نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,849 به 1,856 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyehh
    نقل قول نوشته اصلی توسط aseman-i
    نقل قول نوشته اصلی توسط atiyehh
    سلام دوستان. من یک مشکلی دارم که اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم. من به بعضی از لوازم آرایش چشم مخصوصا حالتهای مایع مثل خط چشم یا چسب مژه و امثال اینها حساسیت دارم و به محض تماس با چشمم شروع به اشک ریزی میکنه. انقدر که ادامه آرایش و تقریبا غیرممکن میکنه . این موضوع باعث شد حتی بار آخر قید عروسی رفتن رو بزنم. اگه کسی بتونه کمکم کنه که از این مشکل بزرگ نجات پیدا کنم واقعا ممنونش میشم.

خوب اونا رو استفاده نکن حیف نیست عروسی نری؟ من که اصلا استفاده نمی کنم خط چشم خوب از بیرون بکشی بازم حساسیت داری؟ چسب مژه نزه فر مژه استفادم کن و در اخر سخت نگیــــــــــــــر

مرسی از جواب و راهنماییت دوستم. دو واقع پلکم حساسیت داره. بیشتر لوازم آرایش مایع وقتی به پلکم میخوره ، چشمم شروع به اشکریزی شدید میکنه و بعد از یک مدت پلکم باد میکنه
    بازم مرسی که جواب دادی

عزیزم یک کاری کن که برای همیشه راحت بشی ، برو خط چشم تاتو کن دیگه برای رفتن به هیچ مجلسی نیاز نه به مداد چشم و خطچشم مایع و این جور چیزا داری تازه معمولا خط چشمی که خودمون میکشم ممکنه خیلی خوب از آب درنیاد ولی اینجوری شیک و تر تمیزه ، من خودم هیچ وقت نمی تونستم دوتاچشمم مثل هم خط بکشم وهمیشه لنگ به لنگ بود ولی خودمو راحت کردم یک خط چشم شیک تتو کردم وخیلی خیلی راحت شدم وبرای رفتم به مهونی دیگه دغدغه ندارم ، زود حاضر میشم و دیگه هیچ وقت چشمام بی حالت نیست حتی توی خونه و بعد از خواب وهروقت هم مهمونی رسمی تری بخوام برم خودم با یک خط چشم روشو پررنگ میکنم
    وخلاصه خیلی خیلی خیلی راضیم . البته باید حتما یه جای درست و حسابی بری و اینکارو انجام بدی که پشیمون نشی .
    البته این فقط یه پیشنهاد بوددوست عزیز
    لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hana joon
    سلام ببخشید از دوستای که میکرودرم انجام دادم میخواستم بپرسم راضی بودن؟ تاثیری هم داره؟
    و اینکه چه اختلافایی با لیزر داره؟

عزیزم من لیزر که نکردم ولی میکرودرم انجام دادم با یک دستگاه یک ماده پودری مانند رو روی صورت میکشند که باعث میشه پوست لایه برداری بشه وپوست مرده ، جای جوش و لک حاملگی از بین بره ، من بعد از جلسه سوم کاملا تغییرات پوستم محسوس بود و همه میگفتن پوستت خیلی بهتر شده ومن که خیلی راضی بودم ضمنا خیلی هم درموردش تحقیق کردم و هیچ چیزی مبنی براین که عوارض داره پیدا نکردم فقط بعد از انجام کار در هر جلسه پوستت یک کم قرمز میشه که تا یه ساعت بعدش ازبین میره ، ولی حتما درمدت درمان باید از ضد آفتاب استفاده کنی
    لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    325
    پسند کرده
    447

دوستای عزیز سلام ، به نظر شما پنکیک برای پوستهای چرب چه مارکی مناسب است و ضمنا قیمتش هم مناسب باشد ؟ ممنون
    دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    162

عزیز جان اتود خوبه ضدافتاب الارو رنگی واسه پوست چرب خوبه من اسنفاده کردم بااینکه صورتم عرق میکنه خوبه قیمت پنکک نمیدونم پارسال گرفتم 7 تومن
    خداروشکررررر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    162

سلام من صورتم مختلطه وجوش زیر پوستی وریز زیاد دارم واسه ازبین رفتنشون چکار کنم؟ماسک یاهرچیز دیگه بهم بگید
    خداروشکررررر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    325
    پسند کرده
    447

دوستای عزیز ببخشید کسی از این کرمهای از بین برنده موهای زائد صورت که در سایت دکتر فخار گذاشته خریداری کرده و آیا واقعا فایده دارد ؟؟؟
    ضمنا من یک اسکراب برای پوستهای چرب می خواهم از اسکراب سینره استفاده کردم خیلی بیخود و من اصلا راضی نبودم.
    ممنون دوستای خوبم
    دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid89
    دوستای عزیز ببخشید کسی از این کرمهای از بین برنده موهای زائد صورت که در سایت دکتر فخار گذاشته خریداری کرده و آیا واقعا فایده دارد ؟؟؟
    ضمنا من یک اسکراب برای پوستهای چرب می خواهم از اسکراب سینره استفاده کردم خیلی بیخود و من اصلا راضی نبودم.
    ممنون دوستای خوبم
    من کخ بعید بدونم این کرمها اثر کنه
    من اسکراب نیوا دارم الان راضیم سن سوسی هم داشتم خوب بود تعریف اوریاژ رو خیلی شنیدم ولی خودم نداشتم.این کلین اند کلیر هم حیف پوله
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    582
    پسند شده
    36156
    پسند کرده
    55080

[quote=رز آبی][quote=hengamehh][quote="رز آبی":3o3vw9t8][quote="* الهه *":3o3vw9t8]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رز آبی":3o3vw9t8
    شک نکن که مارک کلینیک خیلی بهتر از پوپا هست ولی اگه کلینیک در دسترست نیست بهتر از پوپا هم مارکهای زیادی هست.ولی من یه پیشنهاد دارم همه چیزت رو از یه مارک نگیر چون هر مارکی یه چیزش عالیه پس اگه دوست داشتی می تونی چیزهایت رو از مارکهای مختلف برداری.
    خوب رز آبی عزیز اگه کلینیک پیدا نکردم چی بگیرم بجاش؟ من برا کرم پودر و پنکیک خیلی حساسم.. دوست دارم پوشش دهیشخوب باشه و رنگ چهره م رو هم گرفته نکنه..

در ضمن ممنون می شم راهنماییم کنی چیا خوبن؟ برا هر چی مارک خوبشو معرفی کنی ممنون می شم..[/quote:3o3vw9t8]

الهه جان من استی لودر دبل ور دارم پوشانندگی عالی ولی کمی سنگین،شسیدو دارم پوشانندگی قابل قبول سبک و خوب فقط برای من احساس می کنم کمی برق می افته که من معمولا روش یه پودر فیکس می زنم.یون خیلی پوشانندگی نداره ولی گیاهی و این حرفهاست خیلی پیشنهادش نمی کنم.مارک آرتدکو و کلی استار هم مارک خ.بیه یکی از بچه ها چند صفحه قبلتر از کلی استار راضی بود.
    مک هم خیلی مارک خوبیه که دوستمون گفت ولی شنیدم کمی سنگینه و گریمیه [/quote:3o3vw9t8]

رز آبی جان دو تا سوال کدام یک از این کرم ها گیاهیه؟ و سوال دیگه اینکه پودر فیکس را روی کرم پودر می زنید یا روی کل آرایش ممنون[/quote:3o3vw9t8]

والا گیاهی که یون هست ، بعضی از محصولات شیسیدو هم هست ولی این کرمش رو مطمئن نیستم و آرتدکو هم محصولات مینرال داره ، شنیدم مارک دیانا اف لندن هم مارک گیاهیه .
    من خودم پودر فیکس رو روی کرمم می زنم حالا دیگه نمی دونم خودم برای خودم فکر کردم باید اینجوری باشه[/quote:3o3vw9t8]

رز آبی جون یکی از آشناهامون هر وقت می رویم خانه شان آرایشش بخصوص سایش اصلا کمرنگ نمی شه من خیلی برایم سوال بود که چطور ممکنه بهترین سایه ها هم بالاخره از صبح تا عصر کمرنگ می شه اما مال ایشون نمی شه چون خیلی صمیمی نیستم سوال نمی کنم برای همین پرسیدم یکی از دوستام گفت که ممکنه احتمالا فیکساتور می زنه من از مغازه پرسیدم گفت پودر داره جدیدا دیدم که اسپری هم آمده برای همین از شما پرسیدم و مزاحمتون شدم که کل آرایش را می شه فیکس کرد

ممنون

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت