نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree163Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره انواع چادر و پوشش اسلامی

نمایش نتایج: از 153 به 160 از 219
صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 1017181920212223 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    پری رخ آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    298
    پسند کرده
    1889
    بچه ها جونی سلام
    منم دلم میخواد یه چادر خوشگل بخرم ولی چادر معمولی و حتی کشدار رو بلد نیستم سر کنم، نمیدونما حالا شاید در آینده تجربم بیشتر شد ولی این چادرای ژورنالی که بعضیاشون واقعا خوشگل هستن رو از کجا میتونم تهیه کنم آدرس سایتایی که گذاشته بودین رفتم خیلی تنوع نداشتن، دوست دارم مدلای متنوع تری رو ببینم تهران اگه جایی رو میشناسید علاوه بر اونهایی که گفتین بگین، به من گفتن چادر دوخته شده شاه عبدالعظیم هم داره+ قم هم هست. این دوتا به ما نزدیکترن تا مشهد. تو شاه عبدالعظیم یا قم کجاهاش میتونم پیدا کنم. بعدش من نمیدونم سایز چادری که بخوام بخرم چیه، یعنی بلد نیستم در اون زمینه هم راهنمایی بفرمایید لطفاًومرسی از محبتتون.
    نیکی گل این نوشته را پسندیده.
    خـــــدایا!!! مرا آن دِه که آن به...

ترنم63 آواتار ها
    میزان امتیاز
    259
    پسند شده
    18637
    پسند کرده
    15017
    خانمی اگر بیای قم دقیقا روبروی حرم اون سمت خیابون که دارن به حرم اضافه میکنن بگی گذر خان نشونت میدن که توش یه پاساژ کوچولو قدیمی داره که لباس روحانی میفروشن .که اکثر مغازه هاش مدلای مختلف چادر داره.خودشون اندازت چادر میدن .انشالله موفق باشی
    پری رخ و bluesky این نوشته را پسندیده.
    خدا جونم عاشقتمممممممم....

زهره مصطفوی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    سلام کسی هست؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0
    سلام دوست جونا میشه لطفا بگید فرق عربی و لبنانی چیه؟ کدومش آدم و چاق نشون نمیده؟؟؟؟؟؟

زبرجد آواتار ها
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    404
    پسند کرده
    1655
    سلام دوستان عزيز
    يه تجربه! من چد وقت بود كه ميخواستم به خاطر تعريفي كه از سبكي پارچه كن كن شنيده بودم اون رو بخرم .خلاصه رفتم يه پارچه فروشي وفروشنده چند نوع كن كن گذاشت جلوم از قواره اي 90 هزار تا 150 هزار . 90 هزاري سبكتر بود ولي اينقد فروشنه ايرادش رو گفت و از گرونترا تعريف كرد من **** و كه 120 هزار بو د خريدم و دوختم و پشيمون شدم!!
    من مدل معمولي دوختم(چون اين جنس معموليش واقا نازه) . حيلي سنگين هست يعني اون چيزي كه انتظارش و داشتم نيست و نميشه كنترلش كرد و ليز ميخوره! البته من خيلي وقته چادريم و بلدم سر كنم ولي اين جنس فقط مجلسيه!
    كاش 90هزاري و ميگرفتم! سر دوستم ديدم واقعا راحت وسبك بود. هيچي حرير اسود نميشه!
    فسنجون

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    426
    پسند کرده
    150
    خانما، واسه كسي كه چادري نباشه و فقط براي جاهاي خاص خواسته باشه بپوشه كدوم نوع از اين چادرهاي حاضري در بازار مناسبه؟ و فرق چادر عربي با دانشجويي چيه ؟ مرسي

mamane momene آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    519
    پسند کرده
    1200
    [quote=پری رخ;855664]بچه ها جونی سلام
    منم دلم میخواد یه چادر خوشگل بخرم ولی چادر معمولی و حتی کشدار رو بلد نیستم سر کنم، نمیدونما حالا شاید در آینده تجربم بیشتر شد ولی این چادرای ژورنالی که بعضیاشون واقعا خوشگل هستن رو از کجا میتونم تهیه کنم آدرس سایتایی که گذاشته بودین رفتم خیلی تنوع نداشتن، دوست دارم مدلای متنوع تری رو ببینم تهران اگه جایی رو میشناسید علاوه بر اونهایی که گفتین بگین، به من گفتن چادر دوخته شده شاه عبدالعظیم هم داره+ قم هم هست. این دوتا به ما نزدیکترن تا مشهد. تو شاه عبدالعظیم یا قم کجاهاش میتونم پیدا کنم. بعدش من نمیدونم سایز چادری که بخوام بخرم چیه، یعنی بلد نیستم در اون زمینه هم راهنمایی بفرمایید

خانمی میتونید انواع چادر رو از پاساژ مروارید - مینی سیتی اول شهرک شهید محلاتی بگیرید. سه تا مغازه طبقه بالای مروارید هست که مدلای مختلف چادر با جنسای مختلف داره. سایزشم طبق قدتون میده.

خیاطی زهره هم توی شهرک محلاتی طبقه بالای فروشگاه بزرگی که پایین تره باره هست که هم چادر آماده داره هم جنسای مختلف پارچه . هر مدلی خواستید همون موقع میدوزه بهتون میده.
    مرغ تو فر

پری رخ این نوشته را پسندیده.
    چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم.....

mamane momene آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    519
    پسند کرده
    1200
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjoooon نمایش پست ها
    خانما، واسه كسي كه چادري نباشه و فقط براي جاهاي خاص خواسته باشه بپوشه كدوم نوع از اين چادرهاي حاضري در بازار مناسبه؟ و فرق چادر عربي با دانشجويي چيه ؟ مرسي
    مریم خانوم چادر عربی یا همون عبا پارچه زیاد میبره، کش و دکمه هم نمیخوره مگر اینکه چادر لبنانی بدوزید) که مدلش مثل عباست ولی قسمت روی سرش مثل چادر ایرانیه و میتونید براش کش بزارید.
    چادر دانشجویی هم همون چادر معمولیه ایرانیه که دو تا سوراخ برای آستین توش در میارن و اگر دوست داشته باشید مچی میخوره.
    مرغ تو فر

maryamjoooon این نوشته را پسندیده.
    چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم.....

صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 1017181920212223 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف