نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree6Likes

موضوع: درمان درد مفاصل ، آرتروز و روماتیسم در طب سنتی

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 43
صفحه 2 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    121
    پسند کرده
    0

Re: درمان درد مفاصل ، آرتروز و روماتیسم در طب سنتی

سلام من 6 ماهه باردار هستم و مزاجم سودایی هست 5 کیلو وزن اضافه کردم والان به شدت زانو درد دارم باید چیکار کنم ؟ممنون
    برایم از اسمان طلا می بارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

من چی عزیزم من چه مزاجی دارم کف پام تخته از خونه که برم بیرون یه خرده پیاده روی کنم وقتی میام خونه انقد پام درد میکنه که باور کن سفره رو هم بعضی وقتا جمع نمیکنم خیلی زود خسته میشم بی حال میشم افت دهانی هم خیلی میزنم شوهرم تازه متوجه شده یه بیماری به نام بهجت وجود داره که امکان داره بهجت داشته باشم خیلی هم با شوهرم لجبازی میکنم تا یه کار اشتباهی کنه خلقم تنگ میشه جدیدا عصبی شدم اینجوری نبودم حالا مزاجم چیه یعنی باید چیا بخورم یه کم اخلاقم خوب بشه؟ ببخشید خیلی حرف زذم خیلی با حوصله بودم همه غبطه میخوردن حالا یه خانواده ی بی حوصله و اینکه فقط در حال غصه خوردن اینو اونن زندگی میکنم کهمنم مثل اونا شدم

malihe moula آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    85
    پسند کرده
    1

راهنمای تغذیه مناسب در پوکی استخوان

10 تا 20 سالگی

بانک استخوانتان را با ذخیره کلسیم سرشار کنید . به نظر می رسد استخوان های نوجوانان برای آن است که کلسیم را جذب کنند .

از آن استفاده کنند و در استخوان ها ابتدا داربستی هایی از پروتئین به طور میکروسکوپی ساخته میشود و بعد از این داربست ها و به وسیله کلسیم پر و انباشته می شود . بدین ترتیب استخوان های متراکم ما ساخته می شود و در این سال ها برای ساختن استخوان های قوی به حداقل 1200 میلی گرم کلسیم در روز نیاز است و سعی کنید به جای استفاده از انواع و اقسام نوشابه های رنگی روزانه 3 لیوان شیر بنوشید .

20 تا 30 سالگی

گرچه در این سال ها به راحتی استخوان ساخته نمی شود ولی استخوان های شما در این سن به حداکثر قدرت خود خواهد رسید . مهم است که در این سال ها ورزش کنید و دریافت کلسیم کافی داشته باشید . شما تقریبا روزانه به 800 میلی گرم کلسیم نیاز دارید . شرکت در ورزش هایی که در آنها پاهایتان وزن شما را تحمل میکند شما را در ساختن استخوان های محکم تر کمک می کند .

35 تا 50 سالگی

ممکن است بتدریج شروع به از دست دادن استخوان هایتان کرده باشید . در چنین مرحله ای از زندگی دریافت مقدار کلسیم کافی 1000 میلی گرم در روز و ورزش برای در حداقل نگه داشتن سطح کاهش قدرت استخوان ضروری است . بیشتر زنان در 42 تا 55 سالگی یائسه میشوند . اگر پیش از این سنین قاعدگی شما نامنظم شده یا علائمی از یائسگی دارید در ارتباط با پوکی استخوان نیز با پزشکان مشورت کنید .

بالای 50 سال

زنانی که وارد مرحله یائسگی شده اند ممکن است سالانه 1 تا 6 قسمت از 100 قسمت قدرت استخوانشان را از دست بدهند . از پزشکتان سوال کنید آیا برای جلوگیری از پوکی استخوان و کمتر شدن بیماری ها نیاز به دارو دارید یا نه ؟ دریافت مقدار کلسیم کافی و ورزش کافی از همه مهمتر است . شم باید حداقل 1000 میلی گرم کلسیم در روز دریافت کنید .
    اگه خدا اهل پُز دادن بود . . .
    الان زیر چشمامون نوشته بود چند مگاپیکسله !

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis1
    سلا م مهشید جان !20 سالمه وتقریبا 1 سالی میشه زانوهامو تق تق میکنه!چی کار کنم؟؟
    چرا هیش کی جواب منونداد! راستش من سردیجات زیاد مصرف میکنم مثل ماست خیارو........ ممکنه درد زانو به خاطر اینا هم باشه؟؟
    هرگز درباره چیزی نگو ان را از دست داده ام. فقط بگو ان را پس داده ام

somayeh-b آواتار ها
    سمیه
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    541
    پسند شده
    22717
    پسند کرده
    14782

شوهرمنم یه بیماری گرفته بود که بعضی دکترا گفتن بهجته من خودمم نفهمیدم یه سری هم گفتن روماتیسم دوست دارم با تغذیه بهش کمک کنم فقط میدونم که سیر وپیاز براش خیلی خوبه
    السلام علیک یا اباعبدالله (ع)
    السلام علیک یا ابالفضل العباس (ع)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

بچه ها توروخدا یکی جوابموبده 1 ساله که درد زانو دارم دکتر گفته نرمی غضروفه !تقریبا دوروزه که توی زانوی چپم احساس سنگینی میکنم یا چطوری بگم انگار جابجاشده یه جوریه که نمیتونم بگم خیلی اذیت میشم چی کار کنم؟؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

بابا هیش کی نی جواب منو بده!؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام.من هم زانوی راستم دو ماهی میشه که درد می کنه و دکتر نرمی غضروف تشخیص داده. البته گفت چیز مهمی نیست. ولی خب یه کم درد رو دارم.طب سنتی چه راهکاری واسه این جور دردا داره؟؟؟
    البته طبعم نمیدونم چیه.من همیشه خدا گرممه.به شیرینی جات زیاد علاقه ای ندارم.ترشی وشوری زیاد میخورم.فشارخونمم معمولا نرمال یا روبه پایینه.24سالمه و بیماری خاصی ندارم.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین