نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree15Likes

موضوع: درمان ناراحتی های تیروئید در طب سنتی

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 30
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: درمان ناراحتی های تیروئید در طب سنتی

اسا جون منم دقیقا تمام مشکلات شما را دارم و مثل شما قرص لووتیروکسین و متفورمین میخورم امیدوارم مهشید جون راهنماییمون کنند
    پريناز این نوشته را پسندیده.
    ای عجب بعد تو با کیست نگهبانی من؟ مادر

farhane آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

سلام ،منم برای بارداری دارم خودمو آماده میکنم که توی آزمایشم مشخص شد که هورمون TSH که نرمال اون بین 0.32 تا 5.2 است مال من 7.7 است و هورمون پرولاکتینم هم که بین 6 تا 26 نرمالشه مال من 38.5 است ، پیش دکتر که رفتم گفت که احتمالا برای بچه دار شدن دچار مشکل میشم ، آخه من میخواستم از شهریور اقدام کنم دکتر بهم 6 تا قرص کابرگولین داده ولی گفته توی این مدت باردار نشم ، ولی من نمی خواهم داروی شیمیایی بخورم حالا اگه میشه درمان طب سنتیش رو بگید چون خیلی عجله دارم ،بسیار بسیار ممنون و ببخشید که طولانی شد!!
    گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم / گفتا من هم از تو ترک گناه خواهم

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    733
    پسند کرده
    1277

مهشید جانم من تیروئید پرکار دارم 3سال هستش درگیرشم و نسبتا وخیمم هست و دکترم گفته باید تا اخر عمر دارو مصرف کنم قبل از عید بعد از یک دوره درمانی طولانی که از بالای 10 قرص شروع شد و اخرین بار نصف قرص دکترم گفت کامل خوب شدی اما از مرداد که واسه پروژه دانشگاه خیلی شور زدم و یکم مشاجرات دوباره شروع شد حالاتم اضطراب تپش قلب اصلا نمیتونم راه برم به خاطر تپش قلب و تنگی نفس زود از کوره در میرم و عصبی میشم وزن زیاد کم میکنم سریای قبلی پرخور بودم و زود گرسنه میشدم و لی اینبار به کل از غذا افتادم انگار ویار دارا تا بوی گوشت .. میخوره بهم حالت تهوع ... . ضمنا پدرم هم از نوع پرکار وخیم داشته که موت زمان زیادی درگیرش بود و خیلی سال پیش عمل کرد و خوب شد . ولی هنوز حالات عصبی داره . من تو دوره ای که اوایل مرداد اوت کرد اینقدر گردنم ورم داشت که احساس میکردم و به سختی چیزی قو.رت میدادم میلم به ترشیجات خیلی زیاد شده ولی خوب میخورم هم ضعف میکنم هم عصبی میشم البته کلا ترشی زیاد مصرف میکردم قبل از این ماجرا هم. و تو مطالب روزنامه خوندم که کلم برای افراد تیروئیدی مصرف ش مضرر هست البته زیاد و ما تو سالاو و غذاها زیاد استفاده میکنیم و ریزش مو شدیدم پیدا کردم نمیدونم به خاطر اینه یا اینکه غذا نمیخورم خوابم هم کلا ریخته بهم شب تا صبح خواب ندارم از اونور تا ظهر خوابم که هم رو برنامه غذاییم تاثیر داره هم اینکه کسل و خسته ام ورزش مرتب میرفتم اما الان چون تعادل ایستادن ندارم نمیرم البته الان 1هفته از مراجعه به پزشک گذشته و بهتر شدم هرچی تلاش میکنم تو طول روز فعالیتم زیاد باشه که شب خسته باشم بخوابم حتی با قرص خواب نمیشه اگر امکان داره راجب تیروئید پرکارم توضیح بدین کمک بزرگی هست بهم ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    158
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhane
    سلام ،منم برای بارداری دارم خودمو آماده میکنم که توی آزمایشم مشخص شد که هورمون TSH که نرمال اون بین 0.32 تا 5.2 است مال من 7.7 است و هورمون پرولاکتینم هم که بین 6 تا 26 نرمالشه مال من 38.5 است ، پیش دکتر که رفتم گفت که احتمالا برای بچه دار شدن دچار مشکل میشم ، آخه من میخواستم از شهریور اقدام کنم دکتر بهم 6 تا قرص کابرگولین داده ولی گفته توی این مدت باردار نشم ، ولی من نمی خواهم داروی شیمیایی بخورم حالا اگه میشه درمان طب سنتیش رو بگید چون خیلی عجله دارم ،بسیار بسیار ممنون و ببخشید که طولانی شد!!
    کسی که مشکل تیروئید داره اگه باردار شه برا جنین عواقب خیییییییییییییلی بدی داره.
    منم کم کاری داشتم و دکتر بهم قرص داد و بعد از 3 ماه گفت می تونم باردار شم. البته الان نمی دونم شرایط تیروئیدم چطور؟
    ولی دوست جان اینطوری کسی نمی تونه کمک کنه. شما باید بری جای دکتر طب سنتی. منم رفتم ولی گفت :"کم خونی و بدنت ضعیفه" بهم یه سری چیزی داد که بعدا برم پیشش برا تیروئید.آخه گفت:" داروهایی که بدم برا تیروئید خلی قوی هستن و بدنت ضعیفه!"
    انشاالله همه خوب شن
    خـــداروشـــــــکر چقدر همه چیز خوب و آرومه.
    خـــداروشـــــــکر چقدر خوشبختم.
    خـــداروشـــــــکر....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی زمستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhane
    کسی که مشکل تیروئید داره اگه باردار شه برا جنین عواقب خیییییییییییییلی بدی داره.
    منم کم کاری داشتم و دکتر بهم قرص داد و بعد از 3 ماه گفت می تونم باردار شم. البته الان نمی دونم شرایط تیروئیدم چطور؟
    ولی دوست جان اینطوری کسی نمی تونه کمک کنه. شما باید بری جای دکتر طب سنتی. منم رفتم ولی گفت :"کم خونی و بدنت ضعیفه" بهم یه سری چیزی داد که بعدا برم پیشش برا تیروئید.
    انشاالله همه خوب شن
    ببخشید نمیخواستم اسپم بشه، ولی میشه بگید علائم کم کاری تیروئید چیه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    158
    پسند کرده
    0

