نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree621Likes

موضوع: تولد کودک دوم..اری یا نه

نمایش نتایج: از 433 به 440 از 459
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    40
    پسند شده
    6010
    پسند کرده
    6088
    سادن جان من ام سه تا فرزند دارم اين اخريشو ارديبهشت 93 به دنيا اومد وااااقعا راست مي گي بچه سوم خيلي شيرينه خيليييييييي ... من وقتي باردار شدم براي سومي مكي تردد داشتم نه براي روزي و مخارج و ... چون معتقد هستم روزي خدارسون هستش و اين كفرهستش كه ما نگران روزي باشيم... نگران بودن تو روزي كار شيطانه يعني اين شيطان هستش كه ما رو وسوسه مي كنه كه روزي اش كمه يا اينكه از كجا تامين مي شه و از اين حرفاااااااااا ... تردد بودم براي اينكه بدنم مي كشه يا نه چون كمي هم سن ام تقريبااااا بالا بود و نگران اين بودم ولي خداروشكر الحمدالله اين سومي از اون دوتا پسرم هم خوشگل تر شده تا حدي كه هرجا مي رم يا بيروني مي رم محاله كه كسي تعريف بچه رو نكنه و ...
    در كل منظور از اين حرفا اينه كه واقعا بچه شيرينه و خداوند سه تا پسر خوب نصيب ام كرده كه شاكر خداوندهستم و به بقيه هم توصيه مي كنم نگراااااااان نباشن كه توكل به خدا نگراني نداره...
    ؟؟؟

*سایه روشن*, سادن, الی65 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    گفتم که خدا مرا مرادی بفرست
    طوفان زده ام راه نجاتی بفرست
    فرمود که با زمزمه یا مهدی(عج)
    نذر گل نرگس صلواتی بفرست.

غربت وتنهایی آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    258
    سلام منم بچه سوم دوست دارم یعنی دوست دارم بچه دیگه داشته باشم اما اینقدر این 5سال اذیت شدم که میگم همین دوتا بسه
    گلنرگس 2 و مامان غزل این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    40
    پسند شده
    6010
    پسند کرده
    6088
    نقل قول نوشته اصلی توسط jrdv نمایش پست ها
    سلام منم بچه سوم دوست دارم یعنی دوست دارم بچه دیگه داشته باشم اما اینقدر این 5سال اذیت شدم که میگم همین دوتا بسه

عزيزم دليل نداره به اين زودي بچه سوم رو بذاري
    من دو تا پسرهام بزرگ شده بودن كه اين سومي رو گذاشتمممممم بعد از 13 سال دوباره باردار شدم ولي دو تا پسرهام پشت سر هم بودن اونا فاصله شون 3 سال بود تو اونا اره خسته شدم چون فاصله هم كم بود ولي الان خيلي راحتمممم اصلا حس بچه اول رو دارم احساس مي كنم زايمان اولم بوده و تمام تجربه ههههها و شادي بچه و ... براي تازگي دا ره
    ؟؟؟

*سایه روشن*, سادن, الی65 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

غربت وتنهایی آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    258
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلنرگس 2 نمایش پست ها
    عزيزم دليل نداره به اين زودي بچه سوم رو بذاري
    من دو تا پسرهام بزرگ شده بودن كه اين سومي رو گذاشتمممممم بعد از 13 سال دوباره باردار شدم ولي دو تا پسرهام پشت سر هم بودن اونا فاصله شون 3 سال بود تو اونا اره خسته شدم چون فاصله هم كم بود ولي الان خيلي راحتمممم اصلا حس بچه اول رو دارم احساس مي كنم زايمان اولم بوده و تمام تجربه ههههها و شادي بچه و ... براي تازگي دا ره
    راست میگی اینهم میشه ولی من ازنظربچه اوردن وبزرگ کردنش نگفتم وگرنه دوست دارم الان یکی بیارم
    گلنرگس 2 و مامان غزل این نوشته را پسندیده.

سادن آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    45
    میزان امتیاز
    846
    پسند شده
    10988
    پسند کرده
    9681

ویترین مدال ها

سادن جان من ام سه تا فرزند دارم اين اخريشو ارديبهشت 93 به دنيا اومد وااااقعا راست مي گي بچه سوم خيلي شيرينه خيليييييييي ... من وقتي باردار شدم براي سومي مكي تردد داشتم نه براي روزي و مخارج و ... چون معتقد هستم روزي خدارسون هستش و اين كفرهستش كه ما نگران روزي باشيم... نگران بودن تو روزي كار شيطانه يعني اين شيطان هستش كه ما رو وسوسه مي كنه كه روزي اش كمه يا اينكه از كجا تامين مي شه و از اين حرفاااااااااا ... تردد بودم براي اينكه بدنم مي كشه يا نه چون كمي هم سن ام تقريبااااا بالا بود و نگران اين بودم ولي خداروشكر الحمدالله اين سومي از اون دوتا پسرم هم خوشگل تر شده تا حدي كه هرجا مي رم يا بيروني مي رم محاله كه كسي تعريف بچه رو نكنه و ...
    در كل منظور از اين حرفا اينه كه واقعا بچه شيرينه و خداوند سه تا پسر خوب نصيب ام كرده كه شاكر خداوندهستم و به بقيه هم توصيه مي كنم نگراااااااان نباشن كه توكل به خدا نگراني نداره...
    آره عزیزم دقیقا
    منم که گفتم ،واسه این بود که دوستمون مساله خونه و...رو گفته بودن
    من منظورم از تمام نظر ها بود
    اینو در صحبتهام به mamane momeneجون هم گفتم ،توکل به خدا
    در تمام مسایل زندگیهم سن ،هم توانایی جسمی،هم حرفهای دیگران، هم دست تنها بودن،هم بچه های دیگه و.....که خودتون بهتر میدونید بچه ها هر چه بزرگتر میشن مسایل ومشکلاتی که ممکنه براشون پیش بیاد هم بزر گتر میشه
    به نظر من آدم باید فکر بعدشو هم بکنه
    خونواده کم بچه زود تموم میشن
    منظورم اینه که بچه ها تاچش به هم بزنی بزرگ میشن...ازدواج میکنن...وپدر ومادر تنها میشن...ممکنه به علت کار وگرفتاری بگیم چه بهتر ...راحت میشیم ...یه کمی هم به خودمون می رسیم و...
    اما حقیقت چیز دیگه ایه....مادیگه تو اون سن مثل این زمانمون جوون نیستیم تواناییهای جسمیمون هم کمتر میشه
    از همه مهمتر دیگه اون زمان مثل الان فکر نمی کنیم
    به هرحال جوونا زود بچه دار شید وبا فاصله مناسبی که برنامه ریزی میکنید به کمتر از سه چهارتا هم راضی نشید
    مگه ما چیمون کمتر از مامانامونه هما مکاناتمون بهتره وهم موقعیتهامون الحمدلله
    موفق، زنده وسالم باشید
    با خونه هایی پر از هیاهوی بچه
    گلنرگس 2, mamane momene و مامان غزل این نوشته را پسندیده.
    الهم ارزقنی شفاعةالحسین (علیه السلام )یوم الورود.

رُزا آواتار ها
    رُزا
    میزان امتیاز
    71
    پسند شده
    1594
    پسند کرده
    1397
    سلام خانوما
    لطفا منم راهنمايى كنين
    منم دوتا بچه شش و دونيم ساله دارم ، خيلى بچه هام خوب بودن و اذيت نشدم
    ولى بارداريام سخت بود ، خودمم سى سالمه
    الانم به همسرى ميگم براى سومى اقدام كنيم ، كه شديد مخالفه ، بيشترم به خاطر مريضى بچه ها نگرانه چون ما پسرمون دوساله بوده تشنج ناشى از تب داشته ، به همين خاطر همسرم شديد رو مريض شدن بچه ها حساسه
    اما من وقتى احساس ميكنم ديگه هيچوقت نبايد بچه بيارم احساس افسردگى و بى خاصيت بودن بهم دست ميده
    از طرفى خيلى دوست دارم حداقل يكى از بچه هام جفت بشن مخصوصا دخترم چون خواهر خيلى خوبه ، از طرفى هم ميترسم خيلى به همسرم اصرار كنم و بعد برا بچه اتفاقى بيوفته و منو مقصر بدونه ،
    اخرم ميترسم تا راضى شه سنم بالا بره
    به نظرتون درسته تو اين سن بچه بيارم ؟
    ....

