نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree29Likes

موضوع: درمان آلرژی و خارشها در طب سنتی

نمایش نتایج: از 57 به 61 از 61
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 5678
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    نقل قول نوشته اصلی توسط صحرا نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    پسر من از اين بستني هاي رنگ دار خورده.
    حالا بدنش زده بيرون و به شدت كهير زده.
    بردمش دكتر ، اما زياد تاثير نداشته دكتر بهش پماد كالامين-شربت سيتريزين و قرص پردنيزولون داده
    كه من قرص و ندادم.آخه هورم.ني بود.
    ميدونيد چي براش خوبه ؟
    كمكم كنيد لطفا.
    آلو بخارا صحرا جون عمه من یکی از بچه هاش یک بار بدنش کهیر زده بوده خیلی شدید قدیم که دکتر و اینا زیاد نبوده مامانم می گفت چند روز بهش فقط خورشت الو داده ادویه هم نباید داشته باشه

خوب خوب شده شما هم امتحان کن شاید کارت راه بیافته

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    نقل قول نوشته اصلی توسط کفایت نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بدنم الان تقریبا 5 سالی هست که کهیر میزنه. انواع و اقسام آزمایشات هم دادم که اگه بگم حتی برا ایدز هم آزمایش دادم و کلی چکاب توسط متخصص های ریوی و داخلی و خون و ووو رفتم ولی همش میگن داخلی مشکل نداره. فقط آزمایشات میگفتن حساسیت بدنت بالاست. مثلا به طور طبیعی باید 150 باشه که واسه من 480 بود. ختی آب هم میخورم کهیر میزنم. میخواستن تست پوستی بدم ولی اونقدر که پوستم حساس بود نشد اون تست رو عملی کنن. حتی رماتیسم و عروقی و آزمایشات مربوط به اون رو رفتم ولی گفت سالمی و از این لحاظ مشکلی نداری.
    یه وقتایی خودش همینطوری خوب میشه یه وقتایی تا روزی 2 تا هیدروکسی زین و سیتیریزین نخورم اصلا خوب نمیشه و بدنم و مخصوصا صورتم پر کهیر میشه. مثلا 2 ماه تقریبا خوبم ولی 6 ماه مرتب صبح و شب بدنم کهیر میزنه.
    و تا قرص نخورم آروم نمیشم.
    موقعهایی که استرس دارم یا خیلی گشنم میشه بازم بیشتر میشه.
    ولی دکترا همه میگن باید خودت ببینی به چه خوردنی حساسی و اونا رو نخوری. ولی من هیچی نخورم کهیر دارم. آب بخورم کهیر دارم. نمیدونم چکار کنم دیوانه شدم. و بعد صفر عروسیمه. کمک لطفاً
    من پزشک نیستم صرفا تجربیاتم را می نویسم و تجربیات پزشکانی که می شناسم و بخش بزرگیش استدلال منطقی خودم هست از بس که از دکترها خیر ندیدم یاد گرفتم که بفهمم تو بدنم چه خبره

شما تغذیه تون گرم نیست ؟ شاید هم طبعتون گرمه هم تغذیه تون و کبدتون واکنش می دهد

از کی اینطوری شدید یعنی اگر از بچگی بودید که حتما به غذای خاصی حساسیت دارید ببینید اینطوری نیست که اب بخورید کهیر بزنید شما وقتی غذایی که می خورید بهش حساسیت دارید باید یک مدتی بگذره تا اثرش از بدن شما خارج بشه

من خواهرم از بچگی وحشتناک حساسیت داشت بزرگتر که شد دکتر بهش یک مدتی محدودیت غذایی داد طوری که گوجه فرنگی هم نباید می خورد یک لیست بلند بالا داشت تا بهتر شد و خوب شد از ان پس محدودیت را رعایت می کنه مثلا می تواند تخم مرغ بخوره اما کم محدودیت مشخص شده مثلا در هفته چند تا

اگر نه از زمان خاصی اینطوری شدید ببینید که اون زمان چه تغییری در زندگیتون امده

می گیند مثلا دو ماه خوب هستید ببنید اون دو ماه چه فصلیه و چه تغذیه ای داشتید

اینا همش مستلزم داشتن زمان هست نمی شه به سرعت معجزه کرد معجزه فقط کار خداست

در مورد عروسی هم نگران نباشید ارایشگر کار خودش را بلده به نظرم هدفتون این باشه که بفهمید به چی حساسیت دارید و اونو درمان کنید
    sabagol1390 و Nicole68 این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

میزان امتیاز
    75
    پسند شده
    1153
    پسند کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط hengamehh نمایش پست ها
    من پزشک نیستم صرفا تجربیاتم را می نویسم و تجربیات پزشکانی که می شناسم و بخش بزرگیش استدلال منطقی خودم هست از بس که از دکترها خیر ندیدم یاد گرفتم که بفهمم تو بدنم چه خبره

شما تغذیه تون گرم نیست ؟ شاید هم طبعتون گرمه هم تغذیه تون و کبدتون واکنش می دهد

از کی اینطوری شدید یعنی اگر از بچگی بودید که حتما به غذای خاصی حساسیت دارید ببینید اینطوری نیست که اب بخورید کهیر بزنید شما وقتی غذایی که می خورید بهش حساسیت دارید باید یک مدتی بگذره تا اثرش از بدن شما خارج بشه

من خواهرم از بچگی وحشتناک حساسیت داشت بزرگتر که شد دکتر بهش یک مدتی محدودیت غذایی داد طوری که گوجه فرنگی هم نباید می خورد یک لیست بلند بالا داشت تا بهتر شد و خوب شد از ان پس محدودیت را رعایت می کنه مثلا می تواند تخم مرغ بخوره اما کم محدودیت مشخص شده مثلا در هفته چند تا

اگر نه از زمان خاصی اینطوری شدید ببینید که اون زمان چه تغییری در زندگیتون امده

می گیند مثلا دو ماه خوب هستید ببنید اون دو ماه چه فصلیه و چه تغذیه ای داشتید

اینا همش مستلزم داشتن زمان هست نمی شه به سرعت معجزه کرد معجزه فقط کار خداست

در مورد عروسی هم نگران نباشید ارایشگر کار خودش را بلده به نظرم هدفتون این باشه که بفهمید به چی حساسیت دارید و اونو درمان کنید
    ممنون عزیزم در این خصوص دکتر خوب و با حوصله ای سراغ دارین که بتونم برم پیشش. ممنون میشم.

راضیه.ن آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    268
    پسند کرده
    453
    خانوما در مورد الرژی یه مطلبی یادم افتاد از یه بنده خدایی شنیدم میگفت اگه روزی 13تا سنجد بخوری تا یه مدت الژیت خوب میشه
    من همونطور که قبلا هم گفتم ابریزش بینی و عطسه داشتم که کلافم میکرد از وقتی به این توصیه عمل کردم خداروشکر خوب شدم
    البته چون خیلی حرف گوش کن بودم کمتر از 13تا میخوردم خداروشکر نتیجه داد امیدوارم براشما هم مفید باشه
    nishat این نوشته را پسندیده.

kati a آواتار ها
    میزان امتیاز
    53
    پسند شده
    1301
    پسند کرده
    462
    سلام دوستان نازنین.من عادت ماهانه بسیار سختی دارم بطوریکه تا سه روز اول انجام هر فعالیتی رو از من میگیره بعد سه روز کمی از اوج اون کم میشه و تقریبا ده روز ادامه داره چکاب های سالیانه ام همیشه براه و مشکلی ندارم و کاملا سر موعد عادت میشم هدف از این همه مقدمه چینی این ه که بهتون بگم به همین دلیل کم خونی دارم و دکترم شش ماه قبل قرص منو عوض کرد وبه من کپسول فرو فورت گاین داد دو ماه پس از خوردن این کپسول بدنم شروع به خارش کرد هر دکتری رفتم تشخیص نداد که الرزی دارم تا اینکه چهار ماه قبل ددو طرف گوشه چشممام همانطور تا پایین یعنی نزدیک چانه ام تیرگی شدید پوست پیدا کردم به دکتر مراجعه کردم نمونه برداشت و یه گوشه شو لیزر زد کلا 600000 تومن خرج رو دستم گذاشت و اخرش گفت این از اون لک هایی که با لیزر هم درمان نمیشه .با ناامیدی به خونه اومدم بعداز یک ماه خودم به این نتیجه رسیدم نکنه به کپسول اهنم حساسیت دارم قطعش کردم و یه قرص اهن ساده تر مصرف میکنم .شرمنده که اینقدر پر گویی کردم دلم پر بود از دست این دکتر های نادون .حالا سوالم اینه احساس میکنم پس از قطع کردن کپسول صورتم وضعیت بهتری داره راهی ماسکی چیزی سراغ دارید که به من کمک کنه پوستم دوباره شفافیتش رو بدست بیاره؟ ممنون از شما که تجربیات خودتون رو بیدریغ در اختیار همه میذارید .دوستون دارم خیلی زیاد

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 5678