دوست جان!
    نگران نشو و به خودت تلقین نکن که چون فلان علامت رو پس حتما مشکل تیروئید داری!!! البته آزمایش برو اما تلقین نکن چون میاد سراغت!
    من تازه پارسال فهمیدم. وقتی برا خ ...ا ...ر...ش...ا رفتم دکتر که دکتر گفت :" شاید قندت بالاست". رفتم آزمایش دادم دیدم همه چیزم خوبه فقط این تیروئید کار خودشو کرده!
    برا بعضی ها یه سری علائمی داره البته بعضی ها هم جو سازی می کنن.
    مثلا دوست من اصلا از لحاظ ظاهر بهم نریخته بود ولی چون شنیده بود , این مشکلش باعث چاق شدن می ش , می گفت :"خیلی چاق شدم!"
    و من اینجوری می شدم!
    خـــداروشـــــــکر چقدر همه چیز خوب و آرومه.
    خـــداروشـــــــکر چقدر خوشبختم.
    خـــداروشـــــــکر....

aram25 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    755
    پسند کرده
    529

مهشید جان منم کمکاری تیرویید دارم ولی برعکس همه لاغر هستم دوسال پیش طب سنتی رفتم دکتره میگفت تو مورد جالبی هستی چون هم طبعت گرمه و هم کم کاری داری(میگفت اونایی که طبع سردی دارن این بیماری رو میگیرن) واسم تجویز کرد که روغن بادام شیرین رو بصورت موضعی هر شب بمالم روی تیروییدم ولی خوب من تنبلی کردم و این کارو نکردم. درحال حاضر لووتیروکسین مصرف میکنم ولی بی حوصلگی و خواب زیاد و تنبلی پدرمو درآورده!!! دو تا سوال دارم
    1- این بولاغ اوتی واسه منم جواب میده که طبعم گرمه (ضمنا من غلبه صفرا دارم و این پاکسازیا رو از دو سال پیش هر فصل انجام میدم)
    2- شما راجع به روغن بادام شیرین چیزی میدونی؟
    راستی شما دوره طب سنتی خوندین؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام دوستان خوبم
    یاسمین هستم و از امروز به جمع گرم شما پیوستم
    شاغلم و به دلیل مسمومیت استثناعاً هم امروز منزلم و استراحت میکنم
    راستش من کم کاری تیروئید دارم و غده تیروئیدم 3 برابر اندازه استانداردش بزرگ شده و هر تلاشی برای رژیم گرفتن انجام میدم بی ثمر هستش و جواب مثبت نمیگیرم
    امکانش هست شما دوستان راهنماییم کنید؟
    قرص تیروئیدمو به دستور پزشکم قطع کردم و فقط بعد از وعده نهارم یک قرص متفورمین میخورم و روزی یک عدد قرص کلسی کییر میخورم چون کمبود ویتامین دی هم دارم.
    در حال حاضر 81 کیلو هستم و تا 9 پیش از ازدواجم 68 کیلو گرم بودم
    ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟!!
    در همه حال به یاد خدای مهربانم هستم که با خوبیهایش مرا شرمنده میکند. بارالهی دوستت دارم.[HIGHLIGHT=#ffffff]
    [/HIGHLIGHT]

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین