نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 553 به 560 از 2712
صفحه 70 از 339 نخستنخست ... 606768697071727380 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

خانوما کرمی واسه چاقی یا پف صورت میشناسین مروارید والنسی رو کسی امتحان کرد؟؟؟ژنیکو چطوره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojiii
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام ببخشيد من تازگي ها خيلي صورتم جوش ميزنه بايد چيكار كنم ؟ در ضمن اصلا اهل انواع كرم و كرم پودر ها نيستم ؟ خواهشا كمك كنيد
    دوست گلم

یه زره بیشتر توضیح میدادی بهتر بود ..
    پوستت چربه یا خشک؟
    چند سالته؟ جوشهای آکنه ای میزنی یا جوشهای سر سفید که چرکی هستن؟
    شاید چون پوست حساسی داری و ممکن بخاطر اصلاح کردن جوش میزنی!
    نه عزيزم مطمئنم براي اصلاح نيست راستش من خودم 24 سالمه پوستم معموليه و هر روز صبح صورتم رو با صابون تي سي سي ميشورم ولي نميدونم چرا ديگه ا ثر نداره برام و در ناحيه گونه به طرف شقيقه هام بيشتر شده و قرمزن و اما براي زن داداشمم كه ايشون23 سالشونه و پوست سفيدي داره و چربه و يه جوش هاي قرمزبدطوري ميزنم و بعضي هاشون چركي و سر سفيد هستن بيشتر در ناحيه گونه ،چانه، پيشاني تازه اكثر اوقات هم دست كاري ميكنه خواهشا مارو راهنمايي كنيد .(مرسي عزيزم )

گلم اول از هر چیزی بهت توصیه میکنم دیگه اصلا" از صابون استفاده نکنی استفاده مداوم از صابون
    باعث خشکی پوست ( آبگرفتگی پوست ) و نهایتا" پیری زود رس میشه میتونی به جاش از ژلهای شستشوی صورت مثل
    ( بیودرم ، سینره ، هیدرودرم و ... ) به صورتت بزنی من خودم الان از ژل بیودرم مناسب برای پوستهای چرب و مختلط استفاده میکنم
    و فوق العاده ازش راضیم اگه قبلا" جوشهای ریز و درشت میزدم الان به یکی یا دوتا رسیده و کلا" داره خشکشون میکنه
    مرسي عزيزم از اينكه راهنماييم كردين راستش من يكي از دوستامم همين پيشنهادو داده بود البته ايشون ژل اكتي پور رو پيشنهاد دادن راستش من نميدونم چطور بايد استفاده كنم ازش الان صبحا كه ميخواهم برم اداره با اين صابون تي سي سي صورتمو ميشورم اگه بخواهم از ژل استفاده كنم همون كار صابون رو برام انجام ميده ببخشيد اگه سوالم خيلي پيش و پا افتاده و ابتداييه

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

معصوم جان ،ژل را مثل صابون استفاده می کنند. فقط مثل صابون صورت را خشک نمی کنه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

سلام من برای جوشام از قرص راکوتان استفاده کردم دیگه صورتم جوش نمیزنه ولی جای جوشها مونده چیزی سراغ ندارید برای از بین بردن جای جوش یا برم پیش دکتر چون لیزر نمیتونم بکنم به جز لیزر و موارد مشابه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها کسی از rejhoderm واسه صورت استفاده کرده من واسه جای جوش میخوام لطفأ بگین خوبه یانه؟سریعتر کمکم کنید؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام من دوستم از rejhoderm استفاده کرده جای جوشش کمتر شده
    نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست
    نفسم = تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها بازم اگه كسي درمورد رژودرم ميدونه بياد كمكم كنه تروخدا ممنون ميشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

سلام ببخشيد من تازگي ها خيلي صورتم جوش ميزنه بايد چيكار كنم ؟ در ضمن اصلا اهل انواع كرم و كرم پودر ها نيستم ؟ خواهشا كمك كنيد
    دوست گلم

یه زره بیشتر توضیح میدادی بهتر بود ..
    پوستت چربه یا خشک؟
    چند سالته؟ جوشهای آکنه ای میزنی یا جوشهای سر سفید که چرکی هستن؟
    شاید چون پوست حساسی داری و ممکن بخاطر اصلاح کردن جوش میزنی!
    نه عزيزم مطمئنم براي اصلاح نيست راستش من خودم 24 سالمه پوستم معموليه و هر روز صبح صورتم رو با صابون تي سي سي ميشورم ولي نميدونم چرا ديگه ا ثر نداره برام و در ناحيه گونه به طرف شقيقه هام بيشتر شده و قرمزن و اما براي زن داداشمم كه ايشون23 سالشونه و پوست سفيدي داره و چربه و يه جوش هاي قرمزبدطوري ميزنم و بعضي هاشون چركي و سر سفيد هستن بيشتر در ناحيه گونه ،چانه، پيشاني تازه اكثر اوقات هم دست كاري ميكنه خواهشا مارو راهنمايي كنيد .(مرسي عزيزم )

گلم اول از هر چیزی بهت توصیه میکنم دیگه اصلا" از صابون استفاده نکنی استفاده مداوم از صابون
    باعث خشکی پوست ( آبگرفتگی پوست ) و نهایتا" پیری زود رس میشه میتونی به جاش از ژلهای شستشوی صورت مثل
    ( بیودرم ، سینره ، هیدرودرم و ... ) به صورتت بزنی من خودم الان از ژل بیودرم مناسب برای پوستهای چرب و مختلط استفاده میکنم
    و فوق العاده ازش راضیم اگه قبلا" جوشهای ریز و درشت میزدم الان به یکی یا دوتا رسیده و کلا" داره خشکشون میکنه
    مرسي عزيزم از اينكه راهنماييم كردين راستش من يكي از دوستامم همين پيشنهادو داده بود البته ايشون ژل اكتي پور رو پيشنهاد دادن راستش من نميدونم چطور بايد استفاده كنم ازش الان صبحا كه ميخواهم برم اداره با اين صابون تي سي سي صورتمو ميشورم اگه بخواهم از ژل استفاده كنم همون كار صابون رو برام انجام ميده ببخشيد اگه سوالم خيلي پيش و پا افتاده و ابتداييه
    masoom جان آره عزیزم مثل صابونه اول صورتتو بشور همینجور که خیسه یه زره از ژل بزن به صورتت
    و ماساژ بده دقیقا عین صابون کف میکنه بعد از یک یا دو دقیقه آبکشی کن

در مورد ژل اکتی پور نمیدونم جواب میده یا نه ولی من از ژل بیودرم واقعا" راضیم عزیزم
    "انسان نقطه اي است بين دو بي نهايت . بي نهايت لجن و بي نهايت فرشته .بنگر به طرف كدام يك مي روي"

صفحه 70 از 339 نخستنخست ... 606768697071727380 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف