نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree27295Likes

موضوع: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

نمایش نتایج: از 177 به 184 از 1587
صفحه 23 از 199 نخستنخست ... 132021222324252633 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    139
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

re: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

نقل قول نوشته اصلی توسط Memoljon
    واااااااااااااااااااااااا اااای فاطمه جون چه کردیعزیزم.خیلی میزو زیبا و شیک چیدی.خصوصا اینکه از گلهای طبیعی توی چیدماناستفاده کردی یه زیبایی خاص به همه چیز داده.خوش به حال مهمونها.فقط یهچیزی....پلیز اسم غذاهارو هم بنویس برامون.
    مرسی ممول جان راستش گلا رو از دسته گلایی که مهمونا آورده بودن و خیلی زاد بود تا جایی که جا میشد تو سالن گذاشنیم بقیه رو باز کردم تو میز استفاده شد
    غذاها:
    آلبالو پلو
    فتو چینی
    کشک بادمجون
    رون مرغ سوخالی
    اردو سرد ژامبون
    سالاد جوانه
    سالاد کلم
    سالاد فصل
    کشک بادمجون بودن
    جای همه خالی بود
    دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    139
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط رزینا
    خیلی عالی بود میشه بگی فتو چینی رو چه جوری پختی؟؟
    عزیز من فتو چینی رو میزارم تو آب روغن و یکم نمک میجوشه 10 دقیقه
    نرم که شد آبکش میکنم و مثل ماکارونی دم میزارم با مایه ماکارونی فقط تو مایه قارچ و گوشت زیاد میزنم و رب کم به جاش سس گوجه میزنم و فلفل دلمه هم نمیزنم
    موقع کشیدن تو ظرف چند جاش تکه های پنیر می زارم که با خود حرارت غذا آب میشه و روشم آویشن میپاشم
    امیدوارم خوشت بیاد
    دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

زله های بیرنگ چیه ؟ باید چی بخرم اون جوری بیرنگ دربیاد؟ مثل زله صفحه 5 که اردیبهشت جون درست کرده ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط سامره
    عزیزم ژله اردیبهشت جون ژله ی آناناسه، اما گویا ژله یآلوئه ورا هم اومده، بچه هایی که تهرانن میان مارکشم میگن بهت
    اخه ژله اناناس منهم این براق و شفاف نمیشه.کار خاصی باید انجام بدم اونجوری مث اب شفاف بشه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط سامره
    عزیزم اگه مایکزو داری بعد از اینکه ژله ت رو با آب جوشمخلوط کردی برای 30 ثانیه تا 1 دقیقه با قدرت 100 در 100 بزار توش و همبزن بعد آب سرد رو بریز اگرم که مایکرو نداری می تونی بعد از اضافه کردنآب جوش ظرفتو بزاری روی ظرف آب جوش و روی بخار همش بزنی تا حل شه و شفافشه (همون بن ماری منظورمه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارديبهشت
    آشپز جون البته اون ژله من ژله شش ميوه مارك دراژه بود عزيزم .
    سامره دوست داشتني مرسي كه توضيح دادي دقيقا همين كاري كه سامره جون گفت رو انجام ميدم يا ماكرو يا روي كتري ميذارم .

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

[quote=sh_capr]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامی جون":2f1u7jyc
    به لیموی عزیز میشه بگی برنجو چه جوری صورتی کردی؟؟؟؟
    عزیزم با آب لبو میشه برنج رو صورتی کرد .[/quote:2f1u7jyc]

ببخشيد مامي جون !چن وقتي به اينجا سر نزده بودم .همونطور كه شيدا جون زحمت كشيدن و گفتن من لبو رو تو فصلش اب پز كردم ورنده كردم وابشو گرفتم .از پوره هاش تو ي ماست و ابش براي برنج يا رنگي كردن سس و...استفاده ميكنم .البته ابشو فريز كردم ونگه داشتم .
    نوشتم :(دوستت دارم
    پرانتز را نبستم بگذار اين حقيقت تا ابد جريان بيابد....

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

عکسهایی که می بینید برای یک مهمونی رسمی نیست..یه مهمونی کوچیک و دوستانه..برای چهار نفر از دوستامون..با خودمون 6 نفر...مناسبتشم اتفاقی با سالگرد عروسیمون یکی شد که یه کیکم گذاشتیم کنار غذاها:دی...چهار شنبه شب اخر وقت فهمیدم میان...همون موقع لیست تهیه کردم از غذا و ...که میخواستم درست کنم...فرداش یعنی پنج شنبه تا ظهر مجبور شدم برم خرید چون یه سری چیزهاشو نداشتم خونه...مهمونی هم برای ظهر جمعه بود.و.پس وقت زیادی نداشتم...یه سری کارها رو پنج شنبه عصر انجام دادم تا شب..باقیشم صبح جمعه تا ظهر که مهمونها اومدن...دیگه....اهان قرار بود کیک مرغ و گردو هم بذارم که اقای همسری رایمو زد در ارخین لحظات و هی گفت میدونی بچه ها بیان ببینن زیاد غذا گذاشتی ناراحت میشن و میگن دیگه نمیاییم و...!دیدم راست میگه و حذفش کردم...چون تعداد مهمونام کم بود نمیتونستم چندین مدل غذا بذارم...اینه که به دو تا رضایت دادیم...

خب این توضیحات..میریم سراغ عکسها...که البته کلی قبلش اقای همسر رو توجیه کردم و یادش دادم شروع کنه از اینور و اونور و بچه ها عکس گرفتن و اون وسطهام چند تا از غذاهام و میز بگیر...اخرشم دیدم نه عکس تکی غذاها تکمیله..نه میز کلی خوب:(((((

پیش غذا:سوپ
    غذای اصلی:باقالی پلو با ماهیچه
    غذای فرعی:چیکن استراگانف
    دسر:ژله بروکن گلس
    سالاد:سالاد فصل،ماست و خیار،ترشیجات

سالاد فصل ریز خورد شده با تزئین گوجه گیلاسی به شکل گل:

گلدان تربچه و پیازچه:(تجربه هاشو بعد میگم)

دستمال سفره و حلقه اون که همرنگ سرویس غذاخوری بود..سفید نارنجی

کره طعم دار قالبی:

شمع وسط میز کنار گلدون:که تو عکس میز کلی گلدون رو میبینین:

ژله بروکن گلس:

ماست و خیار:

ماهیچه:

چیکن استارگانف:چون بچه ها دیر اومدن و گرسنه بودن..خودشون اومدن کمک و تند تند غذا کشیدن..تزئینشم خودشون کردن اینو..خیلی ساده شد...همینطورم ماهیچه که دورچینش یادمون رفت..

سوپ که ظرفش که مال سرویسم بود شبش افتاد و شکست:(((مجبور شدم اینو بذارم...و اون کنار ماهیچه هم پلوی قالبی...ته دیگش رو از مهنوش تقلب کردم..با چیپس رز برجسته که من گلم دو تا شاخه داشت..خیلی زیبا شده بود..متاسفانه عکس تکیشو یادشون رفت:((

ترشیجات:

نمای میز البته بدون اون سالادی که عکسشو دیدن..بعد گذاشتن اون روی میز کنار ژله عکس نگرفته همسری:

کیک:

* الهه * و خاله ساناز این نوشته را پسندیده.

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfatima
    ببخشيد ستاره جان ميشه بگي لوازمش از كجا خريدي من سرويسم آبيه ممنونم راهنماييم كنيد اسمشون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عزیزم دور این حلقه های مقوایی(حلقه وسط حوله اشپز خونه) ربان سفید و نرانجی کشیدم..روشم با گلهای تزئینی تزئین کردم..همین!
    سفید و قرمزشم برای اون یکی سرویسم درست کردم...

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شادآفرین
    خسته نباشي ستاره جونننننننن همه چيز عالييييييي
    ستاره جون مي شه لطفا بگي سرويس ظرف غذاخوريت رو از كجا خريدي؟ چند خريدي؟
    خيلي خوشگله مخصوصاااااااااااااااااااا اااا سوپ خوري هاي نارنجيتتتت...
    مي شه در موردشون توضيح بدي عزيزم
    ممنون شاد افرین...همین الان برای دو نفر خصوصی توضیح دادم..کاش از اول اینجا میپرسیدن..گلم دو سال پیش از یه گالری روبروی پارک ملت خریدم..قیمتشو به خدا یادم نیست..ولی همین سه ماه پیش رفتم اونجا...هر چی گشتم نبود دیگه این مدلش...هر چی ادرس بهم دادن از شوش بگیر تا میرداماد و....نداشتن که نداشتن دیگه....میخواستم چند تا اضافه کنم..این 6 نفره است..گفتم یه نیم ست یه ست کاملشو بخرم باز....ولی نیست دیگه..اگه سکی جایی دیده اردس بده ممنون میشم واقعا..

یه سری چیزهاشم خودم اضافه کردم...اون نارنجیهاش با فنجونهاش سته که فنجونهاش سر میز نیست....توی مهمونیهای ماه رمضون کاسه هاش برای اش یا حلیم و...کنار فنجونهاش برای چایی و قورییش و قندونش خیلی زیبا میشه...

از این قاشق چنگالهایی که جدید اومدن دسته هاش نارنجیه...از اونها هم چند روز پیش میخواستم بخرم بذارم کنارش که دو دل شدم که زیادی نارنجی میشه...حالا شاید خریدم..مدلهای قشنگیش اومده تازگیها..

قابلم نداره ضمنا گلم....

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    ستارهههههههه
    این ظرف شستنش راحته ؟ با چی میشوری ؟ تمیز میشه قشنگ ؟
    من چند تا ظرف گردن باریک داشتم که به دلیل وارد نبودن در روش شستشو ، همشون به گند کشیده شدن و راهی زباله دان .
    با این فرچه های مخصوصو تنگ میشه خوب شستش...من یه تیکه دستمال تمیز هم میندازم توش گاهی و با مایع ظرفشویی...بعد تکونش میدم و شسته میشه...ولی فرچه مخصوص بهتره...

صفحه 23 از 199 نخستنخست ... 132021222324252633 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف