نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree27290Likes

موضوع: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 1587
صفحه 11 از 199 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین

re: ღ¸.•.¸ღ تزئينات ميزهاي مهمــــــــوني ღ¸.•.¸ღ

اینم میزشام تولد دخترم که برای بچه ها دستمال سفره ،نی و لیوان تزیین شده و برای بزرگترها ساده گذاشته بودم.them تولد kitty بود که همه رو خودم پرینت گرفته بودم چون چیزهایی که می خواستم گیرم نیومد.
    میزم قبل ازچیدن غذاها

پیتزا رولتی
    سوسیس
    سالاد فصل
    ژله گل و تخم مرغی که بنظرم اگه تزیینش می کردم شلوغ می شد
    پیراشکی واسنک هم بود که ازش عکس ندارم.
    و کیک
    و میزتنقلات که فقط پاپ کورن رو خودم درست کرده بودم

]
    ظرف میوه

(اون عکس kitty بالای ظرف میوه هم یه بازی بود که خودم درست کرده بودم و بچه ها با چشم بسته باید عینکش را سرجا ش میچسبوندند،بچه ها خیلی خوششان آمده بود وکلی خندیدند)
    اینارو برای ایده گرفتن گذاشتم فکر کنم بعضی از عکسا جاشون اینجا نیست .بهار گل جونم هرجورصلاح می دونی خودت سرو سامونش بده.
    glabella, مامی ارکیده, ملکه 22 و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    317
    پسند کرده
    5

وای چقدر ذوق زده شدم ازم تشکر کردید ممنونم دوستان ، من از این سایت این هنرمندیها رو یاد گرفتم خیلی هم خوشحال هستم که دوستان به این خوبی د ارم که همه تجربیات خودشون رو بی چشمداشت برای بقیه می ذارن و همه باهم ایده می گیریم و بنا به خواسته فرزانه جون غذاهام رو می گم البته کار زیادی نکردم چون من هم شاغل هستم و وقت زیادی ندارم .

غذاها : زرشک پلو با مرغ - فسنجون با گوشت قلقلی - لازانیا
    بقیه : بورانی اسفناج - ژله رنگین کمان - ژله تخم مرغی و ژله آکواریوم - زیتون - ترشی پیاز - ترشی بامیه - سالاد فصل - یخ با نعنا و پونه برای دوغ

دستمال رو هم که درست کرده بودم قاشق و چنگالها رو هم توش گذاشته بودم . البته میز میوه هم چیدم که عکس ندارم ازش می خواستم با آناناس هم برای روی میز میوم طوطی درست کنم که دیگه مهمونا زود اومدن و نشد . البته اون طوطی آناناسی رو یه بار شب چله خونه مامانم اینا درست کردم خیلی خوب شده بود .
    موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمی شود. مثل دانمارکی

نقل قول نوشته اصلی توسط SHADI
    ماهنوش جان تولد گل دخترت مبارك باشه يه سوال دارم اونساندويچ مرع و گردو رو با قالب به خصوصي قالب زدي ؟ خيلي خوشگله
    نه عزیزم قالب نداشتم .یه الگو به شکل سرگربه با کاغذ درست کردم و 2 تا3تا نونهای تست روبریدم .بهارجون وبقیه که تشکر کرده بودیدازتون ممنونم. شهلا جون من که ازت تشکرکرده بودم .خودت عکساتو یه بار دیگه نگاه کن ببین چه کردییییییی! رزماری خانم شما هم عالیییییی

شهلا ک آواتار ها
    شهلا ک
    میزان امتیاز
    317
    پسند شده
    4668
    پسند کرده
    770

ممنون راستش من اصلا از جریان تشکر با خبر نبودم الآن که گفتید رفتم و دیدم ممنون و شرمنده

بهار جونم اینم دستور مرغم

مرغ شکم پر

من چون می*خواستم با باقالی پلو سرو کنم دیگه شکمش رو از مواد خاص پر نکردم

از شب قبل توی پیاز و نمک و فلفل و آبلیمو خوابوندم (مثل جوجه کباب)

بعد با یه سرنگ از همون مواد هی کشیدم بهش تزریق کردم (مرغه رو آمپول زدم)

و اما فرداش ریختمش توی آبکش که اون آب*های اضافیش بره بعد شکمش رو با سیب زمینی و پیاز و فلفل دلمه*ای و گوجه فرنگی پر کردم (همه رو سالمه گذاشتم)

روغن ریختم توی ماهیتانه و مرغ رو حسابی سرخش کردم و بعد از روغن درش آوردم
    روغن مونده رو ریختم توی یه قابلمه گنده چهار تا پیاز کله گنده رو رنده کردم (اولین بار از چرخ گوشتم استفاده کردم) بعدشم پیازها رو یه تفت اساسی دادم و یه لیوان آب زعفرون بهش اضافه کردم و مرغ رو گذاشتم توش ... درش هم محکم بستم هر نیم ساعت یکبار این رو اون روش می*کردم ... دو ساعت بعد یه سیخ چوبی برداشتم و فرو کردم توش ... خدا رو شکر حسابی پخته بود.
    آها یک ربع مونده بود بیارمش سر سفره 8-7 تا قارچ ریزه میزه خوشمل انداختم پاش که بپزه
    بعدم که کشیدمش و با سیب زمینی چیپسی تزئینش کردم
    شوید پلو

http://barehtodeli.niniweblog.com

نقل قول نوشته اصلی توسط * ستاره *
    رسی دوستان خوش سلیقه..تک تک اسم نمیبرم ..کار همهعالی بود...مهنوش جان خوشحالم شما با این همه هنر اینجائین..کاش کمی همتوضیح میدادین ..مثلا در مورد ژله گل...

ضمنا دوستان من چند وقتپیش یه خواهشی کردم که دوباره میگم...لطفا هر کسی عکس میذاره بگه برای چندنفر مهمون...و چه نوع مهمونی(رسمی..دوستانه..خودمو ی..) و...این نوع غذاهارو انتخاب کرده...ممنون میشم اگه اینکارم بکنین ..
    ستاره گلم همونطور که توی تاپیک ژله گفتم من عین دستور همین سایت درست کردم که بار اول بهتر شد چون ژله آناناسم کمرنگتر بود . مهمونام حدود 20 نفر بودن وغیررسمی! از دو روز قبل خریدو کارهام رو شروع کردم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    102
    پسند کرده
    3

مامي جون مرغ شكم پر رو ميتوني شيرين يا ترش درست كني
    ببين مرغ درسته رو كه گرفتي توي شكمشو خوب خالي كن و بشورش ميتوني پستشو بكني مينوتي هم بذاري باشه(من هميشه ميكنم پوستشو)
    بعد مواد داخل شكمش اكه شيرين دوست دارب(كشمش +برگه زرد آلو+ گردو + قيسي+ آلوي شيرين+ درصورت تمايل برنج بخته با شويد و رعفران)مواد رو با هم يه تفت بده بهش هر چاشني دوست داستي افاضه كن و بعد هم بريز توي شكم مرغه
    ماد ترش ايناست(انار دانه +كردو+بادام+پياز+ آلوي ترش+ زرشك)
    ببين من از هردو مواد قاطي ميكنم يه مزه ملس ميگيره خوشمزه ميشه
    بعد كه شكم مرغ رو دوختي دور مرغ رو با يه نخ كلفت محكم بپيچ تا مرغه تيكه نشه بالهاشو قشنگ جمع كن پاهاشم بچشبون به تنش و اونم ببند بايد حدود 2 ساعت بپزه توي آبش هم پياز و سير و مقداري هويچ و اكه دوست داشتي چند تا دونه آلو و كمي جعفري بريز بعد از دوساعت وقتي خوب ژخت بذار توي پريكش و بعد هم توي فر گريل رو روشن كن كمش كن تا روش خوب طلايي بشه ولي نذار خشك بشه موقع سرو هم نخ هاشوبا قيچي بچين خيلي آروم كه مرغه از هم باز نشه
    اميد وارم تونسته باشم كمت كرده باشم
    هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه ای ترس تنهایی من اینجا چراغی روشنه

شهلا ک آواتار ها
    شهلا ک
    میزان امتیاز
    317
    پسند شده
    4668
    پسند کرده
    770

نقل قول نوشته اصلی توسط mamijoon.27
    سلام به همه
    من عضو جدیدم بابا منو دریابید! مرغ شکم پر چه طوری درست کنم
    آخر هفته مهمون دار م یکی کمممممممممممممممممممممممک کنه
    عزیزم اینم دستور مرغ شکم پر

من چون می*خواستم با باقالی پلو سرو کنم دیگه شکمش رو از مواد خاص پر نکردم

از شب قبل توی پیاز و نمک و فلفل و آبلیمو خوابوندم (مثل جوجه کباب)

بعد با یه سرنگ از همون مواد هی کشیدم بهش تزریق کردم (مرغه رو آمپول زدم)

و اما فرداش ریختمش توی آبکش که اون آب*های اضافیش بره بعد شکمش رو با سیب زمینی و پیاز و فلفل دلمه*ای و گوجه فرنگی پر کردم (همه رو سالمه گذاشتم)

روغن ریختم توی ماهیتانه و مرغ رو حسابی سرخش کردم و بعد از روغن درش آوردم
    روغن مونده رو ریختم توی یه قابلمه گنده چهار تا پیاز کله گنده رو رنده کردم (اولین بار از چرخ گوشتم استفاده کردم) بعدشم پیازها رو یه تفت اساسی دادم و یه لیوان آب زعفرون بهش اضافه کردم و مرغ رو گذاشتم توش ... درش هم محکم بستم هر نیم ساعت یکبار این رو اون روش می*کردم ... دو ساعت بعد یه سیخ چوبی برداشتم و فرو کردم توش ... خدا رو شکر حسابی پخته بود.
    آها یک ربع مونده بود بیارمش سر سفره 8-7 تا قارچ ریزه میزه خوشمل انداختم پاش که بپزه
    بعدم که کشیدمش و با سیب زمینی چیپسی تزئینش کردم
    شوید پلو

http://barehtodeli.niniweblog.com

نقل قول نوشته اصلی توسط افرا

مهنوش جون محتویات ساندویچ مرغ و گردوت چیه؟ ضمنادستور پیتزا رولتت رو می خواستم ضمنا روی پیتزا اون کبوتر رو با چی و چهجوری تزیین کردین؟؟؟؟ اون طاووس رو از چی درست کردین؟؟؟؟؟؟؟
    افرا جونم تو ساندویچها مواد کیک مرغ و گردو هستکه دستورش تو سایته ، دستور پیتزا رولتی هم همینطور.اون قو با ترب سیاه و سر و بدن طاووس هم با سیب زمینی پخته است و هر دو رو با کارد معمولی درست کردم کارد رو دستت بگیر از این طرف و اون طرفش ببر تا به شکل دلخواه برسی . آسونه امتحان کن.

صفحه 11 از 199 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف