نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree621Likes

موضوع: تولد کودک دوم..اری یا نه

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 459
صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

Re: تولد کودک دوم..اری یا نه

لارا عزیز منم بهت پیشنهاد میکنم به بچه دوم فکر نکن مگر اینکه مطمئن بشی همسرت دختر و پسر بودن براش مهم نیست ممکنه دختر باشه و وضعیتت از الان بغرنج تر بشه
    موفق باشی
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

golbarg2612 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    224

سلام .منم یه پسر 7سال و نیمه دارم کلاس اولشم داره تموم میشه و من هنوز مرددم که چه کار کنم خیلی خیلی دودلم شوهری هم همینطور .موندیم بچه دوم خوبه بده ؟مطمینم که ازادی پدر و مادرو کم میکنه مخصوصا مادرای دلسوزو اما دلم برای پسرم میسوزه که اینقر تنهاست 2 سالی هست که خیلی میگه من نی نی میخوام اما کو گوش شنوا .کم حوصله ام واسه همین میترسم نتونم از پس دومی بربیام .به نظر شما چه جوری با دو دلیهام کنار بیام خیلی از نظر روحی تو تردیدم از یکطرف خودمو میبینم از یک طرف پسر تنهامو ........................
    من به آغاز زمین نزدیکم ،نبض گلها را میگیرم
    آشنا هستم با سرنوشت ،تر آب عادت سبز درخت
    روح من در جهت تازه اشیا جاری است .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg2612
    سلام .منم یه پسر 7سال و نیمه دارم کلاس اولشم داره تموم میشه و من هنوز مرددم که چه کار کنم خیلی خیلی دودلم شوهری هم همینطور .موندیم بچه دوم خوبه بده ؟مطمینم که ازادی پدر و مادرو کم میکنه مخصوصا مادرای دلسوزو اما دلم برای پسرم میسوزه که اینقر تنهاست 2 سالی هست که خیلی میگه من نی نی میخوام اما کو گوش شنوا .کم حوصله ام واسه همین میترسم نتونم از پس دومی بربیام .به نظر شما چه جوری با دو دلیهام کنار بیام خیلی از نظر روحی تو تردیدم از یکطرف خودمو میبینم از یک طرف پسر تنهامو ........................
    دقیقا عین من فکر میکنی. بیا تو بغلم خواهر

میگم اگه ما و امثال ما زودتر یه فکری نکنیم دیگه ممکنه خیلی دیربشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

من يه پسر هشت ساله و يه دخمل چهار سال و نيمه دارم خودم با اين اختلاف سنى ميخواستم چون دكتر بهم گفته بود بهترين اختلاف سنى براى بچه ها سه الى چهار ساله . باران وگلبرگ عزيز شما اگه بچه دوم ميخواين نبايد بزارين اختلاف سنيشون زياد بشه چون ديگه بچه ها همديگرو خيلى نميفهمن و به درد هم نميخورن وهم بازى هم نيستن
    هميشه سالم تندرست باشيد

golbarg2612 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    224

سلام به همگی .خوش به حالت مریم جون که به فکر بودی وهم پسری رو از تنهایی در اوردی و هم خودتو راحت کردی .من که هنوز اندر خم یک کوچه ام عزیزم ،نمیدونم الان 35 سالمه و یه کم هم اضافه وزن دارم همش میگم بزارم چند کیلو دیگه هم کم کنم بعد و........همینطور الکی الکی فرصتا رو از دست میدم .همه بهم میگن اینقدا از تو چاقتر حامله بودن و سالم هم زایمان کردن .......اما بیشتر اون حس راحت شدنه که نمیزاره به دومی فکر کنم و بس...........خیلی صادقانه گفتم مگه نههههههههههههههههه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

منم یه بچه اخریم که همیشه از مامانم نی نی میخواستم تازه خواهر داشتم اما واقعا الان خوشحالم که مامانم یکی دیگه نیورد چون بچه ها که نمیدونند چقدر سخته چقدر واسه خودشون سختر میشه تازه اگه بچه کمتری داشته باشیم به نفع اینده کشورمونه این نظر منه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg2612
    دقیقا عین من فکر میکنی. بیا تو بغلم خواهر

میگم اگه ما و امثال ما زودتر یه فکری نکنیم دیگه ممکنه خیلی دیربشه
    من هم اول همینطور مثل شما احساس ترس و دودلی داشتم ولی با اصرار پسرم مواجه شدم و تصمیم گرفتیم به جمع 3 نفریمان یه فرشته کوچولو اضافه کنیم. راستش بدنیا اومدن دخترم همزمان با مدرسه رفتن پسرم و نقل مکان ما از تهران بود و این خیلی برام سخت بود طوری که بیشتر اوقات دست تنهایی و کارهای مدرسه پسرم من رو خیلی خسته می کرد با اینکه همسرم هم همراهم بود. ولی الان بعد از 2 سال کمی دارم جا می افتم و می بینم کاش زودتر به این فکر می افتادم در کل به نظر من 50 - 50 است. الان تو خیلی کارها پسرم همراهم است و با خواهرش رابطه خیلی خوبی داره. راستی برای تعیین جنسیت اگر خواستی دختر من خیلی تو این زمینه امتحانش رو خوب پس داده او یکی از بهترین ها تو تهرانه.
    سالها دفتر ما در گرو صهبا بود رونق میکده از درس و دعای ما بود

golbarg2612 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    224

مرسی پریسا جون از اینکه دلداریم دادی و از تجربیا تت گفتی .راستش منم 7 ماهه که اومدیم شهرستان درست مصادف شد با کلاس اول پسری .برای بزرگ کردن بچه باید فقط خودمون کمک خودمون بکنیم .برای دختر دار شدن هم قربونت من اگه 10 تا بچه هم بیارم پسر میشه اخه شوهری خیلی گرمی خوره قهاریه //////////////////////////

صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین