نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree188Likes

موضوع: طب سنتی - پرسش و پاسخ

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 753
صفحه 4 از 95 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

Re: طب سنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Banoo
    دكتر مهشيد عزيزم

من بعد از صحبتهات به كارنامه اعمالم دقت كردم متوجه شدم كه طبعم تغيير كرده.

قبلا:
    بشدت گرمايي بودم
    حتي زمستونا هم تشنه ميشدم
    بسيار پر جنب و جوش بودم
    شادابي و شلوغي
    تمايل به نمك كم
    گرم بودن بدن حتي زمستونا
    عاشق ترشيجات

الان:
    بشدت سرمايي شدم
    اصلا تشنه ام نميشه
    بسيار آروم و كم تحرك
    تمايل شديد به شوري
    سرد بودن بدن حتي تابستون
    تمايلم به ترشي به نسبت قبل كاهش داشته
    بيشتر وقتا احساس يخ زدگي و سردي تو استخونهام دارم

ضمنا همراه با تغير طبع وزنم هم كاهش پيدا كرد

حالا من بايد غذاهاي سرد رو حذف كنم.
    اما بعضياشون واسم سخته
    مثل شير-پنير-گوجه و مرغ

ميتونم با چيزي تركيبشون كنم كه حالت سرديشون گرفته شه يا بايد تا يه مدت كلا حذف شن؟

من حالتهاي قبلمو بيشتر دوست داشتم.
    احساس ميكنم شور زندگي تو طبع گرم خيلي بيشتر و بالاتره

مرسي كه برامون وقت ميذاري

آره مریم جونممممم احساست درسته طبع های گرم کلا پر جنبو جوش ترن ...

در مورد ترکیب کردن هم نه تا 21 روز نه .. بعدش که غلبه ات از بین رفت می تونی عذاها رو با مصلحاتش بخوری عسیسسسمممم

مرغ هم اگه محلی بخوری خوبه ...

تخم مرغ بومی هم خوبه گلمییییییی...
    اینجا دلم برای خدا تنگ می شود...

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane ayeh
    [HIGHLIGHT=#ffffff]بهم بگو حوصله چه جور کارهایی رو داری صبرت چه جوریه .. عجولی یا صبور ؟[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffffff]عجولم [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]کارها رو سریع شروع می کنی یا سخت و با تردید... بذار ساده تر بگم در شورع کار مشکل داری ؟ ( دیر گرم میشی ؟ ) یا کارها رو به سرعت شروع می کنی ؟ یعنی در واقع مثل من شتاب زده و عجول هستی ؟[/HIGHLIGHT]
    من شدیدا تنبلم یعنی شروع یه کاری اولش برام سخته ...........

[HIGHLIGHT=#ffffff]ثبات رای داری ؟ آرامی یا عصبی ؟تقریبا ثبات رای دارم.........بیشتر اوقات آرومم ولی نزدیک خاله پری قاطی می کنم اساسی.... [/HIGHLIGHT]

پرحرفی و سریع حرف می زنی ؟ یا آهسته و آرام و شمرده ؟ پرحرف نیستم ....ولی سریع حرف می زنم........

ترسو هستی یا شجاع ؟ ترسو هستم

حافظه و یادگیریت چه جوریه ؟ خوبه رو به عالی........

پوست و موت از نظر خشکی و زبری و فری یا صافی چه جوریه ؟ رنگ و رشد موها ؟ کف دست برجسته هست یا نه ( تو پست های قبلی گفتم ...)پوستم سفید رو به زرده......موهام خشک و زبر و فربید.........رنگش قهوهای ...کف دستم برجسته نیست

لاغری یا چاق ؟ میزان گوشت بدنت نسبت به چربی بیشتره یا بر عکس ؟ یا هم گوشت و هم چربیت کمه ؟ لاغرم شدید..... 46 یا 48 قدم هم 159

خوابت چه جوریه ؟ راحت از خواب بیدار میشی یا سخت ؟ دیونه خوابم ...خیلی سخت از خواب پا می شم..........

علاوه برا این ها خوابت کمه ، زیاده و عمیق و یا زیاده ولی سبک ، کمه اما بد از خواب بیدار میشی ؟ خوابم زیاده.....عمیق..

کابوس میبینی شب ها یا نه ؟ کابوس نه ولی خیلی خواب می بینم.........

عرق کردنت چه جوری ؟ کم ، زیاد و گرم ، کم اما سرد مثل کف دست که عرق می کنه ..خیلی کم عرق می کنم.......

رنگ پوست بدن اصلا صورت رو کاری ندارم ... رو دقیق بگو کدومه ؟ سفید یا سرخ یا گندمگون ؟ سفید

جدای از او.ن به زردی میزنه ؟ یا مثل بادمجان تیره ی بی روح و غیر درخشان .. گچی یا سربی ؟ یه خرده به زردی می زنه....

این که اهل کجا هم هستی مهمه چون باید این قد و وزن و رنگ پوست با مردمان زادگاهت چک بشه ... مثلا جنوبی ها همه فد بلند و درشتن بین اون ها باید مقایسه بشی .. یا ژاپنی ها بین خودشون باید مفایسه بشن ...
    من شمالی هستم.........

به زور باید آب بخوری یا عطش داری ؟؟؟ زیاد آب نمی خورم

اشتهات چه جوریه ؟ کم ، اشتهات زیاده اما تحمل گرسنگی رو هم داری ، همیشه گرسنه ایی تحمل گرسنه ایی رو هم نداری و یا اشتهات کاذبه مثلا گرسنه ایی اما زود سیر میشی فکر می کنی سیری اما گرسنه ایی یا برعکس
    گرسنه هستم ولی زود سیر می شم..............ولی همیشه دوست دارم دهنم بجنبه...........زیاد هوس می کنم مثل زنای حامله

بزاق دهانت رو هم بگو .. همیشه خشکه ، معمولیه یا بزاق زیاد داری ؟ معمولیه

علاقه ات به ماست و لبنیات چه جوریه ؟ مثلا ماست رو به سالاد ترجیح می دی ؟ زیاد ماست دوست ندارم مگه اینکه چکیده یا پرچرب باشه.......سالاد رو بیشتر می پسندم...........

سنت رو هم بگو 0-15 ، 15 تا 35 ، 35-60 و یا 60 به بالا من 27 سالمه..

دست و مخصوصا پام بیشتر اوقات سرده..........گرما رو بیشتر دوست دارم....عاشق نمکم
    بیشتر دوست دارم استراحت کنم.....زود خسته می شم

دوست خوبم مهشید عزیز
    خودم حدس می زنم طبعم سرده...ولی ممنون می شم شما هم نطرتونو بگید ..مخصوصا اینکه چی بخورم که از این تنبلی در بیام........
    سلام عزیزم فعلا که بلغمی هستی اما چون خیلی لاغری حس نمی کنم طبع مادرزادیتم باشه رنگ زبانت سفیده ؟ بدن درد هم داری ؟

فعلا غذاهای گرم می خوری عزیزممممم هم سرد شدنت بهتر میشه هم تنبلیت هم خوابت کم میشه تا 21 روز حالا رژیم مخصوص هر فرد رو می نویسم...

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلاس عسلی
    شغلت رو بهم بگو حوصله چه جور کارهایی رو داری صبرت چه جوریه .. عجولی یا صبور ؟
    کارمندم (حسابدار)-دانشجو هم هستم حوصله کارهای خونه و اشپزی و...بچه داری اینا رو دارم ورزش و رقص و مطالعه و اینا رو دارم کلن صبورم ولی تازه گیا صبرم کم شده زود از کوره در میرم و ذاتن صبورم

کارها رو سریع شروع می کنی یا سخت و با تردید... بذار ساده تر بگم در شورع کار مشکل داری ؟ ( دیر گرم میشی ؟ ) یا کارها رو به سرعت شروع می کنی ؟ یعنی در واقع مثل من شتاب زده و عجول هستی ؟
    همین که گام اول رو بردارم دیگه تمومه یه وقتایی تو برداشتن گام اول تنبلی میکنم البته ندرتا عجول و شتابزده نیستم کند هم نیستم
    ثبات رای داری ؟ آرامی یا عصبی ؟
    ثبات رای دارم .همونجوری که قبلن گفتم کلن اروم و صبورم ولی یه وقتایی انگار دیونه میشم البته در برابر بعضی از ادما این عصبی بودن خودشو نشون میده
    پرحرفی و سریع حرف می زنی ؟ یا آهسته و آرام و شمرده ؟
    اروم و شمرده

ترسو هستی یا شجاع ؟
    اهل ریسکم ولی از حیوانات میترسم کلن ترسو نیستم
    حافظه و یادگیریت چه جوریه ؟
    خیلی خوبه جدیدن حافظم ضعیف شده مثلن شماره ها رو یادم نمی مونه ولی در کل خوبه
    پوست و موت از نظر خشکی و زبری و فری یا صافی چه جوریه ؟ رنگ و رشد موها ؟ کف دست برجسته هست یا نه ( تو پست های قبلی گفتم ...)
    پوست و موهام معمولیه –موهام لخته رنگشون خرماییه رشدشون خیلی خوبه کف دستم برجسته هست

لاغری یا چاق ؟ میزان گوشت بدنت نسبت به چربی بیشتره یا بر عکس ؟ یا هم گوشت و هم چربیت کمه ؟
    چون قدم بلنده وقتی هم که 12کیلو اضافه وزن داشتم متوسط به نظر میرسیدم ولی الان اضافه وزن دارم درکل اندامم کشیده است -قد170وزن79

خوابت چه جوریه ؟ راحت از خواب بیدار میشی یا سخت ؟
    خوابم خوبه و راخت از خواب بیدار میشم

علاوه برا این ها خوابت کمه ، زیاده و عمیق و یا زیاده ولی سبک ، کمه اما بد از خواب بیدار میشی ؟
    جدیدا احساس میکنم خوابم کمه با اینکه روزی 8ساعت رو میخوابم شاید به خاطر الودگی باشه

کابوس میبینی شب ها یا نه ؟
    خیلی
    عرق کردنت چه جوری ؟ کم ، زیاد و گرم ، کم اما سرد مثل کف دست که عرق می کنه ..
    کم ولی هم سرد و هم گرم بعضی وقتا توی سرما عرق سرد میکنم کف دستم عرق نمی کنه
    رنگ پوست بدن اصلا صورت رو کاری ندارم ... رو دقیق بگو کدومه ؟ سفید یا سرخ یا گندمگون ؟
    سفید
    جدای از او.ن به زردی میزنه ؟ یا مثل بادمجان تیره ی بی روح و غیر درخشان .. گچی یا سربی ؟
    کمی به زردی میزنه
    این که اهل کجا هم هستی مهمه چون باید این قد و وزن و رنگ پوست با مردمان زادگاهت چک بشه ... مثلا جنوبی ها همه فد بلند و درشتن بین اون ها باید مقایسه بشی .. یا ژاپنی ها بین خودشون باید مفایسه بشن ...
    تهرانی هستم پدرم ساوه ای مادرم تهرانی
    به زور باید آب بخوری یا عطش داری ؟؟؟
    معمولن عطش ندارم و به زور اب میخورم
    اشتهات چه جوریه ؟ کم ، اشتهات زیاده اما تحمل گرسنگی رو هم داری ، همیشه گرسنه ایی تحمل گرسنه ایی رو هم نداری و یا اشتهات کاذبه مثلا گرسنه ایی اما زود سیر میشی فکر می کنی سیری اما گرسنه ایی یا برعکس
    خیلی خوش اشتها هستم خیلی ولی تحمل گرسنگی رو هم دارم

بزاق دهانت رو هم بگو .. همیشه خشکه ، معمولیه یا بزاق زیاد داری ؟
    معمولی

علاقه ات به ماست و لبنیات چه جوریه ؟ مثلا ماست رو به سالاد ترجیح می دی ؟
    لبنیات رو دوست دارم اما عاشق سبزیجاتم جوری که به همسرم میگم شاید قرار بوده منم گوسفند بشم عاشق سبزیجاتم حتا از بوی علف و سبزیجاتم کیف میکنم برگای تازه درختا تو فروردین رو دوست دارم بچینم بخورم

سنت رو هم بگو 0-15 ، 15 تا 35 ، 35-60 و یا 60 به بالا
    28سالمه

دست و پام گرممه تحمل گرما رو دارم هوای معتدل رو بیشتر دوست دارم گرچه تحمل سرما برام راحتر ه
    ترشی و شیرینی رو دوست دارم البته بیشتر شیرینی یه نکته و اونم اینه که هر چند سال یه بار علایقم خود به خود عوض میشه مثلن اگه قبلن فقط سینه مرغ رو میخوردم یه دفعه عاشق رون مرغ میشم اگه پنیر دوست نداشتم یه دقعه پنیر خور میشم .................
    رنگ زبونم روش سفید کنره های زبونم تیرست

مهشید جون بازم ازت ممنونم دوست دارم
    سلام عزیزم در کل خوبی غلبه طبع آنچنانی هم نداری به احتمال زیاد طبع مادرزادیت هم دموی یعنی گرم و تر هست اما چون زبانت سفیده کمی بلغمی شدی حدود 21 روز شاید برای تو کمتر هم نیاز بود غداهای گرم بخور تا طبع اصلیت برگرده اما غلبه آنچنانی هم نداشتی .. زبونت هم نباید خیلییی سفید باشه

زبونت رو مانیتور کن باید سرخ بشه نگران نباش زود رنگش بر میگرده...

کابوس شبانه دیدن نشانه های غلبه سودا هست اما فکر نکنم سودایی باشی .. برای تشخیص بهتر فعلا گرم و تر بخور تا بعدش ببینیم چی میشه فعلا که غلبه بلغم داری....

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط مریمم
    سلام
    من خیلی باهوش . با حافظه بودم اما الان چند ساله خیلی فراموشکار شدم
    موهامم خیلی سفید شده
    چکار باید کنم؟

دوست عزیز

سنت خیلی مهمه اگر از 30 به بالا رفتید چون طبع رو به سردی می ره این ها طبیعیه .. شما باید سعی کنی غذاهای گرم رو بیشتر بخوری و برای حافظه هم از کنجد و فرآورده هاش بیشتر استفاده کنی..
    خرما و عسل هم فراموش نشه...

موفق باشید....

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane ayeh
    سلام عزیزم فعلا که بلغمی هستی اما چون خیلی لاغری حس نمی کنم طبع مادرزادیتم باشه رنگ زبانت سفیده ؟ بدن درد هم داری ؟

فعلا غذاهای گرم می خوری عزیزممممم هم سرد شدنت بهتر میشه هم تنبلیت هم خوابت کم میشه تا 21 روز حالا رژیم مخصوص هر فرد رو می نویسم...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

دوست خوبم ممنون که جوابمو دادی. ............... رنگ زبونم فکر کنم بیشتر سفیده تا صورتی....بدن درد هم نه همیشه ولی یه خرده کار می کنم زود خسته می شم ............
    پس فعلا همون رژیمی که گفتم رو انجام بده عزیزمممممم...

الآن مطمئن هستم بلغمی هستی....

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_khp
    مهشید جونم 1 سئوال ... تو که گفتی من تقریبا هیچی نخورم:دی ولی ببینم بجای شیر لبنی ... میتونم شیرسویا بخورم؟؟؟؟ با اینکه بدمزه اس ولی بازم شیره خوب:دی

آرام جونم تو فروم گیاهخوارها در مورد اینکه شیر سویا مضراتی هم داره صحبت شده بود .. البته من خیلی سرسری خوندم و نمی تونم نظری بدم ... در هر حال برای سلامتی من پیشنهاد می کنم کلا مواد کارخانه ایتون رو کم کنید ... چون نگهدارنده هاشون زیاده .. حتی نخود و لوبیا رو برید کیلویی بخرید...

من حتی سویا رو می گیرم خیس می کنم یه شب .. می پزم و بعد چرخ می کنم و ازش استفاده می کنم دقیقا همون میشه اما مطمئنم دارم سویا می خورم نه تفاله سویا ...

نظرت راجع به شیر بادام چیه مثلا با خرما یا موز بخوری ؟؟

دستورش رو یه جایی نوشته بودم .. فکر کنم تو بایدها و نبایدهایی در مورد خوردن بود...

شیر سویا رو هم میشه تو خانه درست کرد اما یه کمی سخته .. اگر می خوای بخوری یه مارک خاصه بذار اون رو بهت بگم لااقل بهتره یه کمی .. اما من بازم می گم شیر بادام برای اینکه کمی هم چرب بشه می تونی چند تا بادام زمینی هم بهش اضافه کنی ...

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط nedayi
    سلام دوستان عزیزم و سلام دوست مهربون مهشید عزیز من دیدم واقعا دکمه تشکر خیلی کم واسه زحمتی که شما میکشید ممنونم ازتون واقعا خیلی خیلی ممنونم مهشید جان من از وقتی گفتید برای شوهرم که روماتیسم داشت خیلی از موارد من با ایشون مشترک بود و ما تقریبا رعایت میکنیم قول میدم از امروز بیشتر رعایت کنم ممنونم عزیزم حس میکنم دارم نجات پیدا میکنم از پریشونی و ناآرومی
    مهشید جان ما میتونیم میگو بخوریم چون میگن گرم؟؟ و اینکه اگر گرمی زیاد بخوریم اشکال نداره؟؟هم خودم هم شوهرم مثلا چقدر ادویه گرم زنجفیلو اینا البته خیلی زیاد نیست ولی خوب همش مادرشوهرم میترسونتم میگن که گرمی زیاد نخورین خوب نیست البته چای رو که حذف کردیم کامل و گرمی میخوریم شوهرم خیلی خیلی دردش کمتر گوشت شتر و گوسفندم میخوریم ممنونم دوست خوبم تا الان همه چیز عالیههههههههههههههههههههه ههههه
    آره عزیزم میگو گرم و تر هست و می تونید بخورید ...

