رسانه مامی سایت
Like Tree162Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 2,401 به 2,408 از 2582
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    عزیزم ماتریکسیل رو میشه به دور چشم هم زد . یعنی واسه چروک دور چشمهم خوبه ؟ اخه توی سایت زده برای دور چشم مانعی نداره
    راستش نمیدونم برای دور چشم هم موثره یا اصلا میشه دور چشم استفاده کرد یا نه
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

2. وصال شاپ
    deli50 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    449
    پسند کرده
    152
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق 1 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید .من زیاد اهل ارایش نیستم تازگیها تصمیمگرفتم به ظاهرم برسم میخوام بدونم زیر کرم پودرم چه کرمی بزنم تا صورتم یکم مرطوب بشه قبلا فقط ضدافتاب میزدم .سوال دیگم اینه که خواسته باشیم مژه بکاریم ایا دوام داره یا نه؟
    کسی نیست جوابب بده
    خانومهای عزیز کمککککک
    من تا دیروز اصن به پوستم در هیچ نقطه از بدنم توجه نداشتم 32 سالمه و خط خنده و زیر چشم هم چروک دارم.مشکلات من ایناست کسی میتونه کمک کنه
    1- من غیر ضد افتاب مای هیچ چی به پوستم نمیزدوم برای ارایش و خیلی هم تو افتاب میرم بیرون از امروز تصمیم گرفتم ارایش کنم البته اصولی نه فقط یک ضدافتاب و ریمل و خط چشم و رژ .میخوام کرم پودر و پنکیک بزنم میخوام بدونم زیرش چه کرمی خوبه پوستم نه خشکه نه چرب البته پوست بدنم چربه ولی صورتم نه زیاد .در ضمن صورتم کمی سبزه شده
    عزیزم نوع کرم بستگی به پوست شما دارد من خودم کرم بدون چربی کلیون را یکسال است استفاده می کنم البته قبلا هایسیک مصرف می کردم اصولا محصولات کلیون یا هر برند به نام دیگری متناسب هر پوستی کرم خاص خود را دارد یک محصول هم به نام کرم چند منظوره کلیون دارد که هم قیمتش مناسب است هم کارایی اش هم حجم کرمش من دوستام وهمسرم از این کرم استفاده میکنند وهمه راضی اند
    2- برای خط خنده و خطهای زیر چشم و یکم هم پیشونی چی بزنم یکی بگین برای همش خوب باشه (از نظر مالی هم مناسب باشه)
    برای خطوط دور چشم که نمی توان کاری کرد مگر استفاده از کرم دور چشم مثل اوریاژ یا اورال البته لیفتش برای جلوگیری از بیشتر شدن خطوط یا تزربق بوتاکس انهم بستگی به دکترت دارد که از 150 تا450 هزار تومان متغییر است برای خط خنده هم تزریق ژل میتوان کرد که هزینه اش از 800 هزار تومان به بالا است البته با همون کرم چند منظوره خطوط صورتت بیشتر از نخواهد شد ولی نه 100%

3- دستهام رو چون بدون دستکش ظرف میشورم و مراقب نبودم خیلی چروک و سر غضروفای بند انگشتا و خود دست سیاه شده پینه بسته چکار کنم
    استفاده از دستکش وچرب کردن دست با کرم های مثل ثمین 12تومانه یا وازلین 3 هزار تومانه چند بار در روز
    4- غوزک پاهام که موقع نشستن رو زمینه سیاه شده چکار کنم
    برا یسیاهی غوزک پا استفاده از کیسه وسفیداب -مصرف نمک حمام (تو اینترنت بزن نمک شیر حمام وببین از کجا باید خرید 12000 تومانه برای شاید یک سال قابل مصرف است)-بعد حمام از کرم های سفید کننده نقاط تیره (از داروخانه تهیه کن نهایت 12000 تومانه)استفاده کن
    5 -من با تیغ موهای زاید پاهامو برمیدارم بعضی اوقات خیلی میخاره وقتی میخارونم زخم میشه و لک اونا مونده چکار کنم پاهام سفید شه
    6- این که میگن اپیلاسیون با موم نقاط....را سفید میکنه راست میگن من اینقد با تیغ زیر بغل و ....را اصلاح کردم سیاه شده چکار کنم
    بله اپیلاسیون خیلی تاثیر دارد کرم بالا را از داروخانه
    7- این دنبه و شکر را چطوری استفاده کنیم برای دست که سفید شه

ممنون از کسی که کمک کنه
    راستی اینا همه رو با هزینه خیلی خیلی کم میخوام اگه بشه از چیزای طبیعی مث همین دنبه و شکر درست بشه بهتره
    امیدوارم توانسته باشم کمکی کرده باشم

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1362
    پسند کرده
    2817
    دوست جونیا کسی تا حالا از کرم دور چشم لیراک و الارو استفاده کرده آیا ؟
    از کدومشون راضی بودین ؟
    موندم کدوم را بگیرممممممممممممممم
    بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    800
    پسند کرده
    906
    کسی رزلب جنس خوب با رنگ زرشکی -جگری مات که قیمتش حداکثر تا 50 -60 تومان باشه میشناسه؟ ایوسن لورنو خودم میشناسم که خیلی گرونه اینو دوستم میخواد اگه میدونید هم تو تهران و هم تو کرج بگید کجاها دارن ممنون دوستان
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    2
    سلام دوستان ببخشید اگه سوال رو جای مناسبی نپرسیدم چون تازه واردم نتونستم تاپیک مربوط به آرایش مو رو پیدا کنم.جنس موهای من خشک و کمی حالت مجعد دارن زمانی که با اتو موهام رو صاف میکنم کدر میشن و خیلی خشک از اسپری شاین هم یک بار استفاده کردم و موهام حالت خیلی سفت و خشک گرفتن و براق هم نشدن.اگه میتونین بهم کمک کنین ممنون میشم جواب بدین.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    65
    پسند کرده
    131
    از ماسك مو مخصوص موهاي خشك استفاده كن يا سرم كريستال مخصوص اتو كردن مو
    لبخند بزن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارديبهشت نمایش پست ها
    از ماسك مو مخصوص موهاي خشك استفاده كن يا سرم كريستال مخصوص اتو كردن مو
    خیلی ممنون این سرم مو کریستال با سرم موی معمولی کریستال متفاوته؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    65
    پسند کرده
    131
    فكر كنم فرق داشته باشه چون يكي دوستان بهم گفت يه سرم كريستال هست مخصوص سشوار و اتو از داروخانه بپرسيد بيشتر كمك ميكنن
    لبخند بزن

• گروه تولیدی مرادی