نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 2,089 به 2,096 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

مرسده جان به نظرم شما اول باید به فکر ریشه یابی جوش هایی که میزنی باشی بعد دنبال درمانش ... خود من صورتم خیلی جوش میزنه ...تا بحال همه مدل دکتر پوست رفتم ...حتی خواستم از آکوتان استفاده کنم که بخاطر چربی خونم نشد ...الان تازه فهمیدم مشکل هورمونی دارم و دارم قرص میخورم و جوشهام بهتر شده ...شما اول جوشها رو ریشه کن بکن بعد برو سراغ جای جوش
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    سلام دوستان. من 33 سالمه و احساس مي كنم داره جاي اخمم خط مي افته. محصولي هست كه استفاده كنم يا اينكه بايد برم دكتر؟ پوستم هم خشكه.
    به بوتاکس فکر کردی ؟ فکر کنم گزینه بدی نباشه برای خط اخم.

میبخشید ولی بوتاکس برای سنین 45 سال به بالا هست اگر در این سن بوتاکس انجام بدهند دیگه در سنین بالا تر هیچ چیز جواب گو نیست ودر ضمن تزریق بوتاکس خیلی تخصصی هست ولی خیلی جاها بدون علم انجام میدهند و خطرات بسیاری دارد

میتونید با شماره های 09115008417 و 2237389-141 آقای هوشمند تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند
    با عرض شرمندگی بوتاکس برای 45 سال به بالا نیست و استفادش بسته به شرایط پوست هز فرده ، گاهی وقتها سن پوست هیچ ربطی به سن واقعی نداره و مسلما تشخیصش با دکتره که ببینه آیا فرد به این گزینه احتیاج داره یانه ، و من پیشنهاد می کنم اگه قراره با کسی مشورت بشه چه بهتر که یه وقت دکتر بگیری و با دکتر صحبت کنید.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام این درسته که پوستای چرب نباید کرم ابرسان استفاده کنن.؟اگر درست نیست چه مارکهایی برا پوست چرب پیشنهاد میدین؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

مرسی الهه جون پوستم مختلطه زیاد مستعد جوش نیست.چه اسکرابی بخرم؟
    الهی به امید تو

*joody* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه(مامان النا)
    مرسده جان به نظرم شما اول باید به فکر ریشه یابی جوش هایی که میزنی باشی بعد دنبال درمانش ... خود من صورتم خیلی جوش میزنه ...تا بحال همه مدل دکتر پوست رفتم ...حتی خواستم از آکوتان استفاده کنم که بخاطر چربی خونم نشد ...الان تازه فهمیدم مشکل هورمونی دارم و دارم قرص میخورم و جوشهام بهتر شده ...شما اول جوشها رو ریشه کن بکن بعد برو سراغ جای جوش
    الهه جان منم مدتیه که بدلیل نامنظم شدن پریودم پیشونیم پر جوشه ولی دکتر پوستم قبول نمیکنه مال هورمونه وکلی دارو آنتی بیوتیک داده و خوردم تا قطع کردم بازم جوش زدم...حالا تصمیم دارم قرص جلوگیری بخورم که پریودم منظم بشه و شاید جوشام خوب شه ...شما قرص جلوگیری میخورین یا قرص دیگه اییه ...میشه اسم قرصتو بگی؟اسپیرو نولاکتون نباشه که به من نمیسازه

الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

[quote=*joody*]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "الهه(مامان النا)":1ezbtxir
    الهه جان منم مدتیه که بدلیل نامنظم شدن پریودم پیشونیم پر جوشه ولی دکتر پوستم قبول نمیکنه مال هورمونه وکلی دارو آنتی بیوتیک داده و خوردم تا قطع کردم بازم جوش زدم...حالا تصمیم دارم قرص جلوگیری بخورم که پریودم منظم بشه و شاید جوشام خوب شه ...شما قرص جلوگیری میخورین یا قرص دیگه اییه ...میشه اسم قرصتو بگی؟اسپیرو نولاکتون نباشه که به من نمیسازه[/quote:1ezbtxir]

عزیز اتفاقا همون اسپرینو لاکتون و سیپروترون کامپاند رو میخورم ...
    یکی از همسایه های مامانم دکترای بیوشیمی داره اون بهم گفت که مثل من خیلی جوش میزده و وقتی آزمایش هورمون داده فهمیده علت هورمونهای بهم ریخته هست نه چیز دیگه ای .. خاله من هم فوق بیوشیمی هست ازش تمام هورمونهای مربوط به پوست رو پرسیدم و یا داشت کردم ... بعد تو یه درمانگاه تامین اجتماعی پیش دکتر عمومی که کار پوست هم انجام میده رفتم و بهش لیست رو دادم و گفتم خاله من این لیست هورمون رو داده که ن برم آزمایشگاه برام انجام بدن ..اما من چون تعریف کار شما رو شنیده بودم خواستم با شما هم مشورت کنم که این هورمونها همش لازمن یا نه یا شاید باید چیزی بهش اضافه بشه ..گفتم میخواستم بیام مطب ولی شماره رو نداشتم ...اونم تموم هورمونها رو نوشت ...جواب رو گرفتم و رفتم پیش دکتر غدد ..البته پیش زنان هم میتونی بری ...

ببین منم کلی آنتی بیوتیک الکی خوردم ...حالا تو پیش یه دکتر غدد برو شاید جایگزین اسپرینو لاکتون وجود داشته باشه

الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

نقل قول نوشته اصلی توسط منصاره
    مرسی الهه جون پوستم مختلطه زیاد مستعد جوش نیست.چه اسکرابی بخرم؟
    عزیزم میتونی با دکتر دارو خانه مشورت کنی تا بهترین اسکراب رو با توجه به پوستت بده ... یه زمانی اسکرابswiss formula پیدا میشد که الان نیست من پارسال اسکرابhollywood style (apricot. mint& oatmeal ) رو 12500 یا 13 تومن خریدم که چون صورت من جوش میزد روش نوشته ultra gentle که یعنی ملایم و برای پوست حساس منه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    4

سلام به همگی من یه مدتی جوش زیاد می زدم رفتم دکتر خلاصه با خوردن قرص جوش هام رفت حالا فقط یه خورده از جای جوش هام و سوراخ های ریزی هست برای جلسه دوم رفتم بهم چند تا کرم داده گفت اگه خوب نشد باید میکرودرم کنی من تازه شروع به استفاده از کرم هام کردم به نظر شما اگه خوب نشد میکرودرم کنم کسی هست که میکرودرم کرده باشه ؟ تاثیر داره ؟ قیمتش چجوریه؟این بهتره یا لیزر؟
    انسان ها مثل عکس میمونند
    زیاد که بزرگشون کنی
    کیفیتشون پایین میاد

• بانک بند ناف