نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 545 به 552 از 2710
صفحه 69 از 339 نخستنخست ... 596667686970717279 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

سلام
    منم مشکلtarannome baran دارم من از کرم نرم کننده کیو وی و هیمالیا استفاده می کنم ولی باز هم بعد از زدن کرم پودر (اورال بورژوا گاش ) کرم پودر روی صورتم نمی خوابه کسی می تونه من رو هم راهنمایی کنه ممنون

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط tarannome baran
    سلام بچه ها میشه یکی بگه قلق صاف کردن پوست با فن سوپرا چطوریه آخه به نظر من قلق خاصی داره
    من هرکرم پودری بزنم مایع جامد حتی ضد آفتاب معمولی رنگی سریع پوستم پوسته پوسته میشه حتی پاکسازی پوست هم کردم وکرم زدم همین طوری بود کرم مخصوص پوست خشک وچرب رو استفاده کردم اما تا به حال فقط یه کرم مرطوب کننده با پوستم سازگار بوده اونم کرم مرطوب کننده پوستهای حساس دکتر ژیلا بوده جالب اینه که اگه کرمی استفاده کنم که چربیی داشته باشه سریع پوستم سر وبراق میشه اگه تو حموم با صابون معمولی اتفاقی اگه صابونم همراهم نباشه بشورم باز چرب میشه واگه با صابونی بشورم که چربی رو برطرف کنه سریع واکنش نشون میده ومیسوزه بعد از سالها فهمیدم پوستم جزءپوستهای مختلط بسیارحساس که پیشونی وچونه چرب بقیه تقریبا خشک هست در عین حال که بسیار پوست حساسی هست کرم پودر چی بزنم تا پوستی بدون پوسته داشته باشم؟آرزو دارم یه روز پوستم با کرم پودر صاف بشه

یه روز آرایشکاه بودم مشتری اومد یکی از کار آموزان با فن سوپرا شروع به زیر سازی پوست مشتری کرد ولی پوستشون پوس پوست شد ومربی برد یه اتاق دیگه وقتی مشتری اومد بیرون با همون کرم سوپرا پوستی معرکه ساخته بود چون از مشتری پرسیدیم چی زد گفتن سوپرا دقیقا مشکل من وداشتن حالا میشه کسی راهنمایی کنه که برای داشتن یک زیر ساز بی نقص با فن سوپرا چه باید کرد که مشکل منم هست؟
    عزیز منم مشکل شمارو دارم یعنی پوستم مختلط هست ولی سوپرا خوب رو صورتم میشینه من یه صابون شیر و عسل از عطاری گرفتم معرکه بود هم صورتو باز میکرد و هم نرم هر روز صبح میزنم اصلا پوستم اونجاهایی که چرب نیست خشک و پوسته نمیشه جلدشو ندارم ولی رو صابون نوشته TOUeh Me رو جلدشم عکس عسل و شیرو هم عربی نوشته هم انگلیسی یه هلو گرام روش داره که عکسه یه مرده
    در ضمن بخور بابونه و گل سرخ برای صورتهای ما خوبه مخصوصا قبل میکاب من قبل سوپرا کرم ضد آفتاب برای پوست چرب ورنگی دکتر ژیلارو میزنم دو دقیقه صبر میکنم بعد سوپرارو نقطه نقطه رو صورتم میزنم با پد کالباسی آروم اول پیشونی روبه بالاو پهنای صورتمرو به طرف شقیقهام میکشم پشت پلک و زیر چشمهاروهم آروم میکشم تا یک دست شه وبرای پاک کردنشم اول با شیر پاکن ایروروشه porecalmille کل صورتمو پاک بعد از همون صابون میزنم امیدوارم کمکی کرده باشم
    خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایت نداری

من چون تویی دارم تو چون خود نداری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من از کرم نرم کننده کیو وی و هیمالیا استفاده می کنم ولی باز هم بعد از زدن کرم پودر (اورال بورژوا گاش ) کرم پودر روی صورتم نمی خوابه کسی می تونه من رو هم راهنمایی کنه ممنون لطفا کمک کنید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    من برای پاکسازی پوست صورت استفاده از وکس و ماسک پوست را پیشنهاد میکنم . خیلی عالیه
    برای پاکسازی پوست کل بدن هم اپیلاسیون کامل بدن بهترینه حتی اپیلاسیون خط مایو هم انجام بدین
    iraniwaxcenter.sabaec.ir
    iranianwaxcenter.blogfa.ir
    [email:3bxbxz6b]iranian_waxcenter@yahoo.com[/email:3bxbxz6b]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نظرتان درمورد کرم ابرسان اورال چیه و لطفا یک کرم ابرسان خوب معرفی کنید ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز88
    منظورت هیدرافرش؟منم میخوام بزودی بگیرم..تعرفشو شنیدم..واسه بعد ازفیس واش میخوام
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

[quote=شیماجون]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مهرناز88":3idlad8h
    منظورت هیدرافرش؟منم میخوام بزودی بگیرم..تعرفشو شنیدم..واسه بعد ازفیس واش میخوام[/quote:3idlad8h]

سلام من چند ساله که از کرمهای ابرسان یا هیدراته اورال استفاده میکنم و راضیم.دو نوع داره یکی برای پوست خشک و یکی هم برای پوست چرب و من چون پوستم مختلط یعنی بعضی قسمتهاش خشک و پوسته پوسته میشه و بعضی جاهاش هم چرب از نوعیش استفاده میکنم که مال پوست چرب اکثرا وقتی از حمام بیرون میام ویا زیر کرم پودر اگه پوستم خشک باشه می زنم من که ازش خیلی راضی بودم کاملا جذب پوست میشه و خیلی هم سبک قیمتشم الان باید حدود پونزده باشه

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

کرم آبرسان الارو هم سبک و خوبه . قیمت هم حدود 15000 است.
    فیونا این نوشته را پسندیده.

صفحه 69 از 339 نخستنخست ... 596667686970717279 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف