نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    718
    پسند کرده
    71

Re: ستایش، فرشته زمینی

برای تو مینویسم! آری برای تو تویی که گرما بخش زندگی ام شدی ;نازنین کودکم یگانه دخترم ستایش
    در یک صبح پاییز دل انگیز فرشته ای از فرشتگان خدا پا به این عرصه خاکی نهاد که تمام عشق تمام دلواپسی و تمام انگیزه زندگیمان شد
    سوم آبان ماه 88 ساعت 10ونیم صبح
    اصولا تحت هیچ شرایطی اروم وقرار نداشتی تنها زمانی که ساکت بودی موقعی بود که خواب بودی
    وقتی بیدار میشدی همش دهن مبارکتون باز بود منم مرتب دستپاچه میشدم نمیدونستم باید چطوری ساکتت کنم این شد که یکماه خونه مادر جون اینا
    تلپ شدیم تامادرجون کمکم کنه دقیقا بیست و هشت روزه بودی که یه شب یک نفس گریه کردی تاصبح نفست داشت بند میومد بابا سعید هم رفته بود شیراز اون شب تاصبح تمام اهل خونه من جمله (آقا جون مادر جون خاله ودایی) بیدار نگه داشتی فقط یه لحظه از حال میرفتی ویه نفسی تازه میکردی ودوباره وای چه شبی بود اون شب به هر کاری که بگی متوسل شدیم تا بتونیم آرومت کنیم اما بی فایده بود نزدیکهای صبح خوابت برد تا ساعت یازده خوابیدی ودوباره شروع شد بلافاصله دویدم خونه دایی احمدت که اون طرف حیاط آقا جون زندگی میکردن وبا مادر جون ودایی رفتیم بیمارستا ن شانس بدمون اون روز جمعه بود وهیچ متخصص اطفالی مطب نمینشست دکتر کشیک بیمارستان معاینت کرد وگفت طوریش نیست واسه اطمینان بیشتر واست ازمایش ادرار وخون نوشت الهی بمیرم که دست کوچولوتو سوراخ کردن واسه خون گرفتن
    ازآزمایشها هم هیچی دستگیرمون نشد اونموقع بود که مامان جون (مامان بابا سعید )گفت : بابا سعیدش هم اینطوری بود به قول مشهدیا (خو داره)خلاصه با این شرایط کنار اومدیم پذیرفتیم که مدلت اینطوریه

. گاهی جلوی آینه می ایستم خودم رادر آن میبینم دست روی شانه هایش میگذارم ومیگویم چه تحملی دارد دلت.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    718
    پسند کرده
    71

خلاصه جونم برات بگه عزیز دلم واسه خوابوندنت چه مصائبی که نکشیدیم اوایل روی پام میخوابوندمت واست عادی شد ودلتوزد گهواره ای رو که واست خریده بودم ثابت بود آخه نمیخواستم به تکون دادن عادت کنی ولی چاره ای نبود دایی جونت وقتی اوضاع رو دید هنوز خونه نرفته از اداره راست رفته بود واسه جنابعالی گهواره خریده بود دستش درد نکنه چند ماهی اموراتت بااین گهواره گذشت من وبابای بیچاره هم هرجا میرفتیم گهواره تو هم باخودمون میبردیم تااینکه کار ازتاب دادن باگهواره هم گذشت یه روز که خاله سمانه داشت واسه امتحان هاش درس میخوند متوجه استیصال من درامر خوابوندن سرکار علیه شد وپیشنهاد کرد بذاریمت داخل ملافه بزرگ وتابت بدیم این مقدمه ای شد واسه اینکه گهواره رو کنار بذاری ودونفر اجیر کنیم واسه خوابوندنت تازه اونم چی دونفر دیگه هم توی نوبت میذاشتیم هر وقت اولیا خسته شدن اونا ادامه بدن گاهی اوقات تایک ربع تابت میدادیم یه شب که طبق معمول نمیخوابیدی بابا سعید رو خواب خوابالو بیدارش کردم بیاد کمک نگو وسط تاب دادنت بابا جون خوابش برده ودستش شل شد و تلپ افتادی زمین حالا توگریه من گریه توگریه من گریه بابا سعید که تازه بیدار شده بود دستپاچه شده بود نمیدونست چکار کنه اما شکر خدا طوریت نشد البته این بار آخری بود که افتادی این شد که بابایی (بابای بابا سعید) به این فکر افتاد واست وسط خونه بانوج بانوچ درست کنه انصافا خیلی عالی بود دستش درد نکنه تا یکسالگی فقط توی اون میخوابیدی از این سر اتاق میرفت اون سر اتاق
    هر کی میدید گوشت تنش آب میشد میگفت چه کار خطرناکی اما این نیز گذشت یه دفعه عشقت کشید روتخت ما بدون هیچ امکانات گردشی چرخشی فقط بابوس های مکرر بابابخوابی

. گاهی جلوی آینه می ایستم خودم رادر آن میبینم دست روی شانه هایش میگذارم ومیگویم چه تحملی دارد دلت.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    718
    پسند کرده
    71

ویه دفعه همه چیز وکنارگذاشتی باورمون نمیشد الان هم شبا اگه بابابوست نکنه نمیخوابی عجب دوره وزمونه ای شده راست میگن دختر هووی مادر تاوقتی تو بیداری من اجازه ندارم دورو بربابا پرسه بزنم همیشه باید فاصله مطمئنه رعایت بشه وگرنه تومیپری وسط وبا اون لحن خشکلت باعصبانیت به من میگی مامان جان وماهم کلی ذوق میکنیم اولین دندون خشکلت دقیقا شش ماهگیت نیش زد نمیدونی چه لحظه ای بود وقتی داشتم بهت سرلاک میدادم دندونت خورد به قاش ومن از صداش فهمیدم دندون درآوردی ازخوشحالی جیغ کشیدم توهم دیگه لب به غذات نزدی بچم فکر نمیکرد مامانش اینقده بی جنبه باشه خلاصه سور وسات دندونیت رو به پاکردیم خیلی خوش گذشت چون اونروز حسابی سر حال بودی آخر شب بود که دیدم مرتب عطسه میزنی وآبریزش بینی داری وای سرماخورده بودی از اونجایی که من همیشه رو حلقه شانسم فرداش جمعه بود وهیچ متخصصی در کارنبود سرماخوردگیت خیلی طولانی نشد اصولا کم مریض میشدی ماشاالله هزار ماشالله بزنم به تخته حالا نوبت چیه واکسن 6 ماهگیت الهی بمیرم واسه بچم صبح که امادت میکردم واسه بهداشت رفتن کلی ذوق زده شده بودی به خیالت میرفتیم ددر منم بیصدا اشکام میریخت بابا سعید هم که طبق معمول به گریه های من حساس ناراحتیشو باسکوت نشون میداد (آخه واسه چی الکی گریه میکنی نمیخوایم که بکشیمش)اونروز تابعد ازظهر فقط جیغ زدی بمیرم برات ماااااااااااااااادر

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    718
    پسند کرده
    71

یازده ماهت که تموم شد یه دفعه بدون مقدمه ازاین سر هال شروع کردی به راه رفتن وسط هال خوردی زمین من وعمه ازدیدن این صحنه حسابی به وجد اومده بودیم خودتم که حسابی ذوق زده بودی تاشب یه ریز راه میرفتی ومی افتادی