نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,705 به 1,712 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط **بهار**
    وای بچه ها کسی مثه من هست؟؟
    من سر گونه هام.بطور دقیقتر روی بینیم تا بیاد رو گونه هام و و بالای ابروهام قرمز میشه. .و منافذش بازشده همین قسمت دقیقا.
    نمیدونم چیکار کنم؟؟حساسیته..چیه..نمیدونم. اهی پوسته پوسته هم میشه یه کوچولو.
    بهار جان بایودرما برای پوستهای حساس که قرمز میشن چندنوع محصول داره.برو داروخونه و کاتالوگش رو ببین کدوم بهت میخوره.یکی از بچه ها استفاده کرده و خیلی راضی بود.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

[quote=گالیمندو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "parya_1368":1awwbbll
    بهارک جان باهات موافقم درمورد ژل ضد جوش سینره برای من نه تنها موثرنبود بلکه صورتمو داغون کرد البته من قبلش صابون گوگرد زدم بعد ازسینره زدم
    دیدما خیلی میسوزن جوشام اهمیت ندادم به خیال اینکه یه محصول ایرانی وگیاهی دارم مصرف میکنم ولی صب که پاشدم همه ی جوشام مثه خون خشک شده شده بودن روصورتم 3هفته طول کشید تاخوب شم جوشام زخمای عمیق شده بودن نمیدونم دیگه کارخودسینره بود یا ترکیبش با گوگرد این بلاروسرم اورده بود اخه همیشه صابون گوگرد برام عالی بود گفتم باهم بزنم بلکه عالی ترشد!
    عزیزم من یک ادرس دکتر خوب در تهران دارم ک دختر داداشم واقعه نتیجه گرفت .اگه دوست داشتی بگو ک ادرسشو برات بزارم.[/quote:1awwbbll]

مرسی عزیزم من تبریزم واینکه ماجرای یه سال پیش بود الان خوب شدم ممنون ازت
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارک زیبا
    بچه ها من از کرم ضد آفتاب اون و الارو استفاده کردم نوع کرم پودریشونو.خیلی آبکی و رقیقن خوشم نیومد.من یه بار ضد آفتاب دکتر ژیلا گرفتم اونم رنگیشو خیلی خوشرنگ بود و غلیظ.دقیقا یه لایه نازک رو پوست ایجاد میکرد و صورتو صافو صوف میکرد.ولی میخوام خارجی استفاده کم.شما ضد افتابی میشناسین که مثل دکتر ژیلا باشه و آبکیو رقیق نباشه؟
    بژطبیعیش ابکی نیس کدومش روگرفتین از الارو؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی

منافذ که فک کنم تنها راه حلش همین لایه برداری است من که فعلا با aha انجام می دهم ببینم به کجا ختم می شه میام نتیجه اشو میگم
    مرسی رز ابی جون..میترسم لایه بردار حساسیت این قسمت پوستمو بیشتر کنه.چون این قسمت یه کم پوستم نازکه.گمونم واسه همینم قرمزمیشه.ولی نتیجشو حتما بگو.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91

بهار جان بایودرما برای پوستهای حساس که قرمز میشن چندنوع محصول داره.برو داروخونه و کاتالوگش رو ببین کدوم بهت میخوره.یکی از بچه ها استفاده کرده و خیلی راضی بود.
    میدونین کدوم محصولش بود؟؟
    چون خودمم از یه کرم ضد قرمزی بایودرما استفاده میکنم.بد نبوده اما میخوام خوب خوب بشه.
    نمیدونمم دوره درمانش چقدره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

پریا جون سفیداب اسفاده کردی /بخور پوست پرتقال ولیمو شیرین بصورت رنده شده داخل دستگا بخور بریز رزوی یک یا دو بار انجام بده /بعد از بخور یک ماسک مناسب ب صورتت بزن ک منافض پوستت بسته بشه.مثل خیار رنده شده سرد یا یخ بزار .کلا ماسک میوها برای پوست چرب خوبه.واسه جوش سر سیاه سفیداب خیلی کمک میکنه .البته چند تا شوینده هست ک خوبه برات میگم .اما هنوز با خانوم داداشم
    موفق نشدم صحبت کنم اخه خیلی وارده.فعلا بای

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

مرسی عزیزم نه سفیدابو امتحان میکنم حتما ممنون روش بخورهم خوب بود میرم تو کارش

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

[quote=parya_1368]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهارک زیبا":1ckrd1rh
    بچه ها من از کرم ضد آفتاب اون و الارو استفاده کردم نوع کرم پودریشونو.خیلی آبکی و رقیقن خوشم نیومد.من یه بار ضد آفتاب دکتر ژیلا گرفتم اونم رنگیشو خیلی خوشرنگ بود و غلیظ.دقیقا یه لایه نازک رو پوست ایجاد میکرد و صورتو صافو صوف میکرد.ولی میخوام خارجی استفاده کم.شما ضد افتابی میشناسین که مثل دکتر ژیلا باشه و آبکیو رقیق نباشه؟
    بژطبیعیش ابکی نیس کدومش روگرفتین از الارو؟[/quote:1ckrd1rh]

عزیزم من دو مدلشو داشتم.یکیش روشن بود و یکیش یکم تیره تر بود.روشنتره آبکی تر بود ولی اون یکیشم آبکی بود.نمیدونم ایی که شما میگی جزو این دوتایی بوده که من استفاده کردم یا نه.بعد من یه جا خوندم که بایودرما گرونتر از الارو هستش ولی داروخونه که بایودرمارو قیمت کردم ارزونتر از الارو بود.
    حالا من دنبال یه کرم ضد آفتابیم که پوشش دهیش مثل دکتر ژیلا باشه . سفت و غلیظ باشه نه آبکی.البته شایدم اصلش اینه که کرم ضد آفتابا آبکی باشن.حالا نمیدونم دوستان بیان منو روشن کنن
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

[quote=**بهار**]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رز آبی":2x9blez5

منافذ که فک کنم تنها راه حلش همین لایه برداری است من که فعلا با aha انجام می دهم ببینم به کجا ختم می شه میام نتیجه اشو میگم
    مرسی رز ابی جون..میترسم لایه بردار حساسیت این قسمت پوستمو بیشتر کنه.چون این قسمت یه کم پوستم نازکه.گمونم واسه همینم قرمزمیشه.ولی نتیجشو حتما بگو.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91

میدونین کدوم محصولش بود؟؟
    چون خودمم از یه کرم ضد قرمزی بایودرما استفاده میکنم.بد نبوده اما میخوام خوب خوب بشه.
    نمیدونمم دوره درمانش چقدره؟[/quote:2x9blez5]

نه یادم نیست.اینارو ببین:
    کرم sensibio AR
    برای پوست های سرخ و حساس با مویرگهای قابل روئیت
    التیام بخش و ترمیم کننده

sensibio DS
    برطرف کننده پوسته ریزی چرب ملتهب و قرمز در نواحی ابرو،پیشانی و چانه،اطراف پره های بینی

معمولا بعد یکی دو دوره باید جواب بده دیگه.حالا همونی که داری کامل مصرف کن ببین چی میشه.

• بانک بند ناف