نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree57Likes

موضوع: روشهای مختلف موزدایی

نمایش نتایج: از 1,609 به 1,616 از 1651
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    3296
    پسند کرده
    2661

Re: روشهای مختلف موزدایی

نقل قول نوشته اصلی توسط مانیِ بهار
    هنگامه جان
    من از شما خواهش می کنم تشریف بیاورید و راجع به لیزر توضیح بدید لوفا
    من یک جلسه لیزر رفتم برای پشت لبم به نظر شما ادامه بدم یا نه

در مورد فرشته جون تیتیش خانوم
    ایشون هم فقط از نظر شرعی یک مسئله ای رو مطرح کردند شاید برای بعضیا مهم نباشه ولی شاید بعضیا از احساس بکنن که داشتن کار مکروهی انجام می دادن و خوشحال شده باشن که کسی گوشزد کرده .
    مثلا تو دستور غذایی خوردن دو ماده همزمان یا حرارت دادن یک ماده به بدن آسیب میرسونه خوب تو مامی سایت که یک سایت تخصصی بانوان هست اطلاع رسانی میشه این ایرادی نداره
    در ضمن سواد اصلا به درجه تحصیلی نیست عزیزان دل . چه بسا.............
    بماند.....

مانی بهار عزیزم!من به احترام دوستان دیگه و سایت سکوت میکنم تا مدیر محترم بیان و بحث رو مختومه کنن!وگرنه بحثتون کلی جای صحبت داره.چون اگه چیزی که شما میگین باشه خود بنده از همین فردا توی هر تاپیکی میام و نظرات شرعیم رو وسط ژله!!! و سیب زمینی!!!و کیک!!! و شکلات !!!و لباس!!! و ارایش!!! و ....مطرح میکنم.بابت یادآوری ارتباط سطح سواد و درجه تحصیلی هم ممنونم واقعا!به جا بود و کاملا درست.و چه بد که متاسفانه خیلیها هیچ کدومش رو ندارن و با فرافکنی نقصشون رو میپوشونن تا حرف بقیه رو به خیال خودشون از ارزش بندازن..البته که شما از اون دسته نیستین ولی کاش قبل تکرار جملات نخ نمای اینچنینی! کمی بیشتر فکر کنین دوست عزیزم.توهین به هیچ شکلش زیبا نیست.حتی زیرکانه اش!

مدیر عزیز من بیصبرانه منتظر شنیدن نظر شمام تا بدونم من کاربر اجازه تذکرات شرعی و ...رو تو تاپیکهای نامرتبط دارم یا نه!و اگر دارم چند بار؟!

و یه پیشنهاد برای مدیر:مامی سایت خیلی سایت کاملیه به شکر خدا.چرا یه تاپیک باز نمیکنین با عنوان پرسش و پاشخ مسائل شرعی یا شبیه این که دوستانی که سوال دارن یا تذکر برن اونجا تا هم خودشون هم علاقه مندان مستفیض بشن؟و اونایی که مثل من "توهم با سوادی" دارن یه قول دوستمون!!رو اون تاپیک کلیک نکنن؟!

titish khanoom آواتار ها
    فرشته
    نوشته های وبلاگ
    18
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    782
    پسند شده
    46898
    پسند کرده
    16901

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninnaz

و اما دوست خوبم تیتیش خانوم!مامی سایت یه سایت مذهبی نیست.قبلا هم نمیدونم شما بودین یا دیگر دوستان اینو گفته بودن.توی یه تاپیک دیگه هم دوستان دیگه ای از بقیه خواستن این مدل نظرات رو نذارن.بذارین هر کدوممون خودمون در مورد دین و تصمیمات این مدلیمون تصمیم بگیریم.من سوال کردم گفتن ایراد نداره.این هم از این مسائلیه که کلی سرش بحث هست.مثل ناخون کاشت و...!یا مثلا الان بحث پیش میاد لیزر حکمش چیه؟!نه میکنه نه شیو میکنه.میسوزونه؟!آهایادم نبود صدر اسلام لیزر هنوز اختراع نشده بود !!!

بحث این تاپیک روشهای موزداییه نه روشهای دینداری.شما که میتونی شیو کن.من با شیو انقدر به دردسر میافتم که باید مراجعه کنم پیش پزشک!پس لطف میکنین اگر دین رو وارد این مسائل نکنین.ممنونم که درک میکنی.
    فینگیل بانو شرمنده ام دوستم
    فقط خواستم روشن بشه که من یک یادآوری کردم
    اونم نه به این کاربر محترم
    یک تذکر کاملا کلی
    ایشون دقیقا بعد از پست من پست گذاشتن(این قسمتی که نقل قول کردم)
    جواب من به ایشون فقط بخاطر جمله ای بود که قرمزش کردم نه بخاطر اینکه ایشون به من تذکر دادن
    بعضی جملاتشون در پست هایی که در جواب گذاشتن خودش توهینه .چطور مدعی هستن که توهین به هر شکلش زیبا نیست حتی زیرکانه

دوست عزیزم شما هم سطح سوادتون از من بالاتره هم اطلاعات عمومیتون هم کمالاتتون.
    من که ادعایی نکردم.
    لطف کنین اگه مطلبی به نظرتون مونده خصوصی کنین برام درخدمتتون هستم در غیر اینصورت بحث تاپیک رو با فرافکنی منحرف نکنین .
    متشکرم
    قیمه احتمالا :-x

nazbanoo و fateme67 این نوشته را پسندیده.

مامی رضا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    12
    میزان امتیاز
    366
    پسند شده
    9472
    پسند کرده
    9673

ویترین مدال ها

من به عنوان كاربري كه خيلي چيزا از مامي سايت يادگرفتم ،از جمله اينكه با همه بسيار محترمانه برخورد ميكنند، فقط تصويري قسمتي از سيستم ايمني مربوط به تجمع غدد لنفاوي در بدن رو ضميمه ميكنم ، كاري به مسئله شرعي و......ندارم چون زود جبهه گيري ميشه . فقط قضاوت با كاربران كه آيا بهتره با موهاي مناطقي كه محل تجمع گره هاي لنفاوي اونهم به اين حجم بالاست چگونه باش برخورد كنند .
    چون اخيرا ما با مسائل علمي
    راحت تر كنار ميايم وبرخوردمان با مسايل ديني هر چند به نفع خودمان باشه با........

Ghasedak59 و nazbanoo این نوشته را پسندیده.
    ازحضرت علي (ع): "نعمتان مجهولتان، الصحة و الأمان" يعني دو نعمت ناشناخته است: سلامتي و امنيت"

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    268
    پسند کرده
    0

ممنون مامي رضاي عزيز...
    منم ميخاستم همين عكسو بذارم كه شما گذاشتي.
    در توضيح كاملتر حرفهاي دوستان عزيز براي كندن موهاي ناحيه زير بغل و توضيح اين عكس با اجازه يه توضيح بدم.
    قضاوت اينكه خدا چرا كراهت دونسته باشما...

وقتي جنين در حال تشكيله تا تولدش اين نواحي قرمز رنگ وضعيتي دارن كه بعد از مدتي فعاليت اون نقطه اي كه نوك سينه رو بوجود مياره ايجاد غده شيري ميكنه و بقيه نقاط با هر گونه تحريكي عواقب بدي رو بوجود ميارن...

حالا با هرگونه موزدايي كه تحريك كنه مثل ((كندن مو)) مضراتي داره كه خوب اينم اسلام براي سلامتمون تذكر داده.
    پری رخ این نوشته را پسندیده.
    در روزگاري كه همه به دنبال چشمان زيبا هستند،تو به دنبال نگاه زيبا باش...

skymoon.1100@yahoo.com

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    706
    پسند شده
    50331
    پسند کرده
    12472

ویترین مدال ها

دوستان عزیزم مشکل من مربوط به موی دور س-ی ن-ه است البته تنبلی تخمدان دارم و تحت نظر پزشکم ولی درمونها فقط مربوط به تخمدانه و نمیتونم به خاطر سابقه ارثی هورمون مصرف کنم چه برسه به لیزر و...

دوسه بار کرم موبر استفاده کردم اما خیلی زیادتر شد .کسی تجربه ای تو این زمینه داره؟
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

sheida sheida آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1717
    پسند کرده
    2848

مانا جان منم مشکل شمارو دارم و فکر میکنم که وجود این موهای زاید به دلیل تنبلی تخمدانه که منم گرفتارشم وشنیدم بعد از درمان بیماری و ریشه کن شدن این موها هم از بین میرن.من که با موچین میکنم چند وقت یبار البته مال من زیاد نیست

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    308
    پسند کرده
    186

بچه ها من ادم مذهبی نیستم ولی این رو واقعا قبول دارم که هر موردی که توی اسلام حرام شده واقعا برای سلامتی انسانها ست . ولی چون در اون زمان قدرت دانش و فهم انسانها اینقدر نبوده که از نظر علمی این چیزها رو بپذیرن اسلام حرام کرده بود که این کارها رو انجام ندن . البته من خودم هم الان چند وقته از موم استفاده میکنم ولی. ،بخدا با ترس و لرز چون من هم حدث میزدم به خاطر غذ لنفاوی این کار خطرناکه اما اطلاع نداشتم که اسلام هم منع کرده . ولی خوب شما میگین با این همه مو چکارکنیم اخ
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

aram25 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    755
    پسند کرده
    529

دوستای گلم من امروز رفتم روغن رازیانه گرفتم اونوقت یه سوال این روغن واسه دوران بارداری بد نیست؟