نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 29
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

Re: پارمیدا دختر ناز گلها

اولا با تشکر از تموم پروانه های ناز مامی سایت که مار و به شوق می آرن و حالا دخملم پارمیدا
    دخمل نازم ظهر چارشنبه 16 بهمن 87 یه روز بارونی و قشنگ به دنیا اومد وزندگی منو مملو از شادی کرد با پارمیدا بود که فهمیدم زندگی یعنی چی الانم پارا رفته بیرون منم اومدم پای نت
    یه عروسک داری که از این نی نی خوابیده هاس و اسمشو گذاشتشی ساتش(ستایش)واون بچه تو هر غذایی که می خوری اول می زاری دهن اون همین چن دقیقه پیش داشتم تابت می دادم هنوزتابت تموم نشده می گی مامانو ساتش هم تاب بدم؟ (الانم اومدی و چی پف خریدی به من گفتی مامانو واسم بازش می کن ؟الهی قربون اون ترست برم مثلا ازم حساب میبری از اینکه پفک خریدی منم چیزی بهت نگفتم و تو می گی" بابام باسم خلیده" عاشقتم داری به بابات میگی "اگه بچه خوبی باشی بهت پفک میدم " باید برم به ناهار برسم
    مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

بعد از ظهری با هم تولد رفتیم تو همش می گفتی که تولد خودته ونمی ذاشتی کسی کنار مهرانا بشینه همش منو بغل می کنی و می بوسی و می گی "عاشگتم دو ست دارم مهربونتم تنبلتم " نمی دونم چرا می گی تنبلتم
    تو تولد 2 دقیقه اول گیلاس خوردی و لباساتو کثیف کردی من همیشه بهت می گم "خانوم استقلال " چون همه کاراتو خودت انجام می دی الانم همش می گی "مامانو پاشو کامکل من می خوام بازی کنم" (کامپیوترمن)آخه تورو چه به بازی

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

یه روز رفتیم برنامه شتر سواری تو یهویی گفتی "مامانو شتلا آدانس می خورن؟"(شترها نشخوار می کنن و شما فکر کردی آدامس می خورن )

یه روز بردمت آرایشگاه موهاتو کوتاه کنم اولش گفتی من نمیزارم چون مریضم بعدش گفتی آخه موهام درد می کنه نمی تونم

الانم داری با بابا ت صبحونه می خوری (تخم مرغ) بیدار که شده بودی (دخترم سحرخیز) گفتی :(مامانو پاشو گشنمه ماکانانی می خوام ) آخه باید چی کار کنم وقتی دستو ر می دی

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

یادم رفت بگم هروقت میای آواتار منو میبینی می گی (مامانو این پارمیدا س که پشت کرده و داره تاب تاب می خوره ) الهی من قربونت برم چن ماه پیشا اگه کسی بهت می گفت اسمت چیه می گفتی (نامیدا)قبل از اونم می گفتی (نام نام ) اگه کار ی می کردی از سر شیطنت اونوقت ازت می پرسیدم کی این کارو کرد می گفتی :(نام نام بلا)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

عصز ها وقتی می خواییم دو تایی چایی بخوریم شما که دختر بابا هستی می گی (مامانو اکی گیگه (یکی دیگه)هم بریز برا بابایی من انا ن(الان) میاد)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

دیروز عصر خیلی شیطونی می کردی مثلا داشتی برچسبه رو می زدی تو چایی ات و باز اونو می زاشتی تو دهنت منم جاوی کارت رو گرفتم تو هم جیغ زدی و منو زدی منم ناراحت شدم (الکی ) و رفتم تو اتاقم و گفتم با هات دو ست نیستم تو اومدی پیشم گفتی "مامانو دوستم باش " منم با خودم گفتم تو قالب داستان برات توضیح بدم که کارت بد بوده ( اینکه با داستان چیزی برات تعریف کنم تا یاد بگیری و همین قهرم اولین بار بوده )داستا نرو شروع کردم "یکی بود...یه.مامان سنجابه وبچه سنجابه با هم زندگی می کردن (یهو شما گفتی که)بچه سنجابه نباید مامانش رو اذیت کنه نباید جیغ بزنه سر مامانش قصه ما به رسید....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

دخمل نازم منو الا ن بغل کردی و گفتی مامانو باید ناناحت نباشی منم گفتم چرا نانازی شما گفتی چون من دوست دارم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

به شما دختر نازم می گم مامان کیکتو که خوردی آشغالشو بنداز سطل آشغال شما می گی نمی تونم اقا گرگه منو می خوره

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین