نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree27287Likes

موضوع: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

نمایش نتایج: از 105 به 112 از 1587
صفحه 14 از 199 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    181
    پسند کرده
    616

re: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

جشن تولد 2 سالگی گل پسری آراد جون
    سالاد الویه :

سالاد کلم و هویج و کشمش و گردو

سالاد کاهو

ماکارونی با سس سفید و فیله و قارچ
    البته ماکارونی با گوشت و قارچ هم بود

دسر : ژله ستاره ای رنگین کمانی و ژله خرسی

کرم کارامل
    glabella این نوشته را پسندیده.
    بهترین چیزها زمانی رخ میدهد که انتظارش را نداری .

2. بانک بند ناف

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar
    حميرا جون ممنون از عكسهات خانم هنرمند

ني ني جون تولدت مبارك ميشه در مورد درست كردن گیفتها یک توضیحی بدی

مامک جون تولد گل پسرت مبارک خسته نباشی

شبنمجون خیلی با سلیقه ای من یک سوال داشتم من یک بار از رو همين لينك پاناسپانیا رو درست کردم ولی خیلی شل بود و بیسکویت ها رو چیدم ته ظرف وقتیمایع رو ریختم همش اومد بالا
    می تونی راهنماییم کنی شما چه طوری درست کردی که سفت شد و اینکه بیسکویت هم کفش ریختی یا نه؟؟
    ممنون
    مرمر جون مطمئنی که موادت رو روی حرارت گذاشتی و خوب هم زدی تا سفت شه؟ من الان سه بار این دسر رو درست کردم اصلا باهاش مشکلی نداشتم. مهمونهام بینهایت خوششون اومده بود.آره عزیزم من هم زیرش بیسکویت ریختم ولی غلظت موادم مثل این دنت ها بود شاید هم کمی سفت تر با قاشق می ریختم روی بیسکویت ها .امیدوارم این بار که درست کردی خوب از آب دربیاد
    مادر که باشی صبوری می شود یار لحظات خستگیت...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شبنم
    ااااااااااااااااااا خاک وچوک باقالی پلو یادم رفت.
    فرزانه جان من باقالی هامو همیشه از قبل یه جوش می دم و می ذارم فریزر . اینطوری دیگه موقع پختن بوی بدش اذیت نمیکنه.
    بعد که برنج رو می خوام آبکش کنم. آخرین مرحله می ریزم یه جوش که با برنج زد آبکش می کنم . بعد لابلا برنج و باقالی و روش شوید تازه می ریزم. شویدهامو همیشه روز قبل آماده میکنم پاک میکنم می شورم خرد میکنم پهن می کنم رو پارچه یه 5-6 ساعتی بمونه یه باد که خورد برش می دارم چون خیلی تازه تازه هم بریزی شوید آب می ندازه و رنگ برنج رو سبز میکنه.

همین.

باز هم سوالی داشتی درخدمتم گلم.

آهان برای آب روغنش هم من همیشه واسه برنجهام کمی کره کمی روغن مایع کمی هم جامد هر سه رو با هم می ذارم داغ میشه و وقتی برنج رو می ریزم تو قابلمه لابلای برنج می دم. اینطوری همش به خوردش می ره و عطر خوبی به برنج می ده.

سلام خانومی

با اجازه اساتید محترم یه پیشنهاد داشتم که البته از کلاس آشپزی پانیذ یاد گرفتم... می تونید باقیمانده های ساقه و کمی هم از برگهای شوید رو توی میکسر بندازید و آب شوید!!! درست کنید و باقالی ها رو توی اون نیم پز کنید و لا به لای برنج بذارید... باقالی ها یه سبز خوشرنگی میشه که نگو!
    sd3 این نوشته را پسندیده.
    خدایا بی پناهم، زتو جز تو نخواهم
    اگر عشق کناه است، ببین غرق گناهم

دو هفته است می خوام پست بگذارم نمیشد. نمی دونم شاید جایش اینجا نباشه ولی گشتم جای مناسبی پیدا نکردم نمی خواستم تاپیک جدید باز کنم

خلاصه اینم گلستان شیرینی های عید
    تو ظرف تکی شیرینی حاجی بادومه که خودم دوست ندارم ولی دخترم عاشقشه.تو اون یکی اونهایی که شکل رز کوچولو هستن که شیرینی گل ترکیه هستن که چون من خیلی کوچولو قالب زدم خیلی مینیاتوری و خوشگل شده بودن مزه شون رو هم من خیلی دوست داشتم.ردیف بعدی ترافله که روش شکوفه قندی نارنجی هستش.ردیف بعدی شیرینی وانیلی با تزیین شکلات شیری با رنگ نارنجی هست که مزه اش مثل نون شکوفه است پوکی ش مثل نون نخودچیه . ردیف بعدی شیرینی آلمانی یا مشهدی به شکل گل شیپوریه که پرچمش مربا کامکواته (یا نارنگی ژاپنی) با مربا هویج هم می تونستم درست کنم ولی اون خوشمزه تره.رویش رو هم عسل زدم.گل رز قرمز و برگها رو هم با مارسیپان درست کردم.کلا از رنگ خوراکی متنفرم ولی دیگه ایندفعه نا پرهیزی کردم .شیرینیهارو کم تو ظرف گذاشتم که تو عکس معلوم باشه ولی بعد برای مهمونا پر تر کردم.آجیل هم خونگیه. خلاصه سال نو همگی مبارک همه تون رو خییییییییییییییلییییییییی یییییییی دوست دارم.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط آتي
    خسته نباشی ماهنوش جان. حسابی گل کاشتی خانمی.
    من این ژله گل رو درست کردم ولی گلش زیاد مشخص نبود. چی کار کردی که گلت اینقدر پر رنگ قشنگ شده؟
    آتی جون ژله آناناس یا موزت باید کم رنگ و ژله گل پررنگ باشه مثل ژله انار .شاید بشه رنگ خوراکی هم اضافه کردالبته من دوست ندارم خود ژله به اندازه کافی رنگ داره.ژله من دفعه قبل به این خوبی نشد چون ژله آناناسم زرد پررنگ بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط آتي
    ماهنوش جون ممنون که زود جواب دادی. منظورت از ژله کمرنگچیه؟از چه مارکی استفاده کردی؟ گل هم چون با خامه ترکیب میشه کمرنگ میشه.شما مگه از خامه استفاده نکردی؟
    من باید این ژله رو درست کنم.....
    هر ژله یی که کمرنگ باشه میشه. آناناس فرمند بهتراز دراژه است( ازنظر کم رنگی)خامه رو هم کم بریز ژله قرمزت رو زیاد.من چشمی ریختم نمی تونم اندازه بگم.یکبار که قبلادرست کردی این دفعه بیشتر بریز.می تونی با آب و ژلاتین و اسانس ژله پایه رو درست کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان رهام
    ماهنوش جون میشه دستور مرغتون رو بزاری من برای فردا شب بهش نیاز دارم لطفا به دادم برس

دوست خوبم،دستور مرغ رو تو قسمت خوراک مخصوص مرغ in آشپزی بدون مـــــــرزگذاشتم اگه نمایش مبحثهای فعال رو بزنی می بینیش.

نقل قول نوشته اصلی توسط * ستاره *
    ماهنوش جون..یه سوال..قبل از اینکه برم تو کار ژلهگل..تو همونطوری ژله های مخصوص گل رو سریع بعد درست کردن تزریق میکنی..یهمیزاری یه ریزه خودشو بگیره که پخش نشه؟؟
    ستاره جونم ، ژله پایه باید کاملا سفت و ژله ای که با خامه قاطی شده برای تزریق باید کاملا رقیق باشه .

صفحه 14 از 199 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین