نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1Likes
  • 1 Post By طاهاوضحي

موضوع: نهی سادات

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

Re: نهی سادات

سلام به همه دوستان و يه تشكر ويژه از فيروزه جون
    نهي جون 6 بهمن 1389 روز چهارشنبه دريه روز باراني بدنيا آمد.

نهي به نون ضمه به معني عقل خرد انديشه (البته در لغت نهي كننده هست و چون عقل انسان را از كارهاي بد باز ميداره عقل و انديشه هم گفته ميشه همانطور كه در قرآن اولي النهي يعني صاحبان عقل آمده است)هستش تنها 2 بار در قرآن آمده و هر دو بار در سوره مباركه طاها هست

خصوصيات : دختري ماشاءالله تيز ،شيطون ، بانشاط و خندون هستش
    Donya007 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

دو هفته اي هست كه سينه مالي يا همون سينه خيز ميره البته هنوز به خيز نرسيده ولي خب......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

روز چهارشنبه دومين باري بود كه از آشپزخونه بيرون اومددر همين روز روي زمين گذاشته بودمش كه در يك خيز قاشقش را برداشته وسمت دهنش برده بود ماشاء الله

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

نهي جون كه بقول عموم ميگه نها كه نيست هزارها ست،ماشاءالله يه شيطونيه حالا ديگه فرز شده و تند سينه خيز ميره ما بينش جالب كه مثل ورزشكارا كه شنا روي زمين ميرن اون كار را انجام ميده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

پري شب وقتي از خونه عمو روح الله اومديم بابا به نهي جون موز رنده شده مي داد كه آقا گفتن انگار قاشق به چيزي مي خوره ببين دندون در اورده كه به لثه هاش دست كشيدم و ديدم بله دو تا دندون پايين نهي جون جيك زده يا همون جوانه زده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

روز شهادت حضرت فاطمه سلام الله عليها رفته بوديم گلزار شهداي شهرمون .ضحي جون ونهي جون خوابشون برد بناچار بابا توي ماشين پيش اونها موند و من و مادر و طاها جان به سر مزار پدرم رفتيم.البته اونجا يه بازارچه هم هست كه اول بازار رفتيم سپس سر مزار .وقتي برگشتيم لپهاي آقا پر از باد بود (كنايه از عصبانيت)كه بچه كلي گريه كرده و شما هم بي خيال ، اصلا نميگي بچه گريه مي كنه ، شير مي خاد؟گفتم اونوقت چيكار كردي؟از بس گريه مي كرد يه ماشيني روبروي ماشين ما پارك شده بوده كه خانم داخل ماشين ميان پايين و به آقا ميگن مي خاي شيرش بدم آروم بشه؟ گفتم ا تو هم دادي؟آره پس چيكار مي كردم اونوقت شير خورده بود؟ آروم شد؟جواب نداد از عصبانيت.منم حساس ، تو دلم گفتم خدايا من نمي دونم اين خانم كي بوده ؟شخصيتو.....به هر حال گفتن شير خيلي مهمه و اينكه كي هم شير ميده مهمه. خلاصه 100 تا صلوات مي فرستم خودت درستش كن (نمي خواهم بگم خودم خيلي خوبم ولي من نمي دونم اون چه جوري بوده)در حين صلوات فرستادن بودم كه شوهرم گفت:ولي بچه دستش را جلو صورتش گذاشته بطوري كه جلوي دهنش هم بوده و هر چي خانمه تلاش كرده شيرش بده دهنش را باز نكرده.فقط تو بغلش گرفته و بچه آروم شده.اونوقت تا اين را شنيدم يه آهي كشيدم و گفتم خدايا شكرت .ماشاءالله اونوقت سه ماه بيشتر نداشت ولي خدا را باز به ما احاط به علمه شكر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

سلام تولد كريم اهل بيت عليهم السلام مبارك.ديشب خونه مادر افطار را دعوتبوديم وما چون دير رسيديم و مي خواستيم جلو تلوزيون بشينيم بناچار از سرسفره بلند شده غذا را تو سيني گذاشتيم و داشتيم مي خورديم كه نهي جونشيرجه ميرفت سمت غذا يه هو صداي گريه اش بلند شد. مي دونيد چرا ؟چون تهفلفل سبزا كه تند را برداشته و تو دهن گذاشته بود