نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree210Likes

موضوع: رفع مشکلات کامپیوتری شما

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 1154
صفحه 5 از 145 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

Re: رفع مشکلات کامپیوتری شما

نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    با عرض سلام نمیدونستم کجا باید این پستو بذارم ببخشید اموزش کامپیوتر رو ندارید مثل انجمن اموزش زبان من وقت ندارم کلاسهای بیرون رو برم میخوام به صورت مجازی داشته باشم اموزش کامپیوتر قبلا از همه عزیزان عذر خواهی کرده واز راهنمایی دوستان تشکر میکنم.
    سلام آرمیتای عزیز خوشحالم از آشناییتون اگر منظورتون آموزش کار کردن با کامپیوتر و یه جورایی مقدماتی کامپیوتره خیر نداریم
    اما اگر راجب یه سری آموزش نرم افزارهای خاص هست 2 تا اموزش داریم یکی آموزش نرم افزار فتوشاپ با این آدرس
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=191&t=1694

یکی هم آموزش کارگاه فیلم سازی با این آدرس
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=191&t=4193&start=0

نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    ببخشید ممنونم از راهنماییتون این ادرسی که دادید باید به کدام قسمت انجمن برم من مبتدیم کمکم کنید بازم متشکرم!!!.
    عزیزمآدرسایی که دادمو میتونین انتخاب کنین روشون کلیک راست کنین گزینه copy روبزنین بعد توی کادر قرمزی که داخل عکس براتون مشخص کردم کلیک کنین آدرسیکه هستو پاک کنین بعد پاک شدن آدرس کلیک راست کنین و گزینه paste رو بزنینبعدم enter از روی صفحه کلیدتون میبرتتون به ادرسهایی که دادم بازم سوالبود کنارتونم با نهایت احترام و حوصله.هما

و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.j
    هما جون ممنون از زحماتت و وقتي كه ميگذاري واسه رفع مشكلات
    منم يك مشكل دارم .وقتي find رو ميزنم گزينه highlight all رو ندارم ميشه كمكم كنيد
    متشكرم
    سلام صفورای عزیز فکر میکنم این سوال شما بر میگرده به همون پستی که ترانه عزیز داخل تاپیک متن قشنگ و عکس..... گذاشتن
    ببین بهترینم من با عکس براتون میزارم اگر بازم مشکلی بود و این گزینه همچنان برای شما نبود بهم خبر بدین که نرم افزار findتونو یه چک بکنیم.هما
    بعد از اینکه کلید ctrl,F رو همزمان میزنیم این قسمت یعنی find برای ما میاد

مادامی که عدد 9 رو داخل کادر وارد نکنیم گزینه Highlight all خاموش هستش بعد از اینکه عدد 9 رو داخل کادر زدیم این گزینه که داخل عکسم مشخص کردم روشن میشه

توضیح تکمیلی دوست عزیزم find شما برای این اینطوریه که مرورگرتون internet explore است فکر میکنم این گزینه highlight all داخل مرورگره فایرفاکس کاربردی هست بهترینم.

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.j
    هما جونم ممنونم از راهنماييتون اما اين پنجره ايي كهعكسشو گذاشتم باز ميشه با وارد كردن عدد هم اون گزينه اضافه نميشه
    ميشه باز هم كمكم كنيد؟
    عزیزمزیر پست بالا توضیح دادم براتون شما مرورگرتون ie هستش اینی که میگینگزینه highlight نداره برای همینه دیگه این گزینه highlight
    داخل مرورگر فایرفاکس و اپرا و... وجود داره برای همین شما ندارین مادامی که مرورگرتون internet explore یا همون ie باشه.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط ava.b
    خانما من یه سوال دارم
    ویندوزم سون هست می خواستم بدونم کجا می تونم آخرین برنامه های اجرا شده رو ببینم؟
    سلام آوای عزیز داخل گزینه recent item منوی start تون .هما
    مرسی هما جون اما توی استارتم نمی بینم این گزینه رو داخلسرچ استارت تایپش کردم دو تا پیدا کرد اما به نظرم اونا نمی اومدهمونه؟
    بله عزیزم
    هما جون خوب مگه نباید آخرین برنامه هایی که من اجرا کردمرو نشون بده مثلا من ورد رو باز می کنم بعد می بندم اما توی این گزینهاصلا نشون نمی ده که ورد باز شده؟ نمی شه کاری کنم که توی استارت اینگزینه (recent item ) رو نشون بده و مجبور نباشم سرچ کنم؟
    آوای عزیز

صرفا باز کردن هر پنجره ای رو نشون نمیده مثلا باید با اون برنامه کار کنین تا نشون بده منظورم اینه که اگر word

رو باز کنین ببندین نشون نمیده اما اگر با word کار کنین و یه متنیو save کنین نشون میده اسمشم همینه دیگه

اخرین برنامهای اجرایی

معمولا قسمت start خودش پیش فرض هست داخل عکس مشخص کردم براتون
    (البته ویندوز من ویستاست اما خیلی متفاوت نیست از سون)

اگر اینجا نبود بگین تا از داخل رجیسترتون با برنامه بتونیم بیاریمش نگران نباشین حل میشه کنارتونم با نهایت

احترام و حوصله .هما

همای عزیزم ممنون از راهنماییت فکر می کنم پیداش کردم، تویمنوی استارت یک گزینه کنترل پنل داره که روی اون که نگه می داریم دقیقامثل همین عکسی که شما گذاشتی باز می شه و بالاش نوشته recent و زیر عنواننرم افزارها رو فکر می کنم همین باشه درسته؟
    خواهش میکنم عزیزم اگر نوشته recent items که بعله همونه

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط پرپرک
    هما جون منم سوال دارم

من توی شرکت برای رفتن یه فرومی مشکل ندارم

ولی توی خونه روی لپ تاپم هرچقدر یوزر و پسوردم رو وارد میکنم اررو میده و میگه ثبت نام نکردی و غیره
    فقط با همین فرومی که گفتم مشکل دارم و با مثلا مامی سایت مشکلی ندارم
    میشه بگی چیکار باید بکنم
    تنکیو
    سلام الهام خوشحال از آشنایت

ببین چند تا احتمال قوی هست راجب باز نشدن فرومها تو یه سیستم مثلا اینکه تو قسمتnet option یه سری امکانات تیک خورده یه سریا نه برای

همین گاهی این دلیلشه و یه احتمال خیلی قوی راجب باز نکردن بعضی فرومها استفاده از فیل-شکن ،تو لپ تاپت خیلی از فیل-شکن استفاده میکنی؟

اینو جواب بهم بده تا کاملتر بتونم کمکت کنم
    (فقط امروز مهمونم اگر دیر جواب دادم نگرانم نشو )

تا حل مشکلت کنارتم عزیز.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز88
    سلام هما جان

عزيزم يادمه يه دكمه اي روي كيبورد يود كه وقتي به آخر صفحه ميرسيديم با زدن اون دوباره برميگشت اول صفحه.
    page up رو يادمه ولي اون هم تكه تكه بالا مياره .
    راهي هست كه سريع برگرديم اول صفحه؟
    قبلا از وقتي كه ميذاري ممنونم.
    قبل از سلام ببخش عزیزم بابت دیر جواب دادن به سوالتون کمی درگیر کارام بودم

سلام فرناز عزیز خوشحالم از آشناییتون من معمولا" از zoom levelام میرم به 1 صفحم من این کلیدی که شما میگین که یهویی مثلا" از صفحه 5

بره 1 رو روی کیبورد ندیدم و نه شنیدم معمولا" بهترین راه و کم زمانترین همین zoom level بهترینم .هما

نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز88

هماي نازنين من منظورم رفتن از انتها به ابتداي يك صفحه هست نه چند صفحه.

مثلاوقتي يك ايميل با عكسهاي زياد رو چك ميكنم و به آخرش ميرسم ميخوام مجبورنباشم با اين نوار بغل صفحه( كه اسمش رو يادم رفته) ببرمش بالا.

راستي اينzoom level كه ميگي كجاست مادر؟
    ببین عزیزم من اخر سر نفهمیدم شما برای برنامه word میخواین یا چک کردن ایمیلتون اینا خیلی باهم متفاوتنا

من برای رفتن به اول متنم از همون page up ویا home استفاده میکنم بسته به کارایم داره و یا f6که

مشخص میکنم کجای صفحم میخوام برم

اما برای چک کردن ایمیل مخصوصا" ورژن جدید ارائه شده یاهو میل از همون page up و یا نوار لغزنده

استفاده باید بکنین

و اینکه zoom level کجاست پایین همون صفحه wordتون که کم و زیاد میشه عزیز.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    سلام هما جون من راجع به نرم افزار End note سوال دارم . وقتی نصب می کنیم چطوری توی word2007 فعالش کنیم؟بدجوری به پاسخش احتیاج دارم .
    سلام بهترینم ببخشم بابت دیر جواب دادن به مشکل شما شرمنده شدم اونم وقتی شما فکر میکنم نیاز به پاسخگویی

سریعش داشتین

خوب من یه توضیح کلی بدم نرم افزار end note یه برنامه ای هست که برای رفرنس نویسی پایین مقالات و

پایان نامها استفاده میشه که این امکان رفرنس نویسی داخل خود word 2007 هستش عزیز

خوب حالا برای اینکه از word 2007 بیاریمش این راهشه

از قسمت references اون فلش کوچولوی footnotes را بزنین تاپنجره مربوط به endnote براتون باز

بشه که این صفحه ای که اومده همون تنظیماتش هست که شما میتونین تغیرات بدین که توضیحی که راجب متنتون

میخواین بدین آخر هر صفحه باشه یا آخر کل مطالب. اگه okرا بزنین مکان نما میره پایین و شما وقتی 1 عدد

بزارین کنار اون کلمه ای که میخواین راجبش توضیح بدین همون عدد پایینم تکرار میشه و قاعدتا" شما میتونین

توضیحاتی که میخواین بدینو بنویسین اون پایین اگر میخواین اطلاعات کلی بگیرین راجب end note من برای

احترام به قوانین سایت براتون لینک آدرس آموزشی رو نمیزارم اما 2 تاشو خصوصی میکنم همین الان براتون

امیدوارم جوری توضیح داده باشم که متوجه شده باشین کنارتونم بازم ببخشینم وقتی جواب سریع میخواستینو من

نبودم با نهایت احترام .هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

من می خوام ببینم می شه توی فایلهای پی دی اف یک لوگو اضافه کرد بطوریکه وقتی می زاریمش برای دانلود کسی نتونه اون آرم رو پاک کنه؟
    اوای عزیزم برای عکس میشه لوگو انتخاب کرد اما اگر فایلتون عکس نیست و متن میتونین یه جورایی

backgrounder متنونو لوگو بزنین یه چیزی مثل جزوهایی استادا هست که مینویسن مثلا" استاد فلانی که دیگه

کسی نتونه کپی برداری کنه(اینو برای درک موضوع گفتما و گرنه اسم اون استادارم میشه به راحتی برداشت

اما دور از شوخی بهترینم فایل که به صورت pdf در بیاد که دیگه کسی نمیتونه تغییرش بده اگر با نرم

افزارهای خاص خودش باشه ،در کل بله میشه مثل همین الان که تمام عکسهای سایت لوگو مامی سایت خوردن و

هرکسی بخواد ذخیرشون کنه آرم هست و نمیتونه آرمو حذف کنه چون تو سنتر سایت این آرم تعریف شدست

امیدوارم گویا گفته باشم و شما هم متوجه شده باشین بازم مشکلی داشتین راجبش درخدمتتونم.هما

در مورد بگ گراند می دونستم و اینکه اون به دردم نمی خوردهچون به راحتی پاک می شه منم دقیقا می خوام بدونم که چجوری می تونم توی یهفایل پی دی اف لوگو بندازم که کسی نتونه پاک کنه دقیقا مثل همین عکسایمامی سایت این راهی اگه داره ممنون می شم که بهم یاد بدی عزیزم
    ببین آوای عزیز شما میتونین داخل فایلهای pdf تون اینکارو انجام بدین اما قضیه لوگو عکس فرق میکنه چون برنامه

سنترای آپلود عکس با متن فرق دارن ساده ترش میشه اینکه سنترای مخصوص عکس میتونن لوگو براشون تعریف

کنن به راحتی اما برای متن نمیشه خیلی چون تو اپلودش تاثیر داره شما باید از یه سایتی که من براتون برای احترام به

قوانین سایت خصوصی میکنم برین دانلودش کنین و هر حاشیه یا متن اضافه یا یاداشت یا هرچیز دیگه ای براش

بزارین این نرم افزار دقیقا" عین adobe reader فقط با این تفاوت که امکانات حاشیه نویسی یا همونی که شما

میخواینو داره دقت کن بهترینم تنها راه کار شما استفاده از این نرم افزاره فقط .هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط chef sara
    یک سوال فوق العاده خنده دار
    میشه بگین چه جوری میشه لینک گذاشت
    چیه چرا میخندی خوب تا حالا برام پیش نیومده بود لینک بزارم حالا پیش اومده

سلام سارای عزیز خوشحالم از آشناییتون نه من به هیچ سوالی هیچ وقت نخندیدم چون اگر برای من پیش پا افتادست برای یکی اسمش مشکله آدم به مشکل کسی نمیخنده

خوب بهترینم اگر لینک مثلا" یه تاپیکی و میخواین بزارین داخل یه تاپیک دیگه مثلا" لینک همین تاپیکو بزارین داخل تاپیک آلاچیق مثلا"

باید بیاین تو تاپیک مشکلات کامپیوتری ادرسشو از نوار آدرس انتخاب کنین copy رو بزنین برین تو تاپیک آلاچیق اونجا paste کنین اما اگر مثلا"

میخواین واسه امروز غذا چی پختی لینک بزارین مثلا" شما پیراشکی پختین میرین داخل تاپیک پیراشکی نحوه تهیه رو تو یه پست جدا مینویسین بعد

ارسال میکنین تویه پست شما که اینجا عکسشو برای زهرای عزیز گذاشتم

http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=3&start=510یه مربع مشکی هست که باید روش کلیلک

راست کنین و گزینه copy link location رو انتخاب کنین و بعد برین داخل تاپیک امروز غذا چی پختی همراه عکس پیراشکیتون اون لینکو اونجا

بزارین امیدوارم راحت گفته باشمو شماهم متوجه شده باشین بازم مشکلی داشتین خارج از خنده و این فکرا با نهایت احترام و حوصله پاسخگوتونم.هما

صفحه 5 از 145 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین