نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree27295Likes

موضوع: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

نمایش نتایج: از 1,529 به 1,536 از 1587
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    .افسوس. آواتار ها
    بـــانـــو
    میزان امتیاز
    249
    پسند شده
    6963
    پسند کرده
    4798

ویترین مدال ها

امروز دخترم مهمونی داشت ... البته تعداد مهموناشزیاد نبودن ولی تریبا میشه گفت اولین مهمونی ای بود که خودش دست تنها برگزار می کرد.... منکه کلی ذوق کردم ... عکساشو تقدیم میکنم به عزیزان مامی سایتی...

این میز آقایون:

حالا منم یک عدد مادر ذوق کرده کلی عکس از اینطرف و اونطرف میز میذارم

اینم سفره خانوما... حالا چرا رومیزی خانومای آبیههههه نمیدونم شاید خواسته خانوما اشتهاشون باز بشه بیشتر بخورن

به به ... تهدیگ و ترشی مخلوط و سوپ جو

خورشت با لوبیا سفید ارومیه

کیک موجدار از نمای نزدیک

کرم کاکائوئیه ولی طبقه بالاشو ژله صورتی زده

.

mitra40, r.khk, maman_mahya و 44 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    fateme.asqari آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    96
    پسند شده
    1603
    پسند کرده
    1147
    سلام واقعا عالیه و خسته نباشید. فقط یه سوال شما چطوری فرصت میکنید برای یه مهمونی اینهمه تدارک ببینید. من هر کاری کردم نتونستم بیشتر از 3 یا 4 مدل تهیه کنم.

نام: IMG_20160211_181226.jpg نمایش: 3096 اندازه: 103.6 کیلو بایت
    دسر پان اسپانیا طعم نسکافه کاپوچینو کاکائو و ساده
    رولت های غذائی رولت کوکو سبزی

نون ( نان ) خامه اي - خمير كلمي و موارد استفاده خمیر کلمی پرشده با پوره سیب زمینی پنیر خامه ای سس مایونز پنیر محلی و جعفری

نام: 20160211_194803.jpg نمایش: 3089 اندازه: 101.4 کیلو بایت
    کیکم هم کیک اسفنجی خامه ای شکلاتیه که روشو با تزیین کیک با کرم رویال تزیین کردم.
    سوپ قارچ و مرغ

ویرایش توسط fateme.asqari : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ در ساعت ۱۱:۵۳ قبل از ظهر
    کوئین, kurosh1, Miss Razieh و 23 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    چنان نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند...

mamanilia آواتار ها
    میزان امتیاز
    195
    پسند شده
    6178
    پسند کرده
    5562
    نام: IMG_3608.jpg نمایش: 2908 اندازه: 41.4 کیلو بایت
    مهمونی عصرونه خونه مامانم

شامل بقچه بادمجون - لازانیا - سوفله مرغ و قارچ - حلیم بیرونی بود لینک نزاشتم ژله سالاد الویه -کیک سیب زمینی -کیک هویچ
    امـــــــــــــــــروز غذا چی پختی؟؟؟؟
    ژله ویترینی!
    ژله آکواریوم (ژله اقیانوس) - Ocean or Aquarium Jello
    کیک هویج
    دیزی

کوئین, هستی ساغر, میس مهسا و 15 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    این روزهــــایم به تظاهر می گذرد
    تظاهر به بی تفاوتی،
    به بی خیـــــالی،
    به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست
    اما . . .
    چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"

پائیزان آواتار ها
    میزان امتیاز
    55
    پسند شده
    2712
    پسند کرده
    706
    میز مهمانی پاگشا تعداد 25 نفر . غذا از بیرون سفارش دادم ولی تزئینات و دسر کار خودم بود.

از بازار یک جین از این تاج ها خریدم و با پارچه نمدی مشکی این پاپیون هارو برای آقایون درست کردم
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۷_۰۰۵۱۴&#17.jpg نمایش: 3660 اندازه: 89.1 کیلو بایت
    این بید فری ها رو داشتم که ازش پاپیون سفیدو اون عروس دامادا رو آویزون کردم
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۷_۰۰۵۴۲&#17.jpg نمایش: 3646 اندازه: 104.0 کیلو بایت
    این شیشه رو نماد داماد و جام رو نماد عروس درست کردم و تمام نی ها رو پاپیون و تور زدم
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۰۹۲۰۴&#17.jpg نمایش: 3680 اندازه: 72.7 کیلو بایت
    شمع های روی میز
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۰۹۲۱۲&#17.jpg نمایش: 3620 اندازه: 79.9 کیلو بایت
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۱۰۴۳۳&#17.jpg نمایش: 3712 اندازه: 101.1 کیلو بایت
    این جام های بلند رو نماد عروس و داماد درست کردم روی میز غذاخوری

نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۰۹۲۵۴&#17.jpg نمایش: 3662 اندازه: 73.9 کیلو بایت

نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۰۹۰۴۴&#17.jpg نمایش: 3614 اندازه: 67.0 کیلو بایت
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۱۴۲۷۵&#17.jpg نمایش: 3622 اندازه: 83.0 کیلو بایت

دسر هم دسر زعفرانی و توت فرنگی و توی لیوان های کوچیک رو بصورت عروس داماد تزئین کرده بودم که پاناکوتا
    و موس نسکافه بود
    نام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۱۲۰۳۴&#17.jpg نمایش: 3602 اندازه: 82.2 کیلو بایتنام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۱۲۰۳۴&#17.jpg نمایش: 3631 اندازه: 95.7 کیلو بایتنام: ۲۰۱۶۰۲۱۹_۱۲۰۴۳&#17.jpg نمایش: 3621 اندازه: 91.2 کیلو بایت
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    کوئین, sempre, mas mas و 91 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    دوست من
    واقعا دلتنگ توام ...

میزان امتیاز
    73
    پسند شده
    1162
    پسند کرده
    74
    نام: photo_2016-02-29_10-15-23.jpg نمایش: 4044 اندازه: 101.5 کیلو بایتنام: photo_2016-02-29_11-19-36.jpg نمایش: 3297 اندازه: 77.1 کیلو بایت
    میز عصرونه شامل فینگر فود تارت و قیف کشک بادمجان و سالاد الویه. کیک غذایی مرغ . سویس بندری موساکا. یوفکا پنیر خامه ای و مرغ . سالاد مرغ و سبزیجات. دستورها و ریزه کاریها همه در
    امـــــــــــــــــروز غذا چی پختی؟؟؟؟
    دسر ها هم دسر عربی و دسر سوهان و کیک و چیز کیک و ژله توتفرنگی بود.
    دسر عربی رو ندیدم جایی. دوستان تایپیکشو درست کنن میزارم خیلی خوشمزست
    کوئین, sara chef, parkar و 38 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    46
    پسند شده
    428
    پسند کرده
    6016
    نقل قول نوشته اصلی توسط سودى جون نمایش پست ها
    خسته نباشين خانومى ! خدا قوت ! ماشاا... به اين همه انرژى ! سالگرد ازدواجتون هم مبارك باشه عزيزم ! فقط يه سوال هميشه ذهن منو درگير كرده كه خانوماى باسليقه اى مثل شما كه ميتونن از پس همچين مهمونيايى بر بيان برنامه ريزيشون چطوريه كه هم روز مهمونى خسته نباشن هم اينكه همه ى مواد غذاييشون تازه و خوشمزه بمونه ! ميشه راجع به برنامه ريزى مهمونى توضيح بدين ؟ چون من از بر گزاريه همچين مهمونيايى خيلى ميترسم!!!
    سلام
    من از جوونیام عادت داشتم که مهمونی هام رو مفصل بگیرم و همه کار رو هم خودم می کردم و می کنم.
    باید برای برگزاری مهمونی برنامه داشت.دقیقا بدونین چی می خواهید بپزین و دقیقا چه چیزهایی نیاز دارین و هر کاری رو چه روزی باید انجام بدین. حتی بدونین چی میخواهید بپوشید.
    همه رو لیست کنید و اینو بدونید که حتما باید بنویسید. اصلا به حافظه تون اعتماد نکنین.من حتی قبل از مهمونی می دونم هر غذا رو توی چه دیسی می خواهم بکشم. و همه اینها رو می نویسم.
    یک سری کارها رو مدتها قبل می تونین انجام بدین.مثل خرید مواد اولیه. من دو روز مونده به مهمونی خونه رو کامل تمیز می کنم و میزم رو کامل می چینم و ظرفهای غذای اصلی رو هم میزارم و جانمائی می کنم بعد روش ملحفه می کشم تا خاک نشینه روش.

بعضی دسرها باید دو روز جلوتر تهیه بشن تا جا بیفتن. مثل چیز کیک کدو حلوایی یا تیرامیسو.
    بعضی دسرها اگر جلوتر درست بشن هیییچ اتفاقی براشون نمیفته. مثل ژله رولی.
    بعضی دسرها هم باید شب قبل درست بشن. مثل کرم چیز فنل شف طیبه.
    در مورد غذا ها هم همینطوره.مثلا خورش فسنجان (بدون مرغ) رو می پزم و جا می ندازم و روز مهمونی مرغ رو می پزم و با هم یک غل میدم. یا گوشت قورمه سبزی رو جلوتر می پزم و همون روز مهمونی سبزی می ریزم و میزارم جابیفته.
    آبکش برنج و سالاد هم که برای همون روزه.
    حتی از صبح دورچین غذاها رو از قبل آماده می کنم و میزارم توی یخچال و قبل اومدن مهمونا میزارم روی کابینت.مثلا هویج و ...
    ولی باز هم تاکید می کنم برنامه ریزی و اینکه بدونید چیکار می خواهید بکنید و کی باید کدوم کار رو انجام بدید اهمیت خیلی زیادی داره.
    یک سری کارها رو هم می تونید از دیگران که بهتون نزدیکند ،کمک بگیرین. مثلا من همیشه از مامانم میخواهم که برام سبزی بگیره و پاک کنه و بشوره و برام بیاره.
    یا مثلا خواهرم سر راه برام دوتا شاخه گل بگیره که بزارم سرمیز.
    البته این هم غیر قابل انکاره که فشار زیادی به خودم میاد و بعد رفتن مهمونا به دیار باقی سفر می کنم، ولی همیشه مهمونی هام توی کل فامیل خودم و همسرم بهترین بوده و همین برام خیییلی شیرینه.خستگی هم بعد استراحت از بین میره.بالاخره آدم تا ابد که خسته نمیمونه!!!
    نکته دیگه اینکه دوست ندارم مهمون تو خونم کار کنه. حالا بعضی ها خودشون زحمت میکشن و مثلا توی غذا کشیدن و جمع کردن میز کمک می کنن و من هم ازشون تشکر می کنم ولی طوری نیست که اگر انجام ندن من لنگ بمونم.
    در ضمن معمولا مهمونی هام پنجشنبه است. اگر اون روز سرکار باشم حتتتما مرخصی میگیرم.
    چقدر حرف زدم
    حالا اصلا جای این حرفا تو این تاپیک بود یا نه؟
    کوئین, niloufar 77, mas mas و 26 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    73
    پسند شده
    1162
    پسند کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط سودى جون نمایش پست ها
    خسته نباشين خانومى ! خدا قوت ! ماشاا... به اين همه انرژى ! سالگرد ازدواجتون هم مبارك باشه عزيزم ! فقط يه سوال هميشه ذهن منو درگير كرده كه خانوماى باسليقه اى مثل شما كه ميتونن از پس همچين مهمونيايى بر بيان برنامه ريزيشون چطوريه كه هم روز مهمونى خسته نباشن هم اينكه همه ى مواد غذاييشون تازه و خوشمزه بمونه ! ميشه راجع به برنامه ريزى مهمونى توضيح بدين ؟ چون من از بر گزاريه همچين مهمونيايى خيلى ميترسم!!!
    سلام سوده جان. ممنونم بابت تبریک. من 17 روز مونده به عروسیم داییم فوت کرد و عروسیمون کنسل شد و رفتیم ماه عسل 3 روزه اومدم سر خونه و زندگیم. دپرس شده بودم حال و حوصله نداشتم. سالگرد عقدمون که نزدیک شد همسرم گفت میخوای یه مراسم کوچوولو بگیر که بری ارایشگاه و آتلیه و یادآور عروسی برات باشه. نه خانواده ی من و نه همسرم هیچ کدوم تهران یستن یعنی من و همسرم تنها تو تهران زندگی میکنیم. خدا رو شکر دوستان تقریبا خوبی داریم تهران. منم یه حساب سر انگشتری کردم و دیدم 40 نفرآدم دارم که میتونم مراسم بگیرم از قضا به هر کی هم مکیگفتی با کمال میل میپذیرفت و گفت میام. این بود که من باید برای 40 نفر تدارک میدیدم دست تنها.
    مراسم 5 شنبه بود. من از قبل کاملا برنامه ریزی کردم و رو کاغذ نوشتم که دقیقا چی میخوام درست کنم و چه تزییناتی کنم و چه کاری رو کی باید انجام بدم که برسم برای 5 شنبه آماده باشه.
    جمعه ی قبلش تقریبا 70 درصد خریدام رو انجام دادم. برای کشک بادمجان بادمجان رو رو آتیش پختم.. کبابیش کردم. بعد پیاز سرخ کردم و بادمجانها رو ریختم روش و یه تفتی دادم. و سر کردم و گذاشتم فریزر.
    برای موساکا هم پیاز خورد کردم و مایه ی اصلیشو آماده کردم و یه تفت کوچولو و گذاشتم فریزر.
    شنبه که از سر کار برگشتم خونه
    کیک رو پختم و سرد کردم و سلفون کشیدم و گذاشتم فریزر.
    یکشنبه که از سرکار برگشتم خونه رو تمیز کردم کاملا.
    دو شنبه از سر کار برگشتم کارهای دم دستی رو آماده کردم مثل سرخ کردن بادمجان و گذاشتن تو فریرز و مایه ی موساکا را کاملا آماده کردم و سیب زمینی آبپز کردم . اسلایس گردویی و نارگیلی و ملکه بادام برای پذیرایی ورود به منزل رو درذست کردم و سرد کردم گذاشتم فریزر و قارچ سرخ کردم. و کلا کارهای دم دستی وقت گیر.
    سه شنبه که برگشتم کلا همه ی دسرها رو درست کردم و سلفون کشیدم و گذاشتم تو یخچال. دسر خوبی ای که داره اینه که هر چقدر بیشتر تو یخچال بمونه جاافتاده تر و خوشمزه تر میشه منم دسرهایی رو انتخاب کردم که این قابلیت رو داشته باشن. پس اماده کردم و سلفون پیچ کردم و گذاشتم یخچال.
    چهارشنبه که برگشتم دیگه روز پرکارم بود چون باید همه کارها رو تموم میکردم برای فرداش. این بود که یالاد رو آماده کردم سس رو آماده کردم سویس و درست کردم و کشک بادمجان رو در آوردم و کشکشو زدم و خوب سرخش کردم و آمادش کردم. سالاد الویه فینگر فودها رو آماده کردم و موساکا را سرهم بندی کردم و مایه ی داخلیه پاند کیک مرغ رو آماده کردم و مواد میانی یوفکا رو آماده کردم و پیچیدم آماده برای سرخ کردن و کم و کاستی هایی که این وسط میشد و در آخر سر ساعت 3.5 دیگه کیک رو سمبل کرم و گذاشتم یخچال.
    5 شنبه مرخصی گرفتم ساعت 7 بیدار شدم همه ی فینگر فودها رو پر کردم و سلفون کشیدم و گذاشتم رو میز. سالاد رو سسشو زدم و سلفون کشیدم و گذاشتم یخچال و دسرها رو از ظرفشون در آوردم و چیدم سر جاشون و پاند کیک مرغ رو سریع مواد و آماده کردم و گذاشتم تو فر و خنک کردم و برش دادم و گذاشتم سر جاش و سلفون. یوفکا مرغ و پنیر خامه ای رو سرخ کردم و گذاشتم تو ظرفشو و سلفون. دیگه فقط به تزیین نرسیدم چون ساعت 1 شد و وقت ارایشگاه داشتم دیگه رفتم ارایشگاه و ساعت 3.5 همسری اومد رفتیم اتلیه و تقریبا 6 خونه بودیم و مهمونها هم کم کم اومدن. اولش رو با نسکافه و اون اسلایس گردویی و نارگیلی و ملکه بادوم پذیرایی کردیم. بعد میوه . بعد هم غذا آوردیم و بنده خداها همشون میگفتن به قصد کشت خوردیم چون قطعا میدونستیم وقت نکردی کیک و دسر درست کنی. بعد از غذا نیم سعتی ساعتی بعد کادوها رو باز کردیم و میز دسر و کیک رو چیدم که همه شدن و نمیتونستن دیگه بخورنن. وادار شدن دوباره برقصن و دسر و کیک رو خوردن و اکثرا بردن و تقریبا ساعت 10 دیگه همه رفتن. بعد هم من و همسر که جنازه بودیم مهمونا که رفتن به قصد دراز کشیدن چند دقیقه ای همونجا تو حال تا صبح خوابیدیم بدون تشک بدون پتو. صبح هم بیدار شدیم صبحانه خوردیم و خونه رو مرتب کردیم و و کادو ها رو چیدیم و ظرفها رو همسری شست و بعد رفتیم رای دادیم و تقریبا ساعت 3 کارهامون تمام شده بود ان شالله مفید بوده باشه.
    کوئین, mas mas, میس مهسا و 29 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

shimakhoshdel آواتار ها
    شیما
    میزان امتیاز
    252
    پسند شده
    11359
    پسند کرده
    5157
    گاهی تموم سعی خودمو میکنم و کلی وقت میذارم اما از نتیجه خیلی راضی نمیشم .کار سختیه که در کنار مهمونا وقت بذاری و بکشی غذاهارو دیزاین کنی و بقیه بچینن .مخصوصا الان با یه بچه خیلی شیطون

اینم میز شام تولد همسر جان :ماکارونی،کیک الویه، کشک بادمجان ،سوپ جو، سالاد، پاناکوتا و سالاد میوه
    نام: IMG_7736.jpg نمایش: 2996 اندازه: 101.0 کیلو بایت

نام: IMG_7753.jpg نمایش: 2982 اندازه: 96.8 کیلو بایت

اینم لینک غذاها http://mamisite.com/forum/t536-p1418...ml#post1418654
    کوئین, elmira.t, hengamehh و 33 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زمان بندي خدا بي نظير است .نه هيچگاه دير،نه هيچگاه زود. کمي بردباري ميطلبد و ايماني بسيار. اما ارزش انتظار را دارد