الان میرم اینم امتحان میکنم. اما موضوع اینه که ایندوتا قابلمه همچین بهم چسبیدن که هرچی میریزم بینشون اصلاداخل نمیره که اون ماده باعث کم شدن اصطکاک بشه!!!!
    حالا بازم میرم مایع ظرفشویی رو امتحان میکنم.
    kamand68 این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ahang_66
    مانی جون یه سیخ کباب چوبی یا یه وسیله ظریف و باریک بذار زیر تابه مثل اهرم فشار بده به سمت بالا.دارم می ترکم از فضولی زودی خبرشو بده
    الهام جون حتی سوزن سرنگ هم داخلش نرفت!!!! حالا میگی سیخ بینشون کنم؟؟؟؟ این دوتا قابلمه همچین چسبیدن که فکر کنم قیدشونو باید بزنم.
    اما من تسلیم نمییییییییییییییییشم.
    برم امتحان کنم این روشها رو .میام دوباره دوستای گل گلابم.
    kamand68 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ببخشين من اين پستمو قبل ارسال چندتا نظر دوستاي ديگم نوشتم موقع ارسال ديدم ارور ميده كه قبل ارسال شدن پستهاي ديگه اي ارسال شدند. شايد الان با توضيحاتي كه دادين حرفم تكراري باشه.
    .ماني جون شايد بتوني با ريختن ژله ي بين فاصله ي قابلمه ها؛ بعد كه ژله گرفت قابلمه ي داخلي به همراه ژله ي پشتش سر بخوره و بيافته تو طرف..آخه الان ديگه فضاي بين قابلمه ها هم چربه راحت ژله از توش درمياد. .. يا اگرم خواستي دربياري با كشيدن و يا چرخوندن قابلمه ي داخلي حداقل با حالت ليز و سر سره مانند كه ژله ايجاد كرده كمتر خش به بدنه هاي داخلي و خارجي قابلمه ميافته..اگرم نشد كه شايد مجبور بشي يه دست قابلمه ي نو بخري واسه اون بنده خدا و بعد اينا رو ببري واسه خودت و با چكش و كتك كاري تفكيكشون كني !!! :))
    آهان راستي يبارم قابلمه هاي من تو هم گير كردن منم قابلمه رو از تهش به صورت چپه گرفتم و از زير ميكوبوندم به سنگ مرمر -مثلا اگر سنگ آشپزخونه ات ميشه يا ...- چارتا ضربه كه زدم داخليه افتاد . البته عواقب كج شدن ته قابلمه بيرونيه هم فراموش نشه!

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    125
    پسند کرده
    0

من فکر میکنم بجای کشیدن قابلمه به سمت بالا از داخل ماهیتابه با چرخوندنش یا کشیدنش از یک سمت و بعد از سمت دیگه بهتر نتیجه بگیرید (نمیدونم چطوری توضیح بدم مث وقتی که یه جسم سنگینو به تنهایی تکون میدی چطور عمل میکنی)
    حالا که همه راه هارو تست کردید, ولی باز هم فکر میکنم اگه ماهی تابه رو توی ظرفی که آب جوش داره بذارید و توی قابلمه آب یخ بریزید از شعله مستقیم بهتر عمل کنه اوه کشتم خودمو
    امیدوارم زودتر حل بشه
    در این زمانه بی های و هوی لال پرست
    خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
    چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را
    برای این همه ناباور خیال پرست ؟؟؟

صفحه 1 از 166 123411 ... آخرینآخرین