نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree26Likes

موضوع: لجبازی کودکان

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 64
صفحه 1 از 8 1234 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

لجبازی کودکان

با توجه به همه گیر بودن لجبازی در کودکان و کثرت سوالات مربوط به این مشکل،این تاپیک باز شد و از دوستان عزیزی که خودشون با این مشکل مواجه بودن خواهش میکنم بیان و از تجربیات و شرایطشون بنویسن تا با کمک هم بتونیم راهکارهای خوبی برای این مشکل پیدا کنیم..

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: لجبازی کودکان

سلام

پسر من توي لجبازي بي نظيره.
    موقع لجبازي پارسا من فقط كار خودم رو انجام ميدم و در عين خونسردي باهاش برخورد مي كنم. وقتي يه كم اروم شد باهاش حرف مي زنم
    البته بستگي داره كجا باشيم و روي چه موضوعي لج كرده باشه مثلا يه بار توي مغازه يه لباس دخترونه رو مي خواست و كوتاه هم نمي اومد من لباس رو بهش دادم و گفتم حالا بيا بگرديم يه دونه قشنگ ترش رو پيدا كنيم و اينقدر سرگرمش كردم تا يادش رفت.

اغلب اوقات هم همين روش رو دارم و اكثرا خوب جواب داده.
    r.khk این نوشته را پسندیده.
    افكار بزرگ داشته باش اما از شادي هاي كوچك لذت ببر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    139
    پسند کرده
    0

سلام
    ایییییییییییییییییی ستاره جون دست رو دلمان گذاشتییییییییی
    فاطمه من یه مدت خیلی لجباز شده بود ولی بلاخره یه راه کشف کردم که فوق العاده جواب داده تا حالا و اونم اینه که
    باشه تو به حرف من گوش نده منم به حرفهای تو گوش نمیدم...اینجاست که فاطمه به پاچه خواری و ببخشید ببخشید میوفته..
    البته خودش اینو هم خوب تجربه کرده که اگه گوش ندم واقعا گوش نمیدیم ...
    آنکه زیبا سخن میگوید کسی است که زیباتر هم می اندیشد ....

دلارا جان به قول خودتون بستگی داره کجا باشیم و روی چه موضوعی لج کرده باشه. نمی دونم این فقط مشکل منه یا اکثر مادرها درگیر این مسئله ی لجبازی هستند؟
    دختر من دو سال و نه ماهه است و از روزی که به دنیا اومده بچه نا آروم و غرغرویی بوده تا الان. تازگیا واقعا رفتارها و حرکتهاش غیر قابل تحمل شده
    سر موضوعات واقعا کوچیک لج میکنه و بهونه می گیره و گریه که چه عرض کنم جیغ و داد راه میندازه.
    من هم دقیقا همین روش شما رو پیاده میکنم اغلب اوقات بهش بی محلی میکنم و یا سعی میکنم حواسشو با یه چیزی پرت کنم. این شامل مواقعی میشه که تو خونه ی خودمونیم و کسی نیست تا ما رو به خاطر تربیتش مواخذه کنه. ولی امان از روزی که خونه ی یکی از آشناها باشیم و این حرکتهاشو رفتارهاشو تکرار کنه نه تنها آرامش و حواس پرتی چاره ساز نیست بلکه مسئله رو سخت تر هم میکنه.
    دختر من وقتی لج میکنه هیچ کس جلودارش نیست. یعنی واقعا به معنای واقعی عذاب می ده هر چی هم بی محلی میکنم کار خودشو میکنه و آروم نمی گیره تا اینکه حواسشو با چیزی پرت کنم تازه اون موقع میاد میگه مامانی ببخشید قول می دم دختر خوبی باشم . چه فایده دوباره یک ساعت بعد همون حرکتها رو تکرار میکنه.
    مادر که باشی صبوری می شود یار لحظات خستگیت...

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    1858
    پسند کرده
    299

شبنم جان لجبازی تو این حدود سنی که بچه ها می خوان استقلال داشته باشن خییییییییلی زیاد میشه بزرگتر که میشن بهتر میشن
    تحمل کن دخترم تحمل !!!!
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

ghoroob آواتار ها
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    397
    پسند کرده
    158

ویترین مدال ها

من مي خواستم بپرسم از نظر علمي سن اين لجبازي از چند سالگي تا چند سالگيه؟
    من شنيدم از 2 سالگي شروع ميشه و تا 5 سالگي ادامه داره. آره؟؟؟!!! درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
    زن بودن کار مشکلی است

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    1858
    پسند کرده
    299

غروب جان نمیشه تعمیمش داد بچه ها خیییییلی با هم فرق می کنن ولی به طور کلی از 2 سالگی شروع میشه اونم برای اینکه میخوان حس استقلال رو تجربه کنن

خانوم ستاره خانوم به اتاق لجباری پلیز!!!!!!!
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    109
    پسند کرده
    56

پسر من سه سال و سه ماهشه ،غیر از اینکه بعضی وقتها لجبازی میکنه خیلی هم رک و بی باک تو جواب دادن شده مثلا اگه بهش بگم برو لباستو از تو اتاقت بیار قشنگ تو چشمام نگاه میکنه و میگه نه خودت برو بیار من کوچولو هستم نمی تونم دستام کوچیکه از اینکه بعضی وقتا میبینم یه فسقلی اینجور سر کارم می زاره لجم میگیره می خوام سرم و بکوبم تو دیوار مواقع لجبازی که دیگه هیچ اما منم بر اثر تجربه فهمیدم مواقعی که لجبازی میکنه وقتی حواسشو پرت میکنم یا دوستانه درباره چیزی که خوشایندشه حرف میزنم یادش میره مثلا میگم بیا با هم نارنگی بخوریم اونی که بزرگتره مال تو ، یا همیشه یه اسباب بازیهایی رو دم دستش نمی زارم که براش تازگی داشته باشه اونا رو براش میارم حواسش پرت میشه مثه خمیر بازی رنگ انگشتی و......
    هان مشو نومید چون واقف نه از سر غیب باشد اندر پرده بازیهای پنهان غم مخور

صفحه 1 از 8 1234 ... آخرینآخرین