نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree29Likes

موضوع: درمان آلرژی و خارشها در طب سنتی

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 61
صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 2345678 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    798
    دوستان منم چند مدته سرم میخاره همه نوع درمانی هم کردم حتی 2ماهه رنگ مو هم نذاشتم کسی نمیدونه دلیلش چیه؟

زینب
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    608
    پسند کرده
    1283
    نقل قول نوشته اصلی توسط somayehh نمایش پست ها
    باید به دکتر متخصص مراجعه کنید ولی بیشتر این حساسیتها جنبه عصبی داره.خاننم یکم صبور باشی جوابم به پستت میدن
    دکتر هم رفتیم،زیاااااااد!
    گفتن فقط باید مواظب باشید چیزایی که بهشون حساسیت داره رو نخوره ، و بهش سیتریزین و لوراتادین دادن.
    چششششششششم بابا خواستم احساسات شما رو برانگیزونم که زود بهم جواب بدین

خرسند آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    6610
    پسند کرده
    10794
    سلام من هم حساسیت دارم الان 7 ساله که حساسیت گرفتم اون هم از نوع خیلی سختش که شبها خواب رو مختل میکنه گلو و گوش و بینی اینقدر میخاره که حد نداره ودر ادامه عطسه و ابریزش بینی که ادمو از زندگی بیزار میکنه هر چی دکتر رفتم گفتند نهایتش 7 ساله است خوب میشه تا این که قبل از عید حالم خیلی بد شده بود سرفه تنگی نفس هم بهش اضافه شد رفتم کلینیک بیمارستان قائم بخش الرژی و اون جا روی پوستم تست کردند وگفتند به سوسسسسکو گرد وخاک حساسیت داری وفقط باید بیای تا یکسال هر دو هفته واکسن بزنی هنوز نرفتم میترسم نمیدونم که چه عوارضی داره ایا کسی چیزی در این مورد میدونه یا نه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    326
    سلام دوستان
    من فقط یه پیشنهاد دارم برای دوستانی که حساسیت دارن
    کلا وقتی کسی حساسیت داره یعنی کبدش نسبت به اون ماده حساس شده و چون بدن زبون نداره،با این علایم یه کاری میکنه که ما بفهمیم و اونو نخوریم
    به نظرم به مدت دو هفته هر چی خوردین رو توی یه کاغذ یاداشت کنید و احساستون رو هم بنویسید
    سعی کنید قره قاطی نخورید که بعد از مدتی تشخیص بدید از چیه
    من برای یه مشکلی اینو امتحان کردم و جواب داد
    معمولا این مواد هم کبد رو حساس میکنه
    روشون بیشتر دقت کنید
    اجیل کهنه و بو داده شده
    تن ماهی و کنسروها
    گوجه فرنگی(حتی واسه بعضیا(مامانم) رب گوجه هم تاثیر میذاره)-بادمجان- توت فرنگی
    سوسیس و کالباس و ادویه و فلفل
    ....
    کمی سخته اما کسی که خیلی دکتر رفته نتیجه نداده فقط خودش میتونه به داد خودش برسه
    anjelina و hengamehh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    31
    سلام
    من هم حساسیت دارم الان 7 ساله که حساسیت گرفتم اون هم از نوع خیلی سختش
    که شبها خواب رو مختل میکنه گلو و گوش و بینی اینقدر میخاره که حد نداره ودر ادامه عطسه و ابریزش بینی که ادمو از زندگی بیزار میکنه
    هر چی دکتر رفتم گفتند نهایتش 7 ساله است خوب میشه تا این که قبل از عید حالم خیلی بد شده بود سرفه تنگی نفس هم بهش اضافه شد رفتم کلینیک بیمارستان قائم بخش الرژی و اون جا روی پوستم تست کردند وگفتند به سوسسسسک
    و گرد وخاک حساسیت داری وفقط باید بیای تا یکسال هر دو هفته واکسن بزنی هنوز نرفتم میترسم نمیدونم که چه عوارضی داره ایا کسی چیزی در این مورد میدونه یا نه؟

خرسند جون : منم مثل شما حساسيت شديد داشتم و دارم بعد يه بنده خدايي بهم آدرس دكتر رضا خسروي نيا متخصص بيماري هاي تنفسي و آلرژي در اصفهان رو داد 4 جلسه رفتم پيشش خدا را شكر خيلي تغيير كردم و نسبتا بهبود يافتم داروهايي هم كه بهم داد عصاره اسطوخدوس داشت كه خيلي مفيد بودند الان در حال حاضر هم همين حساسيت رو دارم ولي خيلي كمتره نسبت به اول ، انشاءالله كه بري پيش دكتر خسروي نيا و خوب بشي.
    خرسند این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    31
    يه تجربه مهـــــــــــــــــم براي كساني كه اگزماي دست دارن و تا دست مي زنن به مايع ظرفشويي يا مايع دستشويي دستشون پوسته پوسته ميشه.
    چند سال پيش به دليل جواني و غرور بي جا و زياد استفاده كردن وايتكس ، پوست دستهام بكلي نابود شد طوري كه نمي تونستم حتي لباساي خودم رو هم بشورم طوري بود كه به خاطر نازك شدن پوست دستم چربي پوستم بكل از بين رفت هزاران بار پيش متخصص پوست رفتم ولي هيچ نتيجه اي نگرفتم . تا اينكه به روش محلي خودم رو درمان كردن شايد بپرسيد چه روشي؟
    يك كيلو جفت بلوط (پوست بلوط) را گذاشتم توي قابلمه و روشون آب ريختم و گذاشتم روي اجاق تا كاملا جوشيد و رنگش در اومد بعد آبش رو در ظرف بزرگي ريختم . كار جوشيدن را چند بار تكرار كردم تا ديگه جفت ها رنگ نداشتن .
    بعد آب گرفته شده را روي اجاق گذاشتم يه روز تا شب جوشيد و مثل رب انار سفت شد و وقتي سرد شد اونو تو شيشه ريختم و گذاشتم تو يخچال بعد شبها اين مواد رو به دستهام ميزدم و پلاستيك مي پوشيدم و مي خوابيدم .
    چند بار كه اين كار رو تكرار كردم پوست دستم كلفت شد و زخم هاي اون هم خوب شد و به قولي شفاي محلي پيدا كردم .
    انشاءالله كه مورد استفاده شما عزيزان قرار بگيره.
    Mitra F و hengamehh این نوشته را پسندیده.

بورلا آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    869
    پسند کرده
    260
    من از بچگی تو فصل بهار و پاییز دستم جوش های ریزی میزنه که بشدت می خاره و خون می اد. خیلی دکتر رفتم ولی فایده نداشته. فکر کنم به گرده گیاهان حساسیت دارم. چه دارو یا عرق یا جوشونده رو پیشنهاد می کنید؟
    لوبیا پلو

MERSANA آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    56
    پسند کرده
    7
    سلام دوستان من یه دختر7 ساله دارم که در بچگی ریفلاکس داشت که گفتند تبدیل شد به آلرزی تنفسی که شبها موقع خواب آنقدر سرفه میکرد و پیش دکتر متخصص های زیادب برم و هماشون زلدیتن دادند ولی یک بار که تخم شتر مرغ خورد تمام پوستش کهیرهای درشت زد و قرص سینگولار خورد و خوب شد و بعد از آن روی گونهاش جوش های ریز میزنه که توش سفید رنگ و زمینه پوست قرمزه و کم کم پشت بازوهاش هم داره میزنه توروخدا کمکم کنید درضمن تست آلرزی دادم که گفت به درختان زبان گنجشگ و کاج و گان و... حساس تورو خدا بگید چی کارکنم اگه دکتر طب سنتی خوب تو تهران میدونید بگید با آدرس و شماره تلفن

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 2345678 آخرینآخرین