نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 2712
صفحه 6 از 339 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

کیارش خان من چند سال پیش بعد از یه رژیم غذایی خیلی سخت (فقط ماست خرما سالاد و میوه میخوردم حساب کن 11 کیلو تو یه ماه وزن کم کردم)موهام شروع به ریختن کرد. از اونجایی که داداشم هم مشکل ریزش مو داشت و از قبل از ماینوکسیدیل استفاده کرده بود و نتیجه گرفته بود به من توصیه کرد که منم استفاده کنم .منم بدون مشورت با پزشک شروع کردم به مصرف ولی خیلی منظم و دقیق استفاده کردم دوره درمانش 3 ماهه ست قبل از اینکه دوره کامل بشه من اثراتش رو دیدم یعنی کله ام پر شد از موهای نازک و کرک مانند و به مرور ضخیم هم شدند .بگذریم اثرات هورمونی که میگی تا جایی که من میدونم این اثرات روی خانوماست که طی این مدت احتمال داره موهای زائد بدنشون زیاد بشه مخصوصا در قسمت سر و صورت.ماینوکسیدیل بصورت 12 ساعته هست و برای میران مصرفش یه دونه قطره چکان داخل جعبه ش هست که همون رو پر میکنی و به تمام پوست سر میمالی و خوب ماساژ میدی. درمانهای طبیعی مثل همین که شکیبا جون گفتن خیلی خوبه ولی زمان بیشتری میطلبه.روغن زیتون .زرده تخم مرغ که با شامپو قاطی بشه و سیر معجزه میکنن ولی حوصله بیشتری میخواد.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

كيارش جون همون طور كه نوشين گفت درسته دقيقا در طي مدت مصرف ميفهمي كه موهات حالت پرز دراومده ولي راستشو بخواي اين مربوط به چند سال پيشه منم دقيق يادم نيس چون خودم مصرف نكردم ولي نوشين كاملا درست ميگه حتما بايد دوره درمانو طي كني در مورد عوارض دارو من چيزي نميدونم ولي از كاتالوگش ميشه چيزي فهميد...................

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

ببخشید من فکر میکردم ماینوکسیدیل قرصه! پس جز داروهایی که بصورت موضعی باید مصرف شه! وااااااااااای خدا! ای کاش قرصی چیزی بود! به هر حال ممنون از راهنمایی و جواب دادن به سوالات
    [HIGHLIGHT=#92d050]اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانهء زندگی نباشد , صدای آب هرگز زیبا نخواهد بود[/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

شکیبا جون من دیروز داشتم از طریق ماهواره معرفی محصولات گریماس رو می دیدم که می گفت تقلبیش خیلی زیاده .و تو شهر خودمون هم راحت پیدا نمی شه الان از طریق فروشنده درخواست دادم .به نظرت راهی هست که اصلشو بگیرم .راستی یه جا خوندم شما مدرک گریماس نقره ای داری؟میشه بگی چه جوری باید مدرکشو بگیرم
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

عزيزم بهتره از نمايندگيش خريد كني .........................در مورد مدرك هم برو سايت گريماس بعد بزن اصفحان آموزشگاه مورد نظرتو ميگه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

سلام به همه دوستان.ممنون به خاطر اينكه مطالب منو ميخونين

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

سلام دوستای خوبم
    منم با سفیداب موافقم
    تو شهر خودم چهر ماه رفتم پیش دکتری که تو کانادا دوره دیده پاک سازی کرد عالی حدود 250 تومن کل هزینه اش شد کارش خیلی خوب بود.چند روز پیش دکتر مظاهری می گفت بهترین روش کیسه و سفیداب هستش منم موافقم دوست من همیشه استفاده می کنه پوستش هم محشره مهم اینه که هفتگی لایه برداری کنین.
    روش کار:
    هر بار که حموم می رین تا آخر حموم به صورتتون صابون یا شامپو بدن یا چیزای دیگه نزننین بزارین حسابی بخار بخوره تا منفذ هاش باز بشه بعد یه تیکه از سفیداب رو بکنین و بمالین روی صورتتون بزاریم بمونه لا کار لیف زنیتون تموم بشه بعد با کیسه انگشتی ارام همه جای صورتتون حتا کناره ی بینی رو ماساژ بدین بعد فقط با آب بشورین آخر سر هم یکی دو تا مشت آب خنک بزنین به صورتتون و تمام.بعد از حموم حتما ضد آفتاب استفاده کنید.همش همین در عرض یک ماه میشین عین یه ماه.
    راستی اون دکتر توصیه کرده از صبح که صورتتو می شوری تا وقت غروب صورتت بدون ضد آفتاب نباشه وقتی وضو می گیری یا صورتتو میشوری دوباره بزن من یکی تو خونه دارم یکی هم همیشه تو کیفمه.برای شب هم میتونین از کرم شب اوسرین استفاده کنین حدود 30تا 35 تومنه کلا محصولاتش فوق العاده است من کرم دست هم از همون استفاده مینم.
    موفق باشیم.

صفحه 6 از 339 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین