نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,385 به 1,392 از 2711
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مرکوری آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    959
    پسند کرده
    716

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

[quote=mahnaz_nanaz]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مرکوری":2a3mr5gw
    به نظر من ژل و فوم شستشوی صورت نسبت به صابون و پن جامد خیلی بهداشتی تره. من قبلاً از انواع ژل های شستشو صورت اوریفلیم استفاده می کردم و بد نبودن. اما الان از ژل شستشوی صورت گارنیه استفاده می کنم و فوق العاده راضیم.
    عزیزم قیمت هردو شونو میگی چنده ؟[/quote:2a3mr5gw]

عزیزم ژل شستشو صورت گارنیه قیمتش حدود 8 تومنه. ولی قیمت جدید اوریف لیم رو ندارم.

Ayshin آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1318
    پسند کرده
    763

ویترین مدال ها

سیب زمینی دشمن سرسخت چین و چروک

ماسک رفع چین و چروک

یک عدد سیب زمینی پخته رو خوب له کنید تا یکدست بشه، بعد چند قطره آبلیمو اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. بعد 3
    قاشق شیر به مخلوط اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست بشه. این ماسک رو به مدت10-15 دقیقه روی پوست صورتتان بمالید سپس با آب ولرم بشورید و با آب سرد آبکشی کنید. اگه که پوست خشکی دارید یک قاشق روغن زیتون به مواد اضافه کنید.

سیب زمینی حاوی وینامین هایB است که نقش مهمی در رشد سلول جدید و ترمیم سلولهای پیر و فرسوده دارد.

narsis70 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    33

سلام به همگی بچه ها کممممممممممک
    من پوست دست و پام خییلی خیلی بد شده رنگش تیره شده و پوست پام انگار که همیشه با دمپایی مثلا اینور اونور باشی تو افتاب ، در صورتی که من اصلا دمپایی نمیپوشم بیرون همیشه هم جوراب میپوشم با کفش ولی همش لکه شده سیاه شده بلافاصله هم که یه خارش کوچولو میدم فوری زخم میشه و بعدش لکه ،
    به نظرتون چیکار کنم ؟ البته نمیخوام از کرمهای گرون استفاده کنم اگه چیزی به نظرتون میرسه کمک کنین
    به نظرتون ترک کف پا میتونه به خاطر راه رفتن روی فرش باشه؟ حتما باید دمپایی رو فرشی بپوشم؟
    ای کاش که یک دانه تسبیح تو بودم / تا دست کشی بر سر سودازده من
    ( یا صاحب الزمان)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    26

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

سلام.از محضر دوستای متخصص و اهل زیبایی 2تا سوال دارم:

1-من پوستم تقریبا" نرمال و خیییییلی به ندرت پیش میاد که جوش بزنم.ولی الان حدود 1ساله وقتی بازوها و شونه هام را با کرم یا پودر موبر موزدایی میکنم،بعد از حدود10روز جوشای چرکی و وحشتناکی میزنه وتا مدتها باقی میمونه و بعدش هم تقریبا جاش میمونه .میخواستم ببینم کسی میدونه باید چیکار کنم؟

2-کسی تا حالا از کرم چند منظوره کلیون(نرم کنده،مرطوب کننده و ...)استفاده کرده؟به نظرتون واسه صورت کرم خوبیه؟
    [HIGHLIGHT=#ccc1d9]تنها...غمگین...نشسته با ماه...در خلوت ساکت شبانگاه...اشکی به رخم دوید ناگاه...روی تو شکفت در سرشتم...دیدم که هنوز عاشقم ...آه[/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختری از تبار عشق
    سلام.از محضر دوستای متخصص و اهل زیبایی 2تا سوال دارم:

1-من پوستم تقریبا" نرمال و خیییییلی به ندرت پیش میاد که جوش بزنم.ولی الان حدود 1ساله وقتی بازوها و شونه هام را با کرم یا پودر موبر موزدایی میکنم،بعد از حدود10روز جوشای چرکی و وحشتناکی میزنه وتا مدتها باقی میمونه و بعدش هم تقریبا جاش میمونه .میخواستم ببینم کسی میدونه باید چیکار کنم؟

2-کسی تا حالا از کرم چند منظوره کلیون(نرم کنده،مرطوب کننده و ...)استفاده کرده؟به نظرتون واسه صورت کرم خوبیه؟
    من یه کرم دست از کلیون دارم اصلا ازش زاضی نیستم اصلاها حالا شاید این خوب باشه همین کرم دست هم با چرب زبونی فروشنده خریدم اون یکی را هم داشت به من می فروخت که نخریدم حالا نمی دونم شاید این یکی خوب باشه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

من کرم چند منظوره کلیون داشتم راضی نبودم ام از ضد چروک دست کلیون راضیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها کسی از کرم اتودرم بایودرما pp استفاده کرده؟لطفا بگید برایه پوست خشک این بهتره یا کرم QV ؟
    TARANOOOM

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط narsis70
    سلام به همگی بچه ها کممممممممممک
    من پوست دست و پام خییلی خیلی بد شده رنگش تیره شده و پوست پام انگار که همیشه با دمپایی مثلا اینور اونور باشی تو افتاب ، در صورتی که من اصلا دمپایی نمیپوشم بیرون همیشه هم جوراب میپوشم با کفش ولی همش لکه شده سیاه شده بلافاصله هم که یه خارش کوچولو میدم فوری زخم میشه و بعدش لکه ،
    به نظرتون چیکار کنم ؟ البته نمیخوام از کرمهای گرون استفاده کنم اگه چیزی به نظرتون میرسه کمک کنین
    به نظرتون ترک کف پا میتونه به خاطر راه رفتن روی فرش باشه؟ حتما باید دمپایی رو فرشی بپوشم؟
    بچه ها توی اون یکی تاپیک از روشن کننده هیدرودرم برای بدن راضی بودن ولی من خودم استفاده نکردم که بدونم ولی چون خیلی نمی خوای هزینه کنی فکر کنم بد نباشه و اینکه اگه پاهات ترک برداشته حتمت چرب نگهش دار و جوراب بپوش من خودم از این پاپوشهای روفرشی استفاده می کنم و خیلی خوبه هم اینکه پاهات رو گرم نگه می داره مخصوصا سرما بیشتر باعث خشکی و ترک و این چیزها می شه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

• بانک بند ناف