نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree183Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرایش چشم

نمایش نتایج: از 361 به 368 از 706
صفحه 46 از 89 نخستنخست ... 364344454647484956 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1155
    پسند شده
    56385
    پسند کرده
    62718

ویترین مدال ها

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرایش چشم

نقل قول نوشته اصلی توسط **بهار**
    خانوم طلا منم اکوا دارم.برا ابرو بیسته اما واسه خط چشم خیلی مشکی نیست.

مانا سهیل خیلی مشکی هست؟؟اما راستش زیاد تو کار مداد نیستم.مایع سراغ ندارین؟

این کلاسیک خیلی مشکیه انگار جوهره.باورم نمیشه خط چشمای گرونتر هم انقد مشکی نبودن
    سلام منم آکوا دارم وخیلی وقته واسه خط چشم فقط ازین استفاده میکنم منم همین مشکلو داشتم که زیاد مشکی نبود ولی به توصیه یکی از فامیلا همیشه اونو مرطوب میکردم یعنی چند قطره اب میریختم تو جعبه ش وبعد از مدتی خودش ابو جذب میکنه والان دیگه مشکی مشکیه وراضی ام ازش امیدوارم مفهومو رسونده باشم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    162

[quote=مامان غزل]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "**بهار**":24rb7bxt
    خانوم طلا منم اکوا دارم.برا ابرو بیسته اما واسه خط چشم خیلی مشکی نیست.

مانا سهیل خیلی مشکی هست؟؟اما راستش زیاد تو کار مداد نیستم.مایع سراغ ندارین؟

این کلاسیک خیلی مشکیه انگار جوهره.باورم نمیشه خط چشمای گرونتر هم انقد مشکی نبودن
    سلام منم آکوا دارم وخیلی وقته واسه خط چشم فقط ازین استفاده میکنم منم همین مشکلو داشتم که زیاد مشکی نبود ولی به توصیه یکی از فامیلا همیشه اونو مرطوب میکردم یعنی چند قطره اب میریختم تو جعبه ش وبعد از مدتی خودش ابو جذب میکنه والان دیگه مشکی مشکیه وراضی ام ازش امیدوارم مفهومو رسونده باشم[/quote:24rb7bxt]

من ریمل کلاسیک دارم واقعا راضیم خط چشمشم میرم میگیرم امتحانکنم فعلا من خط چشم نیوا مدادی میطنم خوبه
    خداروشکررررر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    5

سلام به همه ی دوستان. پوست صورت من مختلطه و از اونجا که اطراف چشمم خشکه وقتی کرم پور میزنم بعد یکی دو ساعت خط های ریز اطراف چشمام بوجود میاد. شنیدم استفاده از کانسیلر این مشکلو کم میکنه. ممنون میشم اگر کانسیلر استفاده میکنید مارکش و قیمتشو بهم بگید. و ممنون میشم جواب بدین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    5

سلام به همه ی دوستان. پوست صورت من مختلطه و از اونجا که اطراف چشمم خشکه وقتی کرم پور میزنم بعد یکی دو ساعت خط های ریز اطراف چشمام بوجود میاد. شنیدم استفاده از کانسیلر این مشکلو کم میکنه. ممنون میشم اگر کانسیلر استفاده میکنید مارکش و قیمتشو بهم بگید. و ممنون میشم جواب بدین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

یک راه جالب برای پوشاندن سیاهی زیر چشم ها
    به این عکس نگاه کنید این خانم برای ژست انگشتانش را روی صورتش به این شکل نگذاشته است بلکه این راهنمایی است برای شما که اگر کرم کانسیلر را به شکل هفت یا وی انگلیسی زیر چشم هایتان بزنید منظورم این است که مثلث بین این دو انگشت را با کانسیلر پر کنید خطای باصره باعث میشود که سیاهی زیر چشم ها به نظر نیاید.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    296
    پسند کرده
    175

دوستان دوتاراهنمایی اول کانسیلرچیه؟2-من مژه هام کم پشت وکم رنگه چشمام بیروحه بدون ارایشخط چشم بلدنیستم بکشم مجبورم سورمه کمی بگشم اخه میریزه زیرجشمام سیاه میشه به نظرتون چکارکنم براحالت دادن به چشمام وچه ریملی پیشنهادمیدید

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    577
    پسند شده
    36142
    پسند کرده
    55044

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim20
    نقل قول نوشته اصلی توسط maniiita
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim20
    سلام دوستان،
    من ریمل خیلی دوست می*دارم، ولی هر وقت از ریمل استفاده می*کنم چشام میشه کاسه خون تو مهمونی بهم میگن خسته*ای؟
    حالا گاهی باز هم استفاده میکنم ولی کم. از هر نوع مارک و قیمتی استفاده کردم، دوستای مهربون شنیدم ریمل برای چشمهای حساس هست. ماوالا و بورژوا
    کسی تجربه*ای مثل من داشته یا از این ریمل ها استفاده کرده؟
    منتظر کمکتون هستم
    عزیزم میتونی محلول مرطوب کننده چشم renu رو امتحان کنی قبل از آرایش بریزی تو چشمت... البته سرم شستشو هم همون کارو میکنه تقریبا ...

دوستم ممنون از لطفت، ولی من می خواستم یه روش سریع پیدا کنم که صبح وقتی آماده میشم برم سر کار، سریع کارم رهاه بیافته. آخهع یه کم تنبلم. یه چند بار هم یه محلول چشمی استفاده کردم ولی چون چشمام پر اشکه بد تر میریزه روی مداد چشمم و همه زیر چشمم سیاه میشه. البته من همیشه سرمه استفاده میکن.
    گلم بعضی از مارکها ریملهای ضد حساسیت دارن، یون پایه گیاهی داره می تونی یه پرس و جو درباره اش بکنی البته فکر کنم سبک باشه بستگش به انتظارت از ریمل داره
    من همیشه همینطورم و ریمل گیاهی استفاده می کنم نمی دانم الان ایووروشه هست یا نه اما خوبه معمولا بپرسی خودشون راهنمایی می کنند مارکهای خیلی معروف مثل کلینیک هم چون ضد حساسیت ( توش کورتون ) اضافه می کنند معمولا حساسیت زا نیست

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه گلی
    دوستان دوتاراهنمایی اول کانسیلرچیه؟2-من مژه هام کم پشت وکم رنگه چشمام بیروحه بدون ارایشخط چشم بلدنیستم بکشم مجبورم سورمه کمی بگشم اخه میریزه زیرجشمام سیاه میشه به نظرتون چکارکنم براحالت دادن به چشمام وچه ریملی پیشنهادمیدید
    کانسیلر برای آرایش دور چشم هست عزیزم اگه که تیرگی و لک و چروک داشته باشی می پوشونه که دو نوع داره جامد و مایع که مایع بهتره می گن جامد چروک می کنه دور چشم رو
    [HIGHLIGHT=#ffffff]مژه ها را ۳ مرتبه فر کنید. نزدیک به ریشه ها - وسط مژه ها و نزدیک به ریشه و هر بار فر مژه را برای ۵ ثانیه نگهدارید. البته خانمهای با موی فر احتیاج به این کار ندارند. [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]یک لایه از ریمل زخیم کننده را روی مژه های بالائی بمالید مخصوصا گوشه های داخلی چشمها. و اجازه دهید برای ۳۰ ثانیه خشک شود. [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]یک لایه ریمل مخصوص بلند کردن مژه ها را از ریشه تا نوک مژه ها بزنید. [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]- همنطور که هنوز ریمل خیس است یک دست از ریمل سیاه که به مژه ها حالت ضخامت میدهند به تمام مژه ها بمالید.ولی توجهتان بیشتر به ریشه ها باشد. خیلی با دقت و ضریف سعی کنید که خط اصلی مژه را تیره تر کنید. [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]- قبل از اینکه ریمل کاملا خشک شود اضافیهای انرا از روی مژه ها بردارید. [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]-قسمت پائین مژه ها را با ریمل مخصوص بلند کننده بصورتی که براش ریمل را بصورت افقی نگه داشته اید بمالید. و دوباره اضافه ریملها را پاک کنید. [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]- با یک مداد نوک نازک یا با پودر سایه چشم و براش خودش بین ریشه مژه ها بصورت نقطه بکشید این نقطه ها باید کملا تمیز باشند تا حالت خود را روی مژه ها نشان دهند[/HIGHLIGHT]
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

صفحه 46 از 89 نخستنخست ... 364344454647484956 ... آخرینآخرین