نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree210Likes

موضوع: رفع مشکلات کامپیوتری شما

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 1154
صفحه 4 از 145 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

Re: رفع مشکلات کامپیوتری شما

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلاسی
    سلام هما جون من چجوری میتونم انتی ویروس سیستمم رو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام خانوم گیلاس خوبی مریم عزیز

خوب سیستمتون بالا اومد(یعنی همزمان آنتی ویروسم قراره اجرا بشه)کلید shift رو بگیرین رو آیکن آنتی ویروس

کلیک راست کنین یه گزینه داره به اسم close window اونو بزنین بعدم yes کنین آنتی ویروستون غیر فعال

میشه اما اگر زیاد تو نت هستینو به خاطر سرعتی که انتی ویروس ازتون میگیره میخواین غیر فعالش کنین من بهتون

پیشنهاد میکنم ریسک نکنی عزیزم
    و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط maman parnia
    هماجون سلام
    مشكل منم اينه كه درايو ويندوزم با اينكه 25 گيگا حافظه داشته و من هيچي روي اين درايو ندارم ( بجز نصب برنامه ها) ، 2 گيگاي ديگه حافظه آزاد داره چطوري بايد چيزهاي غيرضروريش رو پاك كنم؟
    مرسي از لطفت
    سلام مامان پرنیای عزیز خوشحالم از آشناییتون عزیزم قبل از اینکه برنامه هاتونو پا کنین من پیشنهاد میکنم که درایوتونو مرتب سازی کنین یعنی

defragment این کار یعنی اینکه مثلا شما یه برنامه ایو نصب میکنین بعد توحافظه شما فرض بگیر از عدد 1 تا 10 هست طول کل حافظتون

برنامه ای که نصب کردین فضایی که اشغال میکنه از حافظتون میره بین 1 تا مثلا" 4 برنامه دومو که میخواین نصب کنین فضای اشغالیش میره از

6 تا مثلا 10 میبینی بین 4 انتهای قبلی با 6 ابتدای اولی 2 تا خونه خالی مونده که سیستموتون برنامه نمیریزه دیگه اینجاست که باید درایوتونو

defrag کنین تا اینا بچسبن بهم و اینجوری فضاتون خالی میشه حالا برای این کار رو درایو مورد نظرتون کلیلک راست کنین آخرین گزینه

perpertis تو تب tools گزینه defragment now رو بزنین بعد هم ok کنین حالا قسمت دوم سوال شما ببین بهترینم چند تا راه هست

برای اینکار اگر برنامهاتونو دیگه نیاز ندارین از همین قسمتی که گفتم disc clinup رو که بزنین کل درایوتون اطلاعاتش پاک میشه یا نخواستین

مثلا" یه سری از برنامهایی که نصب کردینو میخواین یه سری و نه از تو cotrlpanel قسمت add or remove برنامه هایی که نمیخواینو

remove کنین اگرم هیچ کدومشونو نمیخواین کلیلک راست کنین گزینه فرمت رو بزنین درایوتون فرمت میشه و کلا همه اطلاعات داخلش پاک اما

یه چیزو یادتون باشه اونم اینکه درایوی که ویندوز داخلش نصب دارین و فرمت نکنین امیدوارم جوری توضیح داده باشم که متوجه شده باشین

با نهایت احترام اگر جایشو متوجه نشدین یا بازم نیاز به کمک داشتین کنارتونم.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    سلام . خوبين . طاعاتتون قبول .
    ميخاستم نت بوکم رو بدم براي تعمير ، تعمير که نه ويروس کشي و تنظيم اساسي . يه سري نرم افزار کاربردي لازم دارم مثل جتااديو . يه فيلتر شکن . يه رايتر . يه آنتي ويروس ( اگه چيز ديگه اي لازمه بهم بگين لطفا ) . از هر کدوم يه ورژن جديد و خوبش رو بهم معرفي کنين که بتونم سي دي آموزشيش رو هم پيدا کنم .
    بعد هم يه خورده فيلم تولدام دارم که ميخام رايت کنم اما از يه سي دي ( 700 m ) بيشتر جا ميگيره . بايد دي وي دي بگيرم آيا ؟
    يه چيز ديگه . ويندوز الانم سونه . adobe reader 07 هم دارم اما بعضي از فايل هاي پي دي اف باز نميکنه . اگه ويندور ايکس پي نصب کنم ميخونه ؟

آخ سوالام تموم شد .
    سلام سیمای عزیز خوشحالم از آشناییتون

ببین نازنینم همه اینا که گفتی اون کسی که نصب میکنه باید بدونه براساس حجم کاری شما برنامه های مد نظرتو بزاره مثلا من آنتی ویروسم خیلی

قوی پولشم گرون دادم(بحث این نمیخوام کنم که ماله من خوبه چون گرونها نه)من یه سره با نت کار دارم اونم یه سری سایتای خاص سیستمم برای

محافظت نیاز داشت به یه همچین آنتی ویروسی در صورتیکه این آنتی ویروس برای حتی خود همسر منم بی مورده حرفم اینه یه چیز متعادل که

کارتونو راه بندازه معمولا نصاب ویندوز برنامهای در حد نرمال نصب میکنن اما اینا که گفتین cd آموزشیش عزیزم آموزش اینا ربطی به ورژنشون

خیلی نداره معمولا کارکردن با یه ورژنشو بلد باشین بالاتر بره یکم طول میکشه، اما راه میوفتین چون اصل کارو بلدین اما اگر لیست کلی میخواین به

خاطر احترام به قوانین سایت براتون خصوصی میکنم خوب سوال دومتون اگر بیشتر از یه cd جا میگیره خوب عقل سلیم میگه تو یه dvd بهتره تا

مثلا 5 تا cd اما خوب بازم هرجور راحتین سوال بدیتونم این که نه بهترینم تو همین ویندوزم باید بیاره اینکه نمیاره به ویندوز مربوط نیست ورژنشو

آپدیت کنین یا این آقا(شایستی ام خانوم )که براتون قراره نصب برنامه کنه بگین جدید ترین ورژنشو بزاره نخواستینم به این تعمیرکار بگین تو

موتور جستجو سرچ کنین برای دانلود ورژن جدیدش سایتای زیادی براتون میاره بازم سوالی بود یا مشکلی با نهایت احترام و حوصله کنارتونم.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط منصوره مامي محمد رضا
    سلام هما جون
    منو يادته؟!!!همون مزاحم هميشگي!!!!

چند وقته آيكناي دسكتاپ غيبش زده!!!!! چرا؟؟!!! بايد چيكار كنم برگرده؟؟؟!!!!
    ممنوووووووووووووون
    سلام منصوره عزیز خوبین؟ دیگه این حرفو نزنین شما مراحمین

خوب قبل از هرچیزی بدونین خیلی از مشکلات کامپیوتری یه سرش برمیگرده به اومدن ویروس توی سیستم شما پس حتما بعد از اینکه آنتی ویروستون

آپدیت شده یه اسکن کلی از سیستمتون کنین که اگر ویروس داشته باشه مشخص کنه و اونو زندانی کنه و نذاره فعالیت کنه داخل سیستمتون و اما اگر

اسکن کردینو و مشکل ویروس نبود این کاری که میگمو انجام بدین قبلش یه توضیح بدم اونم اینه که آیکنهای دسکتاپ براساس یه قسمت از رجیستری

سیستم شما که نمیتونه فایلهایی با پسوند
    explorer.exe رو بخونه به وجود اومده (خواستم بدونین مشکل از کجاست )حالا راه حل

روی دسکتاپتون که الان خالی از آیکن سه تا کلید ctrl+alt+del(منظور از + یعنی همزمان گرفتن این 3 تا کلید نه کاراکتر + روی کیبورد)

(یه وقت فکر نکنین خدایی نکرده توهین میکنم که ریز توضیح میدم نه بهترینم میخوام اگر دوستیم اطلاعاتش خیلی کمه راجب کامپیوتر و به مشکلی
    مثل مشکل شما برمیخوره خودش بتونه حل کنه )

وقتی این 3 تا کلید و زدین پنجره task manger براتون باز میشه از منوی file گزینه New task رو بزنین بعد قاعدتا" براتون یه پنجره

باز شده به اسم create a new task که داخلش اینو بزنین
    explorer.exe بعدم ok کنین باید بعد زدن ok آیکناتون برگردن

بازم اگر برنگشتن غصه نخورین راه حل زیاد هست برای مشکلتون خودم با نهایت احترام حوصله تا حل مشکلتون کنارتونم.هما

الهي فدات بشم هما جون اقده مهربوني...

عزيزم اين كاري رو كه گفتيد انجام دادم ولي فقط يه پنجره باز شد كه ايكناي ماي داكيمنت توش بود...

راه حل بعدي مهندسسسسسسسسسس...

بوووووووووووووووووس
    خب دوست عزیز

شما یه راه ساده دارین اونم اینکه از نوار start تون تمام آیکن هایی که میخواینو پاک شده رو به صورت drag (کشیدن)

بیارین داخل دسک تاپتون یعنی ازشون shortcut بسازین این یه راه حل خیلی سادست یه راه حل دیگم اینه که از نوار lunch تون که معمولا

آیکنای اصلی دسک تاپ داخلش هست این کارو انجام بدین اگر lunch تون فعاله که میتونین آیکناشو drag کنین اگرم فعال نیسن میتونین داخل

برنامه notepad(توی منوی start بعد گزینه accessorize هستش) برین این برنامه رو تایپ کنین

[Shell]
    Command=2
    IconFile=explorer.exe,3
    [Taskbar]
    Command=ToggleDesktop

بعد نکته مهم اش جایی که ذخیرش میکنین باید داخل این مسیر ذخیره بشه(برای ذخیره هم منوی file گزینه save)

C: Document and Settings Username Application Data Microsoft Internet Explorer Quick Launch

وقتی ذخیره شد یه بار سیستمتونو ریست کنین دوباره بالا بیاد lunch شما فعال شده آیکنای اصلی ازش shortcut بسازین روی دسک تاپتون بقیه

برنامه هاتونم از منوی start به همین روش بیارین بازم با نهایت احترام و حوصله تا حل مشکلتون کنارتونم.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky
    همای عزیزم برات زحمت دارم عزیزدلم

من رفتم تو سایت آموزش و پرورش و میخواستم فایل های کتاب های درسی رو باز کنم که بصورت pdf هستن

با اینکه برنامه اش رو نصب شده دارم اما ارور بهم میده

متنش ارور هم اینه

you donot have access to the rights encrypted document

حالا باید چیکار کنم !!!!

مرسی
    سلام بهترینم این چه حرفیه

خوب ببین پیغامتون میگه این سند شما رمزگزاری شده و شما حقوق دسترسی به اونو ندارین

من الان رفتم داخل سایت آموزش و پروش دیدم برای ذخیره این فایل های مربوط به کتابهای درسی شماره و رمز

عبور کاربری میخواد شما با این نام

کاربری اینا وارد میشین فایلهارو ذخیره میکنین؟ یا اینکه بدون این؟ اگر با نام کاربری مخصوص وارد میشین ارور

میگیره مشکلش جداست لطفا بهم

بگین تا بتونم بهتر کمکتون کنم عزیزم.هما

"

ممنون عزیزدلم

راستش من بدون اسم کاربری و مرز وارد میشدم

یعنی اصلا ثبت نامی نکردم

فقط یه سوال یعنی هر شخصی میتونه ثبت نام کنه ؟

هما جان من تو سایت رفتم اما گزینه ثبت نام یا ورود اعضا رو ندیدم
    ببیننازنینم یه قسمت داره ورود کاربری اونجا یه قسمت هست نوشته ثبت نام اگرندیدین بهم خبر بدین با عکس براتون با نهایت احترام توضیح میدم

که کامل متوجه شین.هما

هما جونم دوباره مزاحمت شدم عزیزم

یادته راجع به سایت آموزش و پرورش صحبت کردیم

منظور من به این سایت بود که به اشتباه به شما گفتم سایت آموزش و پرورش

http://www.chap.sch.ir/index.asp?src=maghtalist.htm

من از اینجا که میخوام کتب درسی سال پنجم رو بگیرم بهم ارور میده

راستش هرچی هم دنال گزینه ثبت نام و ورود کاربری گشتم بی فایده بود

ممنون میشم کمکم کنی
    اولا که شما مزاحم نیستین کجای دنیا دیدین عزیزای آدم مزاحم باشن بدون شک شما برای من حکم همون عزیز

مراحمو دارین پس دیگه این حرفو نزنین

خوب عزیزم این سایت که اصلش همون سایت چاپ خود اموزش و پرورش هست مشکل داره تو باز شدنش هیچ

