نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree134Likes

موضوع: درمان تخمدان پلی کیستیک - مناپوز زودرس - میوم

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 147
صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: درمان تخمدان پلی کیستیک - مناپوز زودرس - میوم

من 5 روز میشه که دارم اب پیاز میخورم به زور میخورم غیر قابله تحمله من پریودی خیلی عقب میندازم یعنی موثز ه انقدر مزه بدو تحمل میکنم؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

کسی منو راهنمایی نمیکنه؟

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2896
    پسند کرده
    1062

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra369
    کسی منو راهنمایی نمیکنه؟
    zahra369 عزيزم.دوست خوبم.اميدوارم زود زود خوب بشين.ببين هميشه تو درمانها چه گياهي چه شيميايي بايد روحيه ات را اول قوي كني و به خودت بقبولوني كه اين دقيقا درمان درد شماست.حتي زودتر از اوني كه فكر كنين خوب ميشي.
    اما اگه با بيم و هراس و بي اعتقاد بخوري مثل يه غذاي بي مزه ميمونه كه به دلت نميشينه و گوشت تنت هم نميشه!!!
    الان هم بايد اعتماد كنين به دوستان و انجامش بدين.شايد تو سايت كسي هنوز فرصت نكرده 3 ماه را انجام بده كه بياد تصديق كنه. من كه تازه ديدم اين مطلبو!!!!!
    اما من به شخصه به پستهاي هيون جون اعتماد كامل دارم.چون با تحقيق و بعد از تاييد نهايي مطلبي را براي ما ميگذارن.
    ممنون هيون جون و همه دوستاني كه تو اين سايت به فكر دوستاشونن!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    23

سلام دوستان
    خواهرم بچه ش رو تو 6ماهگی سقط کردن؛ فکر کنم بخاطر عفونت بوده. من بهش توصیه کردم که برای حاملگی دوباره علاوه بر مشورت با دکترشون این آب پیاز رو هم بخورن ولی الان از وقتی که میخورن دچار خونریزی شدن حالا به نظر شما ادامه بدن به خوردن آب پیاز یا نه؟
    البته حدود 3ماه پیش سقطشون بوده.ممنون میشم اگه زودتر جوابم رو بدین

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    100
    پسند کرده
    0

يكي از دوستهاي من كيست تخمدان داشت و براي درمانش رفت پيش يه دكتر سنتي و 2 ماهه كيست 6 سانتي كه داشت آب شد . از دكتر راجع به پياز درماني پرسيده بودو دكتر توصيه نكرده بود و گفته يكي از عواملش غلبه صفرا و سودا هست و پياز صفراي هست و ممكنه نتيجه عكس بده .
    حتما از نوع مزاجتون اطلاع داشته باشيد
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

سهیلا
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    328
    پسند شده
    7775
    پسند کرده
    7200

ویترین مدال ها

توصیه بهداشتی: تدابیر لازم برای پیشگیری از ایجاد فیبروم های رحمی و درمان آن

کی از بیماریهایی که امروزه دامنگیر دختران و زنان ما شده است وجود انواع فیبروم های رحمی می باشد. برخی مواقع این مشکل به صورت خانوادگی در مادر و دختران خانواده بروز می کند و در صورت عدم درمان حتی ممکن است منجر به ناباروری و مشکلات و عوارض دیگری گردند که با توجه به رواج زیاد این گونه مشکلات زنان، افراد بیش از گذشته نگران دچار شدن به این بیماری هستند. لذا رعایت توصیه ها و تدابیر مربوطه برای پیشگیری از ایجاد فیبروم های رحمی بسیار ضروری می باشد.
    علل ایجاد فیبروم های رحمی و تدابیر پیشگیری:
    فيبروم رحم در واقع نوعي ورم صلب (سخت) رحم است. اين گونه ورم* ها در اثر مواد سوداوي در بدن ايجاد مي شود. وقتي سودا در بدن زياد شد خون سوداوي و غليظ مي شود. اين خون سوداوي در عضو غليظ تر شده موجب ورم مي شود. گاهي نيز ممكن است سودا و بلغم و يا بلغم عامل اين ورم باشد.
    بنابراين توصيه اصلي اصلاح تغذيه است تا خون موجود در بدن شما خوني متعادل از جهت اخلاط چهارگانه باشد يعني سودا و بلغم و صفرا و دم به اندازه كافي و متعادل و متناسب وجود داشته باشد. براي اين منظور حتماً بايستي از غذاهاي سودازا مثل گوشت گاو، سوسيس، كالباس، غذاهاي كنسروي و مانده، نوشابه و قارچ بپرهيزد. عدس، بادمجان، كلم و ترشيجات كمتر مصرف كنيد. مراقب افزايش بلغم و چاقي و اضافه وزن هم باشيد.
    دو مورد دیگر نیز است که احتمال ایجاد این مشکلات را افزایش می هد، یکی شستشو دادن با آب سرد بعد از هر بار تخلیه وهمچنین حمام کردن و شستشو در زمان پریود است و علت دیگر پوشیدن شلوارهای تنگ به خصوص شلوارهای جین می باشد چرا که به کنارها و کشاله ران فشار می آورد و خون رسانی را به تخمدان و رحم را کم می کند و این معضل را ایجاد می کند.
    در هر حال بايستي توسط يك طبیب متخصص پزشکی ایرانی (طب اسلامی – ایرانی - سنتی) ديده شويد تا عدم تعادل اخلاط را در شما شناسايي و خلط مزاحم را پاكسازي نمايند. درمان فیبروم های رحمی كاري بسيار تخصصي و دشوار است كه بايستي توسط متخصص مربوطه و در زماني طولاني صورت بگيرد، بنابراين اقدامات پيشگيرانه فوق را جدي بگيريد.
    ضمناً دیر ازدواج كردن باعث كیست تخمدان، فیبروم رحم، زایمانهای با سزارین، شیردهی ناموفق، آندومتریوز و... می شود.

علایم و راه تشخیص فیبروم رحمی:
    هر چند بسیاری از زنان مبتلا به فیبروم رحمی، هیچ نشانه ای ندارند ولی با یک سونوگرافی ساده قابل تشخیص است.
    نشانه های این بیماری ممکن است این گونه باشد:
    - قاعدگی های سنگین و دردناک یا خونریزی بین دوره های ماهانه
    - احساس پری در پایین شکم
    - ادرار زیاد
    - درد به هنگام نزدیکی جنسی
    - درد در پایین کمر
    - مشکلاتی در تولید مثل، مانند نازایی، سقط جنین یا زایمان پیش از موعد
    درمان اولیه:
    جهت درمان ضمن رعایت کامل موارد فوق الذکر که به عنوان پیشگیری بیان گردید، اگر متاهل هستید تزریق واژینال عسل داشته باشید و اگر مجرد هستید به روش شرح داده شده در قسمت فرهنگ واژگان "عسل بردارید" و صبح ها عرق رازیانه و عصرها عرق بومادران بخورید ولی باید حتماً برای ارائه درمان کامل نزد طبیب متخصص پزشکی ایرانی (طب اسلامی – ایرانی - سنتی) مراجعه نمایید حتی خیلی مواقع فیبروم هایی که در طب امروزی با جراحی برداشته می شوند، در طب سنتی درمان می شوند.
    همان گونه که گفته شد این فیبروم ها می تواند از یک سوء مزاج بلغمی عارض گردند لذا استفاده از آبزن آویش و مرزنجوش را هم توصیه می کنیم. برای اینکار آویشن و مرزنجوش را روی حرارت ملایم بجوشانید و سپس آنرا صاف کرده و پس آز آنکه ولرم شد داخل لنگی ریخته و در آن بیست دقیقه بنشینید.
    ضمناً از حمام کردن و شستشو در زمان پریود و خوردن مواد غذایی با طبع سرد در این دوران خودداری نمایید و هرگز از شلوارهای تنگ به خصوص شلوارهای جین استفاده نکنید.
    http://ravazadeh.com/fa/content/health- ... 29-25.html

تزریق واژینال عسل (عسل برداشتن):
    برای چند روز، شبی 20 سی سی تزریق عسل در **** را تزریق واژینال عسل گویند که معمولاً در یک دوره هفت شب تجویز می گردد.
    تذکر :
    - تزریق در داخل واژن، ویژه زنان متاهل می باشد و برای مجردها بجای تزریق برای ورود عسل به داخل **** می بایست مقداری عسل را شبها روی گاز استریل (یا پارچه آب ندیده) ریخته و کاملاً گاز را آغشته با عسل کرد و روی بدنشان بگذارند و طاقباز بخوابند تا کم کم عسل به داخل **** هدایت شود.
    - به اصطلاح برای افراد مجرد، برای ورود عسل داخل **** از عنوان “عسل برداشتن” و برای افراد متاهل از عنوان "تزریق واژینال عسل" استفاده می شود.
    - انجام این کار در در دوران قاعدگی ممنوع می باشد.
    - حتماً باید از مرغوبیت و کیفیت عسل مطمئن باشید تا دچار مشکل نگردید. عسل مورد استفاده باید زنبوری و چند گیاهی باشد و از عسلی که زنبور تنها از یک نوع گیاه استفاده کرده مانند عسل یونجه خودداری شود چراکه عسلی خوب است که زنبور هر چه بیشتر از گیاهان متنوع استفاده کرده باشد.
    - از سرنگ 20 سی سی بدون سوزن برای تزریق استفاده شود و باید سرنگ خشک باشد و اگر برای بار دوم به بعد سرنگ را شسته اید، حتماً سرنگ را خشک و بعد استفاده نمایید.
    - می توانید سر سرنگ را نیز قیچی کنید تا راحت تر، سرنگ کشیده شود و عسل داخل آن شود.
    - قبل از تزریق عسل در داخل واژن، محیط بیرونی سرنگ را با ضماد زرد یا روغن محلی چرب نمایید.
    - پس از تزریق در شب، در صبح با مقداری ضماد زرد یا روغن محلی موضع بیرونی **** را چرب نمایید.
    -----------------

نیلوفران آبی این نوشته را پسندیده.

فاطی 90 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    169
    پسند کرده
    110

در مورد کیست تخمدان من یه تجربه شخصی دارم

تیول فرانسوی و گزنه را باید با هم بجوشونید و بخورید دقیقا یادم نیست چند روز خوردم فکر می کنم یه هفته اما الان حدود 10 ساله از شره کیست ها خلاص شدم من همیشه در گیر این کیستهای تخمدانی بودم با یه دوره ال دی بهتر می شدم و دوباره کیستها بوجود میومد و با درد وحشتناکی می ترکید که هر بار چند روز بستری می شدم
    ehsans این نوشته را پسندیده.

باران یعنی نقطه چین تا خدا …

barfin آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    2

سلام دوستان. من یه تجربه برای درمان تخمدان پلی کیستیک دارم. با یه سونوگرافی برای من تشخیص تخمدان پلی کیستیک گذاشته بودند و متخصص زنان و زایمان برای من کلی دارو تجویز کرده بود. چون زیاد اهل دارو خوردن نیستم و خودم هم کارم پژوهش و تحقیقه شروع کردم به مطالعه مقالات خارجی در این زمینه. من از 2 تا درمان گیاهی استفاده کردم که بعد از 2 ماه که سونو دادم خبری از هیچ چیزی نبود و تا الان که 2 سال گذشته خدارو شکر هیچ خبری نیست. یکی از این درمانها که فکر کنم موثرترنشون بود عرق رازیانه بود که فکر کنم نزدیک به 20 تا مقاله خارجی در موردش خوندم. هر روز 1 لیوان مصرف می کردم. البته تو مقالات ایرانی خوندم که در دوران پریود نباید مصرف بشه چون خونریزی رو زیاد می کنه. درمان بعدی قرص گیاهی ویتاگنوس بود. که صبحها باید به صورت ناشتا و 1 عدد مصرف بشه. این قرص قطره هم داره و من هر دو تاش رو خریدم ولی از طعم قطره خوشم نیومد و قرص رو ترجیح دادم. اینم بگم که من قرص رو خیلی کم مصرف کردم و چون از طعم عرق بیشتر خوشم می یومد عرق رو زیاد مصرف کردم. حتی الان هم چند روز مونده به پریود 1 لیوان می خورم. این عرق هورمنهای زنانه رو افزایش می ده و به همین راحتی کیست رو که ناشی از هورمونهای مردانه هست درمان می کنه. تخمدان من پلی کیستیک بود و دقیقا نمی دونم روی کیستهای دیگه موثره یا نه. امیدوارم شما هم جواب بگیرین. در ضمن باعث می شه خیلی از مشکلات هورمونی که ازش خبر ندارین هم حل بشه
    [HIGHLIGHT=#ffff00]در جنگ بین روزهای سخت و انسانهای سخت، این انسانهای سخت هستند که می مانند نه روزهای سخت[/HIGHLIGHT]

صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین