نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 321 به 328 از 2712
صفحه 41 از 339 نخستنخست ... 313839404142434451 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    24446
    پسند کرده
    30047

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    نقل قول نوشته اصلی توسط azmil
    سلام دوستای عزیز.اگه لطف کنید و یه شوینده مارک خوب که استفاده کردید و راضی بودید بهم معرفی کنید ممنون میشم.و یه سوال من هیچوقت از شیر پاک کن استفاده نکردم و همیشه صورتمو با آب گرم و صابون یا ژل شستشوی سینره شستم .کارم درسته یا نه و اینکه اگه باید از شیر پاک کن استفاده کنم یه مارک خوبشو لطف میکنین بگید
    دوست گلم ... باید بهتون بگم که منم قبلا همین کار شما رو انجام میدادم کلا با شیرپاک کن مشکل داشتم به خواهر که استفاده می کرد هی نق میزدم که این چیه که استفادش می کنی ...(باید بگم که پوستش نسبت به مال من خیلی قشنگتربودو بیشتر از منم ارایش می کرد و همیشه هم جذاب و خوشکل بودو هیچوقت هم مشکلی نداشت .. الحمدلله ) این که بیشتر صورتت رو چرب می کنه ... منم میرفتم نیم ساعت با اب گرم وصابون صورتم رو می شستم و هررو ز بیشتر از دیروز جوش میزدم دریغ از این که نمی دونستم با این کار م باعث میشم بیشتر جوش میزنم .. یه تفکر اشتباهی که ما جوونا بیشتر مرتکبش میشیم اینه که فک می کنیم هرچه بیشتر صورتمون رو بشوریم کمتر جوش میزنیم ... ولی دقیقا برعکسش هست ... من که از اینکه هی دنبال این دکتر واون کرم وپماد خسته شده بودم گفتم که برم سراغ کارایی که خواهرم انجام میده شاید نتیجه گرفتم ... باورکنین ... با یه مراقبت روزانه ساده از بسیاری از مشکلات پوستی خلاص میشم ... اینو فردی می گه که زجر قیامت رو بابت پوستم کشیدم ... سرتون رو درد نیارم ... خواهرا ی گلم ....
    رفتم یه شیرپاک کن از مارک مال خواهرم گرفتم و خلاصه هر کاری که میکرد انجام میدادم باور کنین ...صورتم حالا دیگه یه جوش یا لکه نداره ...الان با یه ضد افتاب زدن ساده می تونم برم بیرون از بس پوستم خوشکل شده ... چشم نزنم خودمو ...
    دوست گلم ... باورکن شستن بیش از حد پوست فقط رطوبتش رو میگیره و بیشتر برای چروک شدن وبقیه مشکلات پوستی مساعدش می کنه .سعی کن بیشتر ارایشت رو با شیرپاک کن پاک کنی ... من شیرپاک کن گارنیر استفاده میکنم و نیازی هم نداره که بعدا بشوریش عزیزم .. قیمتش هم حدود 20 ت هستش ... سعی کن همیشه بایه مرطوب کننده مخصوص صورت صورتت رو تغزیه کنی که تو هوای سردم خشک نشه ... این تجربه این دوسال اخیر من بود دوست گلم ... درضمن همیشه سعی کنین از مارکای مرغوب وباکیفیت واسه پوستتون استفاده کنین ..درسته قیمتشون بالاست ولی نتیجه ش رو تو سالهای اینده می بینین ...
    میشه بگی چه شیر پاکنی؟؟؟ و مدل پوست قشنگت چیه ؟ خواهر نازنینتون دیگه چه کارایی دقیقا انجام میدادن ؟؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من شیرپاک کن نمیزنم
    تونر میزنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نیوشا جان دوست خوبم ..من از شیرپاک کن گارنیر استفاده می کنم ... پوست صورتمم ترکیبی هستش یعنی یه جاهایش چربه ویه جاهایش خشکه ... ممنون گلم چشمات قشنگه عزیزم ... .. خواهر م کار هایی که من انجام میدادم اصلا انجام نمی داد ...
    1. خواهرم نسبت به من خیلی ارومتره ... واین خیلی واسه پوست مفیده .. اعصاب رو می گم .. انسان اروم مث بچه می مونه ... تا حالا دیدی بچه ای جوش بزنه .. چون اعصابی اروم دارن و زیادی حرص نمی خورن
    2. هیچوقت با جوشهایی که احیانا یکی دوتا بودن و قبل از پ ری و د میزد ور نمی رفت کاری به کارشون نداشت وخودشون زود از بین میرفتن و لک هم نمی شد ...
    3. همیشه صورتش رو با مرطوب کننده مرطوب نگه میداشت ... می گفت اگه پوست صورت خشک بشه بدن به پوست دستور میده که چربی بسازه و چربی هم وقتی زیاد میشه باعث جوش میشه ... سعی می کرد .. زود به زود بخور بگیره .. ماسک بزنه .. درکنارشم حسابی ارایش می کرد .... همیشه بهش حسودیم میشد ... می گفتم من که اصلا از این مواد ارایشی استفاده نمی کنم پس چرا جوش میزنم اون نمی زنه ... خلاصه ... بهتون بگم که همیشه هم از گیاه الوئه ورا استفاده کنین ... مثلا ماهی یه بار .. ماسک هم بزنین ... و وسیله ارایشی مارک خوب بگیرین ... ودیگه اینکه من که با اصلاح کردن صورتم مشکل داشتم با دوست برادرم که پزشکی دانمارکی هستش و تو یه اپارتمان باهم زندگی می کنن ...مشورت کردم ... بهم گفت که صورتت رو با ژلیت خشک اصلاح کن 90 درصد مشکلاتت از بین میره .. واینکه از قرص روغن ماهی یا همون امگا3 استفاده کن .. مشکلی برات پیش نمیاد و از اون روز که 3 چهار سال میشه صورتم روبا ژلیت خشک صورتم رو اصلاح می کنم راحت و بدون درد و بدون جوش خیلی راحتم ...
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    5

كسي جواب من را نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط درنگ
    كرم ابرسان براي چي استفاده ميشه؟ از كجا بفهميم پوستمون نياز داره يا نه؟

مگه ميشه تو خونه انجام داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    ندا جون آبرساني رو توي آرايشگاه انجام ميدي يا اينكه خودت؟ و ميدوني اگه خودمون بخوايم انجام بديم چجوري و با چي؟

Maryam65 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    168
    پسند کرده
    63

من اینو امروز خریدم
    لوسیون پوست شامل 80 درصد آلوئه ورا
    8400

MMaryaM آواتار ها
    ســــــارا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    63

دوستان لوسيونو بايد بعداز اينکه روي پوست خشک شد شست؟ يا نبايد بشوريم؟
    مريم جون شما راضي هستي؟

چرا هیچکس منو راهنمایی نمیکنهههههههههههههههههه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MMaryaM
    دوستان لوسيونو بايد بعداز اينکه روي پوست خشک شد شست؟ يا نبايد بشوريم؟
    مريم جون شما راضي هستي؟

چرا هیچکس منو راهنمایی نمیکنهههههههههههههههههه
    دوست گلم لوسیون بدن منظورت دیگه ... من لوسیون رو بعداز اومدن از استخر که پوستم بعداز کلراب استخر خشک نشه .. میزنم و بعدا زاصلاح موهای دست وپا ونیازی هم نداره بشوریش .. دوست گلم ... لوسیونی که برای رفع خشکی پوست هست رو اصلا نمی شوریش خودش جذب پوست میشه ..
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

دوستان گلم اینم عکس شیرپاکن که خواسته بودین .. نیازی به شستشو نداره واسه چشمم مناسبه .... من سه ساله ازش استفاده می کنم

صفحه 41 از 339 نخستنخست ... 313839404142434451 ... آخرینآخرین