نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,841 به 1,848 از 2711
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نگین 31 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    7

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

سلام دوستان
    کسی از قیمتهای جدید مک و استی لودر و آرتدکو اطلاع داره؟
    منظورم کرم پودرا و پنکیکاشه
    " من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشيار است!
    نکند اندوهی ، سر رسد از پس کوه .

2. بانک بند ناف
    narges goli آواتار ها
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    281
    پسند کرده
    54

توی گوگل مک رو سرچ کن فروش اینترنتی داره و انواع مدلهاش رو گذاشته
    روزهای خوب تو راهه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین 31
    سلام دوستان
    کسی از قیمتهای جدید مک و استی لودر و آرتدکو اطلاع داره؟
    منظورم کرم پودرا و پنکیکاشه
    این استی لودر
    http://www.zibarou.com/Estee_Lauder_Double_Wear.html
    این آرتدکو
    http://www.zibarou.com/index.php?route= ... =46&page=7
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=hengamehh][quote=رز آبی][quote="* الهه *":2jl88icy]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رز آبی":2jl88icy
    شک نکن که مارک کلینیک خیلی بهتر از پوپا هست ولی اگه کلینیک در دسترست نیست بهتر از پوپا هم مارکهای زیادی هست.ولی من یه پیشنهاد دارم همه چیزت رو از یه مارک نگیر چون هر مارکی یه چیزش عالیه پس اگه دوست داشتی می تونی چیزهایت رو از مارکهای مختلف برداری.
    خوب رز آبی عزیز اگه کلینیک پیدا نکردم چی بگیرم بجاش؟ من برا کرم پودر و پنکیک خیلی حساسم.. دوست دارم پوشش دهیشخوب باشه و رنگ چهره م رو هم گرفته نکنه..

در ضمن ممنون می شم راهنماییم کنی چیا خوبن؟ برا هر چی مارک خوبشو معرفی کنی ممنون می شم..[/quote:2jl88icy]

الهه جان من استی لودر دبل ور دارم پوشانندگی عالی ولی کمی سنگین،شسیدو دارم پوشانندگی قابل قبول سبک و خوب فقط برای من احساس می کنم کمی برق می افته که من معمولا روش یه پودر فیکس می زنم.یون خیلی پوشانندگی نداره ولی گیاهی و این حرفهاست خیلی پیشنهادش نمی کنم.مارک آرتدکو و کلی استار هم مارک خ.بیه یکی از بچه ها چند صفحه قبلتر از کلی استار راضی بود.
    مک هم خیلی مارک خوبیه که دوستمون گفت ولی شنیدم کمی سنگینه و گریمیه [/quote:2jl88icy]

رز آبی جان دو تا سوال کدام یک از این کرم ها گیاهیه؟ و سوال دیگه اینکه پودر فیکس را روی کرم پودر می زنید یا روی کل آرایش ممنون[/quote:2jl88icy]

والا گیاهی که یون هست ، بعضی از محصولات شیسیدو هم هست ولی این کرمش رو مطمئن نیستم و آرتدکو هم محصولات مینرال داره ، شنیدم مارک دیانا اف لندن هم مارک گیاهیه .
    من خودم پودر فیکس رو روی کرمم می زنم حالا دیگه نمی دونم خودم برای خودم فکر کردم باید اینجوری باشه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vida1
    سلام رز ابی جونم خوبی؟
    من فردا میخوام برم خرید کرم پودر و پنکیک
    چی بخرم به نظرت؟
    اخه پوستم یه جوری رنگش خاصه گونه هام ضورتیه و صورتم با گردنم هم 2-3 درجه تفاوت رنگ داره
    برای زیر ارایش ابرسان بگیرم؟
    من یه پیشنهاد دارم که وقتی می خوای بری کرم بخری روی صورتت چیزی نزن و یه مقدار از کرم رو روی صورتت تست کن ببین چه جوریه به پوستت می خوره یا نه ، بعد چی بخرم تمام این مارکها خوبن باید ببینی که کدوم بیشتر به پوستت می خوره که تو قیمتهای مناسب تر آرتدکو خوبه کلی استار هم خوبه .
    اگه کاربرد کرمت برای مهمونی این چیزهاست که من دابل ور رو پیشنهاد می کنم من دوستش دارم و تا حالا به چند نفر معرفی کردم بد نبوده راضی بودن ولی بازهم تاکید می کنم به نظرم این کرم روزانه نیست گاهی باید زد چون سنگینه
    اگه پوستت چربه کلا بیس آرایش تو مارکهای مختلف هست من خودم آبرسان رک رو استفاده می کنم برای من که جواب می ده البته کلا استفاده آبرسان لازمه خووووووووو

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sh
    من ریمل خوب میخوام ولی نمیخوام خیلی گرون باشه میشه مارک و قیمت رو بم بگید ممنون میشم
    تو مارکها مناسب من اورئال دارم راضیم ، ولی خوب می دونی ریمل یه چیزیه که به فرم مژه و توقعت از ریمل برمی گرده.تعریف در مسی بورژوا رو هم شنیدم.

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    296
    پسند کرده
    175

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنیددرموارد زیر:کرم ضدافتابم svrبودحالت کرم پودری داره برامن که باارایش تنبلم خوب بوداماتعریف فتودرم اسپات شنیدم که ضدلک ومناسب دورچشمه اگه دوستان کسی استفاده کرده بگه چطوره کرم پودریه روشن کنندس یانه؟من هروقتخط چشم ریمل میکشم زوددورچشمام سیاه میشه باتوجه به کم مژه وکوتاه بودنشان چه ریملی مارک ونوع باقیمت مناسب بزنم اصلا برارفع بیروحی چشمم چکارکنم چه ارایشی چه رنگی درضمن پوستم روشنه چشمام درشت نیست متوسطه امامژه هام کم پشته از همتون ممنونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

عزیزم من کرم ضد آفتاب اسپات بیودرما رو استفاده میکنم خیلی هم راضیم ولی روشن کننده نیست یعنی حالت کرم پودری نداره و برای زیر آرایش مناسبه ولی خیلی سبکه ومن مدتی که ازش استفاده میکنم البته svr رنگی هم دارم خوبیش اینه که کرم پودریه و دور چشم رو هم میشه زد ولی عیبش اینه که خیلی خشکه و باید زیرش مرطوب کننده استفاده کنی اگه یک کم زیادتر هم بزنی مثل روح میشی باید انقدر ماساژ بدی تا یک کم یکنواخت بشه روی پوستت .
    لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.