اما در مورد اینکه گرمی زیاد بخوری .. نه عزیزمم تا زمانی که طبعتون سرده خوردن گرمی هیچچ اشکالی ایجاد نمی کنه مطمئن باشید .. تازه برای طبع گرم ها مثل داداش من هم می گن مغزها خورده بشه اما در حد چند تا ...

وقتی طبعتون یه حالت عادی برگشت یعنی برای شما 21 روز ... شوهرتون باید رژیمش بیشتر طرف چیزهی گرم باشه... البته زبانت رو حتما مانیتور کن و رنگش رو بهم بگو بعد از اون می تونی شروع کنی و غذاها رو معتدل و با مصلحاتش مصرف کنی ..

اما بازم شناختن طبع مادرزادی مهمه یعنی کسی که الآن غلبه بلغم داره و طبع مادرزادیش هم بلغمه وقتی هم به حالت عادی برگشت باید حواسش باشه بازم گرمی هاش تو روز بیشتر باشه و سردی ها حتما با مصلحات...

نمی دونم دلیل مادرشوهرتون برای نخوردن گرمی چیه .. تنها نکته ایی که به ذهن من می رسه خستگیه کبده که اونم 1000 تا راهکار داره اگر پیش اومد میشه گفت چیزهایی خورد که کبد تصفیه بشه .. البته الآن که سرد هستید هیچچ احتیاجی نیست ...

نشانه های خستگی کبد هم زرد شدن چشم ها و پوست صورته یا اینکه با وجود طبع سرد اما گرمی بخورید ، حساسیت پیدا کنید که نشون می ده کبد خسته شده ...

شما برای اینکه نگران نباشید هر روز از خاکشیر استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاد ... با اب ولرم البته

اما امروز از استادم دقیق تر برات می پرسم...

نکته ایی که استادمون هم گفته بود اینه که :

اگر شما خیلی سردی می خوردید به یکباره لازم نیست همه غذاهاتون رو گرم کنید یعنی در روز می تونید از آبلیمو و پرتقال هم استفاده کنید مخصوصا برای سن های بالای 60 ممکنه خطرناک بشه و بهتره یه سری سردی هم تو روز بخورن اما برای یه بچه ی 7 ساله که بهد از یه هفته هم غلبه اش از بین می ره احتیاجی به نگرانی نیست و تا حدود 30 ساله هم می تونه اما اگرسن بالا هست درصد غذاهای گرم رو تو روز بیشتر کنید اما یه مقداری هم از میوه های خنک مثل آب پرتقال و آبلیمو استفاده کنید ....

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    321
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Paeez
    سلام بر مهشید عزیز

شغلت رو بهم بگو حوصله چه جور کارهایی رو داری صبرت چه جوریه .. عجولی یا صبور ؟
    كارمندم. تازگي حوصله كارو ندارم. نسبت به کارای اداری و بانکی خیلی عجولم . اما برای تمیز کاری خونه و کارای شرکت با حوصله و سر صبر انجامشون میدم

کارها رو سریع شروع می کنی یا سخت و با تردید... بذار ساده تر بگم در شورع کار مشکل داری ؟ ( دیر گرم میشی ؟ ) یا کارها رو به سرعت شروع
    می کنی ؟ یعنی در واقع مثل من شتاب زده و عجول هستی ؟

سخت شروع می کنم اما اگه بهش گیر دادم دیگه ولش نمی کنم

ثبات رای داری ؟ آرامی یا عصبی ؟
    ثبات راي دارم. آرامم

پرحرفی و سریع حرف می زنی ؟ یا آهسته و آرام و شمرده ؟
    كم حرفم . وقتی به رئیس گزارش میدم اینقدر تند تند حرف میزنم که نفس کم می یارم. اما در کل شمرده میحرفم.

ترسو هستی یا شجاع ؟
    فکر کنم شجاعم

حافظه و یادگیریت چه جوریه ؟
    تازگی یا حس می کنم زیاد حفظیات تو ذهنم نمی مونه

پوست و موت از نظر خشکی و زبری و فری یا صافی چه جوریه ؟ رنگ و رشد موها ؟ کف دست برجسته هست یا نه ( تو پست های قبلی گفتم ...)
    پوست صورتم سفيده و تقریبا رو به خشک. یعنی اصلا چرب نیستم . موهام قهوه ای تیره و خشک و صاف
    موهام دیر به دیر بلند میشه. کف دستمم برجسته است.

لاغری یا چاق ؟ میزان گوشت بدنت نسبت به چربی بیشتره یا بر عکس ؟ یا هم گوشت و هم چربیت کمه ؟
    لاغرم. هم گوشت و هم چربیم کمه

خوابت چه جوریه ؟ راحت از خواب بیدار میشی یا سخت ؟
    6-7 ساعت می خوابم. راحت از خواب بیدار میشم

علاوه برا این ها خوابت کمه ، زیاده و عمیق و یا زیاده ولی سبک ، کمه اما بد از خواب بیدار میشی ؟
    قبلا مورچه بالا سرم راه میرفت میفهمیدم. اما یه سالی یه عمیق میخوابم و دیگه حتی صدای پای مورچه رو هم نمیشنوم . (تنم به تن بعضیا خورده :)) )

کابوس میبینی شب ها یا نه ؟
    نه

عرق کردنت چه جوری ؟ کم ، زیاد و گرم ، کم اما سرد مثل کف دست که عرق می کنه ..
    کم و سرد

رنگ پوست بدن اصلا صورت رو کاری ندارم ... رو دقیق بگو کدومه ؟ سفید یا سرخ یا گندمگون ؟
    گندمگون

جدای از اون به زردی میزنه ؟ یا مثل بادمجان تیره ی بی روح و غیر درخشان .. گچی یا سربی ؟
    در حالت عادی به زردي ميزنه اما اگه سردم بشه مثل بادمجون سیاه میشم

اهل اصفهان همشهری

به زور باید آب بخوری یا عطش داری ؟؟؟
    به زور میخورم. طول روز 3-4 تا لیوان آب بیشتر نمیخورم

تحمل گرسنگیم فوق العاده زیاده. یه هفته بهم غذا ندین زنده می مونم. قول میدم. اشتهام خوبه یعنی همش گشنمه اما خودم نمیخورم

بزاق دهانت رو هم بگو .. همیشه خشکه ، معمولیه یا بزاق زیاد داری ؟
    معموليه

علاقه ات به ماست و لبنیات چه جوریه ؟ مثلا ماست رو به سالاد ترجیح می دی ؟
    سالاد رو ترجيح ميدم . علاقه ای به لبنیات ندارم. فقط عاشق پنیرم.

سنت رو هم بگو 0-15 ، 15 تا 35 ، 35-60 و یا 60 به بالا
    29

سردی و گرمی بدنت رو هم که گفتی ...و تحمل گرما و سرما و طعم مورد علاقه ات رو هم که گفتی ...
    تحمل گرما رو دارم اما سرما رو نه. عاشق شیرینی و ترشی ام

مهشید جونی قبلا بهم گفته بودی سردم. راستی موهامم کم پشته .رنگ زبونم صورتی مایل به سفیده. بدن درد ندارم. البته وقتی از کار خسته میشم پشت شونه هام درد میگیره که فکر کنم عادی یه . بلغمم آیا؟
    پاییز چون با توجه به اینکه دست و پات یخه و زبونت سفید فعلا که صد در صد غلبه بلغم رو داری .. اما اینکه طبع اصلیت چیه رو فعلا نمی تونم بگم چیزهایی هست که شک می کنم که طبع اصلیتم باشه مثلا اینکه لاغری و علاقه ایی به ماست هم نداری...

اما فعلا رژیم 21 روزه رو که می دم بگیر برای غلبه بلغم و رنگ زبانت رو هم مانیتور کن و بهم بگو باید این سفیدی روی زبانت از بین بره

تا بعد با مصلحاتش غذاها رو بخوری و دوباره سوال ها رو با تغییرات جواب بدی و ببینم طبع مادرزادیت چیه

البته 1000 بار گفتم دونستن طبع مادرزادی زیاد لازم نیست یعنی ضروری نیست مهم غلبه هاست که باید درست بشه و بعد دیگه میشه همه چیز خورد البته با مصلحاتش...

صفحه 4 از 95 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین