نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3932Likes

موضوع: انواع ته دیگ های خوشمزه

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 988
صفحه 3 از 124 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

Re: انواع ته دیگ های خوشمزه

[JUSTIFY]لطفاً ته دیگ با برگ کاهو را هم امتحان کنید خیلی قشنگ می شود حالت سایه و روشن به ته دیگ می دهد[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]ابتدا روغن را داغ می کنیم بعد برگهای کاهو را ته قابلمه کنار هم می چینیم بعد برنج را روی آن می ریزیم وبقیه مراحل [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY] به صورت حصیری و ترکیبی کاهو و نان هم می شود درست کرد تارها نان و پودهای آن کاهو مثل تزئین کیک [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]متأسفانه امکان عکس گذاشتن برایم وجود ندارد خواهش می کنم اگر کسی امتحان کرد عکسش را بگذارد.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
    باران67 و پیمانه این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

دوست جونام يه پيشنهاد خوشمزه براتون دارم اينكه براي ته ديگتون به جاي نون معمولي از نون تست استفاده كنين فوق العاده حال ميده
    fateme.mazhab1365 این نوشته را پسندیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط گونش
    خانما شماها چه جوری تو پلپز ته دیگ های متنوع درست میکنین؟
    مراحل کارتون چه جوریاس...؟؟؟
    گونش جون میتونی اول برنج رو آبکش کنی بعد توی پلوپز دم کنی.اگه هم بخوای کته درست کنی بعد از اینکه آب برنجت کشیده شد برنج رو تو یه ظرف دیگه خالی میکنی ته دیگتو میچینی و دوباره برنج رو میریزی توی پلوپز دم بکشه.
    باران67 و monir11 این نوشته را پسندیده.

ما کلا خیلی ته دیگ دوست نداریم بجز ته دیگ استانبولی پلو و ماکارونی.اینه که نمی خواستم ته دیگ نونش زیاد باشه .اگه کسی ته دیگ نونی دوست داره میتونه طرحی انتخاب کنه که پر و شلوغ باشه.سیب زمینی رنگش روشنتر از نون میشه واگه هویج استفاده کنین تیره تر از نون میشه.من شاخه و برگا رو ازنون لواش و پرنده ها رو از ورق سیب زمینی درست کردم .اول طرحش رو روی کاغذکشیدم و برای پرنده ها الگو در آوردم .یکی از پرنده ها رو اول توی قابلمه گذاشتم که به نظر برسه که روی شاخه است و اون یکی پرنده زیر شاخه.آهسته برنج آبکش شده رو روی نون و سیب زمینی ها ریختم که تکون نخورن،بعد هم برنج رو دم کردم.
    سپیده6666, raheleh_fenel, .Bita. و 13 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

این ته دیگ با نون هست روبانش و از سیب زمینی هم برش قلبی در آوردم وبعنوان طرح روی کادو زدم.
    raheleh_fenel, .Bita., الی خانومی و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

دوستای عزیز اینم دستور یه ته دیگ ساده و خوشمزه

برای این ته دیگ وقتی برنج رو آبکش کردید ته قابلمه کمی آب بریزید(تا حدی که یه کم ته قابلمه رو بگیره) بزارید داغ شه به یه کم رب (بسته به رنگی که می خواهید رب رو کم و زیاد کنید) روغن ودر صورتی که میخواهید خوش رنگ تر بشه کمی زعفرون اضافه کنید بعد از روی حرارت بردارید و برنج رو توش بریزی (کمی) تا مخلوط بشه و بعد باقی برنج رو هم روش اضافه کنید و طبق معمول دم کنید (اول با شعله زیاد تا بخار بده)
    امتحان کنید هم خوش رنگه و هم خوشمزه و برای تزیین برنج مناسب . شوهر من که عاشق این ته دیگ هستش .
    solidad, fateme.mazhab1365, lilinamaki و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    دل من
    که به اندازه یک عشقست
    به بهانه های ساده خوشبختی خود می نگرد

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نوشین جون چطور کنار های ربان منظورم اون قسمتهاست که به سمت پایین اومدن..باندها...چطور اینها انقدر خوب سرخ شدن و خوشرنگ ولی برنج زیرش و اطرافش هیچ برشته نشدن؟نون رو به چیزی اغشته کردی؟

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

نقل قول نوشته اصلی توسط * ستاره *
    نوشین جون چطور کنار های ربان منظورم اون قسمتهاست که به سمت پایین اومدن..باندها...چطور اینها انقدر خوب سرخ شدن و خوشرنگ ولی برنج زیرش و اطرافش هیچ برشته نشدن؟نون رو به چیزی اغشته کردی؟
    ستاره جون و مامان گلی جون ممنونم از دقتتون.من نونها رو با زعفرون رنگ کردم ولی بعد از اینکه آب روغن دادم روشون یه خورده زعفرونش پخش شده اینه که قلبهایی که با سیب زمینی درست کردم و بعنوان طرح کاغذ کادو گذاشتم خیلی مشخص نیست توی عکس .برای بار بعد دستم اومده که چیکار کنم.ولی نونا حسابی برشته و خوشمزه شده بود.

صفحه 3 از 124 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف