نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,977 به 1,984 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه گلی
    نقل قول نوشته اصلی توسط missy
    دوستان شرمنده
    مطمئنم درکم میکنید که 250 صفحه رو حوصله نکنم بخونم !

راستش من یه پوست مختلط دارم از نظر چربی ... روی بینی و پیشونی و گونه هام تقریبا چربه
    تا 3 سال پیش فقط مرطوب کننده میزدم و هیییییچ جوشی نداشتم ... و دقیقا از زمانیکه شروع کردم به ضد آفتاب زدن ، کم و بیش جوش میزنه روی صورتم !
    دو تا لک هم خیلیی وقته روی لپم مونده !!! چیییییییییییکار کنم بره !؟

گفتن که ضد آفتاب باید فاقد چربی باشه تا زیر آفتاب خودش باعث ایجاد مشکل و جوش نشه !

حالا بنظرتون بهترین ضد آفتاب چیه ؟!
    واسه پوست حساس دور چشم ضد آفتاب استفاده بشه یا نه ؟! اگه آره چی مارکی بهتره ؟! ... پیری و چین و چروکه زودتر از موعد نیاره !
    دوست خوبم من ضدافتاب مارکSVR میزنم خیلی راضیم برادورچشم ضدافتاب مخصوص هست مارک من اردن نارنجی رنگه البته میخواستم ازهمون مارک اس وی ار بگیرم گیرم نیومد
    منمsvrتازه گرفتم خیلی خوبه قبلا همیشه لیراک می گرفتم که واقعا لیراک یه چیز دیگس

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    5

سلام دوستان عزیز
    من روی بینی ام خیلی چربه. چه کرم یا چه کاری را پیشنهاد میکنید که بتونم چربیش را کنترل کنم؟ احساس میکنم اگه روزنه های پوستم را فشار بدم ازش چربی بیرون میاد!
    یه سوال دیگه مامانم رو بینیش یه لک تیره زده از چه دارویی برای رفعش استفاده کنم
    cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981

يه کرم دور چشم داشتم الان تموم شده ميخام عوض کنم . اون هم به پوست بستگي داره يا نه فقط قوي و ضعيف داره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

خانم کوچیک نوشته است:

وایییییییییییییییی چقد خوشگلهه میشه بگین چه رژی زده اسم رز با شمارش ممنون
    sarajalili این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

دوستان شرمنده
    مطمئنم درکم میکنید که 250 صفحه رو حوصله نکنم بخونم !

راستش من یه پوست مختلط دارم از نظر چربی ... روی بینی و پیشونی و گونه هام تقریبا چربه
    تا 3 سال پیش فقط مرطوب کننده میزدم و هیییییچ جوشی نداشتم ... و دقیقا از زمانیکه شروع کردم به ضد آفتاب زدن ، کم و بیش جوش میزنه روی صورتم !
    دو تا لک هم خیلیی وقته روی لپم مونده !!! چیییییییییییکار کنم بره !؟

گفتن که ضد آفتاب باید فاقد چربی باشه تا زیر آفتاب خودش باعث ایجاد مشکل و جوش نشه !

حالا بنظرتون بهترین ضد آفتاب چیه ؟!
    واسه پوست حساس دور چشم ضد آفتاب استفاده بشه یا نه ؟! اگه آره چی مارکی بهتره ؟! ... پیری و چین و چروکه زودتر از موعد نیاره !
    عزیزم من چند ساله از ضد آفتاب hy seke (های سک) استفاده میکنم فاقد چربی هست .من که راضی ام.
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه
    ورنه گدا مطالبه آب و نان کند...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    47

سلام دوستان اینجا همه از پوست چرب مینالن ولی من پوستم خیلی خیلی خشکه به طوری که اگه روزی چندین بار وازلین بهش نزنم به صورت پوسته پوسته میشه پوستم گندمی هست میخوام روشن تر بشه چی باید استفاده کنم؟؟؟ نظرتون در مورد کرم های لایه بردار چیه؟؟
    لطفا بهم نخندیداااااا من تا حالا برف ندیده بودم نوروز رفتیم تو برف از بس تو برف بازی کردیم پوستمون کاملا آفتاب سوخته شده و به صورت پوسته پوسته داره میریزه مثل جای سوختگی شده کرمی هست که پوستمون خوب بشه ؟؟؟ مال خودم و همسرم و بچه ها همش اینجوری شده

mahbube آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4479
    پسند کرده
    11232

یه کرم دست می خوام که ترمیم کننده و ضد چروک و مرطوب کننده باشه مرسیییییییییییی.
    خدای خوب من
    زندگی به سختی هایش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    259
    پسند کرده
    0

) همیشه ابروها را به سوی بالا شانه کرده و مرتب کنید تا به طورطبیعی به شکلی قوس دار در بیایند.
    ۲) مراقب شکل ابرو باشید. ابروها باید از بالای مجرای اشکی شروع و در بالاترین نقطه پشت چشم تیز شده و در گوشه بیرونی چشم پایان یابند. بسیاری از خانم ها اشتباه کرده و مو های این قسمت از ابروها را بر می دارند ولی این کار باعث می شود که ابروها اریب شده و شما همیشه به نظر عصبانی و اخمو بیایید.
    ۳) پوست خود را آماده نمایید. یک تکه پنبه را به تقویت کننده یا منقبض کننده پوست آغشته کرده و به روی ابروها بمالید.
    ۴) یک مداد را روی خط خارجی ابرو نگه داشته و ببینید در کجا نقطه اوج ابرو واقع می شود . از نقطه کمان ابرو تا انتهای آن ، ابروی شما باید یا صاف و یا کمی قوس دار برداشته شود. البته این قسمت بستگی به سلیقه خود شما دارد.
    ۵) موچین را با زاویه ۴۵ درجه نگه داشته و سپس موهای زیر خط ابروها را بردارید. ابروها را در جهت رشد موها بیرون بکشید. سعی کنید از فرم طبیعی ابروی خود تبعیت نمایید نه از تمایلات خود زیرا ابروهای شما در فرم طبیعی زیباتر هستند.
    ۶) نواحی کم پشت ابرو که خالی به نظر می رسد را با یک مداد تیزشده ابرو پر کنید. مداد را خیلی کم رنگ و سطحی بر روی ابرو بکشید با حرکات سریع روی موهای ابرو حرکت دهید. پودر ابرو ظاهری طبیعی تر به ابروهای شما می دهد. با استفاده از برس ابرو پودرهای روی ابرو را پاک کنید. اگر در کار برداشتن ابرو بی تجربه هستید از ژل های رنگی ابرو نیز می توانید استفاده کنید. روی ابروها را با این ژل با حرکات بالا و پایین بپوشانید. ژلهای اضافی را از روی ابرو پاک کنید و به ابروها شکل دلخواه را بدهید و بگذارید تا خشک شوند.
    ▪ نکته
    رنگ ابرو از رنگ مو دو درجه روشن تر است. اگر موهای شما بلوند باشد برعکس ۲ درجه تیره تر است.
    بیرتک
    در روزگاري كه همه به دنبال چشمان زيبا هستند،تو به دنبال نگاه زيبا باش...

skymoon.1100@yahoo.com