ربطی ام به سرعت و مرورگرتونو هیچی نداره نازنینم

ببین چون کتابها تغییر میکنه هرسال بهترین کار اینه که از خود سایت آموزش و پرورش بگیرین من براتون تحقیق

کردم از داخل خود سایت که هنوز قرار ندادن اما برای احترام به شما و اینکه کارتون عقب نیوفته یه سری سایتا که

این خدماتو میدن برای احترام به قوانین سایت براتون خصوصی میکنم اما بازم میگم مطمئنن اینا تغیرات توشون

نیستو ماله سالهای پیشن چون فقط تغییرات تو سایت خودشون میزارن بازم مشکلی بود با نهایت احترام کنارتونم

.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان آریا
    از کجا میتونم فونت فارسی کودکانه دانلود کنم
    سلام مامان آریای عزیز من افتخار آشنایی با شما رو نداشتم خوشحالم که این اتفاق برام افتاد

عزیزم داخل موتور جستجو(همون Google،yahoo )بزنین دانلود فونت فارسی کودکانه برای شما سایتایی میاد که میتونین نمونه فونتو ببینینو دانلودش

کنین بعدم وقتی دانلود کردین تو مسیر ویندوزتون یه قسمت هست به نام فونت اونجا بزارین فونتی که ذخیره کردین براتون میاد بازم اگر مشکلی بود با

نهایت احترام و حوصله کنارتونم تا حلش.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

هماي مهربونم علت اصلي مشكل من آپديت نبودن ويروس كش سيستممه!!!! nod32 رو سيستمم نصبه ...چون اينترنتم ديال آپه اولا نميدونم از كدوم مسير ميتونم ويروس كش رو بروز كنم در ثاني فكر كنم حجيم باشه و وقت گير!!!

راهي براي بروز كردن ويروس كش سيستمم سراغ داريد كه به راحتي آپديت بشه؟؟؟؟ ميشه مسيرشو تو نت بهم بگيد... كسي ميتونه برام آپديت ناد 32 رو ايميل بزنه؟؟؟؟؟؟
    واقعا ازت ممنونم كه با مهربوني به سوالامون پاسخ ميدي....خيييييييييلي ماهييييييييييييي
    عزیزم من براتون همون دفعه اولم گفتم یه سر مشکلتون میره سمت آنتی ویروستون گفتم حتما چکش کنین

عزیزم در هر صورت منم برای شما لینک بزارم بازم وقت گیره توی موتور جستجوتون بزنین آپدیت nod32 کلی سایتایی که این خدماتو میدن میاره

(من برای احترام به قوانین سایت این کارو یعنی همین آدرس دادنو انجام نمیدم اما براتون چند تا آدرس سایتو خصوصی میکنم)

اگرم بازم خواستین ایمیلتونو برام خصوصی کنین تا از هر راهی که راحت ترین یا ایمیل یا خصوصی داخل سایت براتون بزارم

شما لطف داری نازنینم کنارتونم.هما

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehshz
    سلام هما جون
    من یه مشکلی دارم. وقتی windows بالا میاد این پیغام رو صفحه میاد: failed to load lanucher dll علتش چیه؟
    از وقتی هم که اینجوری شده شارژ لپتاپم زود تموم میشه، میتونه به هم مربوط باشه؟
    ممنون میشم خانومی اگه کمکم کنی
    سلام عاطفه عزیز خوشحالم از آشناییتون

مشکل شما ناشی از پد لپ تاپتونو که درایورش به مشکل برخورده شما باید برین داخل سایت لپ تاپتون و از اونجا درایور سخت افزاری دقت کنین قسمت

سخت افزاری نه نرم افزار پدتونو دانلود کنین و بعدم نصب مشکلتون حل میشه بازم اگر جاییش به مشکل برخوردین بهم خبر بدین با نهایت احترام کنارتونم

تا حل مشکلتون و یه ادرسم براتون خصوصی میکنم(برای احترام به قوانین سایت اینجا نمیزارم عزیزم) که اونجاهم میتونین حلش کنین اما بهترینش رفتن به

سایت مدل لپ تاپتونو مراحلی که توضیح دادم.هما

صفحه 4 از 145 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین