نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,673 به 1,680 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

ضدافتاب الارو
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parya_1368
    ضدافتاب الارو
    شما به تنهایی استفاده میکنید یا زیر کرم پودر میزنیید؟
    جذب شدنش چه جوریه؟ اخه میخوام زود جذب شه.
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام به دوستای خوب و نازنینم
    من یه مشکلی دارم و ممنون میشم اگر کسی میدونه کمکم کنه
    من وقتی به صورتم کرم پودر یا پنکیک میزنم دور بینی ام و بین ابروهام و گاهی روی گونه ام پوست پوست میشه و یا به اصطلاح می ماسه. قبل آرایش کرم نرم کننده هم میزنم اما فایده ای نداره
    هربار همین مشکلو دارم و اصلا قشنگ نیست خوشحال میشم کسی کمکم کنه

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24444
    پسند کرده
    30047

نقل قول نوشته اصلی توسط banoo007
    سلام به دوستای خوب و نازنینم
    من یه مشکلی دارم و ممنون میشم اگر کسی میدونه کمکم کنه
    من وقتی به صورتم کرم پودر یا پنکیک میزنم دور بینی ام و بین ابروهام و گاهی روی گونه ام پوست پوست میشه و یا به اصطلاح می ماسه. قبل آرایش کرم نرم کننده هم میزنم اما فایده ای نداره
    هربار همین مشکلو دارم و اصلا قشنگ نیست خوشحال میشم کسی کمکم کنه
    بانو جان پیشونی و بینی و گونه ی شما چربه ، دقیقا مث من و مشکلی که من داشتم برای من چونه و گردنم هم چرب بود ... صابونهای مختلف به توصیه آرایشگر ها میزدم ولی خشک میشد و نتیجه ی خاصی نداشت ، تا اینکه به توصیه یه دوست سفیدآب از عطاری گرفتم و هربار حمام میرفتم صورتم رو باهاش لایه برداری طبیعی میکردم شاید عجیب باشه اما اگه بعد از دوسه بار دوش گرفتن اگه سفیدآب به صورتم نزنم برای کرم زدن اذیتم میکنه و پوسته میشه و میماسه و گوله جمع میشه ممکنه اسکراب( برای من اسکراب بی فایده بود ) یا محصول دیگه کمک کننده باشه اما مشکل من با بی خطر ترین و طبیعی ترین ماده حل شد
    بعد از سفیدآب زدن و بیرون اومدن از حمام مرطوب کننده بزنید چون سلولهای مرده ی سطح پوست رو برمیداره و طبیعتا چربی رو پوست رو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    بچه ها من میخوام به پیشنهاد باران جان ضد افتاب بیودرما بگیرم.امروز رفتم داروخانه نه داخلش بوروشور داشت نه تاریخ تولید و انقضا.فروشنده گفت تا ماه11 2013 وقت داره میدونید از کجاش خوند؟الان میگم،انتهای تیوپ که از اونجا بسته میشه رده رده هست اونجا نوشته بود( 13 11).حالا نفهمیدم ماه 11 2013 بود یا ماه 13 2011 بودم نیست بوروشورم نداشت ترسیدم نگرفتم.
    نظر شما چیه؟.حالا میخوام برم داروخانه های بزرگتر و پر فروش تر ببینم اونجا چه جوری
    پری جون هیچ داروخونه ایی کرم تاریخ گذشته و تقلبی نمیفروشه.یعنی نمیتونه بفروشه به خاطر اینکه مجوز دراگ استورش باطل میشه.بایودرما بروشور نداره و این دلیل بر تقلبی بودنش نیست چون تمام اطلاعاتشو رو جلدش داره. البته من طرفدار مارک خاصی نیستم.هر مارکی به یه پوست میسازه.به منم بین تمام ضدآفتابایی که خریدم از لحاظ سبک و مات بودنش این ساخت.بد نیست اما فوق العاده هم نیست.تاریخ انقضاشم انتهای تیوپ حک شده و همونه که بهتون گفتن. موفق باشی گلم.

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24444
    پسند کرده
    30047

[quote=p@ri][quote="*Niusha":qhv737v7][quote="p@ri":qhv737v7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نقل قول نوشته اصلی توسط "p@ri":qhv737v7
    بچه ها کسی تا حالا از ضد افتاب الارو فاقد چربی استفاده کرده؟
    بعد الارو کجاییه؟
    [/quote:qhv737v7]

بی رنگش رو من استفاده کردم هم بدون چربی و هم چربش رو .... کیفیتش فوق العاده است و بسییار راضی ام
    مرطوب کنندگی خوبی هم داره ... از سال پیش این پنجمین تیوپ هست که ازش گرفتم سابقا 12 بود که بعد از سیر صعودی قیمت 21تومن آخرین بار گرفتم ![/quote:qhv737v7]

مرسی عزیزم.من میخوام زیر کرم پودر بزنم،زود میخوام جذب شه(یعنی 1 ربع نیم ساعته جذب شه تا کرم پودر بتونم بزنم) الارو اینجوری هستش؟
    بعد مدل بی رنگش (همون سفید)زیاد سفید نکنه تابلو شه؟
    (پوستم چربه فاقد چربیشو میخوام بگیرم.)[/quote:qhv737v7]

من خودم چون پوستم ترکیبی هست از ضدآفتاب بدون چربی که استفاده میکردم زیرش یه مقدار مرطوب کننده هم میزدم ،
    برای من که سریع جزب میشد .. درباره سفید بودنش هم کاملا رنگ پوست رو میگیره و هیچ سفیدی غیر عادی نداره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارک زیبا
    بچه ها میشه هر کرم ضد افتابی که خریدین داخل بروشورش ترکیباتشو ببینین و اینجا بنویسین.میخوام ضد آفتاب بخرم ولی نمیتونم برم داروخونه کل ضد آفتابارو بگم بیاره تا ترکیباتشونو بخونم.چون بعضی ضد آفتابا ترکیبات غیر مجاز دارن میخوام با کمک شما دوستان بررسیشون کنیم تا بتونیم بهترین انتخابو داشته باشیم
    بهارک جان سایت http://www.dermocosmetic.ir بعضی ضدآفتابارو با ترکیبات داخلشون معرفی کرده.میتونه تاحدودی کمکت کنه.
    اگه بخوای کل موادشو بررسی کنی که شدنی نیست چون تقریبا تعداد زیادیشون مشکل دارن. تو علم شیمی تنها ماده بیخطر فقط آب هست. اما بطور کلی سعی کنید این سه ماده داخل ضدآفتاباتون نباشه : رتینیل پی، اکسی بنزن، آلومینیوم استارچ.
    والبته خیلیاشون اینارو ندارن.اگه بخوای زیاد تو نخش بری باید این چیزایی که میگم اصلا استفاده نکنی چون تو هرکدومش یه ماده مورد دار هست : مایع دستشویی، خمیردندون، رول آن ضد عرق و حتی کرم مرطوب کننده و ... . اما واقعا نمیشه! البته مقدار استفاده مواد مورد نظر در محصولات یک حد استاندارد داره که تا اون مقدار مشکلی ایجاد نمیکنه واسه بدن. و ما امیدواریم کارخونه ها این استانداردو رعایت کنن. تنها راه، استفاده از برندهای مطمئن و معتبره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    فکر خوبیه من استقبال می کنم باران جون هم می تونن به عنوان متخصص نظز بدن ولی یه سوال اگه غیرمجازه شاید ننویسند هااااااا، یعنی ترکیبات غیرمجازشون رو می نویسند؟
    رزآبی جان ممنون از لطفت.اما من اصلا ادعای متخصص بودن ندارم. نظراتم بر اساس تجربه های شخصی و مطالعه ام هست. اما تا جایی که بتونم در خدمتم.
    در مورد ترکیبات هم بله مینویسن.اونا میگن ما به مقدار استاندارد استفاده میکنیم که برای بدن مشکلی پیش نیاره. البته اداره استاندارد هم وظیفه ش اینه که محصولات رو آزمایش میکنه و اگر بیشتر از حد مجاز بود مجوز نمیده.

• بانک بند ناف