نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 305 به 312 از 2711
صفحه 39 از 339 نخستنخست ... 293637383940414249 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    MMaryaM آواتار ها
    ســــــارا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    63

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

یه چیز بهم معرفی کنین که شبا باهاش صورتمو پاک کنمو بخوابم بدون نیاز به آب
    البته من فقط ضد آفتاب می زنما

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها .... يه چي بگم !
    صورتم جوش ميزنه هركاريشم ميكنم خوب بشو ني ... اخه معمولا بعد ارايشگاه همش ميريزه بيرون. از همون اول همينجوري بود ...
    شيكارش كنم ؟جوشاي ريزه همش ... قبل پ ر ي و د ي هم زيادتر ميشه ....
    آنشرلی هم نشدیم که بگن :
    آنه ....
    تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت ... !!!!!!!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام خانوما لطفا به همه سوالام جواب بدیناااا !
    1- نظرتون راجع به کرم پودر بورژوا چیه؟ واسه چه پوستایی خوبه؟ و ماندگاریش روی پوست چطوره؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

این مارکی که عکسش گذاشتم چطوره؟<o:p></o:p>

2- نظرتون راجع به پنکک بورژوا چیه و قیمتش چقدره؟ واسه چه پوستایی خوبه؟ و ماندگاریش روی پوست چطوره؟<o:p></o:p>

این مارکی که عکسش گذاشتم چطوره؟<o:p></o:p>

لطفاااااااااا جواب بدهییییید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط huria
    mishajun
    چی رو چی ... عزیزم ... که واست توضیح ودم جیگر
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط azmil
    سلام دوستای عزیز.اگه لطف کنید و یه شوینده مارک خوب که استفاده کردید و راضی بودید بهم معرفی کنید ممنون میشم.و یه سوال من هیچوقت از شیر پاک کن استفاده نکردم و همیشه صورتمو با آب گرم و صابون یا ژل شستشوی سینره شستم .کارم درسته یا نه و اینکه اگه باید از شیر پاک کن استفاده کنم یه مارک خوبشو لطف میکنین بگید
    دوست گلم ... باید بهتون بگم که منم قبلا همین کار شما رو انجام میدادم کلا با شیرپاک کن مشکل داشتم به خواهر که استفاده می کرد هی نق میزدم که این چیه که استفادش می کنی ...(باید بگم که پوستش نسبت به مال من خیلی قشنگتربودو بیشتر از منم ارایش می کرد و همیشه هم جذاب و خوشکل بودو هیچوقت هم مشکلی نداشت .. الحمدلله ) این که بیشتر صورتت رو چرب می کنه ... منم میرفتم نیم ساعت با اب گرم وصابون صورتم رو می شستم و هررو ز بیشتر از دیروز جوش میزدم دریغ از این که نمی دونستم با این کار م باعث میشم بیشتر جوش میزنم .. یه تفکر اشتباهی که ما جوونا بیشتر مرتکبش میشیم اینه که فک می کنیم هرچه بیشتر صورتمون رو بشوریم کمتر جوش میزنیم ... ولی دقیقا برعکسش هست ... من که از اینکه هی دنبال این دکتر واون کرم وپماد خسته شده بودم گفتم که برم سراغ کارایی که خواهرم انجام میده شاید نتیجه گرفتم ... باورکنین ... با یه مراقبت روزانه ساده از بسیاری از مشکلات پوستی خلاص میشم ... اینو فردی می گه که زجر قیامت رو بابت پوستم کشیدم ... سرتون رو درد نیارم ... خواهرا ی گلم ....
    رفتم یه شیرپاک کن از مارک مال خواهرم گرفتم و خلاصه هر کاری که میکرد انجام میدادم باور کنین ...صورتم حالا دیگه یه جوش یا لکه نداره ...الان با یه ضد افتاب زدن ساده می تونم برم بیرون از بس پوستم خوشکل شده ... چشم نزنم خودمو ...
    دوست گلم ... باورکن شستن بیش از حد پوست فقط رطوبتش رو میگیره و بیشتر برای چروک شدن وبقیه مشکلات پوستی مساعدش می کنه .سعی کن بیشتر ارایشت رو با شیرپاک کن پاک کنی ... من شیرپاک کن گارنیر استفاده میکنم و نیازی هم نداره که بعدا بشوریش عزیزم .. قیمتش هم حدود 20 ت هستش ... سعی کن همیشه بایه مرطوب کننده مخصوص صورت صورتت رو تغزیه کنی که تو هوای سردم خشک نشه ... این تجربه این دوسال اخیر من بود دوست گلم ... درضمن همیشه سعی کنین از مارکای مرغوب وباکیفیت واسه پوستتون استفاده کنین ..درسته قیمتشون بالاست ولی نتیجه ش رو تو سالهای اینده می بینین ...
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 1FaraNak
    میشا جون دور چشم گارنیر واقعا تاثیر داره؟ کدوم مدلش چه رنگیه چند تومن؟؟؟

من واسه سیاهییییییی میخوام
    دوست گلم ... من این کرم دورچشم رو چند سالی میشه که استفاده می کنم البته یه چند مدلیش رو استفاده کردم که این اخریه خیلی عالی بوده ...حتما عکسش رو برات میزارم بزارم بگردم لینک سایتش رو هم برات میزارم ... همه ما معمولا چیزی رو به بقیه معرفی میکنیم که کارش رو دیدیم و یا استفاده شون کردیم من یکی که اینجوریم نمی تونم بدون دلیل یا استفاده چیزی رو به بقیه معرفی کنم ... کرم دور چشم گارنی ر کاکائوی رولی ... شایدم برات عکسش رو گذاشتم اگه موفق بشم ... حتما

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/product.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_SKINCARE^SKIN _RENEW^SKIN_RENEW_DISCOVER^SKIN_RENEW_RTN2&prdcode =P19021
    عزیزم این لینک اون کرم دورچشم هستش تو سایت توضیحات بیشتر رو داده امیدوارم کمکت کرده باشم دوست گلم

صفحه 39 از 339 نخستنخست ... 293637383940414249 ... آخرینآخرین