نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 2,385 به 2,392 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان عاشق 1 آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    3269
    پسند کرده
    5989
    خانومهای عزیز کمککککک
    من تا دیروز اصن به پوستم در هیچ نقطه از بدنم توجه نداشتم 32 سالمه و خط خنده و زیر چشم هم چروک دارم.مشکلات من ایناست کسی میتونه کمک کنه
    1- من غیر ضد افتاب مای هیچ چی به پوستم نمیزدوم برای ارایش و خیلی هم تو افتاب میرم بیرون از امروز تصمیم گرفتم ارایش کنم البته اصولی نه فقط یک ضدافتاب و ریمل و خط چشم و رژ .میخوام کرم پودر و پنکیک بزنم میخوام بدونم زیرش چه کرمی خوبه پوستم نه خشکه نه چرب البته پوست بدنم چربه ولی صورتم نه زیاد .در ضمن صورتم کمی سبزه شده
    2- برای خط خنده و خطهای زیر چشم و یکم هم پیشونی چی بزنم یکی بگین برای همش خوب باشه (از نظر مالی هم مناسب باشه)
    3- دستهام رو چون بدون دستکش ظرف میشورم و مراقب نبودم خیلی چروک و سر غضروفای بند انگشتا و خود دست سیاه شده پینه بسته چکار کنم
    4- غوزک پاهام که موقع نشستن رو زمینه سیاه شده چکار کنم
    5 -من با تیغ موهای زاید پاهامو برمیدارم بعضی اوقات خیلی میخاره وقتی میخارونم زخم میشه و لک اونا مونده چکار کنم پاهام سفید شه
    6- این که میگن اپیلاسیون با موم نقاط....را سفید میکنه راست میگن من اینقد با تیغ زیر بغل و ....را اصلاح کردم سیاه شده چکار کنم
    7- این دنبه و شکر را چطوری استفاده کنیم برای دست که سفید شه

ممنون از کسی که کمک کنه
    راستی اینا همه رو با هزینه خیلی خیلی کم میخوام اگه بشه از چیزای طبیعی مث همین دنبه و شکر درست بشه بهتره
    ته چین

یک خردادی آرام میرود
    آنچنان آرام که ندانی کی رفته است!
    اما وقتی جای خالی او را ببینی
    آن چنان سخت رفته است
    که تمام عمر زمان رفتنش را فراموش نکنی......

2. بانک بند ناف
    لوس لوس آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    2936
    پسند کرده
    2429
    ستاره سهیل عزیز بله ahaشب و ویتامین سی روز/سیندرلا جان کانسیلر پریم هم خوبه عزیز /مامان عاشق جان با این اوصافی که گفتی پوستت چرب کم آبه پس حتما کرم آبرسان و ماسک خیار استفاده کن تو ایرانیها سینره برا خط خنده اگه عمیق نباشه ماسک سفیده تخمرغ بزن و ار کرم ها همون پریمی که دوستان گفتند رو بگیر/برا دستات هفته ای یه بار با دنبه وشکر ماساژبده وبا آب ولرم بشور و محلول گلسیرین وآبلیمو درست کن بذار کنار ظرقشوی و بعد از کارات استفاده کن/برا سفید شدن بدنت تو حمام به بدنت حنا بذار بعد ده دقیقه بشور و نتیجشو یه ماه بعد اعلام کن/ اونجاهایی که ار پاهات لک شده هیدرو کینون بگیر بزن ولی نباید نور ببینه وگرنه لکت زیاد میشه/عزیزم حرم هم رفتی التماس دعا
    یکرنگ بمان حتی اگر دنیایی زندگی میکنی که مردمانش برای پررنگ شدن حاضرندهزار رنگ باشند

girl.balouch آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1199
    پسند کرده
    103
    برا دستات هفته ای یه بار با دنبه وشکر ماساژبده وبا آب ولرم بشور

ن همینو نفهمیدم شرمنده دنبه رو از کجا گیر بیارم ؟ مگه گوشت نیست ؟ چطوری استفادش کنم ؟ بعدشم شکرو خالی خشک بزنم ؟ به دستم ؟ گلیسرین دارم میزنم چند هفتس کمی بهتر شدن ولی هنوز اون دستای اول خودم نشدن
    همین جریان دنبه رو برام یکی روشن کنه ممنون میشم من با ابی چیزی قاطی کنم چطوریاست ؟؟
    "زنان میلیاردی پوش ایران"
    از پروفایلم دیدن کنید حتما

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    3
    العا 13 روز کرمها رو میزنم تغییری تو لک ها حس نمیکنم اما پوستم فوق العاده بهتر شده.

... رضوان ... آواتار ها
    industry1387
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    7040
    پسند کرده
    6866
    سلام خانمهای گل

رنگ پوست که تیره شده دنبه و شکر بذاریم خوبه؟
    گلیسیرین و ابلیمو نسبتش چجور باید باشه؟
    بهد یه سوال دیگه:برای چروک و سیاهی زیر چشم چه باید کرد؟

ممنون که جواب میدید
    شوید پلو تبریزی

ما چله نشین شب یلدای حسینیم
    ماتم زدگان غم عظمای حسینیم

زهرا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    58
    نقل قول نوشته اصلی توسط لوس لوس نمایش پست ها
    ستاره سهیل عزیز بله ahaشب و ویتامین سی روز/سیندرلا جان کانسیلر پریم هم خوبه عزیز /مامان عاشق جان با این اوصافی که گفتی پوستت چرب کم آبه پس حتما کرم آبرسان و ماسک خیار استفاده کن تو ایرانیها سینره برا خط خنده اگه عمیق نباشه ماسک سفیده تخمرغ بزن و ار کرم ها همون پریمی که دوستان گفتند رو بگیر/برا دستات هفته ای یه بار با دنبه وشکر ماساژبده وبا آب ولرم بشور و محلول گلسیرین وآبلیمو درست کن بذار کنار ظرقشوی و بعد از کارات استفاده کن/برا سفید شدن بدنت تو حمام به بدنت حنا بذار بعد ده دقیقه بشور و نتیجشو یه ماه بعد اعلام کن/ اونجاهایی که ار پاهات لک شده هیدرو کینون بگیر بزن ولی نباید نور ببینه وگرنه لکت زیاد میشه/عزیزم حرم هم رفتی التماس دعا
    عزیزم گفتی برا سفید شدن پوست حنا بذاریم؟پوست رنگ نمیگیره؟

Behnush آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1235
    پسند کرده
    1456
    سلام ببخشید اساتید برای جلوگیری یا برطرف شدن چروکهای ریز دور چشم از چ سنی باید اقدام کردو چ کرمی مناسب تره...من27 سالمه
    بعد اینکه من پوست پلکم کمی شله و میترسم زود چروک شه راهی برای جلوگیریش هس ایا؟
    بهترین راه برای زدودن موهای زاید در مناطق(بوووق)چیه و برای رفع تیرگی زیر بغل چی خوبه
    ... رضوان ... این نوشته را پسندیده.
    ﻧـــﮕﺎﻫــﺖ ﺑـــﻪ ﺁﻥ ﺑـــﺎﻻ ﺑـــﺎﺷـﺪﺗـــﺎ ﺩﻟـــﺖ ﺍﺯ ﺁﺩﻡ ﻫـــﺎی ﺍﯾـــﻦ ﭘــــﺎﯾــﻴــﻦ ﻧــــﮕـــﻴـﺮﺩ…

لوس لوس آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    2936
    پسند کرده
    2429
    دختر بلوچ عزیز وقتی گوشت میگیرید یه کم دنبه ازش بردار شکر رو هم خشک بریز در واقع این یه نو ع اسکرابه دنبه به اندازه یه گردو بذار پشت دستت یه ق چای خوری شکر هم اضافه کن و شروع کن به ماساز زیر دستت هم یه چیزی مشمع پهن کن اگرشکرا ریخت دنبه رو توش بغلتون و جمعشون کن ودوباره ماساژ بعد اون یکی دستت رود هم انجام بده و بعد با آب بشور دیگه /به به چقدر واضح گفتم بزن اون دگمه قشنگه تشکرو
    nazi15, ... رضوان ..., Behnush و 10 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    یکرنگ بمان حتی اگر دنیایی زندگی میکنی که مردمانش برای پررنگ شدن حاضرندهزار رنگ باشند