نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 625 به 632 از 2712
صفحه 79 از 339 نخستنخست ... 697677787980818289 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

سلام خانمای گل.اینجا کسی از صابون پاپایا استفاده کرده میشه بگه از کجا باید خرید چون داروخانه های تبریز ندارن.ممنون

2. بانک بند ناف
    (ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204

راه سريع رفع سياهي زير چشم چيه بخصوص توي بهار كه بدتر هم ميشه
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها به نظرتون دندون خراب باعث جوش صورت میشه یا نه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

["آنیتا"]دوستان من هر کرم پودری می زنم روی صورتم پوسته پوسته میشه. میدونین اشکال از کجاست؟ چی کار باید بکنم که روی پوست بخوابه؟

قبلش صورتت را مرطوب کننده میزنی؟

اره عزیزم حدود 15 دقیقه هم صبر میکنم. اما بازم نمیش
    لطفا کمک کنیدکمککککککککککککککککککک ککک
    مشکل من هم همینه نمیدونم علتش چیه آخه من حتی قبل از کرم پودرها پاکسازی کامل پوست رو همراه ماساژ ابرسانی اسکراب رو انجام دادم ولی وقتی کرم پودر میزنم میگه عمرا رو پوستت بشینم وپوسته پوسته میشه چیکار کنم در ضمن ظاهرا پوست خوبی دارم ومجبورم همیشه آرایشم رو بدون کرم پودر ها وزیر سازها انجام بدم ظاهر پوستم نشون میده خوبه بدون جوش وکک ومکو لک تنا چیزی که هست منافذی کم که جدیدا روی گونه وچن تا هم روی چانه ام بوجود اومده که اعصابم رو بهم ریخته کمی مختلط اما این ومطمئنم پوستم حساس هم هست به هر چیزی زود حساسیت نشون میده وبا کوچکترین شوینده میسوزه حتی تمام محصولات پوست اوریف لیم رو برای انواع پوست گرفتم فوم شوینده ماسک شیر پاکن و....اما وهر کرمی به پوستم زدم جواب نگرفتم چون با استفاده ازشون یا پوستم سریع چرب میشه یا خشک یا میسوزه یا جوش میزنه حتی با اوریف لیم تنها چیزی که در حال حاضر استفاده میکنم کرم مرطوب کننده دکتر ژیلا برای پوستهای حساس وآسب دیده ه ست
    لطفا کمک کنید تا برا ی یک بار هم که شده بتوانم از کرم پودر استفاده کنم روپوستم بخوابه وپوسته پوسته نشهدر ضمن بعضی ها وقتی کرم پودر استفاده میکنن مثل اینکه به خورد پوستشون میره حتی بعضی از این پیر زنها هم استفاده میکنن طوری که حتی لای چروکهای صورتشون جمع نمیشه وکرم پودر طوری روی صورتشون میخوابه که انگار صورت خودشون همینطوری هست
    خدایا از اینکه اجازه دادی دنیای زیبای تو را ببینم سپاسگزارم مرا ازیاد مبر وبگذار در همه حال عاشقت باشم خدایا دوستت دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

خانوما پوست من سفیده و روشنه و منافذ باز هم داره و اینکه خیلی هم عرق میکنم .به نظر شما از پن کیک استفاده کنم یا کرم پودر؟ و اینکه می تونید مارک و رنگ مناسبی به من معرفی کنید که خیلی طبیعی باشه و روی پوست خوب بشینه؟ راستی پوست من چربه.

*ساناز* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    21

خانوما تاحالا کسی برای پوست صورتش لیزر انجام داده؟نتیجه چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟چون هزینه اش خیلی سنگینه می خواستم اول تحقیق کنم....من برای روزنه های روی صورتم و جای جوشها دو جلسه میکرودرمی رفتم اما تغییری نکردهر جلسه هم 35 تومن پولشو دادم...البته غیر از پول داروها که 80 شد
    در را که می بندی

یک شهر، تنها می شود در من...

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط tarannome baran
    ["آنیتا"]دوستان من هر کرم پودری می زنم روی صورتم پوسته پوسته میشه. میدونین اشکال از کجاست؟ چی کار باید بکنم که روی پوست بخوابه؟

مشکل من هم همینه نمیدونم علتش چیه آخه من حتی قبل از کرم پودرها پاکسازی کامل پوست رو همراه ماساژ ابرسانی اسکراب رو انجام دادم ولی وقتی کرم پودر میزنم میگه عمرا رو پوستت بشینم وپوسته پوسته میشه چیکار کنم در ضمن ظاهرا پوست خوبی دارم ومجبورم همیشه آرایشم رو بدون کرم پودر ها وزیر سازها انجام بدم ظاهر پوستم نشون میده خوبه بدون جوش وکک ومکو لک تنا چیزی که هست منافذی کم که جدیدا روی گونه وچن تا هم روی چانه ام بوجود اومده که اعصابم رو بهم ریخته کمی مختلط اما این ومطمئنم پوستم حساس هم هست به هر چیزی زود حساسیت نشون میده وبا کوچکترین شوینده میسوزه حتی تمام محصولات پوست اوریف لیم رو برای انواع پوست گرفتم فوم شوینده ماسک شیر پاکن و....اما وهر کرمی به پوستم زدم جواب نگرفتم چون با استفاده ازشون یا پوستم سریع چرب میشه یا خشک یا میسوزه یا جوش میزنه حتی با اوریف لیم تنها چیزی که در حال حاضر استفاده میکنم کرم مرطوب کننده دکتر ژیلا برای پوستهای حساس وآسب دیده ه ست
    لطفا کمک کنید تا برا ی یک بار هم که شده بتوانم از کرم پودر استفاده کنم روپوستم بخوابه وپوسته پوسته نشهدر ضمن بعضی ها وقتی کرم پودر استفاده میکنن مثل اینکه به خورد پوستشون میره حتی بعضی از این پیر زنها هم استفاده میکنن طوری که حتی لای چروکهای صورتشون جمع نمیشه وکرم پودر طوری روی صورتشون میخوابه که انگار صورت خودشون همینطوری هست
    عزیز چند تا سوال دارم شما برای پوستت دکتر رفتی موادی رو که استفاده میکنی طبق دستور اون بوده؟ شما خودت میگی که پوستت حساسه پس هرچیزی رو نمیتونی به پوستت بزنی از لحاظ ویتامینه بودن پوستت اطمینان داری ؟ گاهی کمبود ویتامین و نخوردن آب کافی و میوه و سبزیجات پوست رو حساس میکنه من برای پسرم که پوستش حساسه پن فولیکا برای پوستهای حساسشو گرفتم خوب بود ولی بازم میگم با اون تعریفی که از پوستت کردی باید برای دارو و کرم پیش دکتر بری نترسی نمیگم اوضاع پوست خرابه نه آخه هر کرمی به هر پوستی نمیخوره باید با تشخیص باشه اما چندتا ماسک خوب رو میتونم برات بگم الان فصل توت فرنگیه لهش کن وبه صورتت بمال یه قاشق چایخوری عسل البته مرغوبش با یه ق چ آبلیمو و یه ق چ گلاب مخلوط کن و بعد بزن و میتونی یخ رو لای دستمال بزاری بعد بزاری روی منافذ باز صورت همه اینها هم ودتامینه میکنه و هم منافذ رو میبنده
    خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایت نداری

من چون تویی دارم تو چون خود نداری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط alalh
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarannome baran

عزیز چند تا سوال دارم شما برای پوستت دکتر رفتی موادی رو که استفاده میکنی طبق دستور اون بوده؟ شما خودت میگی که پوستت حساسه پس هرچیزی رو نمیتونی به پوستت بزنی از لحاظ ویتامینه بودن پوستت اطمینان داری ؟ گاهی کمبود ویتامین و نخوردن آب کافی و میوه و سبزیجات پوست رو حساس میکنه من برای پسرم که پوستش حساسه پن فولیکا برای پوستهای حساسشو گرفتم خوب بود ولی بازم میگم با اون تعریفی که از پوستت کردی باید برای دارو و کرم پیش دکتر بری نترسی نمیگم اوضاع پوست خرابه نه آخه هر کرمی به هر پوستی نمیخوره باید با تشخیص باشه اما چندتا ماسک خوب رو میتونم برات بگم الان فصل توت فرنگیه لهش کن وبه صورتت بمال یه قاشق چایخوری عسل البته مرغوبش با یه ق چ آبلیمو و یه ق چ گلاب مخلوط کن و بعد بزن و میتونی یخ رو لای دستمال بزاری بعد بزاری روی منافذ باز صورت همه اینها هم ودتامینه میکنه و هم منافذ رو میبنده
    با سلام ممنونم از اینکه به سوالاتم جواب دادین اما در جواب سوالات شما باید بگم که آب و میخورم اما میوه وسبزی با این گرونی کم در واقع بیشتر سهم بهار هست دخترم بهار هم پوست فوق العاده حساسی داره که از همون نوزادی برای شامپو لوسیون وکرم وصابونش نزدیک 80 هزار تومان باید پول بدم از طرفی بهار نوزاد که بود همش صورتش رو میمالید تا حدی بود که من فقط گریه میکردم آخه دخترم آرامش نداشت تا وقتی این کارو ادامه میداد که از خواب بیدار میشد وگریه میکرد <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
    حموم بردنش بیرون بردنش تماسش با آدمها کنترل شده بود بعد یه مدتی بیشتر پاهاش تاولهای آبکی زد وهمش طفلی بچم پاهاشو بهم میمالید چون بلد نبود بخوارونه منم مجبور بودم روی هر تاولی چسب زخم بزنم چون مثل آبله آب تاولها جایی میخورد باعث گسترش تاولها میشد خدا نصیب نکنه اما خدارو شکر بهار الان 16 ماهشه واز اون کابوسها میشه گفت خبری نیست اما گاهی صورتش رو باز می ماله وبعدش حالت نقطه نقطه قرمز میشه امیدوارم که هرچه سریعتر این حالت هم برطرف بشه <o:p></o:p>
    به خاطر بهار خودم رو بکل فراموش کردم وحالا کمی به خودم اومدم تو اولین فرصت حتما پیش یه دکتر پوس میرم بعدش هم در باره ماسکها باید بگم صورتم فوق العاده به چیزهایی که ترش باشند حساسه وقرمز میشه ومیسوزه من بیشتر ماسکها رو امتحان کردم مثل جوانه گندم با ماست ،آبلیمو ،ماسک گوجه ،انگور وایییییییییییییییییییوحتی بعضی ماسکهای شیرین هم همین طور به نظر خودم هم یه سر برم دکتر اما تجربیات آدمها به هزار بار دکتر رفتن می ارزه به خاطر همین مشکلم روبا شما مامی سایتی ها در میان گذاشتم شاید که کسی بتواند به سوالاتم جواب دهد
    حتما یخ روبرای منافذم <o:p></o:p> امتحان میکنم در مورد پن چیزهایی میدونم اما درباره طریقه استعمال کاملش اگه توضیح بدیم ممنون میشم بازم ازتون ممنون ببخشید پر چونگی کردم
    خدایا از اینکه اجازه دادی دنیای زیبای تو را ببینم سپاسگزارم مرا ازیاد مبر وبگذار در همه حال عاشقت باشم خدایا دوستت دارم

صفحه 79 از 339 نخستنخست ... 697677787980818289 ... آخرینآخرین