گلنرگس 2 و سادن این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    40
    پسند شده
    6010
    پسند کرده
    6088
    رزا جون 30 سال سني نيس كههههههههههه اواااااااااااا
    من سومي رو تو چهل سالگي حامله شدمممممممم تازه از همشون هم خوشگلتر شده اصلا به سن ربطي نداره
    همسرخان هم ان شاالله راضي مي شن.. .. البته من جوونماااااااااااااااااا گفته باشم
    ؟؟؟

سادن, ترنم63 و رُزا این نوشته را پسندیده.

سادن آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    45
    میزان امتیاز
    846
    پسند شده
    10988
    پسند کرده
    9681

ویترین مدال ها

[QUOTE=رُزا;1325159]سلام خانوما
    لطفا منم راهنمايى كنين
    منم دوتا بچه شش و دونيم ساله دارم ، خيلى بچه هام خوب بودن و اذيت نشدم
    ولى بارداريام سخت بود ، خودمم سى سالمه
    الانم به همسرى ميگم براى سومى اقدام كنيم ، كه شديد مخالفه ، بيشترم به خاطر مريضى بچه ها نگرانه چون ما پسرمون دوساله بوده تشنج ناشى از تب داشته ، به همين خاطر همسرم شديد رو مريض شدن بچه ها حساسه
    اما من وقتى احساس ميكنم ديگه هيچوقت نبايد بچه بيارم احساس افسردگى و بى خاصيت بودن بهم دست ميده
    از طرفى خيلى دوست دارم حداقل يكى از بچه هام جفت بشن مخصوصا دخترم چون خواهر خيلى خوبه ، از طرفى هم ميترسم خيلى به همسرم اصرار كنم و بعد برا بچه اتفاقى بيوفته و منو مقصر بدونه ،
    اخرم ميترسم تا راضى شه سنم بالا بره
    به نظرتون درسته تو اين سن بچه بيارم ؟[
    سلام دوست خوبم
    اولا هنوز بچه تون کوچیکه ،یک تا یک سال ونیم دیگه وقت دارین تا اون موقع هم انشاالله نظر همسرتون مثبت خواهد شد
    دوما سن سی سال سن زیادی نیست.بعضیا هنوز تو این سن یادشون میاد باید ازدواج کنند.(البته من کلی وبا توجه به وضع جامعه گفتم قصد توهین هم ندارم)
    تا 38 سالگی فرصت دارین .من میشناسم کسانی رو که 45 سالگی باردار شدن وفرزند سالم وباهوشی هم به لطف خدا داشته اند. رو این حسابه که میگم توکل به خدا کنید وبس.
    اما شخصا تو این سن باردار شدن رو میگم ریسکش بالاست از نظر علمی منظورمه وگر نه که خدا قادر متعالهو منو شما کاره ای نیستیم.
    به هر حال دوست گلم صبوری کنید وبه خدا بسپارید واز خودش هم فرزند سالم وصالح بخواهیدولا غیر این جوری بهتره.
    به همسرتون هم خیلی گیر ندید.

رزا جون 30 سال سني نيس كههههههههههه اواااااااااااا
    من سومي رو تو چهل سالگي حامله شدمممممممم تازه از همشون هم خوشگلتر شده اصلا به سن ربطي نداره
    همسرخان هم ان شاالله راضي مي شن.. .. البته من جوونماااااااااااااااااا گفته باشم
    منم با شما موافقم به سن ربطی نداره همش به مشیت الهی مربوط میشه.

گلنرگس جون دود از کنده بلند میشه
    رُزا, گلنرگس 2, نويامه و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    الهم ارزقنی شفاعةالحسین (علیه السلام )یوم الورود.