نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree41Likes

موضوع: درمان انواع سر دردها در طب سنتی

نمایش نتایج: از 33 به 38 از 38
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    محیـا آواتار ها
    میزان امتیاز
    39
    پسند شده
    893
    پسند کرده
    386
    تشکر فراوان عزیزم
    میگرن منو از همه خوشی های حال اینده ام گرفته و فلجم کرده اطرافیانم رنج زیادی بابتش میکشند مهشید جان تو اون دستور نوشته بود برا در مان کلی میگرن موثره شما شیوه استفاده کلی رو میدونید ؟ همه اون مواردو با هم دم بدم . راستش میگرن من مقاوم و طولانیه با قطره هایپران خوب میشه؟
    Shiva Sh این نوشته را پسندیده.

کوئین آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    3575
    پسند کرده
    14484
    محیا جان ایشالله به زودی سلامتی خودتونو بدست بیارین. منم یه مدت بدجوری سردرد میشدم. زندگیم مختل شده بود....اینکارا رو انجام دادم الان خیلی بهتر شدم. هرچی از زندگی سالم بهتون بگم کم گفتم. آب زیاد بخورین. برنامه خواب منظم داشته باشین. نه زیاد بخوابین نه کم خواب باشین. از آلودگی هوا و استرس دوری کنین. ورزش و رقص هر روز نیم ساعت مداوای خیلی خوبیه. ویتامین بی و سی رو تو برنامه غذائیتون بیشتر کنین. جو دو سر بخورین و همراه غذاتون سبزیجات مصرف کنین. هر وقت فکر کردین که اون ستاره ستاره های ریز داره میاد جلوی چشمتون و سردرد تو راهه یه چائی کم رنگ درست کنین و توش آبلیمو بریزین و بخورین یا اگه نمیتونین مایعات بخورین به چند تا دونه قهوه آبلیمو بریزین و بجوئین. وقتی احساس کردین سردرد داره میاد ورزشهای کششی مربوط به گردن انجام بدین. مثلا دراز نشست آرام (کششی) خیلی خوبه. وقتی داره سردرد میاد فکرتونو منحرف کنین. بخندین و شاد باشین و ورجه وورجه کنین و برقصین. اگه هم بیحالین و نمیتونین بالا پائین بپرین برین یه جای تاریک و دراز بکشین و فکرتونو آزاد کنین و رو تنفستون تمرکز کنین. تمرین کنین که یه بار با سوراخ بینی سمت راست نفس عمیق بکشین یه بار با چپ......اینا برای من خیلی مفید بود.
    اگه دیدین درست نمیشه برین دکتر غدد و هورمونهاتونو چک کنین. شاید دلیلش هورمونی باشه.
    ایشالله زودتر خوب میشین. من اینا رو از برنامه دکتر آز یاد گرفتم. میتونین به سایتش سر بزنین و مطالب مربوط به سردردشو بخونین. خیلی مفیده.
    Dr. Oz
    ویرایش توسط کوئین : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵ در ساعت ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
    محیـا, Shiva Sh, Hope و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

محیـا آواتار ها
    میزان امتیاز
    39
    پسند شده
    893
    پسند کرده
    386
    سلام مهشید جان شما جواب اکثر دو ستان را دادی جز من الان نزدیک پری منه و میدونم دوباره میگرن میاد سراغم چیکار کنم اخیرا میگرنم یه هفته منو زجر میده و به ادویل هم مقاوم شده خواهشا کمکم کن نمیدونم میخوام فرار کنم از این درداین دمنوش هارو هر شب بخورم جواب میده همه رو با هم دم بکنم دوستانی که استفاده کردن خواهشا کمک کنن خیلی افسرده شدم
    من عاشق محمدم ...

fereshte82 آواتار ها
    فرشته
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    56
    پسند کرده
    76
    سلام من مدت یکساله که لکه بینی دارم و مدت پری از شش روز به ده روز رسیده دکتر هم رفتم هر آزمایشی که فکرشو بکنی برام نوشت اما الحمدلله همش سالم بود نمی دونم چکار کنم آیا راهی وجود داره .البته وقتی زیاد راه برم یا کارکنم معمولا این اتفاق می افته.لطفا کمکم کنید .

محیـا آواتار ها
    میزان امتیاز
    39
    پسند شده
    893
    پسند کرده
    386
    دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟
    من عاشق محمدم ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    1
    قرص پروپرانول چیست

پروپرانولول (به انگلیسی: propranolol) (بانام*های تجاری ایندرال و پرانول)، دارویی از دسته بتابلاکرهای غیرانتخابی است که عمدتاً برای درمان فشارخون و نامنظمی تپش قلب مورد استفاده قرار می*گیرند. پروپرانول برای بیماری*های گوناگون دیگری چون تسکین درد قلبی، پیشگیری از سردردهای میگرنی، درمان بی*نظمی تپش و گلوکوم تجویز می*شود. این دارو همچنین برای جلوگیری از حمله قلبی در افرادی که یک بار دچار حمله قلبی شده*اند، کاربرد دارد. با مسدود کردن این تکانه*ها، به قلب کمک می*کند تا منظم*تر و مؤثرتر بتپد و در نتیجه بار کاری قلب کاهش می*یابد.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345