نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree210Likes

موضوع: رفع مشکلات کامپیوتری شما

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 1154
صفحه 3 از 145 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    116
    پسند کرده
    0

Re: رفع مشکلات کامپیوتری شما

نقل قول نوشته اصلی توسط a.akbarian
    بچه ها من هر کاری می کنم نمی تونم تعداد پیکسل های عکس و کم کنم تا بتونم از طریق مامی پیک آپلودش کنم. لطفا دقیق بهم بگین
    از طریق paint گزینه Attributes هم نتونشتم. لطفا فقط با paint بگین.
    عزیزم تو محیط paint برو ctrl+w رو بزن پنجره stretch and skew باز میشه اونجا طول و عرض رو تغییر بده اندازه عکستم تغییر میکنه
    من همیشه اینجوری به سایز دلخواهم میرسم
    یادم رفت بگم تو پنجره stretch and skew قسمت stretch مقدار horizontal وverticalرو تغییر بدین هرچقدر عدد بزرگتر باشه سایز عکس کمتر تغییر میکنه

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
    دل من از تبار دیوارهای کاه گلی است
    ساده می افتد
    ساده می شکند
    ساده میمیرد
    دل من تنها سخت میگیرد . . .

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

نقل قول نوشته اصلی توسط monir
    اگه جای سوالم اینجا نباشه بگین حذفش کنم

صفحه yahoo mailمن از حالت قدیمی در اومده و به حالت ورژن جدید در اومده که من از ورژن جدید خوشم نمیاد چطوری میتونم به حالت اولیه برگردونمش؟
    سلام منیر عزیز

اینطور که من متوجه شدم شما میخواین yahoo mail تون به حالت قدیم یا همون classic در بیاد

وقتی وارد یاهو میلتون میشین یه گزینه هست بالا سمت چپ که نوشته روشmail classic روش کلیلک کنین وقتی انتخاب شد ازتون سوال میکنه

دلیلتون برای برگردوندن به حالت classic چیه میتونین دلایلتونو بنویسین(این سوالات یه چیزی تو مایه های نظر سنجی که ببینن اگر دلیلتون خوب

بود و کاربردی تو نسخه بعد حتما اعمال کنن)میتونینم ننویسین بعد یه گزینه هست به اسم
    Switch to Yahoo! Mail Classic

البته پیشنهاد من به شما اینه که منیر عزیز سعی کنین با همین ورژن جدید سازگار شین چون بدون شک

امکانات زیاد و بهتری نسبت به قبلی داره سخته اولش اما بعدا راحت میتونین باهاش کار کنین

البته این یه پیشنهاد بود به شما نه دخالت تو کارتون امیدوارم مشکلتون حل بشه بازم اگر نشد در نهایت احترام

جوابتونو میدم تا حل مشکلتون .هما

هما جون ممنونم از راهنماییت
    ولی متاسفانه من توی صفحهمیلم بالا سمت چپ sign out.option.help دارم و گزینه classic mailندارم.حتی ادرس میل جدید واسه خودم باز کردم که باز ورژن جدیده.ولی ایمیلهمسرم با همون ورژن قدیمیه
    این راهم امتحان کن بهترینم

وارد یاهوتون که میشین گزینه option تغییر به حالت classic

یه راه دیگه موقع log in کردن که انتخاب کنین میخواین classic باشه

اما یه توضیح کلی به شما عزیز

یاهو امکان تغییر رو به classic تقریبا برداشته اما این راهی که بهتون میگم امتحان شدست و جواب داده انشاله که برای شمام جواب میده

اولین کار اینه که جاوا اسکریپت مرورگرتونو خاموش کنین یعنی اینطوری که برین داخل منوی tools بعدهم گزینه option بعدهم گزینه

contact

بعد یه گزینه هست به اسم enable java script تیک خورده شما تیکشو بردارین بعد برین تو سایت یاهو بعدم ایمیلتونو باز کنین

یه صفحه ای باید قاعدتا براتون باز بشه که بالاش صورتی و یه گزینه داره که نوشته

return to a previous version of yahoo! mail

ابی هست این نوشته کلیک کنین بعدم دوباره برگردین option تیکی که برداشته بودینو دوباره بزنین

این راهو حتما جواب میده امیدوارم جوری توضیح داده باشم که متوجه شده باشین بازم اگر حل نشد کنارتونم با نهایت احترام .هما

سلام هما جونم.خیلییییییییییییییییی یی ممنونم که با صبر و حوصله به سوالامون جواب میدی
    هماجون من صفحه internet explorer رو باز کردم و در قسمتtool گزینه internetoption رو باز کردم ولی متاسفانه گزینه contact رو ندیدم.
    شرمنده شما خیلیییییییییییییییی خوب و واضح توضیح میدین ولی من کمی بیسوادم
    سلام منیرعزیز ممنون شما لطف دارین من مراحل کارو با عکس براتون میزارم کهکاملامتوجه شین بازم سوالی بود با نهایت احترام پاسخگوتونم.هما

1:منوی tools که مشخص کردمو باز میکنین
    (این قرمز بالایی رو مشخص کردم که ثابت کنم با internet explore است )

2:قسمت internet option رو انتخاب میکنین

3:اینم قسمت contact

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Banoo
    تغيير ياهو ميل از بتا به كلاسيك

من خودم خيلي درگير اين موضوع بودم.خيليا بهم گفتن كه نميشه و ياهو حالت برگشت ايميل از بتا به كلاسيك رو بسته.
    تا اينكه دوستان عزيزم در "پي تي" به دادم رسيدن
    حالا روشش براي شما:

ابتدا در مرورگر خود (فایرفاکس) امکان اجرای جاوا اسکریپت را غیرفعال کنید:
    در فایرفاکس:
    وارد Options شوید. بعد از تب Content ، تیک گزینه Enable JavaScript را بردارید.

حالااگر بخواهید وارد میل خود شوید با صفحه زیر روبه رو می شوید که با کلیکروی گزینه مشخص شده به میل کلاسیک باز خواهید گشت. (البته این روش باعثبرگشت به میل کلاسیک می شود)

هنگامیکه به اینترفیس قبلی بازگشتید برای اینکه مجددا به پوسته جدید بازگردیدباید از منوی Help گزینه New features را مطابق شکل انتخاب کنید. سپس درپنجره ای که باز می شود روی گزینه Upgrade Now کلیک کنید.

به همين راحتي

يه راه ديگه هم داره

ابتدارزولوشن صفحه نمایشتونو به کمتر از768*1024 قرار دهید. سپس وارد ایمیل خودشوید. پس از باز شدن Mailبلافاصله با چنین صفحه ای رو به رو می شوید.

حالفقطکافیست در این صفحه بر روی گزینه Return to a previous version ofYahoo!Mail که در شکل مشخص شده است کلیک کنید. مشاهده می کنید که بهاینترفیسقبلی بازگشته اید.
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
    و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

نقل قول نوشته اصلی توسط ريما جون
    هما جان من همونی هستم که با سی دی موبایلم( w810i , k800i) در ویندوز 7 مشکل دارم شما گفتید برید سایتش و دانلود کنید رفتم تو سایت سونی اریکسون ولی نمی دونم چی رو باید دانلود کنم؟!
    سلام ریمای عزیز داخل مرورگرتون به فارسی(اگر خوندن متن انگلیسی براتون سخته)بزنین سونی اریکسون اولین سایتی که براتون میاره

سایت رسمی سونی اریکسونه که خودش چون شما فارسی تایپ کردین به زبان فارسی براتون سایتو بالا میاره اون قسمت پایین پایین نوشته نرم افزاردستگاه

روش که کلیلک کنین وارد یه صفحه ای میشه که باید نوع گوشیتونو انتخاب کنین من برای راهنمایی بهترتون آپدیت گوشی k800i براتون میزارم تا

راحت تر بتونین دانلود کنین

برای اون یکی هم عین مراحلی که گفتمو انجام بدین مشکلی پیش نمیاد من خودمم همیشه همینجوری نرم افزارهای گوشیمو آپدیت میکنم اینو گفتم که بدونین

راهش فقط همینه بازم مشکلی بود یا جایشو متوجه نشدین با کمال احترام کنارتونم.هما

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/learn-more/topic/updateyourproductsoftware/k800i?cc=gb&lc=en
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۱ بعد از ظهر

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

نقل قول نوشته اصلی توسط با مرام
    سلام نميدونم ميتونم اينجا اين سوالو بپرسم يا نه؟ اگه جاش اينجا نيست عذرخواهي ميكنم
    راستش من بلد نيستم با جي ميلم عكس بفرستم
    ميشه راهنماييم كنيد؟ مرسي خيلي مبتديم نه؟
    سلام فاطمه عزیز خوشحالم از آشناییتون

خوب عزیزم گذاشتن عکس داخل جیمیل دقیقا مثل ایمیله یاهو داخل gmail تون میشین قسمت compose گزینه attach فایلتونو

(منظور حالا همون عکستون یا هرچیز دیگه)انتخاب میکنین بعدهم گزینه attach رو میزنین عکستون آمادست برای ارسال.هما
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۱ بعد از ظهر

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    هما جونم مهلبونم
    لپ تاپم hp و cd هاشو گم کردم . ولی گاهی وقتها موسش خودبخود از کار می افته . شوشو سریع به فکر عوض کردن ویندوز می افته . ولی من این دفعه نمی خوام بذارم عوضش کنه . همش پیغام میده نرم افزار می خواد .منم که ندارم یه بار دیگه اینطوری شد چند روز بعد خودبخودی خوب شد

بعدش یه سوال دیگه :
    بعضی وقتا که عکس زمینه لپ تاپم رو عکسای خودمونو می ذارم بعد از خاموش کردنش می پره و یه صفحه سیاه میاد
    ممنونم گلم
    سلام زهرای عزیز خوشحالم از آشناییتون

شما داخل سایت مدل لپ تاپتون شین یعنی سایت hp بعد تمام درایورایی که میخواین رو دانلود کنین

مثلا درایور مادربرد،درایور موس و...

جواب سوال دومتونم اینکه

مدل ویندوزتون چیه ؟اگر مدلش مثلا" سون باشه داخل قسمت عکس پیش زمینه یه قسمتی هست زمان

دار کردن بعد یه مدتی، مدل ویندوزتونو بدونم راحت تر کمکتون میکنم.هما

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    هما جونم مهلبونم
    درايوراش رو ذخيره داشتم همه رو نصب كردم درست نشد . موسم هم ايراد نداره فقط يه نكته منو به شك انداخته اينكه بايد ويندوز ويستا بريزم تا درايورها بخونه

يه سوال ديگه توي word 2007 هر چي فارسي مي نويسم عددام اينگليسي نوشته مي شه تنظيمش رو يادم رفته چجور يه
    من ننه سوات هم ندارم خوب شفاف سازي كنم بي زحمت
    الهي خير از جووونيت ببيني
    خوب ببین بهترینم درایوراشو ذخیره داشتی یعنی چی؟مگه نگفتین ندارین CDهاشونو ؟؟؟؟اینی که شما رو به شک

انداخته نمیشه اصلا خود 7 درایوراشو پشتیبانی میکنه چون یه ویندوز مجزاست مثل تمام ویندوزا بهم بگین چه

پیغامی میده چون من متوجه مشکلتون نمیشم همیشه اگر یه سیتمی مشکل شمارو داشته باشه با نصب درایور

قسمت معیوب حل میشه پس برام کامل و واضح بگین تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم

مشکل دوم شوما با عکس براتون توضیح میدم که راحت تر متوجه شینو حل بشه

مرحله 1:کنار منوهاتون یه قسمت خالی کلیک راست کنین گزینه اولو که اسمش هست ... CUSTOMIZE quick access

مرحله 2:داخل منوی advanced قسمت show document content قسمت که نوشته numeral رو تنظیم کنین رو context

امیدوارم جوری توضیح داده باشم که متوجه بشین بازم جایی سوالی بود با نهایت احترام کنارتونم تعارفم نکنین که

اگر بگین بد و مزاحمت و یا هر دلیل دیگه نازنینم این تاپیکو باز کردم که مشکلات شما حل بشه پس اگر جاییشو

بازم به مشکل برخوردین بگین با هم حلش میکنیم.هما

["Lmehrad"]

خانمظی اینم جواب این سوالت!

این لینکی که میدم مربوط به یه نرم افزاربه اسمremove Wat که حجمش کمه

دانلودش کن ونصبش کن!بعد مشکلت حل میشه...

http://dl5.mihandownload.com/2011/Armin ... ad.com.zip

اگه بعد دانلود کردن رمز عبور خواست اینه

www.mihandownload.com

خانمی رمز رو باید تایپ کنی وکپی نکن...
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۲ بعد از ظهر

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

نقل قول نوشته اصلی توسط گونش
    هما جان من تو درایو c چندتا عکس ذخیره کردم قبلا الان هرکاری میکنم پاک نمیشن نمیدونم دیگه چیکار کنم
    ممنون میشم زودتر راهنمائی کنی
    سلام گونش عزیز خوشحالم از آشناییتون
    ببخشینم بابت دیر جواب دادن اینروزا کمی درگیرم

ببین عزیزم اگر خودتون به صورت دستی عکسارو ریخته باشین داخل درایو c جز محالات پاک نشه

اما اگر مثلا" یه فوادری هست که داخلش عکس مربوط به یه نرم افزار خاص اون جریانش فرق میکنه

چندتا سوال ازتون دارم اول اینکه پسوند عکساتون چیه؟

(برای اینکه بفهمین چه پسوندی کلیک راست کنین روش وگزینه آخر properties بزنین داخلش نوشته پسوند عکستونو)

دوم اینکه وقتی پاک میکنین پیغامی میده؟؟اگه اره چه پیغامی؟

و یه احتمال دیگه اینکه اگر پاک نمیشه شاید حجم recycle bin(سطل آشغال دسکتاپتون)پر شده باشه که جایی برای جا دادن به فایلهایی که پاک

میکنین دیگه نداره ،(برای اینکه بفهمین حجمش پر شده یا نه روی recycle bin کلیک راست کنین قسمت properties مشخص شده)

اگر این احتمال باشه باید سطل زبالتونو خالی کنین.

منتظر جوابای سوالام هستم و اینکه احتمالیم که گفتمو چک کنین بازم عذرخواهی بابت دیر جواب دادن.هما

نقل قول نوشته اصلی توسط Homaa
    هما جان من تو درایو c چندتا عکس ذخیره کردم قبلا الان هرکاری میکنم پاک نمیشن نمیدونم دیگه چیکار کنم
    ممنون میشم زودتر راهنمائی کنی
    سلام گونش عزیز خوشحالم از آشناییتون
    ببخشینم بابت دیر جواب دادن اینروزا کمی درگیرم

ببین عزیزم اگر خودتون به صورت دستی عکسارو ریخته باشین داخل درایو c جز محالات پاک نشه

اما اگر مثلا" یه فوادری هست که داخلش عکس مربوط به یه نرم افزار خاص اون جریانش فرق میکنه

چندتا سوال ازتون دارم اول اینکه پسوند عکساتون چیه؟

(برای اینکه بفهمین چه پسوندی کلیک راست کنین روش وگزینه آخر properties بزنین داخلش نوشته پسوند عکستونو)

دوم اینکه وقتی پاک میکنین پیغامی میده؟؟اگه اره چه پیغامی؟

ویه احتمال دیگه اینکه اگر پاک نمیشه شاید حجم recycle bin(سطل آشغالدسکتاپتون)پر شده باشه که جایی برای جا دادن به فایلهایی که پاک

میکنین دیگه نداره ،(برای اینکه بفهمین حجمش پر شده یا نه روی recycle bin کلیک راست کنین قسمت properties مشخص شده)

اگر این احتمال باشه باید سطل زبالتونو خالی کنین.

منتظر جوابای سوالام هستم و اینکه احتمالیم که گفتمو چک کنین بازم عذرخواهی بابت دیر جواب دادن.هما
    [/

هما جون ممنونم ازتون
    این عکسا که میگم از توی سی دی که عکسامو زده بودم توش انتقال دادم اینجا چند تاشو
    راستش سطل اشغالم پر نیست خالیه

پیغامش اینه
    cannot delete ..........
    :access hs denied
    make sure the disk is not full or write-protected and thatthe file is not currently in use

بازم ممنون که راهنمائی میکنی

/

هما جون ممنونم ازتون

پیغامش اینه
    cannot delete ..........
    make sure the disk is not full or write-protected and thatthe file is not currently in use

وظیفست عزیزم خوشحال میشم کمکی کرده باشم

این پیغام میگه عکسا جایی دارن استفاده میشن و به خاطر همین نمیتونه حذفشون کنه یه جایی بعنوان یه پس

زمینه یا هر چیز دیگه ای یه چک کنین مطمئنا" اگر جایی استفاده نمیشه براحتی میتونین پاکش کنین بهترینم.هما

نقل قول نوشته اصلی توسط Homaa
    /

هما جون ممنونم ازتون

پیغامش اینه
    cannot delete ..........

وظیفست عزیزم خوشحال میشم کمکی کرده باشم

این پیغام میگه عکسا جایی دارن استفاده میشن و به خاطر همین نمیتونه حذفشون کنه یه جایی بعنوان یه پس

زمینه یا هر چیز دیگه ای یه چک کنین مطمئنا" اگر جایی استفاده نمیشه براحتی میتونین پاکش کنین بهترینم.هما

هما جون این عکسا جائی استفاده نمیشه
    این عکسا تو درایو سی داخل پوشه های مربوط به برنامه انتی ویروس اویرا ذخیره شده
    نمیدونم به اون انتی ویروس ربط داره یا نه
    از طرفی هم نمیخوام اون انتی ویروسو پاک کنم
    برام مهمه حذف بشن عکسا
    ولی نمیدونم چیکار کنم

هما جون این عکسا جائی استفاده نمیشه
    این عکسا تو درایو سی داخل پوشه های مربوط به برنامه انتی ویروس اویرا ذخیره شده
    نمیدونم به اون انتی ویروس ربط داره یا نه
    از طرفی هم نمیخوام اون انتی ویروسو پاک کنم
    برام مهمه حذف بشن عکسا
    ولی نمیدونم چیکار کنم
    گونش عزیزم خودتون دارین میگین داخل پوشست پس داره استفاده میشه

یه کار ساده بکن ببین عکساتون و انتخاب کن cut کن ببرین یه جایی paste کنین بعد از اونجا که paste کردین پاکش کنین

اگرموقع cut بازم ارور داد بهم خبر بدین که یه راه حل کلی بهت بدم بهترینم بانهایت احترام کنارتونم تا حل دغدغه پاک شدن عکساتون.هما

هما جون موقع کات کردن هم همون ارور رو میده
    واقعا ممنونم از همراهیت
    خواهش میکنم وظیفست بهترینم

ببین رو عکستون کلیک راست کن گزینه rename رو بزن اسم عکستونو عوض کن بعد یه امتحان کن ببین پاک میشه اگر نشد مجبوریم کل اون

قسمتی که عکساتون توش هستو پاک کنیم برای این کارم از منوی start گزینه run رو بزن عزیزم بعدش اینو داخلش تایپ کن regedit بعد که

enter زدین شما رو میبره ویرایشگر رجیستر این آدرسو که مینویسم برین

HKEY_LOCAL_اول
    بعد
    MACHINE
    /SOFTWARE/
    Microsoft
    /Windows
    /CurrentVersion/
    Uninstallایشاله برنامه که از بین بره پوشه عکساتونم از بین میره و پاک میشه منتظرخبرتون میمونم ما این عکسارو که معلومه برای شما خیلی ام مهمه با هم پاکشمیکنیم قول بهتون میدم
    پس نگران نباشین.هما

هما جان ببخشید منو اینهمه اذیتت میکنم
    رمنده
    ولی بازم نشد
    اسمشون عوض نمیشه ارور میده
    تو اون گزینه run هم که اون عبارت رو مینویسم این خطا رو میده
    registery editing has been disabled by your administerator
    این ارور میگه که رجیستری ادیتورش غیر فعال شده اینکه کجای سیستمتون این غیر فعال شده نیاز run سیستمتون جلوم باشه بگذریم از این

کل برنامه ای که پوشه عکساتون داخلشرو از control panel قسمت add or remove program پاک کنین ببینین عکساتون اگر حذف

نشد باید اون درایوتونو فرمت کنین تا عکسا به طور کلی برن از بین اگرخواستین فرمت کنین بهم خبر بدین براتون کامل رهشو با نهایت احترام و علاقه

توضیح بدم
    در ضمن دشمنتون شرمنده این حرفو دیگه نزن عزیزم. هما

هما جان من اون ویروس کشو ریمو کردم عکسا هم حذف شد مرسی
    خیلی ممنون
    حالا باید باز ویروس کش نصب کنم
    سلام گونش عزیز خوشحالم خیالتون بابت عکسا راحت شد ببخشم بابت دیر جواب دادن نتم قطع بود

منمتوجه نشدم الان این جمله آخرتون حالت سوال داره؟؟؟اگر آره که بهتره ویروسکش نصب کنین چون به نظر برای هر سیستمی که داخل اینترنت میاد

یهنیازه حالا بازم خودت میدونی بهترینم برای ویروس کشم هم میتونین cd شوتهیه کنین هم داخل موتورجستجوتون دانلود آنتی ویروسو بزنین .هما
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۳ بعد از ظهر

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

نقل قول نوشته اصلی توسط رز سفید
    وای هما جون قربونت برم چقدر خوشحال شدم این تاپیک رو دیدم ،وضعیت کلمی من اضطراریه کمک من یه مدت این ویروس که فایلها رو هیدن میکنه گرفته سیستمم حالا اون ارور dont seand هم یهش اضافه شده یه سری از فایلها خود به خود هیدن شدن سیستم کنده و هنگ میکنه آنتی ویروسم چند ماه پیش نصب کردم و الان نمیتونم آپدیتش کنم کلافم کرده سری قبل ویندوز رو مجبور شدم عوض کردم بعد گفتن فایلاهایی که exeآخرشه پاک کنم و فایلی رو باز نکن از از آدرس بار وارد شو الان بیشتر فالهاپسوند exe داره ببخش اینقدر سوال پرسیدم آلان میخواستم ویندوز رو عوض کنم اما یه عالمه آدرس تو فیوریته اکسپلورمه راهی هست که اونها رو یه جا کپی کنم ،در ضمن فکر کنم فلشم هم حتما ویروسی شده اون رو چی کار کنم؟؟
    ممنون که کمکم میکنی.
    سلام رز سفید عزیز خوشحالم از آشناییتون

آنتی ویروستون چیه که نمیتونین آپش کنین ارور میده ؟

و اینکه یه ادم متخصص به شما گفته فایلهای exe رو پاک کنین؟؟دلیلشون چی بوده اخه این کار یه دلایل خاصی میخواد که در صورت حل مشکل

نباشد این فایلها رو پاک کرد برای این برام مهمه که مشکل شما رو چی تشخیص دادن که راه حلشون این بوده

اما کپی آدرسهاتون

شما باید از ادرساتون بهترینم یه back up بگیرین(یعنی یه نسخه دیگه از دادها و اطلاعاتتون که اینجا منظورمون همون آدرسهای داخل فیوریته

اکسپلورتونه) حالا مراحل کارو براتون یکی یکی با توضیح میگم

قدم اول اینکه مرورگرتونو یا همون internet explore تونو باز کنین(از اینجای کار به جای internet explore میگم IE)

بعد از داخل منوی FILE گزینه Import and export رو میزنین

یه صفحه براتون باز میشه که خوش امد گفته برای وارد شدن به این wizard شما روی دکمه next ش کلیلک میکنین

یه لیست براتون باز میشه که شما باید export favorites رو انتخاب کنین

بعد دوباره next کنین لیست سایتاتون قاعدتا باید اومده باشه شما این صفحه ای که براتون باز شده یه گزینه browse داره که میتونین محلی که قراره آدرساتونو داخلش بزاره انتخاب کنین(یه جایی بزارین که یادتون بمونه )
    یه نکته یادت باشه داخل درایوهایی که ممکنه برای نصب ویندوزتون فرمتش کنی و یا دسک تاپ ذخیره نکنینا چون میپره این یادتون باشه

خب مراحلتون کامل شده برای تایید اخرم گزینه finish رو بزنین

فایل پشتیبانتون یا همون backup شما دقت کن عزیزم با فرمت HTML ذخیره میشه(یه نوع فرمت برنامه نویسی تحت وب)

حالا بعدش که ویندوزتونو به خوبی و خوشی نصب کردین چی جوری ادرسهاتونو برگردونین:

حالا این بار دوباره IE تونو باز کنین همون منوی FILE وگزینه Import and export

بعد صفحه ای که براتون باز شد بعد next اینبار import favorites رو میزنین بعد دوباره next میکنین حالا جایی که نسخه پشتیبانتونو

ذخیره کرده بودین انتخاب میکنین و اخر سر هم next تمام ادرسهاتون دوباره برمیگردن

و اما در مورد فلشتون برای پاک کردن ویروس از فلشتون ممکنه که ویروسهاش وقتی فلشتونو میزارین دیده نشن یعنی به صورت مخفی یا همون

hidden باشن اول باید اونارو مشخص کنین و از حالت مخفی درشون بیاریم

ببین عزیزم باید برین داخل my computer تون یه منو اون بالا میبینین که اسمش هست tools اونو که انتخاب کنین داخل قسمت

folder option توی تب view گزینه show hidden file,...رو انتخاب کردینو بعدشم

یه گزینه پایینش هست که باید تیک اونو بردارین به اسم hide protected operatin ,..حالا ok کنین ویروسهای مخفیتون میان

حالا داخل فلش ممریتون که میشین یه سری فایلها میبینین به اسم Auto runو recycler که پاکشون باید کنین بعد فلشتونو دربیارین از پورتی که

داخلش زده بودین و دوباره وقتی بزنین فایلهاتون دیگه ویروس ندارن و به راحتی میتونین باهاش کار کنین

امیدوارم جوری توضیح داده باشم که کامل متوجه شین بازم با نهایت احترام کنارتونم تا حل مشکلتون.هما

نقل قول نوشته اصلی توسط رز سفید
    هما جون ممنون از توجه شما راجب مشکل کامی من هر کس یهنسخه ای پیچید اما ظاهرا یه ویروسه که خود به خود فایلها رو هیدن میکنه بهمن گفتن بعد از عوض کردن ویندوز هیچ فایلی رو مستقیم باز نکنم چون از اینطریق پخش میشه خودم هم تو سرچ های که تو نت کردم دیدم اینو گفتن.گفتن ازطریق آدرس بار درایوها رو باز کن و اونهایی که پسوند اگزه exeداره چاک کن.البته از بعضیها پرسیدم گفتن چرا ویندوز عوض کنی با یه ویروس کش که مننفهمیدم چی بود برو تو ران نمیدونم کجا و....که من در نهایت نفهمیدم چی بهچی شد برا همین مزاحمت شدم.آها راستی من بلد نیستم ویروس کشم رو آپ دیتکنم (بهم نخندینا) بعد چند وقت به چند وقت باید آپ دیت بشه.
    رزسفید عزیز من تو پست قبلی هم به جواب سوال شما گفتم راجب exe فایلاتونبهترینم اما اینکه میگی هرکس یه نسخه پیچیده مثل دکتر میمونه ممکنه

یهنسخه واسه همه جواب نده بازم خودتون میدونین راجب راه حل اون ویروساتوناما من فکر میکنم راه حلی که بهتون دادم پاسخگوی سیستمتون میشه بازم

هرجور خودتون صلاح میدونین

اماراجب اپدیت این قضیه رنج کلی نداره مثلا همه آنتی ویروسها باید سر 10 روزآپدیت شن اما بهتره هفته ای یکبار اپ بشن اما بازم خودتون میدونین

اگر سرعت و دسترسی به نت تون بالاست میتونین تنظیماتتونو رو حالت upgrade اتوماتیک بزارین اگرم نمیخواین رو حالت دستی یعنی manual

بزارینکه هر وقت خودتون خواستین اپش کنین و اما اینکه چطوری آپش کنین ورژن انتیویروستونو توی موتور جستجو بزنین براتون سایتایی میان

که خدمات آپ انتی ویروستونو بدن مثلا تو گوگل بزنین اپدیت انی ویروس nod32 ورژن.... بازم سوالی بود من با نهایت احترام و حوصله

جوابتونو میدم عزیزم و اما یه چیزی این فکرو هیچ وقت نکنین بلد نیستین و کسی بهتون بخنده هرکس تو یه چیزی تخصص داره کسی که بخنده

واقعیتشاینه به خودش خندیده من اینجوری فکر میکنم شماهم دیگه این فکرو نکن اینتاپیک و زدم که مشکلات حل شه نه بهم بخندیم پس این فکرو

دیگه نکن نازنینم.هما

ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۴ بعد از ظهر

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

هما جون سلام مجدد و ارزوی قبولی طاعات و عبادات

من از سرویس adsl هماراسیستم استفاده میکنم

من نمیدونم چرا دوروزه وقتی وارد سایت میشم کاربری منو به طور خودکارنمیشناسه و باید دستی وارد بشم.

از دانلود سرور و فروم و پشتیبانی انلاین(چت) و وضعیت اینترنت سبز و قرمز و اینا
    به هیچکدوم دسترسی ندارم

پشتیبانی هم جواب درست حسابی نمیده
    به نظرتون مشکل از چیه؟

از فیل. ش.ک.ن هم استفاده نمیکنم
    ریمای عزیز کلا مشکلات مربوط به adsl باید از طریق پشتیبانی خود همون سرویس دهنده انجام بشه چون یه

سری امکانات مخصوص خودشونو اونا دارن پس باید با پشتیبانیشون مشکلاتتونو حل کنین اما تا اونجایی که بتونم

کمکتون میکنم

اینکه وارد سایتی میشین سیستم شما و رمز عبورتونو ذخیره نکرده داخل همه سایتا همینجوره یا سایت خاصی؟

این شماره اصلی پشتیبانیشو حتما پیگیری کن بهترینم 04115564500

اینم داخلش بودتلفن ۵۵۶۵۳۳۵ در ساعات اداری و تلفن 5535446 خارج از ساعات اداری برايپاسخ*گويي به

مشكلات مشتركان به صورت 24 ساعته در اختيار آن*ها خواهد بود.

به اینا زنگ بزنین وظیفشونه که پاسخگو باشن چون مشکل شما از مودمتون و پشتیبانی سرویس adsl تونه اگر

اونا کوتاهی کردن من خودم پیگیر کارتون میشم غصه نخورین فقط خبرشو بهم بدین.هما

هما جون ظاهرا این مشکل برای منه
    پشتیبانی هم جواب درست حسابی بهم نمیده.
    یه امکاناتی گذاشته منم حق دارم ازش استفاده کنم ولی نمیدونم چرا بهش دسترسی ندارم

3 روز پیش بهش دسترسی داشتم نمیدونم ناگهانی چی شد که اینطوری شد
    ریمای عزیز دارم مشکلتونو از طریق پشتیبانی شرکت اینترنتتون پیگیری میکنم خودم شخصی بهتون خبر میدم نگران نباشین.هما

در مقابل این همه محبتت خانمم کم اوردم
    هما جان امروز میتونم به اون قسمتها برم ولی از دانلود سرور نمیتونم دانلود کنم
    پشتیبانی میگه اکانت مخابراتین
    یعنی چی؟ من adsl رو از همارا گرفتم
    گفت زنگ بزن به واحد فروش بپرس اکانت همارا بهت بدن باید خطتون جمع اوری بشه و از همارا بگیرین

اصلا تو عمرمون خواستیم adsl بگیرم ادمو پشیمون میکنن
    والله منم اطلاعاتی تو این زمینه ها ندارم.جز شما هم کسی رو ندارم ازش بپرسم واقعا خیلی خیلی ممنونم
    زبانم از این همه محبت قاصره واقعا
    ریمای عزیز خوب به حرفام گوش کن عزیزم

مناز دیروز پیگیر کاراتونم از چند تا شرکت اینترنتی پرس و جو کردم همه یهنظر داشتن اینکه مشکل شما فقط فقط از طریق پشتیبان شبکتون باید

حلبشه اینکه بهتون گفتن اکانت مخابراتین یعنی اینکه قبلا از یه شرکت دیگهadsl گرفتین رآنژه خطتون توسط این شرکت جدید هنوز انجام نشده

برای همین گاهی میتونین از بعضی از خدماتش استفاده کنین از بعضی نه حالا راه حل مشکلت بهترینم

باید زنگ بزنین پشتیبانی شهرتون 4 رقم آخر شماره تماستون(همون خطی که باهاش adsl ) گرفتین و بگین اونا پیگیری کنن که شرکتی که ازش

خدماتگرفتین تو منطقه شما چقدر ساپورتر داره مشکلتون فقط از طریق پشتیبانی شرکتاینترنتیتون باید حل بشه اگر خواستین که خودتون کارایی که

گفتمو پیگیری کنین اگر نه 4 رقم آخر شمارتونو برای من خصوصی کنین من خودم پیگیر شم شخصا" راجب رآنژه خطتون هیچ نگرانم نباشین اول

همه adsl ها این مشکلات هست حل میشه بهتون قول میدم امیدوارم لایق تشکرایی که کردین باشم مثل همیشه کنارتونم با نهایت احترام تا حل

مشکلتون(بازم ببخش این مشکل فقط مربوط به پشتیبان شرکت که کوتاهی میکنن برای همین یکم کار شما طولانی شده نه دست شماست نه دست من نه
    هیچ کس دیگه چون امکاناتش فقط دست اوناست برای همین دستمون کمی کوتاهه اما بازم غصه نخور ما از رو میبریمشون ).هما

هما جون ممنون از پیگیری هات و کمکت
    شرکتی که اینترنت ازش خریدم گویا هم adsl مخابرات رو میده و هم برای خودش رو.
    منمموقع خرید حواسم نبود و اونا هم نگفتن و برای من اکانت مخابرات زده. وتنها تفاوتش اون دانلود سرور هست که مستقیم از رپیدشیر میشه دانلود کرد واینکه اگه اکانتم تموم بشه میتونم برم سایتش و تمدید کنم.ولی چون اکانتمخابراتم وقتی اکانتم تموم بشه دیگه نت نمیتونم برم تا تمدید کنم.
    پشتیبانی گفت این اکانتتون تموم بشه موقعی که خواستید تمدید کنید بگید تا اکانتتون رو همارا بکنیم.
    این شد غصه ما.
    ولی یه چیزی بهم ثابت شد اونم محبت و مهربونی و خیرخواهی شما
    خدا خیرتون بده و حاجتتون رو تو این ماه بده
    بازم خیلی ممنون.

یه سوال دیگه خانم(شرمنده)

من ویندوز 7 که نصب کردم موقع نصب 4 تا درایو تعریف کردم ولی بعد نصب 3 تا درایو اورده یکی همون c دوتاش هم d , e
    f رو هم تعریف کرده بودم که اونو متاسفانه نشون نمیده.بلکه f شده درایو dvd به نظرت چیکار میشه کرد؟
    سلام ریمای عزیز ببخشم بابت دیر جواب دادن نتم قطع بود نه خدایی نکرده بی توجهی به سوال شما

فقطیادت باشه بهترینم موقعی که خواستی اکانت هماراسیستم و بگیری حتما بگو کهقبلا اکانت مخابرات بودی و الان تموم شده چون اگر بهشون

یادآوری نکنی رآنژه خطتون ممکنه بازم به مشکل بخوره این از این اما سوال دومتون شما یه راه حل دارین یه نرم افزار هست به اسم

partisan manger که اگر اینو نصب کنین به راحتی به شما نشون میده اون درایوی که تعریف کردین کجا رفته نمیتونه درایو cd تونم جزءش

حساب کنه چون سیستم به صورت پیش فرض خودش تعریف درایو cd رو داره اون نرم افزار نشون میده پارتیشن تخصیص دادتون کجاستو چی شده
    بازم مشکلی داشتی راجبش با نهایت احترام و حوصله کنارتونم و اینکه شما لطف دارین وظیفم بود آدم بابت وظیفش که تشکر نمیشنوه موفق

باشی نازنینم.هما

ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ در ساعت ۰۳:۳۵ بعد از ظهر

صفحه 3 از 145 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین