نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree183Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرایش چشم

نمایش نتایج: از 297 به 304 از 706
صفحه 38 از 89 نخستنخست ... 283536373839404148 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Ayshin آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1318
    پسند کرده
    763

ویترین مدال ها

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرایش چشم

[JUSTIFY][HIGHLIGHT=#0c0c0c]چشم[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#0c0c0c] [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#0c0c0c]های[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#0c0c0c] نزدیک به هم[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]ابتدا سایه را بر روی پلک های بالایی استفاده کنید سپس آن را خوب به طرف بالا و گوشه خارجی چشم ماساژ دهید.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]این کار را تا آن جا ادامه دهید که سایه در گوشه داخلی چشم کم رنگ تر شده باشد.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]همچنین برای این که ابروها فاصله دار به نظر برسند موهای اضافی اطراف ابروها را از بین ببرید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]چشمان درشت[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]برای این گونه چشم ها از یک سایه تیره استفاده کرده و قسمت برجسته بالای پلک را خوب ماساژ دهید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]چشمان گرد[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]برای اینکه این گونه چشم ها کشیده تر به نظر برسند سایه و خط چشم را باید تا بعد از گوشه خارجی چشم نیز ادامه دهید٬ برای زیباتر شدن چشم٬ گوشه چشم را خوب ماساژ دهید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]چشمان ریز[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]چشمان ریز را می توان با استفاده از دو رنگ متفاوت سایه درشت تر نشان داد. در قسمت بالای پلک از رنگ روشن تر و در قسمت پایین از رنگ تیره تر استفاده کنید. خط چشم در پلک پایین را از وسط آغاز کرده و تا خارج از چشم ادامه دهید.[/JUSTIFY]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

خط چشم yube چطوره؟؟کسی میدونه خوبه یا نه؟؟
    تعریف مدادش رو که شنیدم اما خط چشمشو نمیدونم.

Ayshin آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1318
    پسند کرده
    763

ویترین مدال ها

آموزش تصویری آرایش چشم دودی

[JUSTIFY]1 - ابتدا پلک را کاملا تمیز کنید تا هیچ گونه چربی نداشته باشد.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]2 - بر روی قسمت بیرونی پلک و استخوان زیر ابرو راسایه خاکستری را پخش کنید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]3 - از بیرون به داخل چشم و تا قسمت وسط پلک سایه را به آرامی فید کنید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]4 - برای زیبایی کار سایه را تا دم ابرو ادامه دهید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]5 - خط چشمی نسبتا پهن بکشید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]6 - با کمک براش و یا ابر روی خط چشم و به سمت بالا بکشید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]7 - قسمت بیرونی پلک را تیره تر کنید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]8 - با مداد چشم گوشه خارجی چشم را شروع به کشیدن کنید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]9 - خط زیر چشم را از پهن به باریک بکشید با این کار چشم درشت تر و کشیده تر دیده می شود.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]10 - با سایه زیر پلک پایین چشم را تا اواسط تیره تر کنید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]11 - به مقدار دلخواه می توانید سایه را تیره تر کنید.[/JUSTIFY]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

من چشام درشته ولی دلم میخواد درشت تر باشه. همیشه داخل چشم و پشت چشامو مداد سفید میکشم. مداد سفید پشت چشم باعث میشه چشما خمار و معصوم دیده بشن. البته باید محو باشه نه این که تابلو و پررنگ.
    وقتایی هم که دلم میخواد چشام مشکی تر دیده بشه، از اونجایی که آرایش تابلو دوست ندارم، قبل حمام حسابی مداد چشم میکشم. بعد که از حمام میام مژه هام مشکی دیده میشه ولی اثری از خط چشم یا مداد چشم نیست. چون مداد چشم رفته بین مژه هام و اضافه ش پاک شده. خیلی طبیعی و خوبه. گاهی هم مداد چشم های رنگی رو به همین شکل استفاده میکنم.
    نفست شکفته بادا و ترانه ات شنیدم گل آفتابگردان!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آبان
    من چشام درشته ولی دلم میخواد درشت تر باشه. همیشه داخل چشم و پشت چشامو مداد سفید میکشم. مداد سفید پشت چشم باعث میشه چشما خمار و معصوم دیده بشن. البته باید محو باشه نه این که تابلو و پررنگ.
    وقتایی هم که دلم میخواد چشام مشکی تر دیده بشه، از اونجایی که آرایش تابلو دوست ندارم، قبل حمام حسابی مداد چشم میکشم. بعد که از حمام میام مژه هام مشکی دیده میشه ولی اثری از خط چشم یا مداد چشم نیست. چون مداد چشم رفته بین مژه هام و اضافه ش پاک شده. خیلی طبیعی و خوبه. گاهی هم مداد چشم های رنگی رو به همین شکل استفاده میکنم.
    عزیزم منم از همین روش استفاده میکنم البته به جاش میشه بامحو کن هم همینکارو کرد ...اما بااین روش مداد میره توی ریشه مژه ها وباصابون وشیرپاک کن و ...کاملا پاک نمیشه .ازمحلول تقویت مژه بلفارول بزن به سر گوش پاک کن خوب بکش لابلای مزه هات تا کامل پاک شه مزه هاتم تقویت میشن!خیلی بهترازصابون تمیزمیکنه اگه باورنداری اول با هرشوینده ای دوس داری ارایشتو بشور بعد بیا ازاین بلفارول بکش لای پلکات صد درصد میبینی گوش پاک کن یا پنبه ات سیاه میشه!
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

[quote=باربی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فاطیما 361":1yp7uovv
    بچه ها نظرتون در مورد ریمل مک چیه ؟ تا حالا کسی از سایتش خرید کرده؟
    من ریمل مک دارم ولی زیاد راضی نیستم . اونقدر که تعریف میکنن چیز خارق العاده ای نبود . من با اینکه خیلی مارکها رو تست کردم ولی همش میرم سراغ اوراآل حجم دهنده ولومنس ( طوسی رنگ )[/quote:1yp7uovv]

عزیزم عکس اورالو داری؟من یکی گرفتم تقلبی بود یکیم پرسیدم مشکی بود 13تومن گفت ترسیدم تقلبی باشه شما چندگرفتین؟عکسشو دارین؟حجم میده؟من مژه هام بی حالت وصافن میخوام خوب فرش کنه وحجیم ومشکی باشه
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام. من یه سوال فوری دارم. ممنون میشم زود جوابمو بدید.
    چشمام تقریبا ریزه. البته خیلی ریز نیست ولی چون گوشه بالای پلکم پف داره و به سمت پایین افتاده چشمام رو ریز میکنه.
    همه میگن خط با مداد بکشم زیر چشمم درشت تر میشه. ولی چندبار کشیدم راضی نبودم. یعنی خودم نتونستم خوب بکشم.

حالا یه راهنمایی.
    اولا روش کشیدن زیر چشم رو با مداد لطفا بهم بگید.
    در ضمن یه مداد خوب هم که پخش نشه (چون خیلی هم عرق میکنم) بهم معرفی کنید.
    البته الان یه مداد لورال دارم که از اصل بودنش مطمئنم چون از امریکا برام اوردن ولی بازم پخش میشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nardune
    سلام. من یه سوال فوری دارم. ممنون میشم زود جوابمو بدید.
    چشمام تقریبا ریزه. البته خیلی ریز نیست ولی چون گوشه بالای پلکم پف داره و به سمت پایین افتاده چشمام رو ریز میکنه.
    همه میگن خط با مداد بکشم زیر چشمم درشت تر میشه. ولی چندبار کشیدم راضی نبودم. یعنی خودم نتونستم خوب بکشم.

حالا یه راهنمایی.
    اولا روش کشیدن زیر چشم رو با مداد لطفا بهم بگید.
    در ضمن یه مداد خوب هم که پخش نشه (چون خیلی هم عرق میکنم) بهم معرفی کنید.
    البته الان یه مداد لورال دارم که از اصل بودنش مطمئنم چون از امریکا برام اوردن ولی بازم پخش میشه.
    گلم داخل چشمتو مداد سفید بکش. بعد زیر چشمتو مداد مشکی اگه دوست داشتی. خط چش مشکی اگه با مهارت نباشه (ینی شرایطشو ندونی) باعث ریز دیده شدن چشم میشه. اگر به خاطر پلک بالات چشات ریز دیده میشه فکر میکنم بهتره میکاپ اصلاحی روی پلک بالا باشه.
    نفست شکفته بادا و ترانه ات شنیدم گل آفتابگردان!

صفحه 38 از 89 نخستنخست ... 283536373839404148 ... آخرینآخرین