نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,593 به 1,600 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط **بهار**
    بهارک جونم قبلا هم یه ژل از دکتر ژیلا گرفتم که اونم بعد از یه بار استفاده شوت شد سطل زباله.
    میترسم برم سینره هم بگیرم همون بشه.

الان که صابون میزنم بعدشم با پنبه از محلول شستشوی بیودرما استفاده میکنم که هم اگه چیزی از ارایش مونده پاک بشه هم اثر صابون کمتر بشه.

اما میرم میپرسم در مورد فیس واش کودکان.هرچند منم بعید میدونم همچین چیزی باشه
    منم از پاک کننده ی صورت سینره (مخصوص پوست چربشو)استفاده میکنم خیلی راضیم هر کی خریده پشیمون نشده.ولی این دفعه واسه پوست معمولیشو میخوام بگیرم.اخه اون پوستو خشک میکنه باعث چین و چروک میشه.حالا اگه پیدا کردم یه مارک دیگه میگیرم.
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

ببینم باران جان ضد افتاب رنگی هم خاصیت کم رنگ کردن لک ها و روشن کنندگی دارن؟
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

پری جون همین اوریف لیم برا شما که پوستت چربه خوبه .

اما من پوستم انقد حساسه که سر گونه هام قرمزمیشه و مدتیه کرم ضد قرمزی بیودرما میزنم و الان خیلی بهتر شدم.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

بچه ها کسی از صابون کاپوس استفاده کرده؟خوبه؟ (من خیلی وقت دارمش ولی استفاده نمیکردم میخوام ببینم خوبه استفاده کنم.)
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=بهارک زیبا][quote="رز آبی":1ul5rw3q]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "p@ri":1ul5rw3q
    بچه ها یه سووال.
    ببینم میشه زیر کرم پودر ضد افتاب بزنیم؟؟ تاپیک های قبلی رو که میخوندم باران جان گفته بود رنگدانه ی کرم پودر نفوذ میکنه به پوست و اونو کدر تر میکنه.ضد بزنیم این اتفاق نمیافته؟بعد ضد مگه همون موقع جذب میشه که زود بتونیم کرم پودرو بزنیم،نماسه؟؟؟ بعد تو این فصل هم باید ضد بزنیم؟
    ببخشید سووال زیاد شد
    من خودم ترجیح می دهم توی این فصل ضد نزنم استفاده زیاد ضد هم خوب نیست و وقتی لزومی نداره خوب نداره، اگه راستش رو بخوای هرچیزی که دونه های رنگی داشته باشه ممکنه این وضع رو بوجود بیاره چه ضد رنگی باشه چون اونهم به هرحال رنگیه و چه کرم پس بهترین گزینه اینه که از چیز خوبی استفاده کنی که به پوستت کمتر آسیب بزنی بهترین حالتش هم هیچیه دیگهاگه اراده داری هیچی نزن[/quote:1ul5rw3q]

عزیزم اشتباه میکنی که تو این فصل از ضد آفتاب استفاده نمیکنی چونکه اشعه های مضر افتاب حتی در هوای ابری هم به همون اندازه به پوست میرسن و اسیبشونو میزنن.اتفاقا دکترا میگن که تو هوای ابری بیشتر از ضدآفتاب استفاده کنین چون شما در تابستون سعی میکنین از سایه رد بشین و همین باعث میشه اشعه مضر آفتاب کمتر به پوستتون برسه ولی تو هوای ابری چون نمیتونین تشخیص بدین کجا سایه است و کجا آفتاب از هرجایی رد میشین و دنبال سایه نمیگردین.زمانیم که برف میاد آسیب نور آفتاب دوبرابر میشه چونکه برف اشعه مضرو دوباره منعکس میکنه[/quote:1ul5rw3q]

من کرم پودر به همراه ضد می زنم تو این فصل و یه spf سبک ، عزیزم ضدآفتاب زیادش هم خوب نیست ، اون مقاله صفحه قبل رو ببین ، دوستم که اروپاست می گه اونجا ضد رو برای استفاده دائم توصیه نمی کنن.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=p@ri]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهارک زیبا":2o8dxobn
    بچه ها محصولات بی یو کیفیتشون خوبه؟ آلمانیه ولی قیمتاش نسبت به مارکای اروپایی خیلی کمتره.بخاطر همین میخوام بدونم کیفیتشون در حد اروپاییاس یا در حد مارکای کره ای مثل vov و اتوده؟؟؟؟؟؟؟
    نه به نظرم کیفیت خوبی نداره من خواستم لوازم اریشو بگیرم که دیدم به دلم نمیشه نگرفتم که خوب کاری کردم چون بعدا فهمیدم اونایی استفاده زیاد راضی نبودن.[/quote:2o8dxobn]

منم راضی که نبودم هیچ حساسیت داشتم خففففففننننن کلا منم راضی نبودم اصلا.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=بهارک زیبا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "parya_1368":sa4balre
    سلام من امروز قطره ضدجوش باریجه خریدم ویه شاخه آلوئه ورا برای پوست چرب وجوشدارم چه طوری ازشون استفاده کنم که زود جوشام برن؟

عزیزم من یه مقاله خوندم تو نت.یه دکتری گفته بود مردم اشتباه میکنن که از برگای آلوئه ورا به صورتشون میزنن.منظورم همون ژل داخلش بود.نوشته بود چون ژلش حاوی موادی هم هست که برای پوست مضره و برای استفاده تو مواد ارایشی این موادو حذف میکنن.یه جورایی ژلو تصفیه میکنن.و نوشته بود که خیلی از مراجعه کننده هامون دچار عوارض بخاطر استفاده ازین ژل ها شدن مثل قرمزی و جوش و...[/quote:sa4balre]

من هم این رو شنیدم یه دکتر توی تلوزیون می گفت .

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    ببینم باران جان ضد افتاب رنگی هم خاصیت کم رنگ کردن لک ها و روشن کنندگی دارن؟
    نه عزیزم چون اونم رنگدانه داره.واسه من که اینطوریه.من یه مدت ضدآفتاب اریکه رنگی میزدم.برنزه بود.خیلی خوب بود از لحاظ فاقدچربی بودن و ماندگاری اما رنگ صورتم دو درجه تیره تر شد.

• بانک بند ناف