نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,521 به 1,528 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    558
    پسند کرده
    4416

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

[quote=p@ri]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "somaye.80":2f9iriyb
    دوست عزیز من تقریبا 7 سال میشه که از کرم پودر ایوروشه استفاده میکنم و خیلی راضی هستم
    از کرم شب ایوروشه مخصوص پوست های چرب هم استفاده کردم و انصافا روی پوست من خیلی خوب جواب داد
    کرم ضد چروک رو هم استفاده میکردم ولی از نوع قوی نبود و من هم چروک زیادی دور چشمم نبود و بیشتر برای جلوگیری ازش استفاده میکردم و به نطرم بد نبود
    از بقیه محصولات هم استفاده نکردم
    عزیزم شما چه طوری پیدا میکنی کرم پودر ایوروشه که اونم 7 سااااااله داری میزنی؟! من مرداد ماه خواستم بگیرم یعنی تا اخر شهریور پیدا نمیکردم.هایپر استار با اون عظمتش نمیاورد میگفت دیگه وارد نمیشه به خاطر تحریما.(اگه هم میاورد چنتا اونم نه رنگی که مورد نظر من بود)والا استندشو داشت.داروخانه رفتم زنگ زد به شرکت تا سفارش بده که بیاره که اونم همین حرفو زد.به خاطر همین بیخیال شدم.[/quote:2f9iriyb]

نمایندگی ایوروشه تو برج گلدیس صادقیه هر چی بخواین مخصوصا لوازم بهداشتی ایوروشه و این چند موردی که براتون گفتم دارن و تا حالا هم نشده که بگن به خاطر تحریم نداریم
    خب قیمتاش بالاتر رفته ولی اینجوری نیست که نداشته باشن
    اینجا سر بزنید ایشالا پیدا میکنید
    حداقل تا ماه قبل که خرید کردم مطمئنم که داشتن
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها میشه به منم کمک کنید من پوستم چربه معمولا فقط صابون گلیسیرینه به صورتم می سازه
    دوست دارم برای صورتم از یه ماسکی استفاده کنم که پوستم رو شفاف کنه ترجیحا دوست دارم گیاهی و طبیعی باشه شما یه ترکیبی می شناسید که جواب داده باشه و به من کمک کنه! راستی من 23 سالمه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

محصولات ایوروشه رو تو www.albasco.com هم داره

من سه بار یه روز در میون سفیداب زدم تو حموم ، خیلی عالیه
    اما نمیدونستم نباید زیاد استفاده کرد

منم از اکتی پر و آب رسان اوریاژ و پن بایودرما راضیم
    جدیدا هم برا پاک کردن صورتم از پنبه ی آغشته به گلاب استفاده میکنم ! که بوی بهشت زهرا میگیرم :)) اما خوبه خیلی

دیگههههههه. بخور بابونه میدم جدیدا که خیلی خوبه بعدشم آلوئه ورا میزنم به صورتم گاهی گاهی هم شیر و عسل و آبلیمو و روغن زیتون قاطی میکنم میزنم

عسل خیلی موجود فوق العاده ایه :))

برا شستن بدنمم از صابونای دست ساز اتیرنس استفاده میکنم که عالین . من عسل و مومش رو داشتم با وانیل و نارگیل با عسل و شیر و جو
    اما مناسفانه جایی که ازش اینارو میخریدم دیگه خیلیاشو نداره
    شما جایی رو نمیشناسین که محصولات اتیرنس رو داشته باشه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    محصولات ایوروشه رو تو http://www.albasco.com هم داره

من سه بار یه روز در میون سفیداب زدم تو حموم ، خیلی عالیه
    اما نمیدونستم نباید زیاد استفاده کرد

منم از اکتی پر و آب رسان اوریاژ و پن بایودرما راضیم
    جدیدا هم برا پاک کردن صورتم از پنبه ی آغشته به گلاب استفاده میکنم ! که بوی بهشت زهرا میگیرم :)) اما خوبه خیلی

دیگههههههه. بخور بابونه میدم جدیدا که خیلی خوبه بعدشم آلوئه ورا میزنم به صورتم گاهی گاهی هم شیر و عسل و آبلیمو و روغن زیتون قاطی میکنم میزنم

عسل خیلی موجود فوق العاده ایه :))

برا شستن بدنمم از صابونای دست ساز اتیرنس استفاده میکنم که عالین . من عسل و مومش رو داشتم با وانیل و نارگیل با عسل و شیر و جو
    اما مناسفانه جایی که ازش اینارو میخریدم دیگه خیلیاشو نداره
    شما جایی رو نمیشناسین که محصولات اتیرنس رو داشته باشه؟
    من این صابونی که شما می گید رو نمی شناسم می شه بگید از کجا می خرید و برای استفاده دست روزانه مناسبه یا نه؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جان ممنون عزیزم واقعا مهربونی.گلم راستی من دوباره درمان با ترتینویین رو شروع کردم اینبار درست و اصولی.میشه یه چند تا ماسک طبیعی واسه پوست معرفی کنی؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samantanaz
    باران جان ممنون عزیزم واقعا مهربونی.گلم راستی من دوباره درمان با ترتینویین رو شروع کردم اینبار درست و اصولی.میشه یه چند تا ماسک طبیعی واسه پوست معرفی کنی؟
    خواهش میکنم دوست گلم. آخه دوباره خراب نشه پوستت ترتینوئین میزنی !!! والا من زیاد اهل ماسک نیستم یعنی حوصله شو ندارم. اینجا بچه ها چندنوع معرفی کردن پست هارو یه نگاهی بنداز. دوتا هم الان یادمه دوستام میزدن:
    1) خیار رنده شده با گلاب هست که التهاب پوست رو میگیره و آرامبخشه.
    2) یک قاشق ماست،یک قاشق چایخوری آبلیمو، سر قاشق چایخوری(یعنی یه کوچولو) جوش شیرین و خیار رنده شده.میگن واسه جوش ها معجزه میکنه.اما من هنوز حال امتحان کردنشو نداشتم.بسی تنبلم تو این کارا.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

[quote=رز آبی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط "درنگ":1czbascc
    سلام دوستان کسی به من میگه چه جوری سفیداب را به عنوان اسکراب باید استفاده کرد
    چند بار در هفته و به چه روشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی
    آخرای حموم کردن که پوست حسابی مرطوب شده و منافذش بازه یه تیکه سفیدآب رو تو دستت خورد کن و کمی آب روش بریز مرطوب شه. آروم روی پوستت بمال و بعدش با آب بشورش که بره.و بعد با یه صابون ملایم پوستت رو بشور. ماهی یکبارم کافیه.
    سفیداب ماهی یه بار کافیه؟ چه جالب من نمی دونستم فکر کردم مثل اسکرابه .[/quote:1czbascc]

آره عزیزم.باید به پوستت زمان بدی تا دوباره بازسازی بشه.لایه برداری زیاد پوست رو نازک وحساس میکنه.من الان سه ساله استفاده میکنم و راضیم.به اسکراب های شیمیایی ترجیحش میدم.

MARYAM.E آواتار ها
    میزان امتیاز
    127
    پسند شده
    5330
    پسند کرده
    4197

هويج جوش*ها را بهبود مي*دهد

معمولا مي*گويند، هويج براي سلامت چشم*ها مفيد است اما اين تركه*هاي نارنجي رنگ خواص شگفت*آور ديگري هم دارند. دكتر هاورد موراد، متخصص پوست و مو در كاليفرنيا مي*گويد: «هويج به دليل داشتن ويتامين A مي*تواند مانع شكل گرفتن سلول*هاي اضافي روي سطح خارجي پوست شود بنابراين از جوش زدن پيشگيري مي*كند، به عبارت بهتر بايد گفت، اين سطح خارجي پوست جايي است كه سلول*هاي مرده با سموم و چربي پوست مخلوط مي*شوند و منافذ پوستي را مسدود مي*كنند و در نتيجه با كنترل توليد بيش*از حد سلول*هاي جديد مي*تواند اين فرآيند را بهبود بخشد و مانع جوش و آكنه شود اما دليل ديگري هم براي هويج خوردن وجود دارد؛ ويتامين A همچنين مانع شكل گرفتن سلول*هاي سرطاني پوست مي*شود. سعي كنيد حتما روزانه چند هويج كوچك بخوريد.

منبع:http://kermany.com/?cat=articles&lang=fa&mid=151
    به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

• بانک بند ناف