نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,553 به 1,560 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

من از cleanance k مارک آون استفاده می کنم که لایه برداره البته ملایمه و پوست ریزی هم نداره برای جوشهای سرسیاه و منافذ بازه بد نیستش احساس مس کنم پوست مرده می ره بافت زنده میاد رو حس خوبیه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    19

دکتر من گفت ضدآفتاب راسن بدون چربی از همه سبکتره. ولی هنوز نخریدم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane abolfazl
    باران جون برای کمرنگ شدن و ازبین رفتن جای لک ها چه لایه برداری رو پیشنهاد میکنی ؟ میشه همزمان با استفاده از لایه بردار روشن کننده ء پوست هم مصرف کرد ؟ و کرم یا لوسیون روشن کننده میشناسی عزیزم؟
    عزیزم من چندبار ترتینوئین استفاده کردم خوب بود.ولی به قول یکی از بچه ها تومدت استفاده اصلا نمیشه آرایش کرد و بیرون رفت.حسابی پوسه ریزی داره و گاهی قرمز و ملتهب میشه.واسه همین من دیگه استفاده نمیکنم.اما بعضی کرما هستند که درصد جزئی AHAدارن اونا به مرور لایه برداری میکنن مثل کلینانس اون که رز آبی عزیز معرفی کرده.یه مدل دیگه هم من دارم کمپلکس جوان کننده اگزوویانسه که هم ضدچروکه و هم ضدلک که بد نیست ولی حوصله میخواد چوت کنده.کرم های زیادی در این زمینه هست مشکل اینجاست باید به پوستت بخوره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    کرم ضد افتاب ایرانی فاقد چربی، کسی میدونه چه مارکی خوبه؟
    سینره به نظرم نسبت به بقیه بهتره.ولی هیچ ضدآفتابی واقعا فاقد چربی نیست و بالاخره یه خورده چربی داره.حالا واسه بعضیا این مقدار کمتره و واسه بعضی بیشتر.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

بچه ها یه سووال.
    ببینم میشه زیر کرم پودر ضد افتاب بزنیم؟؟ تاپیک های قبلی رو که میخوندم باران جان گفته بود رنگدانه ی کرم پودر نفوذ میکنه به پوست و اونو کدر تر میکنه.ضد بزنیم این اتفاق نمیافته؟بعد ضد مگه همون موقع جذب میشه که زود بتونیم کرم پودرو بزنیم،نماسه؟؟؟ بعد تو این فصل هم باید ضد بزنیم؟
    ببخشید سووال زیاد شد
    آره پری جون میشه.باید حدود نیم ساعت قبل کرم پودر بزنی تا حسابی جذب شده باشه.البته به ضدآفتابت هم بستگی داره که چرب و سنگین نباشه و البته بیرنگ(یا همون سفید باشه)من گاهی که حس میکنم پوستم کدر میشه اینکارو میکنم.واقعا تغییر میکنه.حتی خیلی وقتا کرم ضدآفتاب سفید جای جوش ها رو هم کمرنگ میکنه.(به خاطر زینک اکساید موجود: دلیل علمی )

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    بچه ها یه سووال.
    ببینم میشه زیر کرم پودر ضد افتاب بزنیم؟؟ تاپیک های قبلی رو که میخوندم باران جان گفته بود رنگدانه ی کرم پودر نفوذ میکنه به پوست و اونو کدر تر میکنه.ضد بزنیم این اتفاق نمیافته؟بعد ضد مگه همون موقع جذب میشه که زود بتونیم کرم پودرو بزنیم،نماسه؟؟؟ بعد تو این فصل هم باید ضد بزنیم؟
    ببخشید سووال زیاد شد
    آره پری جون میشه.باید حدود نیم ساعت قبل کرم پودر بزنی تا حسابی جذب شده باشه.البته به ضدآفتابت هم بستگی داره که چرب و سنگین نباشه و البته بیرنگ(یا همون سفید باشه)من گاهی که حس میکنم پوستم کدر میشه اینکارو میکنم.واقعا تغییر میکنه.حتی خیلی وقتا کرم ضدآفتاب سفید جای جوش ها رو هم کمرنگ میکنه.(به خاطر زینک اکساید موجود: دلیل علمی )
    ولی من نمی دونم چرا وقتی دوتا رو باهم می زنم احساس خفگی می کنم و کل پوست صورتم عرق می کنه مخصوصا دور لبم و چشمهام . ضد آفتابم هم مارکش کلارینس هست ، حالا نمی دونم اشکال از منه از چیه نمی دونم کلا با این مورد کمی مشکل دارم چون بعد که عرق می کنم آرایشم می ریزه اصن یه وضیییییییییییی البته من دیگه توی این فصل ضد نمی زنم .
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستای عزیز کسی اینجا برای جوش های صورتش زالو انداخته؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها دیگه خسته شدم بریدیمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم
    من چند سالی هست تیرگی کشاله ران دارم الان 22سالمه میخوام خوب بشم بخاطر ایین مشکلم علاقه ای به ازدواج ندام خواهش میکنم کمکم کنید به سفارش یکی از دوستان دارم از هیدرودرم استفاده میکنم نمیدونم تاثیرداره یانه ؟بنظر شما از ترتینوئئین استفاده کنم

• بانک بند ناف