نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 2,497 به 2,504 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mona_mona آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط فندق کوچولو نمایش پست ها
    سلام خانوما ، من 27 سالمه و چند وقتی که به صورتم توجه میکنم داغونه ! جنس پوستم مختلطه و رنگ پوستم گندمی ، 5 سال پیش بخاط موهای زیاد و سیاه ،الکترولیز کردم ، حالا : صورتم پر از کک مکه و تیره شده و یه حالت سوراخ سوراخ شده ... چیکار کنم ؟ که صورتم خوب بشه ؟ خیلی حالم بده
    ممنونتون میشم راهنماییم کنید
    راستی من قبلا صورتم جوش نمیزد ولی حالا جوش میزنه و بعد از مدتی هم لک میشه
    من از دکتر پوست شنیدم که موثرترین راه برای از بین بردن لک های صورت ، لیزر هست. البته ظاهرا بعد از یکی دو سال ، ممکنه مجددا لک ها برگرده که باید مرتبط از ضد افتاب استفاده بشه. بنظرم اگر نمی خوای که لک هاتو با پنکیک بپوشونی و می خواهی که اونها رو واقعا از بین ببری باید بری پیش یک متخصص لیزر پوست و ضمنا پس انداز خوبی هم داشته باشی
    برای جوشهای صورتت هم با توجه به اینکه سنت 27 ساله و تا حالا جوش نمی زدی ، تجربه ام می گه ممکنه هورمونی باشه که اگه مایلی یک متخصص زنان برای چکاپ برو .
    چو غنچه گرچه فروبستگیست کار جهان ، تو همچو باد بهاری گره گشا می باش

mona_mona آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    منم موهای صورتم رشدش زیاد شده چکار کنم آیا ؟؟ مخصوصا چونه و پشت لب
    من یکی از دوستام مثل شماست ، ظاهرا تنها چاره اش لیزر هست . دوستم برای اینکه هزینه اش کم بشه از سایتهای تخفیف گروهی که همیشه هم با قیمتهای خوب ، لیزر موهای زائد رو می ذارن ، استقاده می کنه .

mona_mona آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarajalili نمایش پست ها
    ميشه لطفاً يه كرم پودر خيلي خوب هم معرفي كنيد كه هم جوش هاي زئت رو بپوشونه و هم نافذ باز رو قيمتش هم اصلاً مهم نيست تا ٥٠٠ تومن هم ميدم ولي نگيد كلينيك و استي لودرو لانكوم چون از فروشنده ها شنيدم تمام اين ماركها تو ايران تقلبي مگر اينكه آدرس جايي رو بديد كه واقعاً اصل باشه ممنون
    من هر وقت بخوام کرم پودر خوب بگیرم و مطمئن باشم که اصله ، می رم فروشگاه هایلند توی میدون آرژانتین ، طبقه دوم ، مارکهای خوب رو برای تست شما گذاشتند و کنار هر مارک لوازم آرایشی ، خانمی هست که توضیحات را بهت می ده ، بنظرم برو اونجا از هرکدوم تست کن .
    sarajalili این نوشته را پسندیده.

قانع آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    2984
    پسند کرده
    1219
    نقل قول نوشته اصلی توسط فندق کوچولو نمایش پست ها
    سلام خانوما ، من 27 سالمه و چند وقتی که به صورتم توجه میکنم داغونه ! جنس پوستم مختلطه و رنگ پوستم گندمی ، 5 سال پیش بخاط موهای زیاد و سیاه ،الکترولیز کردم ، حالا : صورتم پر از کک مکه و تیره شده و یه حالت سوراخ سوراخ شده ... چیکار کنم ؟ که صورتم خوب بشه ؟ خیلی حالم بده
    ممنونتون میشم راهنماییم کنید
    راستی من قبلا صورتم جوش نمیزد ولی حالا جوش میزنه و بعد از مدتی هم لک میشه
    عزیزم اگه منظورت اینه که پوستت پرتقالی شده درمان غیر داروییش اینه

استفاده از مواد لایه*بردار می*تواند نقش مهمی *در باز کردن راه خروجی چربی پوست و بسته شدن منافذ داشته باشد. یک راهکار عملی برای بسته*شدن منافذ باز این است که هر روز در پایان استحمام،* زمانی که پوست تحت*تاثیر بخار گرم قرار دارد، از یک شوینده* دانه*دار (گرانولر) برای شستشوی پوست صورت به مدت 10 تا 15 ثانیه استفاده شود. به این شوینده*ها «اسکراب» گفته می*شود. در واقع دانه*های خشنی که داخل این شوینده*ها وجود دارد، باعث لایه*برداری سطحی و پاک*کردن منافذ می*شود. پس از این شستشو، آبکشی با آب*سرد و خشک کردن پوست با یک حوله لطیف لازم است. سپس باید از یک کرم لایه*بردار مانند اسیدگلیکولیک (5 تا 10 درصد) یا اسیدسالیسیلیک (2 درصد) استفاده کرد. مصرف ضدآفتاب ملایم و بدون چربی در طول روز نباید فراموش شود.
    F E R E S H T E و mahbube این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    407
    پسند کرده
    85
    سلام دوستان

من 25 سالمه و پوست صورتم خشکه . پوست صورتم طراوت نداره و مرده شده . دوست دارم مثل بعضی خانوما که گل انداخته و پرطراوت و براق هست باشه میشه اگر در این زمینه تجربه دارید از ماسک یا کرم یاهرچی که استفاده کردید و جواب داده به منم بگید؟ ممنون میشم

زینب
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    607
    پسند کرده
    1284
    بچه ها سلام
    من صورتم خیلی کم جوش میزنه ولی روی گونه هام کلی جوش زیر پوستی هست که مخصوصا وقتی نور بهشون میخوره خودشونو نشون میدن. اگه یه نفر ببینه متوجه نمیشه که جوش زیر پوستی دارم. ولی الان زیادتر شده و بیشتر معلومه. تورو خدا زود بگین درمانش چیه؟؟؟؟
    عجله دارم. چند روز دیگه میخواد خواستگار بیاااااد

mona_mona آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصوره اردیبهشتی نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 25 سالمه و پوست صورتم خشکه . پوست صورتم طراوت نداره و مرده شده . دوست دارم مثل بعضی خانوما که گل انداخته و پرطراوت و براق هست باشه میشه اگر در این زمینه تجربه دارید از ماسک یا کرم یاهرچی که استفاده کردید و جواب داده به منم بگید؟ ممنون میشم
    شنیدم سرم ویتامین سی برای این منظور خوبه . به شرطی پوستت مستعد جوش نباشه .
    pooneh 007 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    10
    سلام منصوره اردیبهشتی کرم ویتامین a و ویتامین c خیلی عالیه و هم خشکی رو از بین میبره و هم پوستو سفت میکنه . خاصیتی متل لیزر داره.....اگه سوالی داشتی بپرس من کار پاکسازیه پوست انجام میدم خوشحال میشم کمکت کنم....

• بانک بند ناف