نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree27287Likes

موضوع: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 1587
صفحه 5 از 199 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

re: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

سالاد الويه.

سمیه 2 و purplerose این نوشته را پسندیده.
    زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز

2. بانک بند ناف
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

كشك بادمجان.

glabella, سمیه 2 و purplerose این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

فيله هاي مرغ كبابي.

nastaran61, hasti_m, سمیه 2 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین
    سعیده جون ماکارونی رو هم با تالیتالی درست کردی؟

نگين جون ماكاروني هام فتوچيني مارك تك بود. جوجه هام توي فر گذاشته بودم. اسم دخترم هم روبيتا هستش.
    ......
    رويا جون شما لطف داري. در مقابل كار بقيه من يه شاگرد تنبلم.
    ......

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parizad
    وای...عجب غذاها وتزیینات اشتها برانگیزی............خسته نباشید...
    یه سوال:این همه تزیینات خوشگل کردین غذاها یخ نکردن؟

دوستاي گلم همتون لطف دارين. چشماتون قشنگ ميبينه.
    ...........
    پريزاد جون من كه تزئين خاصي نكردم همه چي به رو ش چپوندني بود. مثل الويه.يه سري از تزئينات هم مثل كيك مرغ كه از چند ساعت قبل مراسم انجام شده بود. چون غذاي سرده و بايد توي يخچال بمونه. در كل اون غذاهائي كه بايد داغ باشه اصلاً سرد نشد.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سعیده جون کارت عالیههههههه خسته نباشی من که از دیدنشون حسابی حال کردم خیلی هم گرسنم شد
    حالااماده شو واسه سئوالام (من از هرکه میزش خوشگلتره بیشتر سئوال می پرسم:)میشه بگی چه جوری مرغو فیله کردی اخه من اصلا بلد نیستم مرغو تیکه تیکهکنم
    واسه تزیین کشک وبادمجون چی استفاده کردی اخه خیلی خوشگلههههه
    کیکمرغو از دستور همین سایت برداشتی ؟ و مهم ترین سئوالللللللل این دسرهایخوشگلت که با سلیقه درست شدن چی بیدن اگه جدیدن دستورشو می خوام ممممممم درکل سلیقه تو تحسین می کنم به قول بهار ووووووووووووووو

فرزانه جون اولاً كه چشمات قشنگ ميبينه. بعدشم من كلاً مديون همين مامي سايت و آموزشهاي دوستاي گلم هستم. همه چي رو از همين سايت برداشتم. در مورد مرغام هم من فيله آماده گرفتم و به سيخ زدم. تزئين كشك بادمجون هم از كشك و بعدشم نعناع داغ و بعد هم پياز داغ و سير داغ و پودر گردو و زعفران آب شده. كيك مرغ رو هم از دستور همين سايت برداشتم كه مال آتي جون و خاتون جون بود. فقط بهش كالباس هم اضافه كردم. دسرهام كه مال همين سايت بود. البته اون دوتا ظرف پيركس رو يكي از دوستان درست كرده بودن كه توش بيسكوئيت خرد شده بود كه من بلد نيستم. اگه ازش پرسيدم به روي چشم براتون ميذارم. باز هم از لطفت ممنون.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lili54
    سعیده جان خسته نباشید میزت حرف نداره عالی شده
    دوتاسوال داشتم کیک مرغت خوشمزه شد ؟ من طبق دستور همین سایت درست کردم اصلاخوشمزه نشد ، میشه دستور کشک بادمجان رو بگی ممنون می شم

ليلي جون مرسي از لطفت. من دستور كيك مرغ همين سايت رو استفاده كردم. فقط توش پودر گردو كمتر ريختم و به جاي ماست و خامه يه مرتبه ماست خامه اي ريختم و سس مايونز. اما چون احساس كردم يه مزه اي رو كم داره توش يه مقدار هم كالباس خرد كردم كه به نظرم خيلي خوشمزه تر شد. در كل همه از مزش راضي بودن و خوششون اومد. حالا يه بار ديگه اينمدلي درست كن شايد خوب بود.
    .....
    كشك بادمجونم رو هم با بادمجون دلمه اي درست كردم. همه بادمجونارو با پوست چيدم توي فر و با چنگال يه چند تا سوراخ روش زدم كه پوستش پاره نشه. بعداز يه ساعت تا يه ساعت و نيم كه احساس كردم پخت در اوردم و پوستش رو كندم توي قابلمه ريختم و له كردم و پياز داغ و سير له شده هم زدم و فرداش كه مراسمم بود گذاشتم روي گاز و توش كشك ريختم و گذاشتم يه يه ساعتي با كشك پخت. بعدشم كشيدم روي ظرف و تزئين كردم. فقط بايد مواظب باشي كه بادمجون دلمه ايت خوب باشه. چون يه بار من خريدم كه چون جنسش خوب نبود بادمجونا توي فر خوب نرم نشد و نپخت و مجبور شدم دوباره روي گاز كلي بذارم تا بپزه.
    نكته اين كشك بادمجون اين بود كه حتي يه قطره هم روغن توش نريخته بودم به جز نعناع داغش. ايشاا.. كه خوشت بياد.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    611
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط طناز
    سعیده جان دستت دردنکنه عالییییییییییییی
    به قول فرزانهمن هم سوالامو شروع می کنم . اون فیله های مرغ را چطور برای طبخ آمادهکردی منظورم قبلش با ماست و ....... ترد کردی : تو فر چه دمایی و چه زمانی؟ روش فویل هم کشیدی ؟ دسرت ها علاوه بر ژله رنگکین کمان دیگه چی بود؟بابا تقصیر خودتون اونقدر خوشگل میز می چینید که اگر هم بخواهیم نمیتونیم بدون سوال رد بشیم . تولد دختر گلتون هم مبارک . انشالله همیشه بهشادی .

افرین سعیده جون...خیلی عالی و با سلیقه بود تدارکات مهمونیت..ایشالا عروسی دخترت..تولدش مبارک باشه خانومی...ببوسش از طرف من..

فرزانه جون من فضولی میکنم و بهت میگم که میتونی مرغ رو 4 تکه کنی..بعد فیله رو از وسط سینه در بیاری..یا سفارش بدی خود فروشنده که مرغ رو خرد میکنه فیله اش رو جدا کنه..اما چون هر مرغ 2 تا فیله بیشتر نداره..برای مهمونی باید کلی مرغ داشته باشی و فیله در بیاری از هر کدوم تا تعداد زیادی بشه...اینه که خریدن فیله خالی بهتره...

طناز جون یه مدل این غذا هست که میگن استاف چیکن..فیله ها رو مثل مرغ سوخاری مزه دار میکنن..تو ارد ..تخم مرغ و ارد سوخاری میزنن و تو روغن زیاد سرخ میکنن...یه مدلشم همینجوری که مزه دار میکنن با زعفران و پیاز و فلفل دلمه و..(مثل جوجه) و روی اتیش یا تو فر میزارن...یا اینکه مزه دار کنی با نمک و فلفل سیاه و زنجبیل و تو تابه با کمی کره و روغن مایع سرخ کنی..این تجربه من بود..تا بزرگان چی بگن؟:دی..

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

صفحه 5 از 199 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین