نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,561 به 1,568 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    77
    پسند کرده
    12

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط علوس
    سلام بچه ها دیگه خسته شدم بریدیمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم
    من چند سالی هست تیرگی کشاله ران دارم الان 22سالمه میخوام خوب بشم بخاطر ایین مشکلم علاقه ای به ازدواج ندام خواهش میکنم کمکم کنید به سفارش یکی از دوستان دارم از هیدرودرم استفاده میکنم نمیدونم تاثیرداره یانه ؟بنظر شما از ترتینوئئین استفاده کنم
    دوست عزیز یکی دو نفر تو این تاپیک و از خریدش راضیم نوشته بودند که تاثیر داره حالا یه دوره دو ماهه استفاده کن خوب جواب نداد از اون یکی کمک بگیر چون درمانهای تداخلی گاهی اثر ندارن ها.
    ••خدا جونم ممنونتم...

... خدا جونم شکرت** ...

2. بانک بند ناف
    *سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1560
    پسند کرده
    4642

نقل قول نوشته اصلی توسط vida1
    نقل قول نوشته اصلی توسط علوس
    سلام بچه ها دیگه خسته شدم بریدیمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم
    من چند سالی هست تیرگی کشاله ران دارم الان 22سالمه میخوام خوب بشم بخاطر ایین مشکلم علاقه ای به ازدواج ندام خواهش میکنم کمکم کنید به سفارش یکی از دوستان دارم از هیدرودرم استفاده میکنم نمیدونم تاثیرداره یانه ؟بنظر شما از ترتینوئئین استفاده کنم
    دوست عزیز یکی دو نفر تو این تاپیک و از خریدش راضیم نوشته بودند که تاثیر داره حالا یه دوره دو ماهه استفاده کن خوب جواب نداد از اون یکی کمک بگیر چون درمانهای تداخلی گاهی اثر ندارن ها.
    عزیز ژل روشن کننده بدن سروینا هم میگن خوبه برای نقاط حساس مثل زیر بغل و کشاله و زانو البته باید حداقل یک تا دو ماه مداوم استفاده کنی
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

سلام من امروز قطره ضدجوش باریجه خریدم ویه شاخه آلوئه ورا برای پوست چرب وجوشدارم چه طوری ازشون استفاده کنم که زود جوشام برن؟
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

با کمال خوشحالی بلاخره محصولات اریف لیم رو یافتیدم اینجا.حسی دارم در حد ارشمیدس.
    ژل شستشو رو خواستم بگیرم.دو نوع پوست مختلط(هسته انگور) و پوست حساس(الوئه ورا).اخه من سر گونه هام خیلی حساسه.
    اما خودش فوم شستشو که بالانس کننده است رو بهم پیشنهاد داد.

فقط یه چیزی تاریخ انقضاش 3/2013 هست.گمونم واسه همین اف خوردن.

سلام من امروز قطره ضدجوش باریجه خریدم ویه شاخه آلوئه ورا برای پوست چرب وجوشدارم چه طوری ازشون استفاده کنم که زود جوشام برن؟
    باریجه رو نمیدونم اما الوئه ورا رو باید اون قسمتی که میخوای استفاده کنی رو پوستشو بگیری و ژل بیرنگشو بمالی بصورتت..من قبلنا ژلش رو تو همزن و مخلوط کن میریختم تا استفادشراحتتر بشه.
    اما کلا یه کمی واسه من تنبل کثیف کاری داشت.

بذار یه کم رو پوستت بمونه بعد با اب بشور صورتتو.

نمیدونمم چرا بعد مدتی بقیه برگم قرمز میشد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

بهارجان طرزاستفاده هردورو میدونم فقط میخوام بدونم چه جوری این دوتارو در عرض هم استفاده کنم که مفیدترواقع بشن>؟یا اصلا یه روز درمیون استفادشون کنم جدا جدا؟!
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

اره بهارجون اریف فلیم برای همین حراج زده بود که محصولاتش نزدیک انقضا بوده ولی خوب فیس واش تا اون موقع مصرف می شه مبارکت باشه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

[quote=رز آبی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط "p@ri":lmkq1d1p
    بچه ها یه سووال.
    ببینم میشه زیر کرم پودر ضد افتاب بزنیم؟؟ تاپیک های قبلی رو که میخوندم باران جان گفته بود رنگدانه ی کرم پودر نفوذ میکنه به پوست و اونو کدر تر میکنه.ضد بزنیم این اتفاق نمیافته؟بعد ضد مگه همون موقع جذب میشه که زود بتونیم کرم پودرو بزنیم،نماسه؟؟؟ بعد تو این فصل هم باید ضد بزنیم؟
    ببخشید سووال زیاد شد
    آره پری جون میشه.باید حدود نیم ساعت قبل کرم پودر بزنی تا حسابی جذب شده باشه.البته به ضدآفتابت هم بستگی داره که چرب و سنگین نباشه و البته بیرنگ(یا همون سفید باشه)من گاهی که حس میکنم پوستم کدر میشه اینکارو میکنم.واقعا تغییر میکنه.حتی خیلی وقتا کرم ضدآفتاب سفید جای جوش ها رو هم کمرنگ میکنه.(به خاطر زینک اکساید موجود: دلیل علمی )
    ولی من نمی دونم چرا وقتی دوتا رو باهم می زنم احساس خفگی می کنم و کل پوست صورتم عرق می کنه مخصوصا دور لبم و چشمهام . ضد آفتابم هم مارکش کلارینس هست ، حالا نمی دونم اشکال از منه از چیه نمی دونم کلا با این مورد کمی مشکل دارم چون بعد که عرق می کنم آرایشم می ریزه اصن یه وضیییییییییییی البته من دیگه توی این فصل ضد نمی زنم .[/quote:lmkq1d1p]

حتما سنگین میشه واسه پوستت.شاید کرم هات سبک نیستن!واسه من تو تابستون کمی میماسه.اما زمستونا خوبه.کارم برعکسه.البته بیشتر برای روشن شدن و جای جوشا میزنم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=baran91]
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط "p@ri":3bnvmymc
    بچه ها یه سووال.
    ببینم میشه زیر کرم پودر ضد افتاب بزنیم؟؟ تاپیک های قبلی رو که میخوندم باران جان گفته بود رنگدانه ی کرم پودر نفوذ میکنه به پوست و اونو کدر تر میکنه.ضد بزنیم این اتفاق نمیافته؟بعد ضد مگه همون موقع جذب میشه که زود بتونیم کرم پودرو بزنیم،نماسه؟؟؟ بعد تو این فصل هم باید ضد بزنیم؟
    ببخشید سووال زیاد شد
    آره پری جون میشه.باید حدود نیم ساعت قبل کرم پودر بزنی تا حسابی جذب شده باشه.البته به ضدآفتابت هم بستگی داره که چرب و سنگین نباشه و البته بیرنگ(یا همون سفید باشه)من گاهی که حس میکنم پوستم کدر میشه اینکارو میکنم.واقعا تغییر میکنه.حتی خیلی وقتا کرم ضدآفتاب سفید جای جوش ها رو هم کمرنگ میکنه.(به خاطر زینک اکساید موجود: دلیل علمی )
    ولی من نمی دونم چرا وقتی دوتا رو باهم می زنم احساس خفگی می کنم و کل پوست صورتم عرق می کنه مخصوصا دور لبم و چشمهام . ضد آفتابم هم مارکش کلارینس هست ، حالا نمی دونم اشکال از منه از چیه نمی دونم کلا با این مورد کمی مشکل دارم چون بعد که عرق می کنم آرایشم می ریزه اصن یه وضیییییییییییی البته من دیگه توی این فصل ضد نمی زنم .
    حتما سنگین میشه واسه پوستت.شاید کرم هات سبک نیستن!واسه من تو تابستون کمی میماسه.اما زمستونا خوبه.کارم برعکسه.البته بیشتر برای روشن شدن و جای جوشا میزنم.[/quote:3bnvmymc]

نه بعید می دونم که سنگین باشن چون با کرمها به تنهایی یا ضدم به تنهایی مشکل ندارم همین که روی هم می زنم آییی عرق می ریزم انگار همین الان زیر دوش بودم ههههههههههه کلا این روش با من سر سازگاری نداره البته شاید برای تابستون اینجوره دیگه چون تابستونه والااااااااااا
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است