نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,697 به 1,704 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

بهارک جان باهات موافقم درمورد ژل ضد جوش سینره برای من نه تنها موثرنبود بلکه صورتمو داغون کرد البته من قبلش صابون گوگرد زدم بعد ازسینره زدم
    دیدما خیلی میسوزن جوشام اهمیت ندادم به خیال اینکه یه محصول ایرانی وگیاهی دارم مصرف میکنم ولی صب که پاشدم همه ی جوشام مثه خون خشک شده شده بودن روصورتم 3هفته طول کشید تاخوب شم جوشام زخمای عمیق شده بودن نمیدونم دیگه کارخودسینره بود یا ترکیبش با گوگرد این بلاروسرم اورده بود اخه همیشه صابون گوگرد برام عالی بود گفتم باهم بزنم بلکه عالی ترشد!
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

2. بانک بند ناف
    *سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1569
    پسند کرده
    4642

نقل قول نوشته اصلی توسط astatira
    نقل قول نوشته اصلی توسط samantanaz
    از همه بچه هایی که جواب دادن واقعا ممنون,بچه ها اینجا کسی از ژل ضد جوش سینره استفاده کرده؟بعد اینکه من منافذ پوستم خیلی بازه هر دکتریم میرم یه چیز میگن یکی میگه لیزر بعد نیس یکی میگه ضرر داره اون یکیم میگه بعد 20 جلسه آینه میشه,بچه ها جون کمک کنید من سر این قضیه پوستم خیلی اعتماد بنفسم اومدا پایین و خیلی حساس شدم همش میرم جلو آیینه و گریه میکنم.باران جان و بقیه بچه ها اگه تو دوستو آشنا هاتون پیش یه دکتر خوب رفته و جواب گرفته آدرسشو بهم بدین ممنون میشم ازتون بازم شرمنده آخه احساس کردم اون مبحث زیاد فعال نیست
    عزيزم من واسه منافذ و جاي جوش 10جلسه صورتم رو اكوپيل كردم (لايه برداري با پودر كريستال)تاثير داشت ولي بعد از يك سال دوباره منافذ باز شد البته جاي جوش بهتر شد ولي چند صفحه قبل نوشتم يك نفر بهم كرم اوتي رو پيشنهاد داد بينهايت عالي بود منافذ صورتم الان 3هفته است استفاده ميكنم تقريبا بسته شده ديگه حتي جوش هم نميزنه اين اولين باره كه يك دارو به صورت من ميفته وخيلي زود اثر ميذاره نميدوني چقدر خوشحالم من تقريبا انواع داروها و دكترها رو امتحان كردم اميدوارم موفق باشي چون منهم قبلا اعتماد بنفسم رو از دست داده بودم
    دوست گلم ممکنه اسم کرمتو به طور کامل بنویسی و اینکه مال کدوم کشوره و از داروخانه خریدی؟؟
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

خوو یکی به من بگه چیکار کنم؟؟
    سرگونه هام که قرمزه..منافذشم باز.
    میشه این کرمایی که واسه منافذ بازاینجا گفتین رو استفاده کنم.قرمزی شو بدتر نمیکنه.

البته این قرمزی و منافذ زیاد نیست اما خوب دوست دارم بهتر بشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

salam .man az keremhaie estaderm estfade mikonam v razi hastam ,faghat gheimarsh baias ama ch eshkal dare vase soratemon kami hazine v vaght bezarim.albate mask dast saz ham khobe .kami hosele mikhad

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گالیمندو
    salam .man az keremhaie estaderm estfade mikonam v razi hastam ,faghat gheimarsh baias ama ch eshkal dare vase soratemon kami hazine v vaght bezarim.albate mask dast saz ham khobe .kami hosele mikhad
    کدوم یکی از محصولاتش را داشتی و راضی بودی از ضدلکش هم استفاده کردی؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط **بهار**
    خوو یکی به من بگه چیکار کنم؟؟
    سرگونه هام که قرمزه..منافذشم باز.
    میشه این کرمایی که واسه منافذ بازاینجا گفتین رو استفاده کنم.قرمزی شو بدتر نمیکنه.

البته این قرمزی و منافذ زیاد نیست اما خوب دوست دارم بهتر بشه.
    منافذ که فک کنم تنها راه حلش همین لایه برداری است من که فعلا با aha انجام می دهم ببینم به کجا ختم می شه میام نتیجه اشو میگم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

بچه ها من از کرم ضد آفتاب اون و الارو استفاده کردم نوع کرم پودریشونو.خیلی آبکی و رقیقن خوشم نیومد.من یه بار ضد آفتاب دکتر ژیلا گرفتم اونم رنگیشو خیلی خوشرنگ بود و غلیظ.دقیقا یه لایه نازک رو پوست ایجاد میکرد و صورتو صافو صوف میکرد.ولی میخوام خارجی استفاده کم.شما ضد افتابی میشناسین که مثل دکتر ژیلا باشه و آبکیو رقیق نباشه؟
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parya_1368
    بهارک جان باهات موافقم درمورد ژل ضد جوش سینره برای من نه تنها موثرنبود بلکه صورتمو داغون کرد البته من قبلش صابون گوگرد زدم بعد ازسینره زدم
    دیدما خیلی میسوزن جوشام اهمیت ندادم به خیال اینکه یه محصول ایرانی وگیاهی دارم مصرف میکنم ولی صب که پاشدم همه ی جوشام مثه خون خشک شده شده بودن روصورتم 3هفته طول کشید تاخوب شم جوشام زخمای عمیق شده بودن نمیدونم دیگه کارخودسینره بود یا ترکیبش با گوگرد این بلاروسرم اورده بود اخه همیشه صابون گوگرد برام عالی بود گفتم باهم بزنم بلکه عالی ترشد!
    عزیزم من یک ادرس دکتر خوب در تهران دارم ک دختر داداشم واقعه نتیجه گرفت .اگه دوست داشتی بگو ک ادرسشو برات بزارم.